Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο ευχομαι η μπεμπα σας να ειναι παντα ετσι ησυχη και εσυ να παντα χαλαρη γιατι εγω πιστευω οτι θα ειμαι το ακριβως αντιθετο μεσα στην ιστερια!! Mad Mad Mad φοβαμαι πολυ με τα μωρακια γιατι δεν μπορω να καταλαβω τι εχουν!!

πραγματικα πολυ συγκινητηκη μερα γεματη μωρακια

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινάκο μου ευχαριστώ πολύ!μου το είχε πει η χαρούλα αλλα δεν ήξερα πόσο αλέυρι βάζετε!πάω να ξαπλώσω λίγο πριν ξυπνήσει η μπεμπούλα μου..έχει γυρίσει κι ο μεγάλος απο το σχολειο και θα γίνει χαμός μετά!φιλια

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σήμερα μία κυρία στον οαεδ και ενας κύριος στο τεβε με περασαν για εγκυο Shocked Shocked Shocked
Ποτε θα περασουν οι 40 μερες να αρχισω κοιλιακους? ποτε???

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθάκο μου και σε μένα έτυχε! την πρώτη φορά στο κυλικείο του νοσοκομείου, 2 μέρες μετά που γέννησα μου παραχώρησαν τη σειρά τους να μην περιμένω η έγκυος - λεχώνα και μια ακόμη την 3η μέρα, πάλι στο νοσοκομείο όταν έτρεχα τη μαμά για αξονική, μου λένε μην πλησιάσετε στην κατάστασή σας λόγω ακτινοβολίας!! Πότε σαραντίζεις; εγώ 1η Νοέμβρη..

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια εδώ είμαι και εγώ!!! Χριστινάκι, στελιτσα, Πηνελόπη μου να σας ζήσουν τα μωρουλινια σας!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 893968 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 893968
Σήμερα δεν μπόρεσα να μπω από το πρωί και σας σκεπτόμουν συνέχεια! confused
Μαριανθη μου δες τη θετική του πλευρά, εκμεταλλεύου το πάρε τη θέση τους στην ουρά, κάθισε στις συγκοινωνίες…. Τι άλλο να κάνεις η μάνα!! Σε λίγο καιρό θα κάνεις μια κορμάρα!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 328109
Είχα πάει στο γιατρό και κάναμε nst ενώ δεν ποναω καθόλου μόνο λίγο η μέση μου αλλά το μηχάνημα έβγαλε ότι κάνω συσπάσεις 50αρες. Με έστειλε σπίτι το βράδυ κατά της 9 θα πάω για άλλο ένα nst και αν μέχρι αύριο το μεσημέρι δεν έχει αλλάξει κάτι μου είπε να πάω με τα πράγματα μου!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 534787

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κυριακή μου!! κανόνισε αύριο να έχουμε πάλι διπλές χαρές μαζί με τα γεννητούρια της Ελευθερίας μας! εσύ πώς είσαι; καταλαβαίνεις τις συσπασούλες; πονάς καθόλου σαν πόνους περιόδου; κι εγώ σαν εσένα πριν γεννήσω πήγα 2 φορές σε μια μέρα για nst, την τρίτη πήρα και τη βαλίτσα μου αποφασισμένη να μείνω! Με το καλό, με το καλό!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τινη μου και στην περίοδο δεν πονούσα καθόλου στην κοιλιά μόνο στη μέση όπως τώρα! Τις συσπάσεις τις καταλαβαίνω αλλά είναι ανώδυνες δεν θα έπρεπε να πονάω έστω λίγο με 50αρες? confused

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kiriakits έγραψε:Τινη μου και στην περίοδο δεν πονούσα καθόλου στην κοιλιά μόνο στη μέση όπως τώρα! Τις συσπάσεις τις καταλαβαίνω αλλά είναι ανώδυνες δεν θα έπρεπε να πονάω έστω λίγο με 50αρες? confused

στο πρώτο nst έφτανα ως 60 και με ρωτούσαν οι μαίες, και ο γιατρός μα δεν πονάς;; μετά τα είδα όλα! αλλά εγώ είμαι άλλη φάση, άλλαξε θέση η μπέμπα και ερχόταν με τον αγκώνα..απλά οταν αρχίζεις να τις ακούς, χρονομέτρα τη συχνότητα και τη διάρκειά τους..άντε πολυύ χαίρομαι, έρχεται και η σειρά σου να μας πεις τα ευχάριστα Κυριακή μου!!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟΣ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ
ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙΙ,ΠΗΝΕΛΟΠΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΕΛΙΤΣΑ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ
ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΡΟΛΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ...ΑΧ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΑΛΙ ΤΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ;

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΠΩΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ,ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΚΤΛ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΣΕ ΨΥΓΕΙΟ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΝΕΡΟ Η ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΘΕΡΜΟΣ;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πηνελόπη, Στέλλα και Χριστίνα να σας ζήσουν τα μπεμπίνια σας!

Τι μέρα κι αυτή!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου να μαι πάλι!τώρα γυρίσαμε κι εμείς!περάσαμε φοβερά!!!!Έκανα και τα ψωνάκια μου!!!!χιχιχιχι!!!!
Τρία νινάκια σήμερα!!!!!ουάου!!!!.
Στελλίτσα να σας ζήσει ο Βαγγελάκης!Γερός και τυχερός πάντα!!!
Χριστινάκο μου να σου ζήσει η μπαλαρινούλα σου!!!!Όλα καλά πήγαν!!!Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!
Αυτή είναι μέρα,να ακούς μόνο καλά νέα!!!!
Χαρουλίτο ετοιμάσουν,αύριο μαζί!!!!
Μανουλίτσες και εγκυούλες τα φιλιά μου!Κάνω ένα σίδερο και επανέρχομαι!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κυριακη μου αντε με το καλο κ εσυ κοριτσακι μου μαζι με την Ελευθεριτσα....αντε και μπορει αν αποφασισει η μπεμπα μαζι και εγω χιχιχιιχ!!!

μολις εφτιαξα κ εγω ενα κεικ με αλαυρι ολικης για να δουμε πως θα μας βγει και εβαλα να ψησω και το ψωμακι μου!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 564595 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 564595 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 564595

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύη εγω θυλαζω, αλλα στην κόρη μου είχα βρασνενο νερο στο θερμό, κ τα αποστειρωμενα μπουκαλακια στο ψυγείο..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύη μου κι εγώ τα μπουκάλια όπως και η Άννα κατευθείαν από τον αποστειρωτή στο ψυγείο τα βάζω, τη μέρα όμως βράζω μπαμ μπαμ νερό στο βραστήρα, το θερμός το χρησιμοποιώ για τα βραδινά γεύματα για να το βρίσκω έτοιμο..έxω ακούσει πάντως ότι και στον αποστειρωτή για κάποιες ώρες κρατάνε τα μπουκάλια και χωρίς ψυγείο, φυλάγμένα εκεί μέσα..

Βρε Ελευθερία μου τόσο ωράια πέρασες γιατί να λες την τελευταία μέρα πριν γεννήσεις ότι σιδέρωνες??? άστο βρε το σίδερο, να λες μόνο ότι έκανες τις βόλτες μου, ψώνισες.. Smile

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστινακι μου τελος καλο ολα καλα να σου ζησει η ζουζουνα σου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 215994 περιμενουμε νεα απο της γεννες με λεπτοπερειες.

και γω ετσι αποστειρωνα τα μπουκαλια τα εβαζα ψυγειο για 24 ωρες και ειχα νερο στο θερμο, αλλα αν θες βαζεις νερο στο μπουκαλι μεσα στο ψυγειο να ειναι κρυο και συμπληρωνεις απο το θερμο για να μην χανεις χρονο κρυωνοντας το στην βρυση.

σημερα ειχα κατι υγρα πηχτα κιτρινα μπλιαχ σας αηδιασα Embarassed Embarassed και πηρα την μαια και μου ειπε οτι ειναι η ταπα του τραχηλου αλλα δεν εχω πονους ουτε συσπασεις

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεννάει κι η Κυριακούλα αύριο;;;;;Ας με ενημερώσει κάποιος γιατί έχασα επεισόδια!!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κυριακή αντε τωρα σειρά σου!! Αυριο μαζί με την Ελευθερία!! με το καλο ευχομαι!!

Ευη μετα την αποστειρωση τα βαζω στο ψυγειο κ κανω νερο στον βραστηρα οποτε χρειαστω... το βραδυ ειναι λιγο μανούρα.. θελει θερμος αλλα εγω επειδη θηλαζω περισσοτερο δεν εχω...

Τινη μου! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 417472 9 νοεμβρη σαραντιζω! μετραω τις μερες!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελευθεριτσα μου μπραβο χαιρομαι που περασες καλα αλλα δικιο εχει κ το Τινακι ασε το σιδερο τωρα τελευταιες ωρες!!
ναι κ η Κυριακη θα παει αυριο κ λογικα θα γεννησει κ αυτη!!

μη χαθεις ξαφνικα κ δεν προλαβουμε να σου ευχηθουμε για αυριο ετσι??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:Γεννάει κι η Κυριακούλα αύριο;;;;;Ας με ενημερώσει κάποιος γιατί έχασα επεισόδια!!!!

Έκανε σήμερα ήδη ένα nst, θα ξαναπάει και για 2ο και αύριο λογικά παίρνει τα πραγματάκια της και πάει γιατί έκανε 60άρες συσπασούλες και δεν κατάλαβε τίποτα!

Τώρα που καλομάθαμε, μία γέννα τη μέρα είναι λίγη, πάμε με διπλές ως το τέλος!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια να ρωτησω κατι γιατι μπερδευτικα με αυτο που ειπε η Μαρια με το νερο στο μπουκαλι στο ψυγειο!!
το νερο στον βραστηρα δεν το βραζουμε πολυ μεχρι να αποστειρωθει??? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 522194 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 522194 αν βαλουμε στο μπουκαλι απο τη βρυση θα βαλουμε ή απο τον βραστηρα κ μετα στο ψηγειο confused confused confused confused confused

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω στο νστ εκανα μια μονο συσπασει 65 και δεν ενιωσα τιποτα αλλα μετα οταν κανεις 100 ανα λεπτο νιωθεις σιγουρα. φευγω δεν μπορω να κατσω μεσα με τιποτα παω την μικρη κουνιες. κανει τρελη ζεστη η εγω νομιζω?

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρα εγω δεν χρησιμοποιω βραστηρα γιατι ειμαι λιγο παραξενη εβραζα νερο 5 λεπτα εβαζα σε θερμο, απο το βρασμενο νερο βαζεις αν θες στα αποστειρωμενα μπουκαλια κρατανε 24 ωρες στο ψυγειο παγονει το νερο και μετα συμπληρωνεις απο το θερμο ζεστο για να ερθει στην θερμοκρασια που θες.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ αγχωνομαι με την αποστειρωση ρε γμτ νομιζω οτι δεν το εχω!! No No

οντως εχει υπερβολικη ζεστη!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλλα 2 μωρακια αυριο ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 27!!!!!  - Σελίδα 35 654316

Χαρα το βραζεις πρωτα κ μετα στο ψυγειο μεσα σ ενα αποστειρωμενο μπιμπερο, οποτε για 24 ωρες εχεις αποστερωμενο νερακι.

Κ εμεις προσπαθουμε να βρουμε την ακρη μας με τις αποστειρωσεις... νομιζω αυτο που προτεινει η Μαρια ειναι το καλυτερο, γιατι κ ο βραστηρας ολη μερα ειναι κ ασυμφορος οικονομικα εκτος απο μανουρα!!! Φετος το βλεπω η ΔΕΗ να μας σκιζει!!!
Εγω μεχρι τωρα εβραζα νερο στον βραστηρα, εβαζα το μπουκαλι σε ενα μπρικι με κρυο νερο για να κρυωνει.. τον αλλαζα και μεχρι να τελειωσω το νερο ειχε κρυωσει! Σημερα δοκιμασα την εκδοχη του ετοιμου νερου στο μπουκαλι στο ψυγειο και μετα να θερμαινω στον θερμαντηρα... αλλα ο θερμαντηρας που εχω δεν κανει καλη δουλεια κ τελικα εκανε περισσοτερο χρονο.
Μαλλον πρεπει να παρω θερμος...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις