Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
144 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 144 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσαρες μου τι μου κανετε. Απο τα λίγα που διάβασα ολες τα ιδια περνάμε ξενύχτια μυξουλες δυσκολία στα κακακια ιωσουλες στα μεγαλύτερα παιδιά μας και δοξασοι ο θεός.
Εγω μια απο τα ιδια ολο το πρωι κοιμάται το μεσημέρι που παω για ύπνο γκρινιάρα η μικρη τελικά κοιμάται κατα της 5 κι εγω σηκώνομαι αντίο ύπνος,το απόγευμα γκρινιάρα και το βραδυ ουτε συζήτηση για ύπνο πριν της 12. Υπομονη θα μεγαλώσουν,εο καλο με την δικιά μου ειναι οτι κανει 6 μπορεί και 7 ώρες να φάει το βράδυ κι ετσι ας πούμε ότι χορταινουμε υπνο. Βεβαια αυτη τρωει στις 9 περίπου και εμεις κοιμόμαστε στις 1 ετσι κατα τις 5 που ξυπνάει εμεις είμαστε κομματια. Καλα καλα μην με κράξετε ας κοιμόμουν νωρίτερα το ξερω.Εμεις εχουμε πρόβλημα με τον αφαλό μου εκανε ομφαλοκήλη και πρεπει να παμε σε παιδοχειρουργό να δουμε τι θα κανουμε,ελπιζω να μην χρειαστεί επεμβαση. Την λυπάμαι την καημενούλα δεν θέλω να ποναει

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικά σας Κωνσταντίνα! Να λες πάλι καλά που το είδατε τώρα που είναι νωρίς και ακόμα και εγχείρηση να χρειαστεί θα είναι πιο γρήγορη η ανάρρωση και δε θα θυμάται τίποτα μεγαλώνοντας.
Μία ξαδέρφη του άντρα μου εγχειρήσαν το μικρό τους 2 μηνών πριν 7 χρόνια. Είχε 2 κήλες και όλα πήγαν καλά. Από τι κατάλαβα πρέπει να είναι συχνή εγχείρηση στα μωράκια.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξέρω αν θα κάνουμε επέμβαση μπορεί και να την γλυτώσουμε θα παμε σε παιδοχειρουργό και θα μας πει,Εχουν πολλά παιδάκια και μετά απο 5 με 6 μηνών φεύγει αλλα για την μκρη θα δουμε οταν παμε σε ειδικο. Μακάρι να μην χρειαστεί φοβάμαι πολυ την νάρκωση

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κωνσταντίνα, είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά. Έχε πίστη!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ευχαριστώ πολυ Δέσποινα ενα μεγάλο καληνύχτα σε ολες. Παω για να προλάβω να κοιμηθώ .

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:ευχαριστώ πολυ Δέσποινα ενα μεγάλο καληνύχτα σε ολες. Παω για να προλάβω να κοιμηθώ .

Επίσης!
Καληνύχτα! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 417472

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κωνσταντινα μου περαστικα σας!δεσποινάκι μου φιλιά!καληνύχτα σε όλες..τώρα κοιμήθηκαν ολοι εκτος απο μένα!πάω κι εγώ..φιλάκια

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στον μπεμπη σημερα μαλλον στο γαλα του εβαλα καφε κ οχι χαμομηλι!!! Δεν εξηγείται το σημερινο!!! Απο της 10 ξυπνιος κ ορεξατος, με μια χαζογκρινια!!! Εχει φαει 100 φορες... Νομιζει οτι το μπουκαλι ειναι στηθος κ μπορει να τρωει απο λιγο καθε φορα!!! Τβρα εγω ηρθα να κοιμηθω λιγο για να την παλεψω αυριο!!! Τον εχει ο πατερας του... Ησυχια εχει, μπορει να τον καταφερε!!!

Τινη της aveeno ειναι η κρέμα... Πολυ καλη!! Κ εγω αυτα χρησιμοποιω για εμενα κ ειμαι πολυ ευχαριστημένη!! Καλα οσο για το γοης, δεν το συζητω... Σου ειπα οτι εχει την Αφροδίτη του στον σκορπιο??!!!!

Κωνσταντινα μου περαστικα στην μικρουλα σου, ευχομαι να τη γλυτωσει την επεμβαση η μπεμπουλα.


Καληνυχτα!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κωνσταντινα μου περαστικα σας ... ευχομαι να μην χρειαστει να ταλαιπωρηθει η μικρουλα σου

τα φιλια μ !

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δημητρα ή Δημητρη απ οσο θυμαμαι δεν εχουμε καμια/κανεναν !!!

Παρολα αυτα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ... ΣΟΓΙΑ-ΞΕΣΟΓΙΑ-ΦΙΛΟΥΣ-ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ-ΜΠΑΤΖΑΝΑΚΙΔΕΣ-ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΚΤΛ !!!!

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!


ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ... ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ... ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑΖΕΙ Η ΩΡΑ !!!

ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ !!!

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ (ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ) Very Happy

ΑΥΤΑ !

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρες κι απο μένα..τελικα η μικρή κοιμήθηκε μέχρι τις 5 ταίσα άλλαξα έβαλα θερμόμετρο στον μεγάλο ευτυχώς χθες βράδυ είχε 37.6,απο ε΄κεινη την ώρα καθόλου ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ,ετοιμασα και του γιώργου τοστάκι και μαφινς πορτοκαλιού να πάρει στην δουλειά έφυγε στις 6 και επεσα πα΄λι για υπνο.ξαναξύπνησα στις 8 ταισα αλλαξα και την πήρα δίπλα μου μέχρι τις 10 που ξύπνησε ο μεγάλος..πήγε στην τηλεόραση και πριν λίγο ήρθε και μου λέει "μαμά πρέπει να σηκωθείς άντε" ρωτάει αν μπορώ???πως το λέει το σοφάκι ή η βικούλα νομίζω δεν θυμάμαι ποια..σαν να με έχουν ...40 αράπηδες είμαι

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:καλημέρες κι απο μένα..τελικα η μικρή κοιμήθηκε μέχρι τις 5 ταίσα άλλαξα έβαλα θερμόμετρο στον μεγάλο ευτυχώς χθες βράδυ είχε 37.6,απο ε΄κεινη την ώρα καθόλου ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ,ετοιμασα και του γιώργου τοστάκι και μαφινς πορτοκαλιού να πάρει στην δουλειά έφυγε στις 6 και επεσα πα΄λι για υπνο.ξαναξύπνησα στις 8 ταισα αλλαξα και την πήρα δίπλα μου μέχρι τις 10 που ξύπνησε ο μεγάλος..πήγε στην τηλεόραση και πριν λίγο ήρθε και μου λέει "μαμά πρέπει να σηκωθείς άντε" ρωτάει αν μπορώ???πως το λέει το σοφάκι ή η βικούλα νομίζω δεν θυμάμαι ποια..σαν να με έχουν ...40 αράπηδες είμαι

Φωτεινουλα μ ευτυχως περασε γρηγορα ...προληπτικα προφθλαξε τον 2-3 μερουλες μην ξανακυλισει....

ΜΑ 40?? ... Very Happy

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΙ ΤΡΑΚΟΣΙΟΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.... ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 654316

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
inakriti έγραψε:ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΙ ΤΡΑΚΟΣΙΟΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ.... ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 654316

χαχαχαχ πάλι καλά δεν λες τίποτα ινάκο μου!!ξύπνησε η μπέμπα την ταισα άλλαξα και θα συνεχίσω τώρα με το καφεδάκι μου..αχ βάλσαμο είναι ο καφες..σε κουβά όμως βέβαια τίποτα λιγότερο χαχαχ
το μεγάλο θα τον κράτήσω μέσα και αύριο σήμερα είχαν την γιορτή στο σχολείο

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!
Εφιάλτης ήταν η χθεσινή νύχτα.. 6-8 δεν κοιμηθηκαμε.. Δεν ξέρω τι ήθελε, πάντως δεν κοιμόταν κ γκρινιαζε.. Κ στις 9 ξύπνησε η μεγάλη.. Πίκρα.. Εν τω μεταξύ κ σήμερα απο τις 10 τον έχω στα χέρια, κ να κλαίει, να τρώει κ να ξανακλαιει κ να ξανατρωει..τώρα κοιμήθηκε. Λεω μπάσκετ κ δεν του φτάνει το γάλα, του δίνω συμπλήρωμα, κ δεν το δοκίμασε καν. Μόλις του έδωσα στήθος, ήπιε. Πως θα τον μάθω στο συμπλήρωμα;;;; Δεν θέλει καν να το δοκιμάσει..

Κωνσταντίνα μου περαστικά στην ζουζουνα σου!!

Φωτεινη, ιωσουλα θα ήταν.. Καφεεεεεσσς.. Μμμμμ κ εγω θέλω έναν διπλό καπουτσινο... Μιαμ μιαμ..

Ινακι μου, τι κάνουν οι άντρες σου;;;

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα αννούλα μου!ωραία περασες πάλι εεε???κι εγώ 2 μερες με τον φίλιππο άρρωστο στο σπίτι και την μικρή έγινα τελατίνι!με το ένα χέρι κράταγα την μικρή,με το άλλο έβαζα θερμόμετρο και έδινα σιρόπι...άστα.
κοιτα μήπως και δεν τον βολέυει η πιπίλα του μπιμπερό!εγώ της έχω μια που μοιάζει με την θηλή και τους είναι πιο εύκολο να την δεχτούν στο στόμα..πάντως όταν της δίνω και ξένο μετά τον θηλασμό δεν κοιμάται γιατί έχει μάθει να πιπιλάει το στήθος και αναγκαστικά την ξαναβάζω στο στήθος για να κοιμηθεί!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!

Αυτές οι ατάκες τύπου 40 αράπηδες είναι Βίκης!! χαχαχαχα

Διαβάζω δύσκολα βράδια, πόσο θα κρατήσουν άραγε και θα ξανακοιμηθούμε νορμάλ; λογικά μετά από κάποιο μήνα πρέπει να κοιμούνται σερί τα βράδια τα μωράκια..

Αννούλα ρώτησε τον παιδίατρο μήπως να άλλαζες το γάλα. Κανονικά δεν κάνει να το αλλάζεις συχνά λένε αλλά με μια φορά δεν θα μπερδευτεί πιστεύω. Ίσως και να φταίει η ρώγα του μπουκαλιου, εγώ προτιμώ της σιλικόνης και σχεδόν την καταπίνει!

Φωτεινούλα ευτυχώς πέρασε γρήγορα ο πυρετός, καλή ανάρρωση στο αγόρι σου.

Από το πρωί κάνω δουλειές και τελειωμό δεν έχουν..πάω να συνεχίσω και τα λέμε!

Φιλάκια!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
foteini35 έγραψε:έγινα τελατίνι!

Φωτεινούλα ρίξε κι εδώ μια τρανσλέισον! Smile
Μήπως από δω βγαίνει τελικά το Τίνη; χαχαχα

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:
foteini35 έγραψε:έγινα τελατίνι!

Φωτεινούλα ρίξε κι εδώ μια τρανσλέισον! Smile
Μήπως από δω βγαίνει τελικά το Τίνη; χαχαχα
αχαχαχαχαχαχαχ τινάκο μου καλημέρα!οχι δεν βγαίνει απο αύτο το τίνη..σημαίνει οτι και το "έγινα λαστιχο"..οτι εκανα πολλά πράγματα ταυτόχρονα και συνέχεια!!χαχαχ κάνεις και μαθήματα εδω μεσα!εγώ ήπια το καφεδάκι μου και λεω να φτιαξω μαφινς πορτοκαλιου και μαφινς σοκολάτας γιατί περιμένω κόσμο το σκ εχω κι εναν γαμο σάββατο βράδυ και δεν θα προλάβω να κάνω άλλο γλυκό.ευτυχώς φαγητό έχω απο χτες!κανα πλυντηριακι θα παιξει και καμια φασίνα επίσης!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγω θελω να φτιαξω και το τσιζκεικ και μαφινς και κεικ αλλα το ψυγειο ειναι αδειο και το ταμειο ειναι μειον Crying or Very sad !!!Επισης με αυτον τον καιρο θελω να παω βολταααααα!!!!Αλλα που να πας χωρις μανι????Αχ αυτα τα ρημαδια τα λεφτα!!!!Το βραδυ και εμας δεν ηταν απο τα καλυτερα...ΚΟιμαται ολη μερα και το βραδυ θελει μετα απο καθε γευμα να χαζευει και να κανει 1,5-2 ωρες να κοιμηθει...ΚΑι ενω ειναι να κοιμηθει 6ωρο τις 2 ωρες τις τρωμε για να νανουριστουμε και τελικα κοιμομαστε 4ωρα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!! ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994 ***ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 28 *** - Σελίδα 29 215994

να χαιρεστε οποιον δικο σας γιορταζει σημερα!!!! (του χρονου κ ο μπεμπης μας Very Happy Very Happy )

δεν σας προλαβα... ειχε ολο το πρωι ο μπεμπης ορεξη για χαρουλες!!! μου πατησε κατι πλατια χαμογελα που με τρελανε!!!!!
Το βραδυ εμας ηταν ησυχο... παραησυχο θα ελεγα!!! ανελαβε ο Πανος τον μπεμπη μετα τις 3 που κοιμηθηκε, για να ειμαι ξεκουραστη... κοιμηθηκαν στο σαλονι για να μην τους εχω στον νου μου... ε τελικα τον αφησε να κοιμαται (τον ξεχασε!!) και ξυπνησαμε ολοι απο τηλεφωνο που χτυπησε στις 8!!!! (το μωρο ειχε να φαει κανονικα απο της 12, στις 2 ηπιε 20ml κ μετα 8 το πρωι Shocked )

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γειά σου εμάκο μου μια χαρά ο μικρός σου μαλλιάς το βράδυ..κύριος στον μπαμπα του...την μάνα του την ....τελείως μόνο.. tongue tongue έτσι κάνουν όλα..μια χαρά κοιμήθηκες βλέπω..για να δουμε θα σε πάει έτσι και σήμερα??μακάρι

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κανεις Φωτεινη μου!!! μπα... ετσι ειναι ο μπεμπης καθε βραδυ, αμα κοιμηθει δεν ξυπναει με τιποτα!! βαζω ξυπνητηρι και τον ξυπναω στις 5-6 ωρες... και το ξενυχτι το ριχνω απο μονη μου, γιατι μπορει να τον ακουσω να κανει κανα ηχο κ ξυπναω να τον δω και μετα αντε να ξανακοιμηθω!!! αλλα χτες το καημενο εμεινε σχεδον 8 ωρες νηστικο!!

πως ειναι εσενα ο γιος σου, συνηλθε καπως ε?

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλά είναι εμάκο μου ευχαριστώ!απο χτες δεν έκανε πυρετό..κάτι ψιλά δέκατα μόνο τα ξημερώματα..την γλιτώσαμε μάλλον..
εμάκο μου γιατί τον ξυπνάς?αυτά όταν πεινάσουν ξυπνάνε απο μόνα τους κοπέλα μου άστο να κοιμηθεί να κοιμηθείς κι ε΄συ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις