Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
551 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 551 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια εχω εδω τη μαμα και κανουμε κουρτινες και αλουμινια.οποτε θα τα πουμε αργοτερα!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 417472

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χθες εφυγα αποτομα αλλα θα εσπαγε το κεφαλι μου...Εβαλα τελικα και απ το σπρει αλλα ελεγε 2 ψεκασμους και εγω εβαλα εναν..ισα ισα για να μπορω να ανασαινω...Αααα Σμαρω και μεεις 3 Σεπτεμβρη παντρευτηκαμε!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 654316
Την τεταρτη θα παω να δω και εγω για κανενα μπλουζοφορεμα..Παρεπιπτοντως χθες ο ωρλ ηταν πααααααρα πολυ καλος..και σπανια πετυχαινω καλο γιατρο στο νοσοκομειο μας...Τελευταια πολυ μου πανε τα νοσοκομεια Razz Razz

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ απο μενα!
Αργησα να ξυπνησω...Σε λιγο φευγω για το ΙΚΑ.Ευτυχως ξεμπερδευω σε 10 λεπτα.Δε με ταλαιπωρουν ποτε κ τηρουν παντα την προτεραιοτητα!Στην τραπεζα δε ξερω τι θα γινεται...
Φιλια προς το παρον!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κουκουβαγιοεγκυούλες! Smile
Παιδιά της νύχτας εσείς!
Ξύπνησα κι εγώ πριν μισή και έφαγα.. ήλπιζα να ξυπνήσω νωρίτερα να πάω πρώτα για κολύμπι και μετά για τον υπέρηχο (έχω αυτόν τον μεγάλο που μου έβαλε για να παρακολουθεί την ανάπτυξη λόγω διαβήτη).. αλλά μάλλον θα γίνουν ανάποδα.. πρώτα νοσοκομείο και μετά κολύμπι! Ευτυχώς απέχουν ούτε 500μ το ένα απ' τ' άλλο!

Τελικά το ζάχαρο άρχισε να πέφτει γύρω στη 1.30 και πήγα κι εγώ για νάνι!

Σοφάκι κι εγώ θα φοβόμουν να πάρω φάρμακο ή θα έκανα κι εγώ αυτό που έκανες! Smile Εγώ είμαι φρικ όμως μ'αυτά... όπως θα 'χετε καταλάβει! Smile
Περαστικά να είναι σύντομα! Κοίτα στο ίντερνετ για πιο εναλλακτικές λύσεις! Και όταν με το καλό γεννήσεις ψάξε και τον βελονισμό. Βοηθάει σε πολυ πιο δύσκολα πράγματα, οπότε πιστεύω δε θα είναι δύσκολο αυτό!

Εμείς για αριθμό έχουμε το 16 που τα φτιάξαμε 16 Δεκεμβρίου! Και φροντίσαμε πριν 2 χρόνια να κάνουμε και τον πολιτικό την ίδια μέρα! Έτσι εμείς εκείνον μετράμε στην ουσία και όχι τον θρησκευτικο που έγινε 8 μήνες μετά, καλοκαίρι!

Λέω να καθαρίσω μπάμιες και να μαγειρέψω μετά που θα ρθω..
Το σπίτι είναι χάλια αλλά θα καθαρίσουμε μετά γιατί είπα ότι δεν ξανακαθαρίζω μόνη μου!

Άντε... μπάμια time! Smile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχασα 200 γραμμαρια Razz Razz Razz
Επιπλεον μου ειπε οτι μπορει μετα που θα τελειωσει αυτος ο ηνας να μου αυξησει την ποσοτητα του φαγητου Shocked Shocked επρεπε να του πω η ποσοτητα κλαη ειναι απλα βαλε και καμια τουρτιτσα μεσα...Αλλα δεν μιλησα... Razz Razz
Το κεφαλι μου ειναι καζανι παντως *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 534787

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εχασα 200 γραμμαρια Razz Razz Razz
Επιπλεον μου ειπε οτι μπορει μετα που θα τελειωσει αυτος ο ηνας να μου αυξησει την ποσοτητα του φαγητου Shocked Shocked επρεπε να του πω η ποσοτητα κλαη ειναι απλα βαλε και καμια τουρτιτσα μεσα...Αλλα δεν μιλησα... Razz Razz
Το κεφαλι μου ειναι καζανι παντως *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 534787

*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 50580 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 50580 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 50580

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα εχω μακαρονακια οποτε εχω πολυ ωρα να κατσω μεχρι να μαγειρεψω...Και αυριο εχω μπολικα μανιταρακια στο φαι μου και πολυ χαιρομαι...Πολυ τα αγαπω τα μανιταρια ομως!!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Σημερα εχω μακαρονακια οποτε εχω πολυ ωρα να κατσω μεχρι να μαγειρεψω...Και αυριο εχω μπολικα μανιταρακια στο φαι μου και πολυ χαιρομαι...Πολυ τα αγαπω τα μανιταρια ομως!!!!

Ήρθα στο νοσοκομείο και αναμένω! Ελπίζω να μπω σύντομα. Ξύπνησε και η μικρούλα! Laughing

Κι εμένα μου αρέσουν τα Μανιτάρια! Οχι πως εχει και κάτι που δε μου αρέσει!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποιες ειχαν παρει μερος στα σεμιναρια της νουτριτσια?Πως ακριβως γινονται?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χελοου κοριτσιαααα.δεν πηγα ουτε γιατρο ουτε τον μικρο για εμβολιο εφυγα τα πεθερικα χωρις να μας που τπτ για το εξοχικο. Twisted Evil εγω κατα τα αλλα μαλλον την εχω αρπαξει ποναει το στηθος μου κ ο λαιμος κ ψιλοβηχω.οκ ολα τα χε η μαριορη ο φερετζες μου ελειπε

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επεστρεψα κ εγω...Ειπα να δω τι κανετε κ μετα να μαγειρεψω.Μου περισσεψε λιγο κοφτο μακαρονακι απο χθες κ λεω να φτιαξω μια σαλτσουλα με μελιτζανα κ πιπερια κ να τα βαλω για λιγο στο φουρνο.Κ εγω τρελαινομαι για μανιταρια.Αν ειχα μερικα φρεσκα θα εβαζα στο φαγακι μου.

Σοφακι η Σμαρω νομιζω οτι παρακολουθησε καποιο απο τα σεμιναρια που λες.Κ εγω δηλωσα συμμετοχη αλλα δεν ξερω αν με δεχτηκαν.Θα μπω σε λιγο στα μειλ μου να δω αν απαντησαν.

Ζωη περιμενουμε να μας πεις αποτελεσματα!

Φιλιτσα που εισαι??Ακομα αλουμινια τριβεις???Φτανει τοση καθαριοτητα ρε κοριτσι.Εμεις μαλλον απογευμα θα κανουμε δουλειες αν εχει κουραγιο το αγορι μου.Αλλιως αυριο.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Επεστρεψα κ εγω...Ειπα να δω τι κανετε κ μετα να μαγειρεψω.Μου περισσεψε λιγο κοφτο μακαρονακι απο χθες κ λεω να φτιαξω μια σαλτσουλα με μελιτζανα κ πιπερια κ να τα βαλω για λιγο στο φουρνο.Κ εγω τρελαινομαι για μανιταρια.Αν ειχα μερικα φρεσκα θα εβαζα στο φαγακι μου.

Σοφακι η Σμαρω νομιζω οτι παρακολουθησε καποιο απο τα σεμιναρια που λες.Κ εγω δηλωσα συμμετοχη αλλα δεν ξερω αν με δεχτηκαν.Θα μπω σε λιγο στα μειλ μου να δω αν απαντησαν.

Ζωη περιμενουμε να μας πεις αποτελεσματα!

Φιλιτσα που εισαι??Ακομα αλουμινια τριβεις???Φτανει τοση καθαριοτητα ρε κοριτσι.Εμεις μαλλον απογευμα θα κανουμε δουλειες αν εχει κουραγιο το αγορι μου.Αλλιως αυριο.

εμενα με βλεπω με καμια σαλατουλα αγκαζε.δεν θα μαγειρεψω αφου θα φυγουμε το σ/κ

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απίστευτο αλλά ακόμα να μπω! Θέλω να βάλω τα κλάματα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα πατε κ εσεις στο εξοχικο με την πεθερουλα ή εκδρομουλα μονοι σας?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Θα πατε κ εσεις στο εξοχικο με την πεθερουλα ή εκδρομουλα μονοι σας?

οχι θα παμε στην μανα μου...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ακομα καλυτερα!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 328109
Κ εμενα θα ερθει η μανουλα μου απο βδομαδα!Να κανουμε καμια βολτα στα μαγαζια κ να εχω κ λιγη παρεουλα! Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Ακομα καλυτερα!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 6 328109
Κ εμενα θα ερθει η μανουλα μου απο βδομαδα!Να κανουμε καμια βολτα στα μαγαζια κ να εχω κ λιγη παρεουλα! Very Happy

ε θα παμε εχουν να δουν παρα πολλες μερες τον μικρο ασε που πρεπει να κανουν κ λιγο baby-sitting τωρα που ειμαι αρρωστη

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κορίτσια!!!
Κατάφερα επιτέλους να ξυπνήσω αφού κοιμήθηκα στις 6 το πρωι!!! Προχωρήσατε πολύ την κουβέντα και έχασα επεισόδια πάλι!!!
Σοφία, παρακολούθησα σεμιναριο της νουτριτσια. Γραφεσαι στην νουτριτσια, βρισκεις την επιλογη σεμιναρια κατω κατω στην κεντρικη σελιδα, δηλωνεις συμμετοχη σ' αυτα που σε ενδιαφερουν και περιμενεις μειλ επιβεβαιωσης. Και μετα συνδεεσαι την ωρα και μερα που ειναι το σεμιναριο και το βλεπεις live.

Λεω να κανω λαχανο με ρυζι και κοκκκινη σαλτσα σημερα, μου εχει λειψει πολυ. Περισσεψαν και κατι σουβλακια απο το χτεσινοβραδυνο γουρουνιασμα, θα τα ριξω κι αυτα μεσα να παρουν λιγο γευση και ετοιμο το φαγητο!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλησπερα κορίτσια!!!
Κατάφερα επιτέλους να ξυπνήσω αφού κοιμήθηκα στις 6 το πρωι!!! Προχωρήσατε πολύ την κουβέντα και έχασα επεισόδια πάλι!!!
Σοφία, παρακολούθησα σεμιναριο της νουτριτσια. Γραφεσαι στην νουτριτσια, βρισκεις την επιλογη σεμιναρια κατω κατω στην κεντρικη σελιδα, δηλωνεις συμμετοχη σ' αυτα που σε ενδιαφερουν και περιμενεις μειλ επιβεβαιωσης. Και μετα συνδεεσαι την ωρα και μερα που ειναι το σεμιναριο και το βλεπεις live.

Λεω να κανω λαχανο με ρυζι και κοκκκινη σαλτσα σημερα, μου εχει λειψει πολυ. Περισσεψαν και κατι σουβλακια απο το χτεσινοβραδυνο γουρουνιασμα, θα τα ριξω κι αυτα μεσα να παρουν λιγο γευση και ετοιμο το φαγητο!!!

εμενα η μανα μου μου ειπε οτι θα εχει γιουβαρλακια.εγω δν τα τρωω ιδιαιτερα αλλα τρελαινεται ο αντρας μου.βεβαια ετσι οπως ειμαι θα τα φαω κ θα πω κ ενα τραγουδι

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφού είσαι αρρωστούλα Μαρία μια χαρά ειναι τα γιουβαρλάκια.
Σε τι γιατρό ειχες να πας και δεν μπορεσες? Για να δειτε την μπέμπα?

mimaaa88


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσακια.πως ειναι τα μωρακια; πηγα μια βολτα στα μαγαζια σημερα κ εχει στα νεξτ πολυ φθηνα φορμακια.τα 3 18 ευρω.τετοιες τιμες.αν εχει κοντα τς καμια τετοιο μαγαζιαξιζει.εδω στα γιαννενα παντως εβαλε προσφορα στα νεξτ Laughing

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Αφού είσαι αρρωστούλα Μαρία μια χαρά ειναι τα γιουβαρλάκια.
Σε τι γιατρό ειχες να πας και δεν μπορεσες? Για να δειτε την μπέμπα?

ναι ειχα παρει το γιατρο μου κ θα πηγαινα να δουμε την μπεμπα κ να δουμε και τις εξετασεις αλλα αμα ηταν κιολας να αυξησω την δοση του σιδηρου.τωρα απο βδομαδα πλεον οπως κ το εμβολιο του μικρου

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία κρίμα που δεν μπορεσες!!! Εμείς έχουμε ραντεβού την τετάρτη και ήδη αγωνιώ!!! Και περαστικά σου. Και η Σοφία άρρωστη κι εσύ άρρωστη... να προσέχουμε πρέπει, είναι άτιμη περίοδος αυτή για αρρώστιες και ιώσεις!!!

Mimaa88 έχετε next στα γιάννενα??? Τι τέλεια!!! Μου αρέσουν πολύ τα ρούχα τους...και χτες μέχρι αργά τα ρούχα τους χάζευα στο ιντερνετ!!! Μα γιατί δεν κάνουν και στην θεσσαλονίκη ένα...
Τα 2 πρώτα φορμάκια που πήρα για την μπέμπα, από αυτούς τα πήρα!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελιωσαμες και μολις εκατσα να φαω!πεστε εσεις να τρωω εγω!!!!!αρωστουλες μου περαστικουλια!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το φαγητακι μου μπηκε στο φουρνο!Ηδη το λιγουρευομαι...
Τα λαχανο βρε Σμαρω μου δε σου μυριζει?Εφτιαχνε η γιαγια μου λαχανορυζο κ βρωμαγε ολο το σπιτι.Κ το κουνουπιδι βρωμαει δλδ αλλα το τρωω.Το λαχανο ομως δε το χωνεψα ποτε.Κ εφτιαχνε κ λαχανοπιτες η γιαγια συνεχεια.Με δικο της φυλλο εννοειται.Αλλα εγω ξινιζα τη μουρη μου.Μονο τυροπιτες κ σπανακοπιτες ετρωγα. Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις