Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 26]

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ωρημη και ανωρημη αποφαση...υπαρχει η αποφαση που ταιριαζει στην συγκεκρημενη περιπτωση...και τα παιδια σιγουρα το πρωτο πραγμα που χρειαζονται ειναι αγαπη αλλα δυστυχως χρειαζονται κιαλλα πραγματα...η αγαπη ειναι το αυτονοητο που θα πρεπει να υπαρχει...πιστευω πως δεν ειναι ολες οι γυναικες ετοιμες σε καθε φαση της ζωης τους ν γινουν μανουλες και δεν ξερω τι συνεπαγεται αυτο για το παιδι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astrellita έγραψε:κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ωρημη και ανωρημη αποφαση...υπαρχει η αποφαση που ταιριαζει στην συγκεκρημενη περιπτωση...και τα παιδια σιγουρα το πρωτο πραγμα που χρειαζονται ειναι αγαπη αλλα δυστυχως χρειαζονται κιαλλα πραγματα...η αγαπη ειναι το αυτονοητο που θα πρεπει να υπαρχει...πιστευω πως δεν ειναι ολες οι γυναικες ετοιμες σε καθε φαση της ζωης τους ν γινουν μανουλες και δεν ξερω τι συνεπαγεται αυτο για το παιδι...
ΣΥΜΦΩΝΩ Ως ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΔΕΝ ΕΙΠΕ Η ΦΙΛΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΜΑΝΑ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑ ΕΦΟΔΙΑ.

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δυστυχως η ευτυχως δεν ξερω πως ειναι να ζεις με στερησεις.αλλα δεν ειμαι και βολεμενη.δουλευω απ τα 18 μου.αλλα σε δουλειες που σιγουρα δεν μπορουν να ζησουν ενα παιδι.και μακαρι να βρω μια δουλεια μεχρι να γεννησω και μετα,αλλα ειναι ολα τοσο δυσκολα.δε θελω να γεννησω και να τα φορτωσω στους γονεις μου.δεν ξερω αν θα το δεχτουν ετσι κι αλλιως,αλλα δε το δεχομαι εγω.γι αυτο κι ειμαι ετσι.αν ημουν σιγουρη οτι τ αγορι μου μπορει να παρεχει τα βασικα μεχρι να μπορω να βοηθησω κι εγω,θα ηταν πιο ευκολο για μενα.αλλα το να μην εχει να φαει,ουτ εμενα θα κανει περηφανη ουτ το μωρο θα ζει ομορφα.δεν ειναι οτι δε θελω να γινω μανα,ή οτι κοιταω τον εαυτο μου,για κανενα λογο.ειναι οτι δεν ξερω(ουτ απο προνεια,ουτε απο τιποτα) για το πως θα το βοηθησω να μεγαλωσει και υλικα.

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
filitsaki έγραψε:
astrellita έγραψε:κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ωρημη και ανωρημη αποφαση...υπαρχει η αποφαση που ταιριαζει στην συγκεκρημενη περιπτωση...και τα παιδια σιγουρα το πρωτο πραγμα που χρειαζονται ειναι αγαπη αλλα δυστυχως χρειαζονται κιαλλα πραγματα...η αγαπη ειναι το αυτονοητο που θα πρεπει να υπαρχει...πιστευω πως δεν ειναι ολες οι γυναικες ετοιμες σε καθε φαση της ζωης τους ν γινουν μανουλες και δεν ξερω τι συνεπαγεται αυτο για το παιδι...
ΣΥΜΦΩΝΩ Ως ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΔΕΝ ΕΙΠΕ Η ΦΙΛΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΜΑΝΑ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑ ΕΦΟΔΙΑ.

εχεις δικιο φιλιτσακι...αλλα νομιζω πως αν ηταν ετοιμη πραγματικα τωρα θα πετουσε απο την χαρα της,εχει ομως πολλους ενδιασμους και η σκεψη της κατα την γνωμη μου δεν ειναι ανωρημη αλλα το αντιθετο,ισως θα ηταν επιπολαιη αν δεν τα σκεφτοταν ολα αυτα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenitsa1 έγραψε:δυστυχως η ευτυχως δεν ξερω πως ειναι να ζεις με στερησεις.αλλα δεν ειμαι και βολεμενη.δουλευω απ τα 18 μου.αλλα σε δουλειες που σιγουρα δεν μπορουν να ζησουν ενα παιδι.και μακαρι να βρω μια δουλεια μεχρι να γεννησω και μετα,αλλα ειναι ολα τοσο δυσκολα.δε θελω να γεννησω και να τα φορτωσω στους γονεις μου.δεν ξερω αν θα το δεχτουν ετσι κι αλλιως,αλλα δε το δεχομαι εγω.γι αυτο κι ειμαι ετσι.αν ημουν σιγουρη οτι τ αγορι μου μπορει να παρεχει τα βασικα μεχρι να μπορω να βοηθησω κι εγω,θα ηταν πιο ευκολο για μενα.αλλα το να μην εχει να φαει,ουτ εμενα θα κανει περηφανη ουτ το μωρο θα ζει ομορφα.δεν ειναι οτι δε θελω να γινω μανα,ή οτι κοιταω τον εαυτο μου,για κανενα λογο.ειναι οτι δεν ξερω(ουτ απο προνεια,ουτε απο τιποτα) για το πως θα το βοηθησω να μεγαλωσει και υλικα.
ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΒΛΕΠΩ ΠΩς ΔΕΝ ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΕΙς.ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΥΠΟΘΕΣΗ ΟΜΩς ΟΛΕς ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΠΟΝΑΕΙ ΜΙΑ ΕΚΤΡΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΕΓΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ 1 ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΦΟΒΑΣΑΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΑΡΑ ΤΟ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ!ΠΑΝΤΩς ΕΜΕΙς ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙς. εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 2 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astrellita έγραψε:
filitsaki έγραψε:
astrellita έγραψε:κατα την γνωμη μου δεν υπαρχει ωρημη και ανωρημη αποφαση...υπαρχει η αποφαση που ταιριαζει στην συγκεκρημενη περιπτωση...και τα παιδια σιγουρα το πρωτο πραγμα που χρειαζονται ειναι αγαπη αλλα δυστυχως χρειαζονται κιαλλα πραγματα...η αγαπη ειναι το αυτονοητο που θα πρεπει να υπαρχει...πιστευω πως δεν ειναι ολες οι γυναικες ετοιμες σε καθε φαση της ζωης τους ν γινουν μανουλες και δεν ξερω τι συνεπαγεται αυτο για το παιδι...
ΣΥΜΦΩΝΩ Ως ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ.ΔΕΝ ΕΙΠΕ Η ΦΙΛΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΜΑΝΑ.ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΤΑ ΕΦΟΔΙΑ.

εχεις δικιο φιλιτσακι...αλλα νομιζω πως αν ηταν ετοιμη πραγματικα τωρα θα πετουσε απο την χαρα της,εχει ομως πολλους ενδιασμους και η σκεψη της κατα την γνωμη μου δεν ειναι ανωρημη αλλα το αντιθετο,ισως θα ηταν επιπολαιη αν δεν τα σκεφτοταν ολα αυτα...
ΔΕ ΞΕΡΩ....

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν ξερετε ποσο πολυ αγαπαω τα παιδια.απο μικρη φοβομουν οτι δε θα κανω.και το λατρευω ολο αυτο.φοβαμαι μη μου παθει κατι,η μηπως κατι δεν παει καλα.ο λογος που δεν πεταω απ τη χαρα μου,ειναι γιατι ηρθε σε τελειως λαθος στιγμη.για μενα.το αγορι μου λεει το αντιθετο.απλα φοβαμαι.οχι για τα ονειρα μου.για την οικογενεια μου και τη στενοχωρια που θα λαβει.για το μωρο και το μελλον του.ξερω οτι αν το σκοτωσω,θα αργησω πολυ να το ξεπερασω.αν το κρατησω θα κανω τα παντα.απλα ειναι ολα τοσο δυσκολα.αλλα δεν ειμαι ανευθυνη!ειναι το μωρο μου!(μαλλον θα με περνατε για τρελη λογω αντιφατικοτητας).αχ,κι ειπα να μην το σκεφτομαι ως τη δευτερα που θα παω στο γιατρο.σας ευχαριστω τοσο πολυ!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenitsa1 έγραψε:δεν ξερετε ποσο πολυ αγαπαω τα παιδια.απο μικρη φοβομουν οτι δε θα κανω.και το λατρευω ολο αυτο.φοβαμαι μη μου παθει κατι,η μηπως κατι δεν παει καλα.ο λογος που δεν πεταω απ τη χαρα μου,ειναι γιατι ηρθε σε τελειως λαθος στιγμη.για μενα.το αγορι μου λεει το αντιθετο.απλα φοβαμαι.οχι για τα ονειρα μου.για την οικογενεια μου και τη στενοχωρια που θα λαβει.για το μωρο και το μελλον του.ξερω οτι αν το σκοτωσω,θα αργησω πολυ να το ξεπερασω.αν το κρατησω θα κανω τα παντα.απλα ειναι ολα τοσο δυσκολα.αλλα δεν ειμαι ανευθυνη!ειναι το μωρο μου!(μαλλον θα με περνατε για τρελη λογω αντιφατικοτητας).αχ,κι ειπα να μην το σκεφτομαι ως τη δευτερα που θα παω στο γιατρο.σας ευχαριστω τοσο πολυ!

ουτε τρελη εισαι,ουτε ανευθηνη,ισα,ισα ,το αντιθετο, ειμαι σιγουρη πως θα παρεις την σωστη αποφαση..οι γονεις σου εχουν καλη σχεση με το αγορι σου;;; πες του να ερθει στο σπιτι σου κ να το ανακοινωσετε μαζι στους γονεις σου...ετσι θα καταλαβεις και κατα ποσο σοβαρα το βλεπει...εγω οταν μου συνεβει και μαλιστα χωρις να γνωριζουν οι δικοι μου την σχεση μου,αυτο εκανα, το ειπαμε,μας ειπαν οι δικοι μου πως δεν θα ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα, πως ειναι μεγαλη ευθυνη ,πως,πως,πως,μετα καναμε πολιτικο,μετα ηρθε το μωρο και μετα οι γονεις καναν πανηγυρια...καθε περιπτωση βεβαια διαφερει,ευχομαι να ηρεμησεις συντομα και ν σου φυγει το αγχος...

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
EΛΕΝΗ ΜΟΥ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΑ 15 . ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΟΣΟ ΔΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΑΥΣΤΗΡΟΙ. Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 18 ΚΑΙ ΑΟ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ "ΚΑΛΗ" ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΑΝ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΑΝΕΣΗ ΣΧΕΤΙΚΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΚΤΛ. Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 42 ΧΡΟΝΩΝ Κ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ 37...ΓΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ..ΗΘΕΛΑΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ ΑΠΟΠ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ...ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ... ΚΙ ΟΜΩΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΠΗΣΑΝ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ., ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΕΙΧΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΗΔΗΞΕΙ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΩΡΑ ΤΡΙΓΥΡΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΡΝΑΡΕ ΦΩΝΑΖΟΝΤΑΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΓΓΟΝΟΥΛΑ!!! Η ΑΡΧΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ..ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΘΥΜΟΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΕ ΔΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΗ ΜΕΤΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΜΑΛΑΚΩΣΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ. ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.... ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ..ΠΕΣ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astrellita έγραψε:
Elenitsa1 έγραψε:δεν ξερετε ποσο πολυ αγαπαω τα παιδια.απο μικρη φοβομουν οτι δε θα κανω.και το λατρευω ολο αυτο.φοβαμαι μη μου παθει κατι,η μηπως κατι δεν παει καλα.ο λογος που δεν πεταω απ τη χαρα μου,ειναι γιατι ηρθε σε τελειως λαθος στιγμη.για μενα.το αγορι μου λεει το αντιθετο.απλα φοβαμαι.οχι για τα ονειρα μου.για την οικογενεια μου και τη στενοχωρια που θα λαβει.για το μωρο και το μελλον του.ξερω οτι αν το σκοτωσω,θα αργησω πολυ να το ξεπερασω.αν το κρατησω θα κανω τα παντα.απλα ειναι ολα τοσο δυσκολα.αλλα δεν ειμαι ανευθυνη!ειναι το μωρο μου!(μαλλον θα με περνατε για τρελη λογω αντιφατικοτητας).αχ,κι ειπα να μην το σκεφτομαι ως τη δευτερα που θα παω στο γιατρο.σας ευχαριστω τοσο πολυ!

ουτε τρελη εισαι,ουτε ανευθηνη,ισα,ισα ,το αντιθετο, ειμαι σιγουρη πως θα παρεις την σωστη αποφαση..οι γονεις σου εχουν καλη σχεση με το αγορι σου;;; πες του να ερθει στο σπιτι σου κ να το ανακοινωσετε μαζι στους γονεις σου...ετσι θα καταλαβεις και κατα ποσο σοβαρα το βλεπει...εγω οταν μου συνεβει και μαλιστα χωρις να γνωριζουν οι δικοι μου την σχεση μου,αυτο εκανα, το ειπαμε,μας ειπαν οι δικοι μου πως δεν θα ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα, πως ειναι μεγαλη ευθυνη ,πως,πως,πως,μετα καναμε πολιτικο,μετα ηρθε το μωρο και μετα οι γονεις καναν πανηγυρια...καθε περιπτωση βεβαια διαφερει,ευχομαι να ηρεμησεις συντομα και ν σου φυγει το αγχος...
ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΑΣΤΡΕΛΙΤΑ!ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΕΛΕΓΕ ΤΡΕΛΛΗ ΚΑΝΕΙς ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙς....ΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!ΑΧ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.....ΣΥΓΝΩΜΗ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗς ΟΙ ΟΡΜΟΝΕς ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΕΙ.ΜΙΑ ΕΤΣΙ ΜΙΑ ΑΛΛΙΩς.ΑΛΛΑ ΑΝ ΗΣΟΥΝ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΔΕΡΦΗ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΗς ΕΛΕΓΑ!

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πω πω με επιασαν τα κλαματα τωρα.δεν ξερω τι εχω παθει.εχω κι αυτους τους πονους.η μαμα μου τον ξερει,αλλα οχι δεν τον συμπαθει.φωτεινη περναω ακριβως το ιδιο.οι γονεις μου εχουν μια σχετικη ανεση χρηματων,εχουν φτιαξει με παρα πολλους κοπους καποια πραγματα για μενα και τον αδερφο μου.το αγορι μου αντιθετα,δεν..ουτε μορφωση εχει,η οικογενεια του ειναι πραγματικα απο τις πολυ περιεργες.μονο τη γιαγια του συμπαθω Razz οι γονεις του δεν ενδιαφερονται για εκεινον.μονος του οτι κανει.εχει και ηδη ενα παιδι οπως ειπα.προσπαθει συνεχως να κανει οικογενεια.βεβαια,εγω τον ερωτευτηκα απο τη στιγμη που τον ειδα,αλλα δε θεωρω οτι ειναι το πλεον καταλληλο ατομο,δεν εχει τα προτυπα.βεβαια,εμενα δε μ ενοχλουν ολ αυτα,αλλα καταλαβαινετε τι θα πουν οι γονεις μου .αφου ο πατερας μου τον ειχε δει μια φορα στο χωριο,που δεν ηξερε και ποιος ειναι,και επειδη του ειπα γεια,μου ειπε να μην πολυμιλαω σ αυτην την οικογενεια.εγω τα βλεπω βλακειες ολ αυτα,αλλα ο μπαμπας μου ειναι κ πολυ μεγαλος ειναι και η καταγωγη τετοια.φοβαμαι μη γινει κανας χαμος.ειναι κριμα να χαλασω την οικογενειακη ηρεμια.(ας με βρισω λιγο).δεν ειναι οτι οι γονεις μου το παιζουν καποιοι,αλλα εχουν αλλα ονειρα(και δεν εννοω λουσα και πλυτελειες)..κι εγω βεβαια..αλλα τωρα ενα μωρο..ειν ενα μωρο..αχ κ η μαμα μου με ρωταει συνεχεια αν αδιαθετησα!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσι μου, πρώτα από όλα πότε θα πας στο γιατρό να το σιγουρέψεις; Τα υπόλοιπα έπονται. Αλλά περνάνε οι μέρες, μην τις αφήνεις να κυλούν έτσι

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!ΟΠΩς ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΦΩΤΙΝΗ Η ΑΡΧΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ....ΟΙ ΓΟΝΕΙς ΣΟΥ ΤΗ ΖΗΣΑΝ ΟΠΩς ΘΕΛΑΝ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥς ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!!

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι σχεση εχει ο φιλος σου με το παιδι του;;;;

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
θα παω τη δευτερα .του ειπα να παω αυριο,αλλα μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις και καλυτερα τη δευτερα.

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenitsa1 έγραψε:θα παω τη δευτερα .του ειπα να παω αυριο,αλλα μου ειπε οτι ειναι πολυ νωρις και καλυτερα τη δευτερα.
Νωρίς δεν είναι, αλλά κάνε όπως σου είπε και τη Δευτέρα που θα ξέρεις οριστικά τι συμβαίνει, τότε κάτσε να σκεφτείς. Καμία από εμάς δεν πρέπει να ακούς, όλες μας έχουμε την άποψή μας και αυτό είναι φυσιολογικό, εσύ πρέπει να σκεφτείς για τον εαυτό σου. Κατ' εμέ, δεν υπάρχει σωστή και λανθασμένη απόφαση ηθικά. Υπάρχει σωστή και λανθασμένη απόφαση για τον καθένα προσωπικά. Να προσέχεις τον εαυτό σου

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenitsa1 έγραψε:πω πω με επιασαν τα κλαματα τωρα.δεν ξερω τι εχω παθει.εχω κι αυτους τους πονους.η μαμα μου τον ξερει,αλλα οχι δεν τον συμπαθει.φωτεινη περναω ακριβως το ιδιο.οι γονεις μου εχουν μια σχετικη ανεση χρηματων,εχουν φτιαξει με παρα πολλους κοπους καποια πραγματα για μενα και τον αδερφο μου.το αγορι μου αντιθετα,δεν..ουτε μορφωση εχει,η οικογενεια του ειναι πραγματικα απο τις πολυ περιεργες.μονο τη γιαγια του συμπαθω Razz οι γονεις του δεν ενδιαφερονται για εκεινον.μονος του οτι κανει.εχει και ηδη ενα παιδι οπως ειπα.προσπαθει συνεχως να κανει οικογενεια.βεβαια,εγω τον ερωτευτηκα απο τη στιγμη που τον ειδα,αλλα δε θεωρω οτι ειναι το πλεον καταλληλο ατομο,δεν εχει τα προτυπα.βεβαια,εμενα δε μ ενοχλουν ολ αυτα,αλλα καταλαβαινετε τι θα πουν οι γονεις μου .αφου ο πατερας μου τον ειχε δει μια φορα στο χωριο,που δεν ηξερε και ποιος ειναι,και επειδη του ειπα γεια,μου ειπε να μην πολυμιλαω σ αυτην την οικογενεια.εγω τα βλεπω βλακειες ολ αυτα,αλλα ο μπαμπας μου ειναι κ πολυ μεγαλος ειναι και η καταγωγη τετοια.φοβαμαι μη γινει κανας χαμος.ειναι κριμα να χαλασω την οικογενειακη ηρεμια.(ας με βρισω λιγο).δεν ειναι οτι οι γονεις μου το παιζουν καποιοι,αλλα εχουν αλλα ονειρα(και δεν εννοω λουσα και πλυτελειες)..κι εγω βεβαια..αλλα τωρα ενα μωρο..ειν ενα μωρο..αχ κ η μαμα μου με ρωταει συνεχεια αν αδιαθετησα!

ΧΑ!!! ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΟΡΦΩΣΗ ΚΤΛ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ...ΕΜΕΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ...! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΜΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΟΛΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΣ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΠΡΩΤΑ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΜΗΝ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
FOTINI28 έγραψε:
Elenitsa1 έγραψε:πω πω με επιασαν τα κλαματα τωρα.δεν ξερω τι εχω παθει.εχω κι αυτους τους πονους.η μαμα μου τον ξερει,αλλα οχι δεν τον συμπαθει.φωτεινη περναω ακριβως το ιδιο.οι γονεις μου εχουν μια σχετικη ανεση χρηματων,εχουν φτιαξει με παρα πολλους κοπους καποια πραγματα για μενα και τον αδερφο μου.το αγορι μου αντιθετα,δεν..ουτε μορφωση εχει,η οικογενεια του ειναι πραγματικα απο τις πολυ περιεργες.μονο τη γιαγια του συμπαθω Razz οι γονεις του δεν ενδιαφερονται για εκεινον.μονος του οτι κανει.εχει και ηδη ενα παιδι οπως ειπα.προσπαθει συνεχως να κανει οικογενεια.βεβαια,εγω τον ερωτευτηκα απο τη στιγμη που τον ειδα,αλλα δε θεωρω οτι ειναι το πλεον καταλληλο ατομο,δεν εχει τα προτυπα.βεβαια,εμενα δε μ ενοχλουν ολ αυτα,αλλα καταλαβαινετε τι θα πουν οι γονεις μου .αφου ο πατερας μου τον ειχε δει μια φορα στο χωριο,που δεν ηξερε και ποιος ειναι,και επειδη του ειπα γεια,μου ειπε να μην πολυμιλαω σ αυτην την οικογενεια.εγω τα βλεπω βλακειες ολ αυτα,αλλα ο μπαμπας μου ειναι κ πολυ μεγαλος ειναι και η καταγωγη τετοια.φοβαμαι μη γινει κανας χαμος.ειναι κριμα να χαλασω την οικογενειακη ηρεμια.(ας με βρισω λιγο).δεν ειναι οτι οι γονεις μου το παιζουν καποιοι,αλλα εχουν αλλα ονειρα(και δεν εννοω λουσα και πλυτελειες)..κι εγω βεβαια..αλλα τωρα ενα μωρο..ειν ενα μωρο..αχ κ η μαμα μου με ρωταει συνεχεια αν αδιαθετησα!

ΧΑ!!! ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΟΡΦΩΣΗ ΚΤΛ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ...ΕΜΕΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ...! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΜΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΟΛΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΣ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΠΡΩΤΑ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΜΗΝ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ!

ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΝΝΟΩ ΔΝ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΤΟΥ ΟΧΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FOTINI28 έγραψε:
Elenitsa1 έγραψε:πω πω με επιασαν τα κλαματα τωρα.δεν ξερω τι εχω παθει.εχω κι αυτους τους πονους.η μαμα μου τον ξερει,αλλα οχι δεν τον συμπαθει.φωτεινη περναω ακριβως το ιδιο.οι γονεις μου εχουν μια σχετικη ανεση χρηματων,εχουν φτιαξει με παρα πολλους κοπους καποια πραγματα για μενα και τον αδερφο μου.το αγορι μου αντιθετα,δεν..ουτε μορφωση εχει,η οικογενεια του ειναι πραγματικα απο τις πολυ περιεργες.μονο τη γιαγια του συμπαθω Razz οι γονεις του δεν ενδιαφερονται για εκεινον.μονος του οτι κανει.εχει και ηδη ενα παιδι οπως ειπα.προσπαθει συνεχως να κανει οικογενεια.βεβαια,εγω τον ερωτευτηκα απο τη στιγμη που τον ειδα,αλλα δε θεωρω οτι ειναι το πλεον καταλληλο ατομο,δεν εχει τα προτυπα.βεβαια,εμενα δε μ ενοχλουν ολ αυτα,αλλα καταλαβαινετε τι θα πουν οι γονεις μου .αφου ο πατερας μου τον ειχε δει μια φορα στο χωριο,που δεν ηξερε και ποιος ειναι,και επειδη του ειπα γεια,μου ειπε να μην πολυμιλαω σ αυτην την οικογενεια.εγω τα βλεπω βλακειες ολ αυτα,αλλα ο μπαμπας μου ειναι κ πολυ μεγαλος ειναι και η καταγωγη τετοια.φοβαμαι μη γινει κανας χαμος.ειναι κριμα να χαλασω την οικογενειακη ηρεμια.(ας με βρισω λιγο).δεν ειναι οτι οι γονεις μου το παιζουν καποιοι,αλλα εχουν αλλα ονειρα(και δεν εννοω λουσα και πλυτελειες)..κι εγω βεβαια..αλλα τωρα ενα μωρο..ειν ενα μωρο..αχ κ η μαμα μου με ρωταει συνεχεια αν αδιαθετησα!

ΧΑ!!! ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΜΟΡΦΩΣΗ ΚΤΛ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΟΙΑΖΟΤΑΝ...ΕΜΕΝΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟ ΤΟΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ...! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...ΜΑ ΜΗΝ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ..ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΟΥΝ ΟΛΑ. ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΣ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΠΡΩΤΑ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ, Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΟΣΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΛΕΣ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ. ΜΗΝ ΝΟΙΑΖΕΣΑΙ!
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΟΤΙ ΘΕς ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!!!!! εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 2 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 2 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 2 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 2 417472 εμεινα εγκυος και δεν ξερω τι να κανω - Σελίδα 2 417472

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
το παιδι του μενει σε ενα νησι.γιατι εκεινος εκει μεγαλωσε.το εχει η μαμα του(η οποια απ ο,τι εχω καταλαβει απλα ηθελε ενα παιδι και καποιον να την ταιζει).αυτος μιλαει μαζι του αρκετα συχνα,δεν το εχει δει πολλες φορες,επειδη η μανα του δεν το αφηνει ,επειδη ειναι μικρο,κι αυτος δεν μπορει συνεχεια να πηγαινει στο νησι.τωρα απ οσο ξερω,μισο χρονο + αυτη εχει βρει εναν αλλο,και λεει στο αγορι μου να μην παιρνει τον μικρο τηλεφωνο,γιατι αλλον βλεπει με αλλον μιλαει και μπερδευεται.κατι σα να θελει να του πλασαρει αλλον μπαμπα.βεβαια το αγορι μου λυσσαει,στενοχωριεται,στελνει πραγματα και λεφτα οποτε εχει,αλλα αυτη και παλι τα ιδια λεει.

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
πραγματικα θελω να εξαφανιστω.να παω σ αλλη χωρα να μεινω,για να μην το μαθει κανεις.ουφ

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε κοπελιτσα μου...ευχομαι γρηγορα να ξεμπερδευτουν τα συναισθηματα σου...απο οτι καταλαβα ο μπαμπας σου ειναι ο αυστηρος της υποθεσης..πες το στην μητερα σου...τουλαχιστον μην το κουβαλας μονη σου...μοιρασου το με καποιον δικο σου...

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
νιωθω πολυ καλα οταν σας μιλαω.σας ευχαριστω πολυ.ο μπαμπας μου ειναι πολυ αυστηρος και μεγαλος σε ηλικια.κι ο αδερφος μου ειναι αυστηρος.η μητερα μου ειναι απλα πονεμενη μ οσα εχει περασει(απο υγεια).τους λυπαμαι να τους το πω.τωρα μιλησα και με το αγορι μου.τον ρωταω τι θα κανουμε,και μου λεει να μην αγχωνομαι,αλλα και λυση δεν εχει βρει.το παιζει κι εξυπνος ενω δεν κανει και τιποτα χρησιμο.μ αρεσει που λεει οτι το ηθελε.αμα το ηθελε να προνοουσε και για τα λεφτα.

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι δουλεια κανει ο φιλος σου;;; του εξεφρασες τις ανησυχιες σου;;; τι σου λεει...αυτος δεν αγχωνεται για το οικονομικο;;; εγω αυτη την στιγμη ειμαι εγγυος στο δευτερο,ειμαι παντρεμενη,ο αντρας μου εχει καλη δουλιτσα,και ομως,αγχωνομαστε και οι δυο για το οικονομικο και κυριως εκεινος ,δυστυχως τα εξοδα μιας οικογενειας ειναι πολλα και τις περισσοτερες φορες χρειαζεται στηριξη και απο τους γονεις του ζευγαριου...αυτος γνωριζει οτι οι γονεις σου δεν τον συμπαθουνε;;;

Elenitsa1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ξερει τι λενε για την οικογενεια του,κι επισης ξερει οτι με οσα εχει πει για τη μαμα μου,δεν τον λατρευει κιολας.ωρες ωρες μου περναει απ το μυαλο οτι το εκανε επιτηδες.αλλα ουτε να το σκεφτομαι δε θελω.αγχωνεται,ελπιζω,αλλα δεν το δειχνει.απλα το παιζει τοσο ετοιμος,κι εξυπνος που με βλεπω να καταληγω να το μεγαλωνω μονη μου κι αυτος να σπειρει παιδια,μη μπορωντας να κανει οικογενεια ,ετσι ανωριμος που ειναι.τωρα μιλανε και τα νευρα μου,αλλα στην κατασταση μου ενα,ξερω εγω τι θα κανω,δε μου αρκει.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 26]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 14 ... 26  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις