Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
349 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 349 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ξερω οτι σε ολα τα ιδιωτικα οταν γεννας σου δινουν αυτη ρομπα και μετα βαζεις εσυ τα μπυτζαμακια σου.. για αυτο και τα πληρωνεις ενα σκασμο λεφτα.. ενω στο δημοσιο πρεπει να κουβαλας τα παντα...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Σοφακι κ εγω θα ζητησω να μου τη δωσουν αμεσως.Αν φυσικα πανε ολα καλα.Μεχρι να με περιποιηθει κατω ο γιατρος θα την εχω αγκαλια.Αλλα τοτε θα ειναι κ αυτη βρωμικη κ δε θα με νοιαζει αν ειμαι καθαρη εγω.Δεν εχεις γαλα να θηλασει αμεσως αλλα ειναι σημαντικη αυτη η επαφη.Κ σιγουρα θα ψαχνει στηθος.Ειναι απο ενστικτο!
Αν δε δινει η κλινικη ρομπα κ βαλεις νυχτικο εννοειται δεν ξαναφοριεται.Ασε που αν δεν πλυθει αμεσα μπορει να μην καθαρισει ποτε.
βρε κοριτσια αν η μαμα ειναι ενταξει ολα τα μωρακια τα δινουν εκεινη την ωρα λιγο στη μαμα τους να το κρατησει δε στο περνουν κατευθειαν...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η γενικη κλινικη δε δινει ρομπα!Πρεπει να εχεις δικη σου νυχτικια με κουμπια ως κατω,παντοφλες κ πετσετα στην αιθουσα τοκετου!!!Το ειπε μαια που δουλευει εκει οταν μας εκανε σεμιναριο στα πρεναταλ.Μας ειπε οτι το Παπαγεωργειου κ το Διαβαλκανικο δινουν.Γι'αυτο θα πρεπει να ρωτησουμε στην κλινικη που θα επιλεξουμε.Οσο για το αν δινουν το παιδι αλλες το δινουν για λιγο κ αλλες αφου το εξετασουν παιδιατροι κ πλυθει κ μετα.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτο το μωρο σαν την μανα του ειναι..δεν κοιμαται ποτε!!!!ολη μερα με κουτουλαει!!μα οοολη την μερα...εκτος και αν ειναι σαν τον μπαμπα που κανει αναστατο υπνο!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Η γενικη κλινικη δε δινει ρομπα!Πρεπει να εχεις δικη σου νυχτικια με κουμπια ως κατω,παντοφλες κ πετσετα στην αιθουσα τοκετου!!!Το ειπε μαια που δουλευει εκει οταν μας εκανε σεμιναριο στα πρεναταλ.Μας ειπε οτι το Παπαγεωργειου κ το Διαβαλκανικο δινουν.Γι'αυτο θα πρεπει να ρωτησουμε στην κλινικη που θα επιλεξουμε.Οσο για το αν δινουν το παιδι αλλες το δινουν για λιγο κ αλλες αφου το εξετασουν παιδιατροι κ πλυθει κ μετα.
αυτο για την γενικη δεν το ηξερα και να φανταστεις οτι εκει γενναω το θεωρουσα δεδομενο οτι σου δινουν ρομπα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
doritaki έγραψε:Η γενικη κλινικη δε δινει ρομπα!Πρεπει να εχεις δικη σου νυχτικια με κουμπια ως κατω,παντοφλες κ πετσετα στην αιθουσα τοκετου!!!Το ειπε μαια που δουλευει εκει οταν μας εκανε σεμιναριο στα πρεναταλ.Μας ειπε οτι το Παπαγεωργειου κ το Διαβαλκανικο δινουν.Γι'αυτο θα πρεπει να ρωτησουμε στην κλινικη που θα επιλεξουμε.Οσο για το αν δινουν το παιδι αλλες το δινουν για λιγο κ αλλες αφου το εξετασουν παιδιατροι κ πλυθει κ μετα.
αυτο για την γενικη δεν το ηξερα και να φανταστεις οτι εκει γενναω το θεωρουσα δεδομενο οτι σου δινουν ρομπα...

Εχεις παει απο κει?Ρωτησες τι σου παρεχουν κ τι οχι?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:
doritaki έγραψε:Η γενικη κλινικη δε δινει ρομπα!Πρεπει να εχεις δικη σου νυχτικια με κουμπια ως κατω,παντοφλες κ πετσετα στην αιθουσα τοκετου!!!Το ειπε μαια που δουλευει εκει οταν μας εκανε σεμιναριο στα πρεναταλ.Μας ειπε οτι το Παπαγεωργειου κ το Διαβαλκανικο δινουν.Γι'αυτο θα πρεπει να ρωτησουμε στην κλινικη που θα επιλεξουμε.Οσο για το αν δινουν το παιδι αλλες το δινουν για λιγο κ αλλες αφου το εξετασουν παιδιατροι κ πλυθει κ μετα.
αυτο για την γενικη δεν το ηξερα και να φανταστεις οτι εκει γενναω το θεωρουσα δεδομενο οτι σου δινουν ρομπα...

Εχεις παει απο κει?Ρωτησες τι σου παρεχουν κ τι οχι?
ειχα παει απο εκει και μου ειχαν δωσει τον τιμοκαταλογο ο οποιος ελεγε τι περιελαμβανε στα εξοδα αλλα δεν σκεφτηκα να ρωτησω για την ρομπα.. θα ρωτησω την γιατρο μου την αλλη φορα που θα παω.. αυτη θα ξερει στανταρ...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τελειωσε η νουτελα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 534787

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Τελειωσε η νουτελα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 534787

Καλε εσυ δε κανεις διατροφη?Εκοψα εγω τη μερεντα κ αρχισες εσυ τι νουτελα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεε κνω μια μικρηηηηηηηηηηηηηη βουτιτσα το κουταλι οποτε πεφτει το ζαχαρο και ανεβαινουν τα νευρα....μην φανταστεις ποσοτητα,ισα ισα για την αισθηση....εεε δεν το δικαιουμαι???ακομα στα +2,5 ειμαι Embarassed Embarassed

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
ειχα παει απο εκει και μου ειχαν δωσει τον τιμοκαταλογο ο οποιος ελεγε τι περιελαμβανε στα εξοδα αλλα δεν σκεφτηκα να ρωτησω για την ρομπα.. θα ρωτησω την γιατρο μου την αλλη φορα που θα παω.. αυτη θα ξερει στανταρ...

Κ εγω αν δε μας το ελεγε η μαια δε θα ηξερα...Αλλα τωρα που ειμαι ενημερωμενη για καποια πραγματα θα ρωτησω στην κλινικη μεχρι κ την τελευταια λεπτομερια.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εεεε κνω μια μικρηηηηηηηηηηηηηη βουτιτσα το κουταλι οποτε πεφτει το ζαχαρο και ανεβαινουν τα νευρα....μην φανταστεις ποσοτητα,ισα ισα για την αισθηση....εεε δεν το δικαιουμαι???ακομα στα +2,5 ειμαι Embarassed Embarassed

Φαε μωρε δεν πειραζει...Αρκει να μην ξεφυγεις γιατι τοτε θα παει τζαμπα ο μεχρι τωρα κοπος σου κ ειναι κριμα.Εγω εφαγα ενα τοστ κ μια γαβαθα σαλατα!Κοντευω να σκασω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι οχι κρατιεμαι...Εξαλλου με ψιλοτσιμπολογηματα εδω και 3 βδομαδες ειμαι σταθερα στα ιδια κιλα!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αντε μια χαρα εισαι.Αν μπορεσω θα περιορισω κ εγω τις χαζομαρες απο δω κ περα. Λοιπον παω να δω ενα επισοδειακι απο αλφας κ ερχομαι!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Οχι οχι κρατιεμαι...Εξαλλου με ψιλοτσιμπολογηματα εδω και 3 βδομαδες ειμαι σταθερα στα ιδια κιλα!!!
χαρας το κουραγιο σου εγω δεν μπορω με τιποτα να κρατηθω εχω παρει πανω απο 10 κιλα.. Sad

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μου θα σας αφησω λεω να παω για νανι.. σα να νυσταξα λιγακι... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 850933

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να παω να ενοχλησω τον αντρα μου τωρα που βλεπει αθλητικα η τζαμπα κοπος αραγε? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 4872 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 4872

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Να παω να ενοχλησω τον αντρα μου τωρα που βλεπει αθλητικα η τζαμπα κοπος αραγε? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 4872 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 18 4872

Καλησπέραααα!!
Σοφάκι γελάω πολύ με τις ερωτήσεις σου! Smile
Όλα καλά κορίτσια;
Μιράντζελα και Λενάκι χάρηκα πολύ με τα νέα σας!!!!
Όλα θα πάνε τέλεια!!!!
Εγώ έβλεπα εφιάλτες χθες! Είχα λέει αίμα και πήγα στο νοσοκομείο και δε μου έδινε κανείς σημασία!!! Sad Sad
ήταν μία σε ένα θάλαμο και τρέχαν όλοι οι γιατροί σ' αυτήν!!
Πωπω τραγικό!!

Παω για δόντια και σελίγο νάνι!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ειδα προχθες τον διονυση σχοινα ντυμενο ταυρομαχο να μου κανει ερωτικη εξωμολογιση...Τι να πεις.....

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Εγω ειδα προχθες τον διονυση σχοινα ντυμενο ταυρομαχο να μου κανει ερωτικη εξωμολογιση...Τι να πεις.....

Χαχαχχαα!!
όλα τα λεφτά!!
θα το προτιμούσα πάντως από αυτό που είδα εγώ!!! Smile
Και δεν πάω καθόλου τον Σχοινα!
Λοιπόν, σας φιλώ - όσες μείνατε- και θα τα πούμε αύριο πρωί!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ αυτες οι ορμονες σου Σοφακι!Θα το αποτελειωσεις το παιδι!

Εγω παω νωρις για νανι σημερα.Αυριο πρωι ερχεται η μανουλα μου κ θελω να ξυπνησω νωρις!Καληνυχτα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κορτσουλια γυρισα απο μικροβιολογο!ουφ τις βαρεθηκα καθα μηναπριν με κατηγορησετε σκευτηται οτι ειμαι εγκυος χρονο παρα χρονο ε?λοιπον Ζωη μιλησα με το διαβητολογιο μου και μου ειπε να περιορισω το βραδυνο.εσυ τι λες να τρωω να μην ανεβενει?να γλιτωσω αυτες τις 85 μερες..πεσ μου ετσι?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ti ua ginei shmera?eιναι βαρυ το παπλωμα?παω να βαλω ενα πλυντηριο...ουε και αλοιμονο σας αν δεν ειστε οταν γυρισω!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παρούσα!!!! παρούσα!!!!Εδώ είμαι!
Ξέρω, είναι χαράματα για μένα...ηρθε το παλικαρι μου από την δουλειά κατα τις 9 γιατι κάτι ξεχασε και με ξυπνησε...

Τώρα πεινάαααααωωωωωω!!!!

Α, ρε Φιλίτσα, πώς το μειώνουν το βραδυνό??? Μόλις πέσει η νύχτα ξυπνάει το θηρίο μέσα μου και πεινάει!!! Και τώρα νυχτώνει και νωρίς...Άμα σας πω τι εφαγα πάλι χτες....

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:καλημερα κορτσουλια γυρισα απο μικροβιολογο!ουφ τις βαρεθηκα καθα μηναπριν με κατηγορησετε σκευτηται οτι ειμαι εγκυος χρονο παρα χρονο ε?λοιπον Ζωη μιλησα με το διαβητολογιο μου και μου ειπε να περιορισω το βραδυνο.εσυ τι λες να τρωω να μην ανεβενει?να γλιτωσω αυτες τις 85 μερες..πεσ μου ετσι?

Καλημερούδια σε όλες!Καλημέρα Φιλίτσα!
Να σε ρωτήσω, έχεις παραπάνω κιλά;
Δε θέλω να σου πω ότι δεν είναι σημαντικό το ζάχαρο, αλλά πραγματικά πιστεύω ότι οι τιμές σου είναι πάρα πολυ καλές και μάλλον ο γιατρός σου φοβάται μήπως ξεφύγει.. άρα προτιμάει να σε έχει σφιχτά παρά χαλαρή..

Για να περιορίσεις τα ψηλά μετά το βραδινό σου, θα σου έλεγα να τρως ό,τι σου αρέσει σε λαχανικό (σαλάτα ή βραστό) καθώς και κάτι σε πρωτεϊνη.. κανένα κοτόπουλο ή ψάρι..αυγό, γιαούρτι, τυρί (χωρίς πολλά λιπαρά)ίσως με μία μικρή πατατούλα βραστή ή λίγα μαύρα ζυμαρικά..

Γενικά, εσύ που ξέρεις τι σε επηρεάζει περισσότερο από τους υδατάνθρακες, περιόρισέ τους ή αντικατάστησέ τους με άλλους πιο ανώδυνους! Ή φάε πιο πολλά λαχανικά για να χορτάσεις και απόφυγε τους υδατάνθρακες!

Εσύ ξέρεις καλύτερα και τι σου αρέσει. Επιλογές υπάρχουν πολλές!
Ψάξε για "Διατροφή χαμηλή σε υδατάνθρακες" ή ".. με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη" και πάρε ιδέες για φαγητά!

85 μέρες ε;;!! Τίποτα!! Smile Κι εγώ κάπου εκεί είμαι με την πρόκληση!!
Χθες έβλεπα στον ύπνο μου ότι είχα 3δυμα.. και δεν το ήξερα! και μου έκανε καισαρική η γιατρός και βγήκαν 3!!!Κορίτσια!! Smile
Και είχε πλάκα γιατί κάθε φορά που ξυπνούσα και ξανακοιμόμουν, το όνειρο συνεχιζόταν και τα μωρά είχα γίνει ολόκληρα παιδιά μέσα σε λίγες μέρες! Smile

Πωπω κι εγώ σήμερα ξύπνησα 10 και κάτι! έλιωσα!!
Και τώρα πάω να ετοιμαστώ για κολύμπι!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις