Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχ εδωσε κιολας διατροφη το Στελλακι???
μονο μπαρμπεκιου???προχθες μας ελεγε για τηγανιτα κολοκυθια και μελιτζανες!!


ασχετο Ινακι εδω και κανενα μισαωρο εχω πονους περιοδου που σταματανε για πολυ λιγο κ ξαναρχιζουν επισης εχω παλι αναγουλα και βαρος χαμηλα στην κοιλια!!αλλα ντρεπομαι να παρω την μαια τωρα!! confused confused

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΑΜΕ ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 215994

ΜΟΛΙΣ ΣΕ ΠΙΑΣΕΙ ... ΚΡΑΤΑΣ ΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΝΕ ....

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΞΑΝΑΜΕΤΡΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΞΑΝΑΠΙΑΣΟΥΝ ....

ΚΡΑΤΑΣ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ... ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ... ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ !!!

ΛΕΓΕ ΝΕΟΤΕΡΑ !!ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΟΙ ΤΟΚΕΤΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑ ΩΡΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ... ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ... ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΣ Very Happy ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ - ΔΕΚΑΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΛΛΟΝ !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΧΑΡΑ ΜΟΥ !!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτά που κοροιδευα, θα τα λουστω.. Τι θα γίνει με τον μικρό δεν ξέρω.. Έχει γίνει πολύ μαμακιας.. Αν τον πάρει κάποιος, κλαίει, μόλις τον πάρω εγώ σταματάει.. Ουφ.... Απο το πρωί, χέρια- πόρτ μπεμπε είναι.. Ανέβασα κ ριλαξ μήπως απο αύριο θα κάθεται εκεί.. αφήστε που πειναει συνέχεια... Όλο το απόγευμα κάθε μια ώρα τρώει.. Τα έχω δει όλα. Κ όσο δεν θέλω να τον μαθαίνω στα χέρια, τόσο δεν μπορώ να το αποφύγω.κλαίει τόσο πολυ που του κόβεται η ανάσα.. Μέχρι κ δάκρυα βγάζει.. Αχ θεουλη μου, με περιμένει μεγάλο λουκι..

Χαρα μου, πάρε την Μαια σου κοπέλα μου... Μην το αφήνεις έτσι!!

Ίνα, τυχερουλες!!!!! Σας ζηλεύω... Άντε καλα να περάσετε κ περιμένουμε να δούμε φωτό φυσικά!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΟΝΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΑΝ ΕΓΚΥΕΣ ... ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΓΜΙΑΙΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΟΠΩΣ ΣΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΤΩΡΑ !!!

ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΠΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ ...

ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ... ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΕ ΑΚΟΜΑ ...ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΑ ... ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ... ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΒΡΑΔΙΑ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο τα αγαπημενα μου τραγουδια Ινακι μου!!

σταματησε ο πονος τωρα αλλα νιωθω το μωρο να πιεζει και χαμηλα κ να τσιτωνει την κοιλια μου!!
να μην παω για υπνο?πρεπει να κατσω να χρονομετραω καθε ποτε με πιανουν??

Αννουλα μου ντρεπομαι να την παρω βραδιατικα χωρις να ειναι οντως πονοι για γεννα!! Laughing Laughing
διαβασα καπου που ελεγαν οτι ειναι καλο να εχεις αγκαλια το νεογεννητο γιατι το εχει αναγκη και νιωθει την αγαπη και δεν ισχυει αυτο που ελεγαν οτι κακομαθαινουν και οτι ειναι χειροτερο να το αφηνεις να κλαιει γιατι νομιζει οτι το εγκαταλειπουν!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΓΟΥΣΤΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ !!!

ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΡΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΝΟΙΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ Ή ΝΑ ΣΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΗΣΥΧΑΣΕΙ

ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ...ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ !!!

ΑΝ ΓΕΝΝΑΣ Very Happy BELIEVE ME ΘΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ !!! Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι το εχω παρατηρησει οτι εχουμε τα ιδια γουστα!! Very Happy Very Happy Very Happy

λεω να παω να ξαπλωσω και ελπιζω να ειναι οπως τα λες να το καταλαβω αχαχαχ
αφου παω στην τουαλετα κ νομιζω οτι θα βγει το κεφαλι χιχιχιχ καλα θα ηταν να ηταν τοσο ευκολο εε??ειναι αυτο το αγχος της πρωταρας γμτ γιατι εχω και μια αντοχη γενικα στον πονο δεν ξερω και πως ειναι οι συσπασεις γι΄αυτο κ αγχωνομαι

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξέρω Χαρα μου, εμένα είναι η καλύτερη μου, να τον έχω αγκαλιά κ να τον μυριζω. Αλλα είναι δύσκολο όταν έχεις κ άλλο παιδί που θέλει προσοχή συνέχεια.. Σήμερα μαγειρευα κ τον είχα στα χέρια μου.. Ζοριζομαι.. Για αυτο το λέω.. Αλλιώς δεν θα με ενοιαζε.. Μακάρι να κοιμομασταν κ αγκαλια.. Τεσπα.. Πεφτω για ύπνο κοριτσακια, γιατί κατα τις 3 τον περιμένω.. Φιλακιαπολλά κ Χαρα απο σένα περιμένουμε το παρόν το πρωί!!!
Καλή ξεκούραση!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΣΥΣΠΑΣΗ ΓΕΝΝΑΣ= ΟΛΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ - ΣΚΛΗΡΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ

ΣΚΕΤΟ ΠΕΤΡΩΜΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΕΡΑ ΔΟΘΕ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ... ΕΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου καλη ξεκουραση,σε καταλαβαινω κοριτσακι μου οτι σου ειναι δυσκολο με 2 παιδακια..υπομονη ομως θα στρωσει ο μικρουλης!!
εννοειται θα δωσω το παρον το πραι αν δεν μπω θα ειναι υποπτο Laughing Laughing Laughing


λοιπον εγω νιωθω πετρωμα σε ολη την κοιλια με πονο χαμηλα αλλα οχι μεχρι τη μεση αλλα νομιζω οτι ειναι το μωρο γιατι εχω και εξωγκοματα απο ποδια,αγκωνες κ τετοια!!γι΄αυτο σου λεω οτι μπερδευομαι
μακαρι κοριτσακι μου!!πολλα φιλια κ ευχαριστω για την ενημερωση Wink

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΚ ...ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ... ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ... ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΚΕΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΝΤΟΝΟΤΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΕΣ !!!

ΞΑΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 531909 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 531909 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 531909 κοριτσακια μου καλο ξημερωμα να εχουμε

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΠΙΣΗΣ ΧΑΡΑ ΜΟΥ !!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις έφυγε η παρέα μας και είπα να σας διαβάσω και να σας καληνυχτίσω αλλά άργησα μάλλον και μου ξαπλώσατε..
Διάβασα τις μπηχτές για τα μπάρμπεκιου Ίνα μου! χαχαχα! εγώ αύριο θέλω βραστό μπρόκολο-κουνουπίδι ειδική παραγγελία μετά από αυτά που σαβούρωσα απόψε! 2 πιτόγυρα και 2 μάφινς της Χαράς μας που πρέπει να 'ταν η 6η φορά που τα έκανα! Τέλεια που θα καταφέρουμε να βρεθούμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ όλες μαζί μετά από 3 μήνες σχεδόν! Μανούλες - λεχώνες, μπαμπάδες, μωρά και παιδάκια, χαμός θα γίνει! Στελλάκο πρώτη βόλτα το Καβ..οχώρι θα βγεις!!! χαχαχαχα

Εμάκο μου αύριο θα σου δώσω οδηγίες μόλις ξυπνήσω και μπω για τα σνιφ σνιφ της μυτούλας, δεν είναι τίποτα!

Χαρά μου κι εγώ ακόμη και τώρα δεν θα μπορούσα να καταλάβω ακριβώς τί παίζει με τις συσπάσεις και τα πετρώματα, εγώ μόνο έντονους πόνους περιόδου είχα και αυτούς έχω συνδυάσει ότι είναι οι συσπάσεις της μήτρας..Όπως και να'χει 2 μέρες έμειναν και όλα θα πάνε καλά, όπως σε όλες μας.

Αννούλα μου καλό και ήσυχο βραδάκι σου εύχομαι!

Καληνύχτα λοιπόν κορίτσια μου σε όλες μας και στις οικογένειές μας..σε λίγο θα σηκωθώ για τη μικρή, όσο προλάβω ας κοιμηθώ λιγάκι..ΦΙΛΙΑ!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω Τινη μου, μου εδτειλε τις οδηγιες η Ίνα!!! Βεβαια ακομα δεν το εκανα!! Επειδη δεν βλεπω στα ρουθουνια μυξουλες κ το αφησα... Αυριο το πρωι αν ειναι


Χαρα μου πονακια ακουω!!! Ερχεται η μπεμπουλα??, αντε μακαρι... Κοιτα να ξεκουραστεις. Σημερα για να εχεις δυναμεις!!!

Καληνυχτα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Σ ευχαριστω Τινη μου, μου εδτειλε τις οδηγιες η Ίνα!!! Βεβαια ακομα δεν το εκανα!! Επειδη δεν βλεπω στα ρουθουνια μυξουλες κ το αφησα... Αυριο το πρωι αν ειναι


Χαρα μου πονακια ακουω!!! Ερχεται η μπεμπουλα??, αντε μακαρι... Κοιτα να ξεκουραστεις. Σημερα για να εχεις δυναμεις!!!

Καληνυχτα

Εμάκο μου περιμένω να ξυπνήσει η μπέμπα για να κοιμηθώ τελικά, μαζοχισμός μεν, αλλά γλιτώνω ένα ξύπνημα δε..

Που λες το διάφραγμα στα μπεμπάκια μας δεν έχει ανοίξει ακόμη καλά, γι'αυτό ρουθουνίζουν έμαθα..μπορεί να μην φαίνονται εξωτερικά μυξούλες αλλά οι πλύσεις με φυσ. ορό βοηθούν στο να καθαρίσουν βαθύτερα τα ρουθουνάκια. ΠΡΟΣΟΧΗ μόνο ΡΟΥΦΑΣ! ΔΕΝ ΦΥΣΑΣ! Γιατί εγώ στην αρχή μπερδεύτηκα! Το αποτέλεσμα ήταν τραγικό!

Καληνύχτα συμπεθερούλα, φιλιά στο γαμπρό μας τον μαλλιά!! (στείλε μου καλέ καμιά φώτο του σε πμ στο φέισμπουκ να τον δω και αν φας!)

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑΚΑΙ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΕΜΕΙΝΑΝ...
ΕΜΕΙΣ ΜΟΛΙΣ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΡΕΥΤΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΛΑΣΙΚΑ ΜΑΣ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΡΕΥΤΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ ΚΑΤΩ;ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΗΡΕΜΗ ΒΡΑΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΑΚΙΑ,ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙΚΑΚΑΜΑΣ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ,ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ
ΕΜΥ ΜΟΥΚΙ ΕΜΕΝΑ ΡΟΥΘΟΥΝΙΖΕΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΜΥΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΚΑΝΩ;ΚΙ ΑΝ ΠΟΝΕΣΕΙ ΚΙ ΑΝ ΠΝΙΓΕΙ;
ΒΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΦΕΝΤΟΜΟΥΤΣΟΥΝΑΡΑ ΜΑΣ...ΦΙΛΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευακι μου τι κουκλιτσα ειναο αυτη?? Τελικα η ομαδα μας εχει πολυ ομορφα μωρα!!!!!
Εμεις αν δεν ρευτει κανα τεταρτακι με εικοσαλεπτο τον κραταμε κ μετα τον ξαπλωνουμε!!!

Τινακι μου κ εγω τα ιδια παθαινω με τον υπνο, καθομαι ξυπνια μεχρι μα ξαναφαει... Ευτυχως χτες εφαγε στις 1.30 κ ξαναξυπνησε στις 6, αλλα τον ειχα στον νου μου ολη νυχτα κ ξυπναγα, λογω μυξουλας!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μανουλιτσες,μωρακια και στις τελευταιες εγκυουλες που δεν λενε να γεννησουν Mad Mad Mad Mad

τιποτα και εγω ακομα αν και χθες ειχα ολο το βραδυ πονακια περιοδου καθε 20 λεπτα που κρατουσαν περιπου 5-10 λεπτα αλλα μετα σταματησαν τελειως!!
πηρα την μαια τωρα αλλα μου ειπε οτι ειναι προετοιμασιας..μεχρι να προετοιμαστει με βλεπω να πηγαινω για προκληση την Τριτη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ευακι μου φτου φτου γλυκα κ εσενα η μπεμπουλα σου δικιο εχει η Εμη η ομαδουλα μας εχει τα πιο ομορφα μωρακια!!

Τινακι,Στελλακι και Ινακο καλα να περασετε σημερα!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
RespectRespectRespectRespectRespectRespectRespectRespectRespectRespect



Έχει επεξεργασθεί από τον/την letitsa στις Τετ Ιουν 19, 2013 5:03 am, 1 φορά

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημερα και καλή Κυριακή!

Ευη κουκλιτσα η μπεμπα σου!! Να σας ζήσει και παλι!

Κατερίνα να σας ζήσει!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 50580 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 50580 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 50580
Γερό και καλότυχο να είναι!!

Χαρα ακομα εδω ε?

Ο μπεμπης κοιμηθηκε απο τις 7 κ λεω να τη ξαναπεσω κ εγω για λιγο... του βαζω τη μουσική απο τα φιλαράκια και κοιμάται! χαχα.. μαλλον επειδη ειμαι φανατική κ εβλεπα τη σειρα καθε σκ κ το θυμαται απο τη κοιλια Very Happy Very Happy Very Happy

Καλα να περασετε οι Κρητικοπουλες σήμερα!

τα φιλια μου σε όλες! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 15 417472

http://www.creativebeez.gr

lizaG

lizaG
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλα τα κοριτσακια με
Τα μπεμπακια και τις τελευταίες εγκυουλες. Λοιπόν χαρα πιστεύω ότι μέχρι την Τρίτη θα είσαι πανέτοιμη και δεν θα χρειαστεί πρόκληση και εγω είχα προπαρασκευαστικους πόνους Σάββατο και τελικά ήρθε απο μόνο του ημέρα Τρίτη. Άρα πιστεύω ότι ο τοκετοσ σου έχει ήδη αρχίσει και το μόνο που έχεις να κανείς είναι λίγο ΑΚΌΜΑ υπομονη. Στα κορίτσια που τα μωρακια τους έχουν μιξουλες νομίζω ότι με τον όρο θα το ξεπεράσουν όσο για τον αναροφητηρα για τη μύτη με πολυ προσοχή γιατί μπορει απο το ρουφηγμα να προκληθει ωτιτιδα. Εγω τώρα μπορω να πω μετα απο 20 μέρες ότι θυλαζω αποκλειστκα και το μωρακι μου χωρταινει και πλέον δεν είναι τόσο δύσκολο όσο στην αρχή το μόνο που εύχομαι είναι να έχω γάλα για αρκετό καιρο ΑΚΌΜΑ για να μην πανε χαμένοι οι κόποι και οι πόνοι μου. Εύχομαι σε όλες μια όμορφη κα ξεκουραστη Κυριακή

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικολετα μου ειναι δυνατον με την πεθερα??ειμαι σιγουρη οτι και η δικια μου κατι τετοια θα κανει!!
το δωματιο της μπεμπας δεν εχει τελειωσει εχει μεινει η ταπετσαρια αλλα βλεπω να μου την βαλουν σε κανενα μηνα!!

κ κατι αλλο ηθελα να σχολιασω αλλα τα πηρα παλι πρωι πρωι κ δεν θυμαμαι τπτ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις