Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
277 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 277 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο ΘΥΛΑΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΕΓΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΛΕΩ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΣΥΝΕΧΙΖΩ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την letitsa στις Τετ Ιουν 19, 2013 6:09 am, 2 φορές συνολικά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εμενα ετσι κ χειροτερα Νικολετα μου κουκουρουκου τελιος ειναι!!

η μαμα ηθελε να μου πλυνει τα πατακια της κουζινας της ελεγα οχι τελικα τα εβγαλε και τα επλυνε και μολις τα τελειωσε βαζει ενα χερι στον μπαμπα μου οτι δεν σηκωθηκε εκεινος να τα πλυνει και τρελαθηκα μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι!!αχ πρεπει να ηρεμησω γιατι με επιασε μια πιεση στο κεφαλι παλι!!

μακαρι Λιζακι μου να ειναι οπως τα λες γιατι καθε μερα που περναει απογοητευομαι!! Crying or Very sad Crying or Very sad

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παντως το μονο συγουρο ειναι οτι δεν ξερουμε τη θελουμε... απο την μια μας σπανε τα νευρα αλλα και η μοναξια απο την αλλη δυσκολο πραγμα..... σκεψου θετικα για να μην σου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι..... φανταζεσε να μην ητανε οι γονεις σου εκει και να ειχε θρονιαστει η πεθερα????????? για αυτο μην δινεις σημασια ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 16 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 16 215994

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααπαπαπαααα με τπτ δεν θελω ουτε καν να το φανταζομαι!!εχεις δικιο αλλα ειναι τα νευρα μου φουλ αυτο το διαστημα κ εγω φορτωνω με το παραμικρο!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!

Αχ Χαρά μου έπινα το καφεδάκι μου το πρωί στο μπαλκόνι και σε σκεφτόμουν, έχει ωραία μέρα εδώ και λέω, να μια ωραία Κυριακή για να γννήσει η Χαρά!! Είναι που είναι και ψιλοβαρετές μετά το μεσημέρι οι Κυριακές (για μένα τουλάχιστον) γιατί να μην έχουμε γεννητούρια να την κάνουμε ξεχωριστή!! Μετά τη γέννα αγάπη μου θα παρακαλάς να πλύνει η μανούλα τα πιάτα! Όλα θα αλλάξουν!

Νικολέτα μου, το θέμα με τις πεθερές το αφήνω πάντα ασχολίαστο..στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως τη δική σας είναι αμαρτία από το Θεό να πηγαίνεις κρυωμένη κοντά σε νεογέννητο, αν κάτι χρειαστεί το μικρούλι θέλει νοσοκομείο, δεν γίνεται καλά από μόνο του στο σπίτι..τί ανευθυνότητα είναι αυτή, σόρρυ κιόλας..περαστικά πολλά, τί να πω..

Λιζάκι μπράβο για το θηλασμό, μακάρι να τραβήξει αρκετά να χορταίνει το παιδάκι σου και να δεθείτε ακόμη περισσότερο!

Μαριανθάκο την καλημέρα μου!!! Μακάρι να μπορούσαμε να βρεθούμε όλες μαζί κάποια στιγμή, λες να γίνεται;

Εύη μου να χαίρεσαι την κουκλίτσα σου! πραγματικά είναι πολύ όμορφη, φτου φτου!!

Εμάκο συμπεθερούλα με έστειλες με τις φώτος του μαλλιά σου! Νομίζω ότι από σένα έχει πάρει, τί σου λένε γενικώς;

Εμείς είχαμε ένα νορμάλ βραδάκι με ένα ξύπνημα αφού κοιμήθηκα στις τρισήμιση να την περιμένω να ξυπνήσει για τάισμα - άλλαγμα, το μεσημέρι στάνταρ στα πεθερικά αλλά εγώ δεν θα φάω γιατί το βράδυ θα πάμε στης Ίνας και δεν θέλω να το παρακάνω, βαρέθηκα να τρώω από τη μέρα που γέννησα!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακι μου κ εγω τις βαριεμαι τις Κυριακες μετα το μεσημερι αρα λες να την κανω λιγο πιο περιπετιωδης αχαχα!!
ελα καλε εγω τουλαχιστον εκανα πλακα να τρως απλα οχι πολλα τηγανιτα!! Razz Razz Razz μια χαρα εισαι θα φυγουν και τα υπολοιπα κιλακια

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα και απο μας....Και εμεις ειχαμε ενα ηρεμο βραδυ...Τωρα εχουμε φαει και ετοιμαζομαστε να παμε βολτα στη γιαγια που εχει και λαχανοντολμαδες αλλα νομιζω οτι δεν κανει να φαω και μου τρεχουν τα σαλια!!!!

Ευα μου ειναι κουκλα η μπουμπου σου!!!!ΝΑ σου ζησει!!!!

Λιζακι δεν πονας πλεον με τον θηλασμο καθολου???Εμεις ενω τωρα δεν εχουμε πληγωμενες θηλες εξακολουθει να με ποναει γιατι δεν με πιανει σωστα!!!Αλλα επιμενω παρα πολυ.ΠΟυ θα παει θα το βρουμε!!!

Τινη,Ινα και Στελλα να ξερετε οτι δεν σας ζηλευουμε καθολου Mad Mad Mad
ΚΑλα να περασετε κοριτσαρες και θελουμε φωτο!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά μου δεν παρεξηγώ τίποτα καλέ, ξέρω πόσο καλοπροαίρετη είσαι! γι'αυτό είπα σήμερα να αντισταθώ στο κοκκινιστό μοσχαράκι στιφάδο, γενικώς η πεθερά κάνει πολύ τηγανητό και πολύ βαριά κουζίνα για Κρητικιά..εσείς τι θα φάτε σήμερα;;

Νικάκι μου!! καλημέρα! δεν κάνει να φας λαχανοντολμάδες λόγω θηλασμού; δεν κατάλαβα..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tινακο μακαρι να καταφερουμε να βρεθουμε καποια στιγμη!

Νικη γιατι δε κανει να φας λαχανοντολμαδες? για το λαχανο? φαε μονο τη γεμιση.. αν και υπερβολικο το βρίσκω...

Εμενα θα μου φερει η μαμα εδω φαγητο.. δε παω πουθενα.. βαριεμαι.. ξαπλα στον καναπε!

Εγω με το θηλασμο δε μπορω να καταλαβω ποσο τρωει και αυτο μου τη δινει καπως... κατανταω να του κανω μπουκαλια απο ανασφαλεια που αλλες φορες τα πίνει και άλλες τα πετάμε...

http://www.creativebeez.gr

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω εγραφα ποση ωρα κ το εχασα!!!!

Χαρα μου, μην την φοβασαι καθολου την προκληση... Εσενα η μπεμπουλα ειναι σχεδον έτοιμη να βγει μια μικρη βοηθεια θέλει!! Βολεύτηκε στην κοιλιτσα της μαμας της!! Κ την μανουλα σου αστην μα σου κανει καμια δουλεια, θα τις χρειαστεις τις δυναμεις σου κ για τον τοκετο κ για τον θηλασμο... Αν δεν γεννησεις σημερα (που σου ευχομαι να γεννησεις) εκμεταλλεύσου αυτες τις δυο μερουλες για ξεκουραση!!

Τινακι μου οντως οι περισσοτεροι λενε οτι ειναι ιδιος εγω στο ξανθο!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 16 417472

Νικολετα περαστικα στον μικρουλη κ εμεις προς το παρον μονο ορο βαζουμε την αναρρόφηση δεν την εκανα ακόμα!

Μαριανθη μου κ εγω ειμαι φανατικη με τα φιλαράκια, θα δολριμασω να του βαλω το τραγούδι οταν θα γκρινιςζει να δω αν πιανει κ στον δικο μού!

Παντως εγω τπυς εστειλα ολους να κανουν το εμβολιο της γριπης, θα παω κ εγω μαλλον αυριο... Όχι οτι σε προφυλάσσει, αλλα να εξτρα προστασια θα την κανει

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο εμεις εχουμε γιουβετσακι και μετα θα χτυπησω και ενα μικρο κομματακι μπακλαβα που εκανα χθες παραγγελια του Γιαννη με αιγινης και εγινε φοβερος απ΄οτι ειπαν!!

Μαριανθακο βαριεσαι κ εσυ εε??αφου εχεις να σου φερουν φαγακι παλι καλα!!

Νικακι μου κ εγω νομιζω οτι καλυτερα να φας μονο την γεμιση γιατι λενε οτι πεφτει βαρυ στα μωρακια το λαχανο!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Tινακο μακαρι να καταφερουμε να βρεθουμε καποια στιγμη!

Νικη γιατι δε κανει να φας λαχανοντολμαδες? για το λαχανο? φαε μονο τη γεμιση.. αν και υπερβολικο το βρίσκω...

Εμενα θα μου φερει η μαμα εδω φαγητο.. δε παω πουθενα.. βαριεμαι.. ξαπλα στον καναπε!

Εγω με το θηλασμο δε μπορω να καταλαβω ποσο τρωει και αυτο μου τη δινει καπως... κατανταω να του κανω μπουκαλια απο ανασφαλεια που αλλες φορες τα πίνει και άλλες τα πετάμε...

Μαριανθάκο αντλείς με θήλαστρο να δεις εκεί πάνω κάτω τί παίζει με τα ml;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΣΠΙΤΙΚΟ ΜΕ ΑΙΓΙΝΗΣ!! ΚΑΚΟΥΡΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! Καλέ ό,τι σου ζητάνε το φτιάχνεις; χάλασε και κανένα χατήρι! Smile Xαλάλι για τον αντρούλη σου, αστειεύομαι!

Γιουβετσάκι ωραιότατο, έχω πάθος με όλα τα ζυμαρικά, κριθαράκια, μακαρόνια, ρύζια, αυτά που δεν παχαίνουν δηλαδή Razz

Εμάκο δες μια φώτο σου μωρό να δεις αν μοιάζετε, έτσι λένε..εγώ πάντως μωρό και η μπέμπα, ίδιες! όλοι μας το λένε..αν και τα κορίτσια λένε παίρνουν από τον μπαμπά και τα αγόρια από τη μαμά..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Κυρ Οκτ 21, 2012 1:57 am, 1 φορά

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ναι μην το φας το λαχανο, θα εχει μετα αερια κ θα ποναει, αλλα την γέμιση φανταζομαι μπορεις να την φας!!

Κορίτσια κ εγω ελπιζω να συναντηθούμε ολες μαζι... Καλα εδω οι αθηναιες θα τα καταφερουμε, σε λιγο καιρο που θα ειναι οι μετακινησεις με τα μωρα πιο ευκολες κατι θα γινει!!
Επισης εγω ηδη προετοιμαζω το εδαφος για διακοπες στην κρήτη!! Πρεπει το παιδι μου να γνωρισει την κοπελα του!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:Αχ ναι μην το φας το λαχανο, θα εχει μετα αερια κ θα ποναει, αλλα την γέμιση φανταζομαι μπορεις να την φας!!

Κορίτσια κ εγω ελπιζω να συναντηθούμε ολες μαζι... Καλα εδω οι αθηναιες θα τα καταφερουμε, σε λιγο καιρο που θα ειναι οι μετακινησεις με τα μωρα πιο ευκολες κατι θα γινει!!
Επισης εγω ηδη προετοιμαζω το εδαφος για διακοπες στην κρήτη!! Πρεπει το παιδι μου να γνωρισει την κοπελα του!!

Εγώ σας το λέω, το Πάσχα που θα ανεβούμε Θεσσ. θα πάμε οδικώς να κάνουμε βόλτα από την πίσω μεριά, Πάτρα, Γιάννενα, Πρέβεζα, Πάργα. Να με περιμένετε Αθήνα ανεβαίνοντας, στάνταρ θα μείνουμε ένα βράδυ!!!!! Αχ να δω την μπέμπα με το γιο σου να τρελαθώ! Με υπέρυθρες θα επικοινωνούν!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνη όχι δεν εχω θήλαστρο.. φανταζομαι οτι σε λίγες μέρες που θα πάμε στο γιατρό θα μας πει απο το βάρος του αν τα πάμε καλα.. παντως κοιμάται ήσυχα φανταζομαι δε πεινάει...

Ρε κορίτσια sos έχω ακομα αιματάκι.. όχι πολυ αλλα έχω δλδ σερβιέτα φοράω.. 20 μερες εχουν περάσει.. να ανησυχήσω??

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθάκο μου τα λόχεια κρατάνε 40 μέρες! κι εγώ τις 3 πρώτες βδομάδες είχα αίμα κόκκινο, έντονο. Τώρα, ένα μήνα μετά, μόνο λίγα καφετούλια έχω και τη βγάζω πλέον μόνο με σερβιετάκι. Μην ανησυχείς καθόλου!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνη πως θα πατε Πατρα? οδικως? αν ναι να περασετε απο το εξοχικο μας.. μια ωριτσα πριν τη Πατρα ειναι.. να πιουμε καφε!!

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marianthi_m έγραψε:Τίνη πως θα πατε Πατρα? οδικως? αν ναι να περασετε απο το εξοχικο μας.. μια ωριτσα πριν τη Πατρα ειναι.. να πιουμε καφε!!

Βάζε μου ιδέες! Ας είμαστε καλά και αν βολέψει σταματάμε και σε σας! που είναι το εξοχικό; Βασικά πού μένετε εσείς Μαριανθάκο;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:Μαριανθάκο μου τα λόχεια κρατάνε 40 μέρες! κι εγώ τις 3 πρώτες βδομάδες είχα αίμα κόκκινο, έντονο. Τώρα, ένα μήνα μετά, μόνο λίγα καφετούλια έχω και τη βγάζω πλέον μόνο με σερβιετάκι. Μην ανησυχείς καθόλου!

αα ευχαριστω κ εγω τα ιδια! δεν ανησυχω λοιπον! Very Happy Very Happy

οσον αφορα το φαγητο.. αστα! και εγω τρωω απιστευτες ποσότητες αλλα υγειινα λόγω θηλασμου.. με το σπιτικο φαγητο δε παχαινεις! αυτο λεω παντα στον εαυτο μου! Ενταξει, καφε δε πίνω, αλκοολ δε πίνω.. πολλα γλυκα δε τρωω.. ε τι στο καλο!! θα φάω όσο θέλω!! Όσον αφορα το καφε μας ειπαν να πίνουμε εναν ελληνικο όλη μέρα.. πφφφφ.. τι να φτουρήσει??

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακι για φαγητα και γλυκα δεν χαλαω ποτε χατηρια οποιαδηποτε ωρα και να μου ζητησουν φτιαχνω τα παντα!!
κ εμενα τα ζυμαρικα ειναι τα αγαπημενα μου κ το αυτο ειναι το κακο οτι παχαινουν κιολας Mad Mad Mad Mad

Τινακο εννοειται οτι αν ερθεις Αθηνα θα βρεθουμε κ ελπιζω να γινει πιο συντομα απο το Πασχα!!

Μαριανθακο μου κ εγω ειχα διαβασει οτι κρατανε αρκετα τα λοχεια!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα Τινακι μου στα Γιαννενα θα τα πουμε λοιπον!!! κ εμεις πασχα εκει θα ειμαστε!! αλλιως αθηνα οταβ θα ανεβαινετε... χαμος θα γινει ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 16 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 16 328109 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 16 328109

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθακο ξερεις αν επιτρεπεται να πινεις ντεκαφεινε στο θηλασμο??

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήδη 3 στάσεις! Αθήνα - Πάτρα - Γιάννενα! Κορίτσια ποιά από μας είναι από Πρέβεζα, δεν θυμάμαι..το Γιωτάκι; Έχω τρέλα με τον Καρυωτάκη και θα περάσουμε να δω το σπίτι που έμενε πριν τα τινάξει!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Κυρ Οκτ 21, 2012 2:32 am, 1 φορά

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
marianthi_m έγραψε:Τίνη πως θα πατε Πατρα? οδικως? αν ναι να περασετε απο το εξοχικο μας.. μια ωριτσα πριν τη Πατρα ειναι.. να πιουμε καφε!!

Βάζε μου ιδέες! Ας είμαστε καλά και αν βολέψει σταματάμε και σε σας! που είναι το εξοχικό; Βασικά πού μένετε εσείς Μαριανθάκο;

Εμεις Αθηνα μένουμε αλλα πάμε συχνα στο εξοχικο.. ειναι σχετικά κοντα.. διπλα στη θάλασσα και εχουμε και καφετερια δίπλα μας αν βαρεθούμε και θέλουμε να δούμε κόσμο!
Ειναι κοντα στην Ακρατα.. πριν το Αιγιο αν γνωρίζεις...

http://www.creativebeez.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις