Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 37]

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω γιάυτο δεν βιαζομαι ...με σκεφτομαι ημιτρελη με δυο παιδια το ενα να με εχει συνεχως αναγκη και το αλλο να με εχει αναγκη και να ζηλευει κιολας..εδω τωρα δεν καθεται πολυ με τον μπαμπα..
Σπιτι,φαγητο και αργοτερα δουλεια και λιγο αργοτερα τρελαδικο Laughing

Αλλα ..σαν τα παιδια δεν εχει ..τα λατρευω!

Με το καλο ολες μας!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλιτσες κ απο μένα .... Μην ανησυχείς Reine για τον ομφάλιο λώρο ειναι συνηθισμένο φαινόμενο στις εγκυμοσυνες, το είχα συζητήσει κ με τον γιατρο μου κάποια στιγμη έτσι ενημερωτικά κ μου είπε ότι δεν υπάρχει κανένας φόβος αρκεί να ειναι λίγο προσεκτικός ο γιατρός την ώρα της γεννας.... Αναστασία μου εύχομαι να είσαι καλα κ εσυ κ η κορούλα σου κ να έχεις καταφέρεις έστω να την πάρεις μια μικρη αγκαλιτσα , μακάρι να μπεις σύντομα εδω να μας πεις νέα σας.... Σήμερα το απόγευμα έχω κ εγω ξανά γιατρο κ ανυπομονω πάλι να δώ τι θα μου πει αυτη τη φορα ....

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε???εμεις μετραμε αντιστροφα για να γυρισουμε σπιτι μας πεμπτη απογευμα φευγωω καιρος ηταν αρκετα καθησαμε να γυρισουμε στην ρουτινα μας χαχαχα κατα τα αλλα ειμαστε καλα μονο εχθες δεν κοιμηθηκαμε καλα την βγαλαμε στο πιπι ρουμ σχεδον ολη νυχτα πφφφφφ .....κατα τα αλλα κοριτσια μου τον προβληματισμο για τον ομφαλιο λωρο τον ειχα και εχω και εγω αλλα δεν εχω ρωτησει ακομα γιατρο δεν μου εχει πει και κατι κιολας οτι ειναι ή δεν ειναι η μπεμπα την δευτερα εχουμε ραντεβου οποτε θα δουμε τι θα γινει...

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου αλλη μια ερωτηση εχετε αρχισει καθολου να μπαινετε σε Mood χριστουγεννων η μονο εγω το εχω παθει καλε!!????? Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 215994 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 215994

REINE

REINE
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
για Χριστούγεννα???
καθόλου όμως....μα καθόλου....
ίσως επειδή δε βγαίνω κιόλας!!
τι έγινε, άρχισαν κιόλας να στολίζουν βιτρίνες??

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
REINE έγραψε:σ ευχαριστώ που με καθησυχάζεις, αυτό ελπίζω κι εγώ ότι αφού το είδε έγκαιρα θα με έχει σε παρακολούθηση!!
σκέψου ότι τώρα είμαι 33 εβδομάδων αλλά ο μπέμπης είναι 1 εβδομάδα μεγαλύτερος άρα είναι σαν να είναι 34 εβδ. την άλλη εβδομάδα που θα κάνω το καρδιοτοκογράφημα θα είναι 35 εβδομ σχεδόν, πραγματικά σκέφτομαι να του πω να το πάρει με καισαρική όσο ξέρουμε ότι είναι καλά και αναπνέει γιατί δε μπορώ να διανοηθώ να γίνει κάτι άσχημο τώρα στο τέλος!!
καλύτερα πρόωρο παρά...
τι να πω, έχω χάσει την ηρεμία μου πάλι!!

ειρηνη μου...το χειροτερο σεναριο ειναι να μπεις για καισαρικη στην 36 η ακομα λιγο νωριτερα. αυτο ειναι ολο. οταν βλεπουν πολυ τυλιγμα δεν προχωρουν σε φτ-ελλαδισταν οπως εγραψε και η φιλη μαμαμελι-.απλα πραγματα. ξεκουρασου-παλι- και να εχεις το νου σου να ακους το μωρο. δατς ιτ-φιλη μαιρη που εισαι οεο?-


zooula1985 έγραψε:κοριτσια μου αλλη μια ερωτηση εχετε αρχισει καθολου να μπαινετε σε Mood χριστουγεννων η μονο εγω το εχω παθει καλε!!????? Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 215994 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 215994
\

αληθεια φευγεις? κλαψ κλαψ....
καλα ρε ζωη απο τωωωωωρα χριστουγεννα? θελουμε 2 μηνες ακομα. μαρη ερχονται τα μωρακια μας φετος. σκ@τα χριστουγεννα θα κανουμε κλεισμενες μεσα, με το βυζι σε πληρη εργασια, την κοιλια πρησμενη ακομα....αλλα με αγκαλια τα μωρακια μας!!!!
παρε κοκκινες πυτζαμες μπας και καταλαβεις χριστουγεννα αλλιως, δεν....
κατι μου πεταξε χθες η πεθερα οτι αν παω για δουλεια-οχι καθε μερα και οχι 8ωρο-, θελει λεει να της πηγαινω τα παιδια εκει γιατι δεν θελει να φευγει απο το σπιτι της και την βολη της.....ωχ αντε κουβαλα 2 παιδια με τις προικες τους....απο τη μια θελω τα μεροκαματα, αλλα απ οτην αλλη πολυυυυυυ ταλαιπωρια με περιμενει λεμε.....

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμακα μου έγραψε:
REINE έγραψε:σ ευχαριστώ που με καθησυχάζεις, αυτό ελπίζω κι εγώ ότι αφού το είδε έγκαιρα θα με έχει σε παρακολούθηση!!
σκέψου ότι τώρα είμαι 33 εβδομάδων αλλά ο μπέμπης είναι 1 εβδομάδα μεγαλύτερος άρα είναι σαν να είναι 34 εβδ. την άλλη εβδομάδα που θα κάνω το καρδιοτοκογράφημα θα είναι 35 εβδομ σχεδόν, πραγματικά σκέφτομαι να του πω να το πάρει με καισαρική όσο ξέρουμε ότι είναι καλά και αναπνέει γιατί δε μπορώ να διανοηθώ να γίνει κάτι άσχημο τώρα στο τέλος!!
καλύτερα πρόωρο παρά...
τι να πω, έχω χάσει την ηρεμία μου πάλι!!

ειρηνη μου...το χειροτερο σεναριο ειναι να μπεις για καισαρικη στην 36 η ακομα λιγο νωριτερα. αυτο ειναι ολο. οταν βλεπουν πολυ τυλιγμα δεν προχωρουν σε φτ-ελλαδισταν οπως εγραψε και η φιλη μαμαμελι-.απλα πραγματα. ξεκουρασου-παλι- και να εχεις το νου σου να ακους το μωρο. δατς ιτ-φιλη μαιρη που εισαι οεο?-


zooula1985 έγραψε:κοριτσια μου αλλη μια ερωτηση εχετε αρχισει καθολου να μπαινετε σε Mood χριστουγεννων η μονο εγω το εχω παθει καλε!!????? Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 215994 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 215994
\

αληθεια φευγεις? κλαψ κλαψ....
καλα ρε ζωη απο τωωωωωρα χριστουγεννα? θελουμε 2 μηνες ακομα. μαρη ερχονται τα μωρακια μας φετος. σκ@τα χριστουγεννα θα κανουμε κλεισμενες μεσα, με το βυζι σε πληρη εργασια, την κοιλια πρησμενη ακομα....αλλα με αγκαλια τα μωρακια μας!!!!
παρε κοκκινες πυτζαμες μπας και καταλαβεις χριστουγεννα αλλιως, δεν....
κατι μου πεταξε χθες η πεθερα οτι αν παω για δουλεια-οχι καθε μερα και οχι 8ωρο-, θελει λεει να της πηγαινω τα παιδια εκει γιατι δεν θελει να φευγει απο το σπιτι της και την βολη της.....ωχ αντε κουβαλα 2 παιδια με τις προικες τους....απο τη μια θελω τα μεροκαματα, αλλα απ οτην αλλη πολυυυυυυ ταλαιπωρια με περιμενει λεμε.....



ναι συμπεθερα μου φευγω.... Sad Sad μπορει να θελουμε 2 μηνες αλλα εγω εχω αρχισει απο τωρα να το σκεφτομαι να στολισω νωριτερα οσο για τα πιτζαμακια εννοειταιιιιιιιιι και παντοφλιτσες και κουπιτσα εχω χαχαχα ειμαι εξοπλισμενη θα παρω και τις μπεμπας τιποτα χαχαχαχα παει τρελαθηκα η γυναικα....

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας και απο μενα!!!!!
Φωτεινουλα Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580 να σας ζησει η μπεμπα, να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!!!

Ευη περαστικα ρε μωρο μου στον αντρα σου. Τι γκαντεμια εχει πεσει, αμαν πια! Κανε υπομονη κοριτσακι μου, ολα θα φτιαξουν συντομα.

Μαριλου καλες βολτες απο δω και μπρος λοιπον!!!!! Επιτελους ηρθε η ωρα σου!

Αναστασια μια χαρα τα πηγαινει η μπουμπου και θα τα πηγαινει ολο και καλυτερα. Κανε λιγη υπομονη ακομα, σε λιγο καιρο θα τα θυμασαι ολα αυτα και θα χαμογελας!

Ειρηνη μου, ειναι αρκετα συνηθισμενο αυτο. Αφου θα σε εχει υπο παρακολουθηση στενη, μην ανησυχεις!

Ειρηνακι, Μαρια κρητικια, Μαρια της Μελινας, Μαιρη, Χριστινα, Αλικη, φιλια σε ολες
στανταρ καποια ξεχναω παλι

Αθανασια, Ζωη Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472

Που ειναι η Βαρβαρα οεο?
Και η Χριστινα?

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Γεια σας και απο μενα!!!!!
Φωτεινουλα Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580 να σας ζησει η μπεμπα, να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!!!

Ευη περαστικα ρε μωρο μου στον αντρα σου. Τι γκαντεμια εχει πεσει, αμαν πια! Κανε υπομονη κοριτσακι μου, ολα θα φτιαξουν συντομα.

Μαριλου καλες βολτες απο δω και μπρος λοιπον!!!!! Επιτελους ηρθε η ωρα σου!

Αναστασια μια χαρα τα πηγαινει η μπουμπου και θα τα πηγαινει ολο και καλυτερα. Κανε λιγη υπομονη ακομα, σε λιγο καιρο θα τα θυμασαι ολα αυτα και θα χαμογελας!

Ειρηνη μου, ειναι αρκετα συνηθισμενο αυτο. Αφου θα σε εχει υπο παρακολουθηση στενη, μην ανησυχεις!

Ειρηνακι, Μαρια κρητικια, Μαρια της Μελινας, Μαιρη, Χριστινα, Αλικη, φιλια σε ολες
στανταρ καποια ξεχναω παλι

Αθανασια, Ζωη Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472

Που ειναι η Βαρβαρα οεο?
Και η Χριστινα?


αγαπουλα μου!!!!!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472
τι κανεις?πως εισαι ?

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα ειμαι βρε Ζωουλα μου, τα ιδια. Σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις μου. ο θυροειδης και η γλυκοζιωμενη ειναι μια χαρα. Θα παρω τη διαβητολογο να κλεισω ραντεβου και θα ξεκινησω ινσουλινη.

Λιγακι πεσμενη ειμαι, δεν απολαμβανω οσο θα ηθελα τους τελευταιους 2 μηνες μου. Θα μου περασει ομως. Κατα τα αλλα καλα. Μονο που βαριεμαι να σιδερωσω. Βαριεμαι πολυ.

Εσυ φευγεις μεθαυριο ε?

Και η αλλη Ζωη χαθηκε (zoekopa)

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Καλα ειμαι βρε Ζωουλα μου, τα ιδια. Σημερα πηρα τα αποτελεσματα απο τις εξετασεις μου. ο θυροειδης και η γλυκοζιωμενη ειναι μια χαρα. Θα παρω τη διαβητολογο να κλεισω ραντεβου και θα ξεκινησω ινσουλινη.

Λιγακι πεσμενη ειμαι, δεν απολαμβανω οσο θα ηθελα τους τελευταιους 2 μηνες μου. Θα μου περασει ομως. Κατα τα αλλα καλα. Μονο που βαριεμαι να σιδερωσω. Βαριεμαι πολυ.

Εσυ φευγεις μεθαυριο ε?

Και η αλλη Ζωη χαθηκε (zoekopa)


αααααααααααααα δεν θελω να ακουω τετοια δεν θελω να ακουω τετοια μηπως θελεις να βρεθουμε παλι με την φιλη μας αθανασια να τα ξεχασεις ολααααα με τοσοοοοοοοο περπατημα που θα ριξουμε????χαχαχαχααα ολα θα ειναι μια χαρα κοριτσαρα μου ξεερω ειναι δυσκολα προσπαθησε να εισαι ηρεμη και χαλαρη .... Very Happy Very Happy Very Happy
ναι φευγω με χανεται αλλα...θα σας ξανα ερθω ( αυτο ειναι απειλη ) χαχαχαχα

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσαρες!Τι κανετε;Εγω παλι τα ιδια.Η ψυχολογια χαλια.Ηρθε η μανουλα μου χθες ευτυχως και εχω καποιον παρεα γιατι ο αντρας μου απο τα τοσα φαρμακα που παιρνει κοιμαται ολη μερα και η πεθερα δεν μου μιλαει.Θα κανει και κατι γλυκακια η μανα μου για το μαιευτηριο και θα τα βαλουμε στην καταψυξη.Θα μας βγει πιο οικονομικα απ'το να αγορασουμε.


Φωτεινουλα μου να σας ζησει η μπεμπα!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 654316 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 654316 Να ειναι παντα υγιης,καλοτυχη και ευτυχισμενη!!! Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 50580

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αααα κοριτσια ξεχασα να σας πω πως χθες πηγα στον γιατρο μου και ο μικρος εφτασε 2147..Επισης μου ειπε να μην κουραζομαι και πολυ προσοχη για τις συσπασεις τουλαχιστον μεχρι να φτασω τις 36 εβδομαδες.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα Ευη μου ο μπεμπης στα κιλακια του... Άμα δεν σου μιλάει η πεθερά σου μην της μιλάς κ εσυ κ μην κάθεσαι να σκας.... Και προσπάθησε να μην κουράζεσαι πολυ μέχρι τις 36 εβδομάδες που σου είπε ο γιατρός θα περάσουν γρήγορα αφου σου έχουν μείνει 2 μιση περίπου ακόμα .... Αχ τώρα που είπες για τα γλυκακια που θα κάνει η μαμα σου ειναι παρα πολυ καλη ιδέα... Κ εμείς κάναμε για κεράσματα μπομπονιερες όπως δίνουν σε βαφτισεις κ έκατσε η μαμα μου κ επέλεξε παπουτσακια μινιατουρες κ τα βάλαμε σε κουτάκια μαζι με τα κουφετα.... Σε μιση ώρα έχω κ εγω γιατρο να δώ σε τι στάδιο βρισκόμαστε ...

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας!
Εμενα ο γιος μου ηταν δυο φορες τυλιγμενος με τον λωρο.Γεννησα με καισαρικη για αλλους λογους και την ωρα της καισαρικης ακουω τον γιατρο να λεει΄΄καλε αυτος εχει τυλιχτει ολοκληρος με τον λωρο του΄΄
Το μονο που μου ειπε ηταν πως αν δεν ηταν ετσι τυλιγμενος θα μπορουσε να ειναι και μισο κιλο πεισσοτερο σε βαρος.

Τι κουραση ειναι αυτη?Πηγαμε μια βολτα να μοιρασουμε λεφτα, και πεθανα απο την κουραση.Αφουμερικες φορες λεω αντε να γεννησω να κατσω αρχοντισσα 4 μερες στην κλινικη.ΘΕλω νταντεμα!!!!!κλαψ,κλαψ!

Για τις δευτερομανουλες εχω να σας πω, πως μου κανανε την καρδια περιβολι.Για να καταλαβεις λεει πως νοιωθει το πρωτο παιδακι, ειναι κατι αντιστοιχο με το να ερθει ο αντρας σου και να σου πει αυτη ειναι η δευτρη γυναικα μου, θα τα μοιραζεστε ολα και εισαι υποχρεωμενη να την αγαπας!Με καταρακωσε!!!!!το παιδακι μου!!!!!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria οταν γυρισεις λεπτομερειες παρακαλω. φιλια στο μωρακι.....

ευη μου κανε και αλλο υπομονη. ειδες βρε τι ειναι η μανα? ετρεξε η καημενη να βοηθησει. κοιτα εσυ να ξεκουραστεις και αστην να κουρευεται.

μαρκελλα τι επαθες παιδι μου? ενταξει θα μπεις στην ισνουλινη. τουλαχιστον θα εισαι σιγουρη οτι το σακχαρο ειναι κατεβασμενο βρε. τεσπα θα σε παρω τηλ γιατι 2 μερες εμενα το μεσημερι ειναι 122 εχθες και 123 σημερα. μαλλον με βλεπω πελατισσα της δικιας σου, γιατι η δικια μου ειπαμε ειναι για τα πουλια.

πειναω πειναω πειναω σαν λυκος. ολο τσιμπαω μιση φρυγανια, ενα καροτο, λιγο αγγουρι - επ οχι το μυαλο στο πονηρο-αλλα μπα παλι πειναω.

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:maria οταν γυρισεις λεπτομερειες παρακαλω. φιλια στο μωρακι.....

ευη μου κανε και αλλο υπομονη. ειδες βρε τι ειναι η μανα? ετρεξε η καημενη να βοηθησει. κοιτα εσυ να ξεκουραστεις και αστην να κουρευεται.

μαρκελλα τι επαθες παιδι μου? ενταξει θα μπεις στην ισνουλινη. τουλαχιστον θα εισαι σιγουρη οτι το σακχαρο ειναι κατεβασμενο βρε. τεσπα θα σε παρω τηλ γιατι 2 μερες εμενα το μεσημερι ειναι 122 εχθες και 123 σημερα. μαλλον με βλεπω πελατισσα της δικιας σου, γιατι η δικια μου ειπαμε ειναι για τα πουλια.

πειναω πειναω πειναω σαν λυκος. ολο τσιμπαω μιση φρυγανια, ενα καροτο, λιγο αγγουρι - επ οχι το μυαλο στο πονηρο-αλλα μπα παλι πειναω.



Αθανασια κι εγω τσιμπαω συνεχεια.Αλλα πειναωωωωωωωωω.Τωρα εχω εδω την μανα μου ομως και θελοντας και μη με μπουκωνει χαχαχα

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας εγκυουλες και μανουλες!!!!!ευη μου μια χαρα ομπεμπακος!και η μαμα μου φτιαχνει γλυκα για το μαιευτηριο εννοειται οτι βγαινει πιο οικονομικα!reine μην αγχωνεσαι με τον λωρο ολα καλα ειναι το ακουω συχνα και μια χαρα βγαινουν τα μωρακια!εγω εδω σπιτι σε λιγο θα παω να ψωνισω κατι τελευταια πραγματα της μπεμπας απο τα jumbo.αναστασια μου πως ειναι η μπεμπα σου ελπιζω να ειναι μια χαρα!στελλα μου και τα υπολοιπα κοριτσια που ειναι ηδη μανουλες υπομονη θα την βρειτε την ακρη και με τα δυο σς ζουζουνια.μαρακι καλη επιτυχια με τον γιατρο.πολλα φιλια σε ολες Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472 Eγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 Νο 9 - Σελίδα 31 417472

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stellaef έγραψε:γεια σας!
Εμενα ο γιος μου ηταν δυο φορες τυλιγμενος με τον λωρο.Γεννησα με καισαρικη για αλλους λογους και την ωρα της καισαρικης ακουω τον γιατρο να λεει΄΄καλε αυτος εχει τυλιχτει ολοκληρος με τον λωρο του΄΄
Το μονο που μου ειπε ηταν πως αν δεν ηταν ετσι τυλιγμενος θα μπορουσε να ειναι και μισο κιλο πεισσοτερο σε βαρος.

Τι κουραση ειναι αυτη?Πηγαμε μια βολτα να μοιρασουμε λεφτα, και πεθανα απο την κουραση.Αφουμερικες φορες λεω αντε να γεννησω να κατσω αρχοντισσα 4 μερες στην κλινικη.ΘΕλω νταντεμα!!!!!κλαψ,κλαψ!

Για τις δευτερομανουλες εχω να σας πω, πως μου κανανε την καρδια περιβολι.Για να καταλαβεις λεει πως νοιωθει το πρωτο παιδακι, ειναι κατι αντιστοιχο με το να ερθει ο αντρας σου και να σου πει αυτη ειναι η δευτρη γυναικα μου, θα τα μοιραζεστε ολα και εισαι υποχρεωμενη να την αγαπας!Με καταρακωσε!!!!!το παιδακι μου!!!!!!!


ρε στελα συγνωμη κιολας, αλλα δεν μπορω κοριτσι μου. ποιος σου το ειπε αυτο για το 2ο παιδι? εγω που προσφατως πηγα σε σχολη γονενω με καθηγητη-εισηγητη εναν ψυχοθεραυπευτη ψυχολογο μου ειπε εντελως διαφορετικα πραγματα. και βασικα παιρνω παραδειγμα εμενα.ηρθε στην ζωη μου οταν ημουν 4 ετων η αδελφη μου. δεν ζηλεψα οσο ηταν μωρο, παρα μονο οταν μπηκε στις κρεμες που ηθελα και εγω και δεν το καταλαβε η μαμα μου να μου δωσει. και ξερεις ε οτι αγχος εχουμε εμεις και φοβιες για την νεα αφιξη, το καταλαβαινουν τα μεγαλα παιδια και το εκμεταλλευονται.
μια απο αυτες τις μερες θα γραψω καποια πραγματα που μας εχει δωσει σε σημειωσεις να δεις αναλυτοκοτερα.
τωρα στο αλλο θεμα ΜΟΙΡΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑ???? που ημουν? κοιμηθηκα για μια ωρα και εσυ μοιρασες λεφτα??????
για πες τι καλο αγορασες?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευη ελα στο κομμα μας. οι πεινασμενες χιχιιχι

μαριλου που πας????τζαμπο? παρε μου μια κουρτινα μπανιου, την εσκισα καπως, δεν ξερω να ελεγα οτι κανω και αεροπλανικα.....μπα νεκρα της νεκρας ω νεκρα.....
καλα ψωνια

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια εχετε παρει κρεμα για τις θηλες;Αν ναι πια;Για πειτε να παρω καμια ιδεα...Μονο αυτο δεν εχω

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτα τα ΄΄ευχαριστα΄΄ μου τα ειπε μια νηπιαγωγος που συνεχεια μιλαει και λεει ο φροιντ, και ο φροιντ ειπε....
Τωρα τι νασου πω!κιεμενα λασπη με εκανε!Επιζω να μην ειναι ετσι!Κι εγω ειμαι ημεγαλη αδελφη και εχω 4 χρονια διαφορα με την αδελφη μου, η μαμα μου λεει πως δεν εδειξα να ζηλευω!Απλα ηθελα εγω να την αλλαζω πανα, εγω να την ταιζω...ολα να κανω εγω.Την ειχα δει σαν κουκλα μαλλον.

ασε ρε συ!Αυτα τα λεφτα!Τι να σε κανω?Να ησουν εδω!60ευρω στο σουπερ μαρκετ( και δεν τα πηρα ολα), 20ευρω κατι καλτσοπαντοφλκια για τον μικρο,76ευρω στο κινητο.Λιγα ειναι γι μια βολτα!κι εχω ακομη λογαριασμους!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πες της να παει να πνιγει.ειναι και παιδαγωγος τρομαρα της. μαμα ειναι?
76 στο κινητο ειναι πολλα φιλη.κοιτα το.

ευη εγω κρεμα δεν θα παρω. αρκει λιγο μαμαδογαλατακι στην θηλη και κλεισαμε. αντε στο τσακιρ κεφι αν χρειαστει λιιιιγη κεραλοιφη. πως τις ξεβγαζουμε αυτες μετα για να θηλασει το μωρακι?ε? αυτο σκεφτηκα και δεν πηρα καθολου. ο θηλασμος ειναι οτι πιο φυσικο για ενα μωρακι, γιατι να επεμβουμε και εκει βαζοντας χημικα?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:πες της να παει να πνιγει.ειναι και παιδαγωγος τρομαρα της. μαμα ειναι?
76 στο κινητο ειναι πολλα φιλη.κοιτα το.

ευη εγω κρεμα δεν θα παρω. αρκει λιγο μαμαδογαλατακι στην θηλη και κλεισαμε. αντε στο τσακιρ κεφι αν χρειαστει λιιιιγη κεραλοιφη. πως τις ξεβγαζουμε αυτες μετα για να θηλασει το μωρακι?ε? αυτο σκεφτηκα και δεν πηρα καθολου. ο θηλασμος ειναι οτι πιο φυσικο για ενα μωρακι, γιατι να επεμβουμε και εκει βαζοντας χημικα?


Δικιο εχεις...Δεν το ειχα σκεφτει καθολου αυτο..ωραια μανα

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω την προσωπικη μου αποψη κατεθεσα. ειναι πολλες που βαζουνε. δεν θηλασα και πολυ καιρο. αλλα με τις κρεμες εχω ενα θεματακι γενικοτερα....
ε και ψιτ μην ξαναπεις για την φιλη μου τιποτα...σε εφαγα-και πειναω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 37]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 37  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις