Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
305 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 305 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλακια Φωτεινουλα μου και Ελευθερια!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χριστινάκι μου γλυκό δεν πειράζει και να κλάψουν λίγο τα μωράκια..δεν γίνεται να είμαστε συνέχεια απο πάνω τους..όταν κλαίνε στον ύπνο τους μπορεί να είναι και πονάκια μην ανυσηχείς κι εμένα το κάνει μερικές φορες...
ελευθερίτσα μου θα στρώσετε κι εσεις!
κορίτσια δοκίμασα το cheesecake που έγραφα νωρίτερα...σουπερ είναι..αμαρτία έκανα πάλι...

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρίσαμε κι εμείς από τον παιδίατρο! Η μπέμπα έφτασε αισίως τα 3800γρ. και 53εκ. δηλ. σε σχέση με τη γέννησή της πήρε 1 κιλό και 7 πόντους σε ένα μήνα. Πολύ καλά το βρήκε το παιδάκι μας, αρκετά ζωηρούλα λέει είναι και βιάζεται να περπατήσει! Ρώτησα για τα ρουθουνίσματα και μου είπε κατηγορηματικά μόνο ορό χωρίς τον αναρροφητήρα και για τη νεογνική ακμη μου έγραψε μια κρεμούλα αλλά να την πάρω μόνο αν εξαπλωθεί σε λαιμουδάκι και σωματάκι. Αφού είναι περιορισμένα τα σπυράκια μόνο στο πρόσωπο να μην κάνω τίποτα, θα φύγουν από μόνα τους. Τον άλλο μήνα ξεκινάμε και τα εμβόλια..ωχ!

Τώρα θα σας διαβάσω και τα ξαναλέμε!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινακι ολοκληρες κοπελες ειστε κ εσεις πια!!! 7 ποντους σε 1 μηνα!!! πω πω... την βλεπω να σκαει στον δικο μου κανα κεφαλι!! βεβαια ακομα ψηλοτεροι ειμαστε... 54εκ!! Very Happy Very Happy αν ο δικος μου παρει απο την μαμα του εχει ελπιδες να γινει ψηλος... αν παρει απο τον μπαμπα του ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 4872 Razz Razz

Εγω Χριστινακι μου μεχρι στιγμης κιχ κανει ο δικος μου κ αγκαλια τον παιρνω... πρεπει να το κοψω, γιατι μετα δεν θα μου καθεται μονος του κ θα θελει μονο εμενα!! Η αληθεια ειναι οτι δεν παθαινουν και κατι να γκρινιαξουν λιγο παραπανω!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Πεμ Οκτ 25, 2012 6:40 am, 1 φορά

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συμπεθερούλα!! αν δεις πόσο μακριά δάχτυλα έχει σε χέρια και πόδια..Από τον δίμετρο πατέρα της την κόβω να παίρνει και να ψάχνουμε παπούτσια! Ήδη τα 0-3 μπαλαρινάκια που της πήρα δεν της κάνουν, δεν προλάβαμε να της τα φορέσουμε! Kουκουβάου αβέρτα σήμερα!!! Smile

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι ψηλοί γονείς κάνουν ψηλά παιδιά και οι κοντοί κάνουν κοντά;

Είναι πιθανό, αν λάβουμε υπόψη ότι τα γονίδια κληρονομούνται από τους γονείς. Υπάρχει ένας απλός τρόπος για να υπολογίσετε –κατά προσέγγιση βέβαια– το ύψος που θα έχει το παιδί όταν μεγαλώσει: Αθροίζετε το ύψος του πατέρα και της μητέρας (σε εκατοστά), προσθέτετε 13 αν είναι αγόρι ή αφαιρείτε 13 αν είναι κορίτσι, και στη συνέχεια διαιρείτε διά δύο. Όμως το αποτέλεσμα αυτό δεν είναι παρά μια ένδειξη. Άλλωστε, η μεταφορά των γονιδίων δεν γίνεται αποκλειστικά από τους γονείς· οι ψηλοί γονείς ίσως έχουν κάποιον κοντό πρόγονο. Από την άλλη, το παιδί μπορεί να συναντήσει στη ζωή του συνθήκες που θα επηρεάσουν την ανάπτυξή του, όπως πρόωρη εφηβεία ή μια χρόνια θεραπεία με κορτιζόνη. Έτσι, δεν θα αποκτήσει το ύψος που θα μπορούσε να έχει. Στην πραγματικότητα, δεν μπορούμε να κάνουμε καμιά ασφαλή πρόβλεψη πριν το παιδί ολοκληρώσει την περίοδο της εφηβείας.



1.78 το υπολόγισα! την κάτσαμε!! χαχαχαχα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τινάκο μου μια χαρά η μπεμπίτα σου!την βλέπω για μπάσκετ άνετα!!και κιλά βάλατε και πόντους...τί κοπέλα είναι αύτή?φτου φτου!εμάκο μου τα φιλιά μου!
εμένα πόσο θα γίνει άραγε??αν πάρει απο μένα και το σόι μου,έχει ελπίδες για 1.80...αν πάρει απο τον πατέρα της και το σόι του...την βλέπω για 1 κι ένα μίλκο..με τα χέρια στην ανάταση χαχαχαχα..ευελπιστώ να πάρει απο το δικό μου σόι..να φτάσει τουλάχιστον 1.75 αν όχι 1.80..βέβαια θα μου πεις που θα βρίσκει άντρα??παπουτσια τινάκο μου θα βρίσκει..το πολύ πολύ να τα κάνει παραγγελία..άντρα που θα βρίσκει???μόνο σε γήπεδα μπασκετ χαχαχ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:τινάκο μου μια χαρά η μπεμπίτα σου!την βλέπω για μπάσκετ άνετα!!και κιλά βάλατε και πόντους...τί κοπέλα είναι αύτή?φτου φτου!εμάκο μου τα φιλιά μου!
εμένα πόσο θα γίνει άραγε??αν πάρει απο μένα και το σόι μου,έχει ελπίδες για 1.80...αν πάρει απο τον πατέρα της και το σόι του...την βλέπω για 1 κι ένα μίλκο..με τα χέρια στην ανάταση χαχαχαχα..ευελπιστώ να πάρει απο το δικό μου σόι..να φτάσει τουλάχιστον 1.75 αν όχι 1.80..βέβαια θα μου πεις που θα βρίσκει άντρα??παπουτσια τινάκο μου θα βρίσκει..το πολύ πολύ να τα κάνει παραγγελία..άντρα που θα βρίσκει???μόνο σε γήπεδα μπασκετ χαχαχ


1 κι ένα μίλκο;;; χαχαχαχα! τί σημαίνει αυτό;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχδεν το ξέρεις???σημαίνει οτι είναι κοντός κάποιος!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
foteini35 έγραψε:χαχαχαχδεν το ξέρεις???σημαίνει οτι είναι κοντός κάποιος!

Χαχαχα.. Φωτεινη είσαι απίστευτη!!! Ακόμα γέλαω.. Άκου 1 κ ένα μιλκο.. Χαχαχα... Δεν ξέρω αν ισχύουν αυτές οι ενδείξεις Τινη μου, μην αγχωνεσαι. Εμένα η μικρή είναι πολυ πιο πάνω στις ενδείξεις απο τα παιδάκια στην ηλικία της. Κ εμείς δεν είμαστε κ δυμετροι.. Κ ο μικρός γεννήθηκε 53,5 cm k σε 3 μέρες που φέραμε τον παιδιατρο είχε πάρει 1 cm.. Κ τώρα που τον ζυγισα στο περίπου έχει πάρει 1 κιλό..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλε ειναι κλασσικο αυτο με το μιλκο.. και εγω το ήξερα.. 1 μετρο κ ενα μιλκο! χαχα.. πως να βγηκε αυτη η εκφραση αραγες??

Τινη μια χαρα ειστε! Ποια κρεμουλα σου έγραψε? Εγω δε θα παω ακομα παιδίατρο και εμας εχει κ στη πλατη κ στο στηθος... να παω αρχες Νοεμβριου μου ειπε ο γιατρος..

http://www.creativebeez.gr

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθάκο μου άφησα στο αυτοκίνητο το βιβλιάριο με τη συνταγή. Όταν γυρίσει ο Μάνος θα μου το φέρει και θα σε στείλω μήνυμα. Δεν είναι απαραίτητη μου είπε η γιατρός, μόνο αν εξαπλωθεί πάρα πολύ σε όλο το σώμα θα τη βάλουμε. Επιδεινώνεται μου είπε με την τριβή πάνω μας και θέλει κάθε μέρα οπωσδήποτε μπανάκι.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε Τινακο και εγω καθε μερα μπανιο τον κανω αλλα δεν ειδα βελτιωση.Ελπιζω η κρεμα να εχει αποτελεσματα!!!Εμενα μονο στο προσωπο εχει!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικάκο καλησπέρα! θα σου στείλω και σένα το όνομα της κρεμούλας. Χαμομηλάκι δοκίμασες; εγώ χθες που μου το έμαθα της έκανα και σήμερα την βλέπω λιγότεορ φουντωμένη. Έβρασα χαμομηλάκι, κρύωσε και της πέρασα κομπρεσούλες σε προσωπάκι και λαιμό.

Εσύ πήρες την κρεμούλα την ανάμικτη;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κορίτσια μου μην σκάτε...αφού έχουμε κόρες ας είναι και κοντές.όσες έχουμε και γιους είναι το θέμα!π.χ. ο άντρας μου έιναι 2 ποντους πιο κοντός απο μένα..ελπίζω να μου μοιάσει ο μικρος μου

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑι Τινακο...Την κρεμουλα την αναμικτη πηρα!!!Ελπιζω να δουμε αποτελεσματα... Crying or Very sad

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενώ χθες δεν είχα καθόλου γάλα, σήμερα κοντευω να σκάσω.. Ποναωωωωω... Τιγκα είμαι.. Μανουλες θύμηστε μου πόσο καιρό κρατάει το μητρικό στο ψυγείο;;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!

πηγα μια βολτα στα τζαμπο τωρα γυρισα!!!

εγω αν του βαζω απο την ενυδατικη του στο προσωπο φευγουν τα σπυρακια... σχεδον αμεσα!!!

Τα υπολογισα Τινακι... 1,83 θα βγει ο δικος μου... να ξερει η δικια σου οτι δεν θα πολυφοραει τακουνι!!! Razz Razz Razz

παω να τον ετοιμασω για μπανακι!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 417472

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαριανθάκο μόλις ξεφούρνισα τα μάφινς πορτοκαλιού..καλά μυρίζουν τέλειααα!μου βγήκαν 13 εσένα πόσα σου βγήκαν??περιμένω να κρυώσουν για να δοκιμάσω μιαμ μιαμ

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:Ενώ χθες δεν είχα καθόλου γάλα, σήμερα κοντευω να σκάσω.. Ποναωωωωω... Τιγκα είμαι.. Μανουλες θύμηστε μου πόσο καιρό κρατάει το μητρικό στο ψυγείο;;
'Αννα σου γράφω αυτο που λεει στο εγχειρίδιο του θηλαστρου που έχω...
Μητρικό γάλα που μόλις αντλήθηκε 3-5 μέρες στους 4 βαθμούς στο ψυγείο, 6 μηνες στους -16 στην κατάψυξη
Αποψυγμένο μητρικό γάλα για 10 ώρες στο ψυγείο...
αυτά ..ελπίζω να βοήθησα!
Φιλιά στα υπόλοιπα κορίτσια..δυστυχώς δεν έχω χρόνο να μείνω άλλο μέσα Sad Sad

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
moy leipsate poly!!!!! shmera hrthame spiti den prolaba na diabaso tipota mphka na po ena geia kai pao na xaploso giati eimai komatia. oso gia thn genna phge telia san ths annas opos akribos to hthela tha sas grapso leptomeries kapia stigmh poy tha vro rithmo. filia se oles ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 417472 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 417472

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αννουλα εμενα η παιδιατρος μου ειπε 2 μερες ψυγειο 2 μηνες καταψυξη...Εγω ομως πανω απο μερα δεν το κραταω!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαράκι μου! καλώς μας ήρθες! είδες τελικά; αν κάτι το θέλεις πολύ, το έχεις! χαίρομαι για τον τοκετό που δεν σε ταλαιπώρησε, μόλις μπορέσεις μπες να μας γράψεις τη δική σου ιστορία!! Η μπέμπα είναι καλό κορίτσι;

Εμάκο!! τί ψώνισες από το τζάμπο; εμείς προχθές πήγαμε για μωρομάντηλα λέει και φύγαμε με ένα σωρό βλακειούλες! Ο γαμπρός μας θα είναι ψηλός και ξανθός λοιπόν! Αυτό που θέλουμε!! Ενυδατική ποιά του πήρες του γόη μας;;

Φωτεινούλα πρέπει να κόψουμε τα γλυκά! Μην μας κολάζεις! Κι εγώ την έχω βάλει στους σελιδοδείκτες τη συνταγή και φλερτάρω μαζί της από χθες, το ίδιο και με το τσηζ κέικ, αλλά λέω αύριο να κάνω λάιτ γλυκάκι με πτι μπερ - κρεμούλα - ζελέ!

Δεσποινάκο καλό βράδυ!!! Φιλιά στην πατρίδα!!!

Αννούλα και Νικάκι φιλάκιαααα!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 28 417472 Τινακο...

Σας αφηνω να παω να ξαπλωσω...Πολυ πτωμα σημερα!!!!Ευχομαι ενα ομορφο,ξεκουραστο και με πολυ υπνο βραδυ!!!!!Φιλια κοριτσαρες!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα μαμά Νίκη! Καλή ξεκούραση!

Καλό βραδάκι κι από μένα! Καλό ξημέρωμα κορίτσια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις