Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
71 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 71 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:δν θελω πολυκαφετιερα απο αυτες που κανουν γαλλικους και εσπρεσο γμτ.. θελω αυτες με τις καψουλες Razz Razz Razz μαζοχα!! 75€ κανει η φθηνη και το ψηνω!!!

Ειρηνακι μου ναι ηρθε!! και εκει που ημουν μια χαρα η διαθεση επεσε στα πατωματα φυσικα Embarassed Razz Razz δν πειραζει ομως, θα προσπαθησω να την αγνοησω και ελπιζω απο αυριο να ειμαι καλα και παλι!!

Αρτ το εχω καταλαβει!! Twisted Evil

αγνόησέ τη τη βλαμμένη..θα παρεξηγηθεί και δε θα ξανάρθει! Razz Razz

κορίτσια το άβατάρ μου φαίνεται;

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
boubou έγραψε:δν θελω πολυκαφετιερα απο αυτες που κανουν γαλλικους και εσπρεσο γμτ.. θελω αυτες με τις καψουλες Razz Razz Razz μαζοχα!! 75€ κανει η φθηνη και το ψηνω!!!

Ειρηνακι μου ναι ηρθε!! και εκει που ημουν μια χαρα η διαθεση επεσε στα πατωματα φυσικα Embarassed Razz Razz δν πειραζει ομως, θα προσπαθησω να την αγνοησω και ελπιζω απο αυριο να ειμαι καλα και παλι!!

Αρτ το εχω καταλαβει!! Twisted Evil

αγνόησέ τη τη βλαμμένη..θα παρεξηγηθεί και δε θα ξανάρθει! Razz Razz

κορίτσια το άβατάρ μου φαίνεται;
οχι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη μου θα την αγνοησω γιατι πιστευω οτι θα ερχεται για αρκετο καιρο ακομη ..και αμα ειναι καθε φορα να ειμαι ετσι..στο τελος θα παθω τπτ και δν λεει! μετα πως θα προσεχω το μωρακι μου αν δν ειμαι καλα?? Wink Wink

εγω δν βλεπω το αβαταρ σου?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΩΡΑΙΑ Η ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΔΕΝ ΛΕΩ .ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΠΟΣΟ ΕΙΧΑΝ ΟΙ ΚΑΨΟΥΛΕΣ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ.

ΑΦΡΟΥΛΑ ΚΑΤΙ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΠΡΙΝ!!!!!

ΜΑΙΡΗ ΜΑΙΡΗ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΤΙ Σ ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΠΡΙΝ ΜΕΡΕΣ.........ΝΗΣΤΙΚΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ?

ΕΙΡΗΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΣΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΑΜΟ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΑΥΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΨΟΥΛΕΣ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ ΦΡΕΣΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΨΟΥΛΕΣ, ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ!!! ΑΣΕ ΠΟΥ ΒΑΖΩ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΤΟΖΗ ΛΟΓΩ ΕΥΕΡΕΘΙΣΤΟΥ ΕΝΤΕΡΟΥ! Mad

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΠΕΙΡΑ! ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ Η ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ! ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΕΝΟ ΛΟΓΩ ΠΟΡΕΙΩΝ, ΑΠΕΡΓΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΠΕΙΣΟΔΙΩΝ! ΣΤΟ ΚΟΛΩΝΑΚΙ ΕΧΟΥΝ ΚΛΕΙΣΙΕ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ GLAMOUR ΑΕΡΑ!

Αφρούλα μου εγώ στη θέση σου δε θα το τολμούσα πάντως(συγγνώμη που στο λέω)..όλα τα μαγαζιά κλείνουν το ένα μετά το άλλο..δυστυχώς..τα πράγματα είναι πολύ άσχημα στην Αθήνα..τα έξοδα είναι πάρα πολλά πλέον..έχεις ψαχτεί για εφορίες κλπ;;
εύχομαι να είστε η εξαίρεση!ειλικρινά το εύχομαι!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Ειρηνη μου θα την αγνοησω γιατι πιστευω οτι θα ερχεται για αρκετο καιρο ακομη ..και αμα ειναι καθε φορα να ειμαι ετσι..στο τελος θα παθω τπτ και δν λεει! μετα πως θα προσεχω το μωρακι μου αν δν ειμαι καλα?? Wink Wink

εγω δν βλεπω το αβαταρ σου?

'ελα ντε!! Laughing Laughing

Γιάννα μου τίποτα δεν έχουμε κάνει ακόμα Mad μόνο το χώρο κλείσαμε..
α και σήμερα πήραμε πλυντήριο πιάτων!
πανάκριβο αλλά το είχα ερωτευτεί!!   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 669659   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 669659

μα τι έπαθε το αβαταρ;;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΣΟΥ ΜΠΕΣ ΣΤΟ MYASTRO.GR ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ? ΤΟ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ? Shocked Shocked Shocked

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΣΟΥ ΜΠΕΣ ΣΤΟ MYASTRO.GR ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ? ΤΟ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ? Shocked Shocked Shocked

ποιό χαρτί θέλει;;

πάντως και μόνο που θα μείνεις χωριστά με τον άντρα σου είναι ένα αρνητικό

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην αγχωνεσαι Ειρηνη εχεις πολυ χρονο μπροστα σου να τα κανονισεις!! για αρχη πρεπει να κλεισεις κεντρο δεξιωσης και εκκλησια!!ααα και φωτογραφο!!!!!! τα αλλα σιγα σιγα!! Wink Wink πλυντήριο πιατων ονειρευομουν κι εγω αλλα δν χοραει στο σπιτι μου ουτε το μικρο πλεον, οποτε αποχαιρετησα το ονειρο!!!

Αφρουλα εχω μια καφετιερα illy για εσπρεσσο καπουτσινο που μου εφεραν στο γαμο μου αλλα και αυτη παιρνει καψουλες!! και ειναι πιο ακριβρες απο της κρουπς!!! γι αυτο το σκεφτηκα να παρω εκεινη!! εξαλλου καθημερινα δν πινω τετοιους καφεδες για να ανησυχω!! συνηθως χειμωνα πινω γαλλικο η ελληνικο και στην δουλεια που φτιαχνω απο το σπιτι παιρνω τον εσπρεσσο στιγμης που δν θελει μηχανη!! Wink Wink για πιο φθηνα!

Γιαννα ξερω οτι πρεπει να το παιρνεις πρωτο το πρωι μαζι με ενα ποτηρι πορτοκαλαδα για να αποροφιεται καλυτερα και μετα απο κανα μισαωρο να τρως κατι!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Παρ Οκτ 12, 2012 6:06 am, 2 φορές συνολικά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΣΟΥ ΜΠΕΣ ΣΤΟ MYASTRO.GR ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΟΥ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΙΣΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΛΛΟ ΕΤΣΙ! ΤΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ? ΤΟ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ? Shocked Shocked Shocked
σκοπος ομως ρε αφρουλιτα να δουλευεισ για να βγαλεις και λεφτα οχι για να βαζεις απο τη τσεπη σου...να δουευεις απλα για να δουλευεις.....δεν ξερω...τι να σου πω..ναι δεν ειναι το παν τα λεφτα οκ?ναι να περνας τον χρονο σου δημιουργηκα....αλλα αυτο που κανεις να σου αποφερει κιολας...και οι εποχες ειναι δυσκολες......αλλα σου ξανα λεω μακαρι να τα πατε τελεια

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΕΠΕΝΔΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ!!! ΚΑΙ ΤΕΒΕ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΡΧΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΦΕΡΤΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ! ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΩΣ! ΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΗ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ! ΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ...? ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑΤΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΑΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ! ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! ΠΟΛΛΑ   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 417472   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 417472 ΣΕ ΟΛΕΣ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΒΙΑΣΥΝΗΣ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ! ΟΥΠΣ!!! Embarassed Embarassed Embarassed

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:μην αγχωνεσαι Ειρηνη εχεις πολυ χρονο μπροστα σου να τα κανονισεις!! για αρχη πρεπει να κλεισεις κεντρο δεξιωσης και εκκλησια!!ααα και φωτογραφο!!!!!! τα αλλα σιγα σιγα!! Wink Wink πλυντήριο πιατων ονειρευομουν κι εγω αλλα δν χοραει στο σπιτι μου ουτε το μικρο πλεον, οποτε αποχαιρετησα το ονειρο!!!

Αφρουλα εχω μια καφετιερα illy για εσπρεσσο καπουτσινο που μου εφεραν στο γαμο μου αλλα και αυτη παιρνει καψουλες!! και ειναι πιο ακριβρες απο της κρουπς!!! γι αυτο το σκεφτηκα να παρω εκεινη!! εξαλλου καθημερινα δν πινω τετοιους καφεδες για να ανησυχω!! συνηθως χειμωνα πινω γαλλικο η ελληνικο και στην δουλεια που φτιαχνω απο το σπιτι παιρνω τον εσπρεσσο στιγμης που δν θελει μηχανη!! Wink Wink για πιο φθηνα!

Γιαννα ξερω οτι πρεπει να το παιρνεις πρωτο το πρωι μαζι με ενα ποτηρι πορτοκαλαδα για να αποροφιεται καλυτερα και μετα απο κανα μισαωρο να τρως κατι!!

Ασε Ελλη μου έχω αγχωθεί πολύ από τώρα..εκκλησία μας είπαν να πάμε από Δευτέρα γιατί δεν έχουν ακόμα το ημερολόγιο..
αυτό που πήραμε τώρα είναι σε διαστάσεις πλυντηρίου ρούχων..είναι από τα μεγάλα..ευτυχώς ο Βασιλης είχε αφήσει χώρο για τέτοιο μέγεθος όταν έφτιαξε την κουζίνα..!
ούτε το μικρό δε χωράει πουθενά;;πάνω σε πάγκο;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΑΧ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΧΑΡΤ(Η) ΕΝΝΟΕΙ Η ΑΦΡΟΥΛΑ.

ΕΛΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΑΙΡΝΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΠΙΑ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω Αφρουλα συμφωνω να κανεις κατι!! αν σου αρεσει πολυ, θα εισαι σιγουρα καλη σε αυτο!!! αν δν παιρνουμε ρισκα στην ζωη μας θα μεινουμε παντα στασιμοι και οχι απαραιτητα στο καλυτερο αποτελεσμα!!! κι εγω εχω φαει τον αντρα μου τωρα που ειναι ανεργος και δν βρισκει πουθενα να το ψαξει να κανει κατι μονος του!!! αλλα ακομη κι αυτο ετοιμο θελει να το βρει!! Mad Mad Mad
καλη συνεχεια κουκλα!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΤΟ ΧΑΡΤΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΒΙΑΣΥΝΗΣ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ! ΟΥΠΣ!!! Embarassed Embarassed Embarassed

καλά μετά το κατάλαβα κι εγώ που μπήκα στο σαιτ που έδωσες..σορρυ

φιλιά!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΠΟΛΛΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.ΒΥΕ!!!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγω Αφρουλα συμφωνω να κανεις κατι!! αν σου αρεσει πολυ, θα εισαι σιγουρα καλη σε αυτο!!! αν δν παιρνουμε ρισκα στην ζωη μας θα μεινουμε παντα στασιμοι και οχι απαραιτητα στο καλυτερο αποτελεσμα!!! κι εγω εχω φαει τον αντρα μου τωρα που ειναι ανεργος και δν βρισκει πουθενα να το ψαξει να κανει κατι μονος του!!! αλλα ακομη κι αυτο ετοιμο θελει να το βρει!! Mad Mad Mad
καλη συνεχεια κουκλα!!

Ελλη μου το μαγαζί σήμερα είναι φοβερό ρίσκο...όσοι συγγενείς και φίλοι μου έιχαν μαγαζιά τα έκλεισαν φέτος..και χρωστάνε 20 με 50 χιλιάδες ο καθένας στην εφορία..γιαυτό το βλέπω τόσο αρνητικά..
ο άντρας σου ψάχνει ακόμα ε;;πωπω υπομονή..τι να κάνουμε..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
5 λεπτά έλειψα η γυναίκα να βάλω τα πιάτα στο πλυντήριο και γράψατε κ τι δε γράψατε είχαμε κ αφίξεις!!
Αλλόχες Έλλη!!! θα δείξει το Σ/Κ η αληθινή Άση Laughing Laughing Laughing είπε θετικά για το Σ/κ για να δούμε όχι ότι τα πιστεύω αλλά θέλω να το ρίξω λίγο στη τρελίτσα όπως είπα παραπάνω ζώδια, καφέδες μανουδάκι κ τέτοια φφφφφ ας το καλόο

Ρε Αφρούλα πήρες καφετέρια?? Τώρα το πήρα χαμπάρι ααα θέλω καφέ τώρα παρακαλώ!!

Εμένα ο θείος μου μου έστειλε τη Nespresso είμαι πολύ ευχαριστημένη κ τέλειος καφε΄ς μόνο που δεν έχουμε εδώ κ πρέπει να παραγγέλνω αλλά είχε δείγματα κ τα έχουμε ακόμα κ σε ένα ταξίδι μου στην Αθήνα εφοσιάστηκα από η μπουτικ στο κολωνάκι τσ τσ
Η Morris είναι καλή μάρκα? έσπασε κ εμένα η κανάτα του γαλλικού κ θα πάρω άλλη!

ααα Γιάννα ναι , λοιπόν ναι θα πίνεις τον σίδηρο νηστική μαζί με χυμό πορτοκάλι ή πορτοκάλι σαν φρούτο ή ακτινίδιο! μη κάνεις μα κ μου έτσι απορροφάτε καλύτερα!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ.ΜΗΝ ΓΡΑΨΕΤΕ ΠΟΛΛΑ.ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.ΒΥΕ!!!!!!

δώσε φιλάκια στη μικρούλα σου από τη θεία Ειρήνη Laughing Laughing Laughing

  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 531909   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 531909   Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #71 - Σελίδα 20 531909

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
Ασε Ελλη μου έχω αγχωθεί πολύ από τώρα..εκκλησία μας είπαν να πάμε από Δευτέρα γιατί δεν έχουν ακόμα το ημερολόγιο..
αυτό που πήραμε τώρα είναι σε διαστάσεις πλυντηρίου ρούχων..είναι από τα μεγάλα..ευτυχώς ο Βασιλης είχε αφήσει χώρο για τέτοιο μέγεθος όταν έφτιαξε την κουζίνα..!
ούτε το μικρό δε χωράει πουθενά;;πάνω σε πάγκο;

να μην αγχωνεσαι!! η σειρα που τα κλεινεις ειναι μαγαζι, εκκλησια, και φωτογραφος (για να βρειτε την ημερομηνια που ειναι διαθεσιμη το μαγαζι, και μετα να βρειτε εκκλησια με ελευθερη εκεινη την ημερομηνια και να κλεισετε ωρα, και μετα πατε στον φωτογραφο για να ξερει κι αυτος αν εκεινη τη μερα ειναι διαθεσιμος, οπως και τι ωρα θα γινει!!)
τα υπολοιπα εκτος απο το νυφικο, τα εκλεισα στο τελευταιο δημινο να φανταστεις!! προλαβαινεις με τα αλλα! αρκει να ξερεις τι θελεις!

Γιαννα μου τα θυμαμαι απο την κουνιαδα μου.. σφουγγαρι κι εγω σε οτι μου ελεγε για την εγκυμοσυνη της Razz Razz Razz

οσο για το πλυντηριο πιατων.. το σπιτι μας ειναι πολυ μικρο.. με πολυ μικρα δωματια.. και η κουζινα δν εχει υποδομη για πλυντηριο.. γιατι θελει να εχει και κοντα την παροχη νερου.. το μονο σημειο που ισως θα εμπαινε ενα ειναι κατω απο τον νεροχυτη.. αλλα και παλι μονο μικρο και να αλλαξουμε τις σωληνωσεις για να βγει παροχη νερου.. εξοδα και ταλαιπωρία για το τιποτα!! δν βαριεσαι?θα μεινει ονειρο για οταν θα εχω ΠΟΛΛΑ λεφτα και θα φτιαξω δικο μου σπιτι Razz Razz Razz

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλείνω κ εγώ γιατί έχω στίβα από ασιδέρωτα κ πρέπει να βάλω μια αρχή!! καλή συνέχεια κ καλό απόγευμα σε όλες !! φιλιά!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Κλείνω κ εγώ γιατί έχω στίβα από ασιδέρωτα κ πρέπει να βάλω μια αρχή!! καλή συνέχεια κ καλό απόγευμα σε όλες !! φιλιά!
κοριτσια θα την κανω και εγω σισιγα ..θα παω για καφεδακι...θα τα πουμε το βραδακι

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
eirini7 έγραψε:
Ασε Ελλη μου έχω αγχωθεί πολύ από τώρα..εκκλησία μας είπαν να πάμε από Δευτέρα γιατί δεν έχουν ακόμα το ημερολόγιο..
αυτό που πήραμε τώρα είναι σε διαστάσεις πλυντηρίου ρούχων..είναι από τα μεγάλα..ευτυχώς ο Βασιλης είχε αφήσει χώρο για τέτοιο μέγεθος όταν έφτιαξε την κουζίνα..!
ούτε το μικρό δε χωράει πουθενά;;πάνω σε πάγκο;

να μην αγχωνεσαι!! η σειρα που τα κλεινεις ειναι μαγαζι, εκκλησια, και φωτογραφος (για να βρειτε την ημερομηνια που ειναι διαθεσιμη το μαγαζι, και μετα να βρειτε εκκλησια με ελευθερη εκεινη την ημερομηνια και να κλεισετε ωρα, και μετα πατε στον φωτογραφο για να ξερει κι αυτος αν εκεινη τη μερα ειναι διαθεσιμος, οπως και τι ωρα θα γινει!!)
τα υπολοιπα εκτος απο το νυφικο, τα εκλεισα στο τελευταιο δημινο να φανταστεις!! προλαβαινεις με τα αλλα! αρκει να ξερεις τι θελεις!

Γιαννα μου τα θυμαμαι απο την κουνιαδα μου.. σφουγγαρι κι εγω σε οτι μου ελεγε για την εγκυμοσυνη της Razz Razz Razz

οσο για το πλυντηριο πιατων.. το σπιτι μας ειναι πολυ μικρο.. με πολυ μικρα δωματια.. και η κουζινα δν εχει υποδομη για πλυντηριο.. γιατι θελει να εχει και κοντα την παροχη νερου.. το μονο σημειο που ισως θα εμπαινε ενα ειναι κατω απο τον νεροχυτη.. αλλα και παλι μονο μικρο και να αλλαξουμε τις σωληνωσεις για να βγει παροχη νερου.. εξοδα και ταλαιπωρία για το τιποτα!! δν βαριεσαι?θα μεινει ονειρο για οταν θα εχω ΠΟΛΛΑ λεφτα και θα φτιαξω δικο μου σπιτι Razz Razz Razz

προς το παρόν μόνο αίθουσα κλείσαμε..λογικά εκκλησία τη Δευτέρα και μετά ψάξιμο για φωτογράφο..βαριέμαιιιιιιι........
είναι και πανάκριβοι αυτοί έλεος..τι οικονομική κρίση;;στα ύψη οι τιμές..έκανες εσύ φωτογράφιση επόμενης μέρας;;νομίζω η Εύη είχε κάνει..λέμε να το αποφύγουμε..περισσότερο ταλαιπωρία μου κάνει..

α κατάλαβα γιατί δεν έβαλες πλυντήριο..αλλά αν χωράει κάτω από το νεροχύτη μήπως να το ξεκινούσες κάποια στιγμή;;σου λύνει τα χέρια..και η κουζίνα σου είναι πάντα καθαρή

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις