Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
327 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 327 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλημερα κορτσουλια γυρισα απο μικροβιολογο!ουφ τις βαρεθηκα καθα μηναπριν με κατηγορησετε σκευτηται οτι ειμαι εγκυος χρονο παρα χρονο ε?λοιπον Ζωη μιλησα με το διαβητολογιο μου και μου ειπε να περιορισω το βραδυνο.εσυ τι λες να τρωω να μην ανεβενει?να γλιτωσω αυτες τις 85 μερες..πεσ μου ετσι?

Καλημερούδια σε όλες!Καλημέρα Φιλίτσα!
Να σε ρωτήσω, έχεις παραπάνω κιλά;
Δε θέλω να σου πω ότι δεν είναι σημαντικό το ζάχαρο, αλλά πραγματικά πιστεύω ότι οι τιμές σου είναι πάρα πολυ καλές και μάλλον ο γιατρός σου φοβάται μήπως ξεφύγει.. άρα προτιμάει να σε έχει σφιχτά παρά χαλαρή..

Για να περιορίσεις τα ψηλά μετά το βραδινό σου, θα σου έλεγα να τρως ό,τι σου αρέσει σε λαχανικό (σαλάτα ή βραστό) καθώς και κάτι σε πρωτεϊνη.. κανένα κοτόπουλο ή ψάρι..αυγό, γιαούρτι, τυρί (χωρίς πολλά λιπαρά)ίσως με μία μικρή πατατούλα βραστή ή λίγα μαύρα ζυμαρικά..

Γενικά, εσύ που ξέρεις τι σε επηρεάζει περισσότερο από τους υδατάνθρακες, περιόρισέ τους ή αντικατάστησέ τους με άλλους πιο ανώδυνους! Ή φάε πιο πολλά λαχανικά για να χορτάσεις και απόφυγε τους υδατάνθρακες!

Εσύ ξέρεις καλύτερα και τι σου αρέσει. Επιλογές υπάρχουν πολλές!
Ψάξε για "Διατροφή χαμηλή σε υδατάνθρακες" ή ".. με χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη" και πάρε ιδέες για φαγητά!

85 μέρες ε;;!! Τίποτα!! Smile Κι εγώ κάπου εκεί είμαι με την πρόκληση!!
Χθες έβλεπα στον ύπνο μου ότι είχα 3δυμα.. και δεν το ήξερα! και μου έκανε καισαρική η γιατρός και βγήκαν 3!!!Κορίτσια!! Smile
Και είχε πλάκα γιατί κάθε φορά που ξυπνούσα και ξανακοιμόμουν, το όνειρο συνεχιζόταν και τα μωρά είχα γίνει ολόκληρα παιδιά μέσα σε λίγες μέρες! Smile

Πωπω κι εγώ σήμερα ξύπνησα 10 και κάτι! έλιωσα!!
Και τώρα πάω να ετοιμαστώ για κολύμπι!!
nai αχω παραπανω κιλα γι'αυτο λες?παντως ευχαριστω πολυ!!!!!!για σημερα λεω να πιω κανα γαλα με καμια φρυγανια...και βλεπουμε.τριδυμα?με ενα σμπαρο ε τριγωνια τελειο!!!!! Wink

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια!!!Εγω εβαλα το φαι να γινεται...εχω να δηλωσω πως χθες το βραδυ καθιστη κοιμηθηκα.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Καλημερουδια!!!Εγω εβαλα το φαι να γινεται...εχω να δηλωσω πως χθες το βραδυ καθιστη κοιμηθηκα.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655
γιατι?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι μολις ξαπλωνα με επιαναν κρισεις βηχα και δεν αντεχαοποτε εβαλα πανω στο μαξιλαρι τον τεραστιο αρκουδο που εχω για να βαζω κατω απ το ποδι και κοιμηθηκα καθιστη

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Γιατι μολις ξαπλωνα με επιαναν κρισεις βηχα και δεν αντεχαοποτε εβαλα πανω στο μαξιλαρι τον τεραστιο αρκουδο που εχω για να βαζω κατω απ το ποδι και κοιμηθηκα καθιστη
δεν εισαι καθολου καλυτερα?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Καλημερουδια!!!Εγω εβαλα το φαι να γινεται...εχω να δηλωσω πως χθες το βραδυ καθιστη κοιμηθηκα.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655

Αβολεψιές;

Φιλίτσα, υποψιάζομαι ότι προσπαθεί να σε περιορίσει λόγω αυτού..
Δεν πειράζει όμως! Δες το θετικά! το να περιορίσεις το βραδινό δε θα σου στοιχίσει περισσότερα κιλά!
Άντε ούτε 3 μηνάκια είναι! Θα περάσουν και θα λες ότι δεν ήταν τίποτα το να προσπαθείς να κόψεις υδατάνθρακες! Smile

Εγώ είμαι έτοιμη για κολυμπάκι!
Πάω χαλαρά σήμερα γιατί ο αντρούλης είναι εκτός πόλης και θα φάει εκεί, οπότε δε θα μαγειρέψω.. Λέω να φτιάξω λαχανοκαροτοσελινοσαλάτα με λίγο παξιμαδάκι..
τελικά όταν είμαι εκτός σπιτιού τρώω λιγότερο! θα αρχίσω περισσότερο σουρτούκεμα! Smile

Γεια σααας! τα λεμε σε κανα 2ωρο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μυτη και πονοκεφαλος οκ αλλα αρχισε ο βηχας τωρα....καθε χρονο τα ιδια Twisted Evil Twisted Evil

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ζωάκι"]
Sofki έγραψε:Καλημερουδια!!!Εγω εβαλα το φαι να γινεται...εχω να δηλωσω πως χθες το βραδυ καθιστη κοιμηθηκα.... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655

Αβολεψιές;

Φιλίτσα, υποψιάζομαι ότι προσπαθεί να σε περιορίσει λόγω αυτού..
Δεν πειράζει όμως! Δες το θετικά! το να περιορίσεις το βραδινό δε θα σου στοιχίσει περισσότερα κιλά!
Άντε ούτε 3 μηνάκια είναι! Θα περάσουν και θα λες ότι δεν ήταν τίποτα το να προσπαθείς να κόψεις υδατάνθρακες! Smile *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 328109
δεν το συζητω και που το γλιτωσα 3 μηνες δοξαζω τον θεο!!!!τωρα αν μου βαλει ινσουλινη δεν θα με πειραξει και πολυ που στον 7 που στον 3 δεν το συζητω!!!!!καλο μπανακι!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Μυτη και πονοκεφαλος οκ αλλα αρχισε ο βηχας τωρα....καθε χρονο τα ιδια Twisted Evil Twisted Evil
αχ βρε κοριτσακι μου υπομονη γλυκια μου....δεν τρως καμια σουπιτσα σημερα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως μια ωραια σαλατα με ενα φιλετο κοτοπουλο πχ ειναι μια χαρα για βραδινο.Βασικα εμενα το βραδυ μου βαζει μισο φιλετο.Και το ψαριειναι καλο για το ζαχαρο....Μπορεις να φας οσο θελεις...Δεν κανει να τρωμε πολυ τονο αλλα θα ηταν μια αψογη επιλογη μια τονοσαλατα για το βραδυ..Εγ τονο εχω 2 φορες τον μηνα συνηθως

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Μυτη και πονοκεφαλος οκ αλλα αρχισε ο βηχας τωρα....καθε χρονο τα ιδια Twisted Evil Twisted Evil

Εγώ θα συνεχίσω να το λέω κι ας με πείτε σπαστικιά κι ότι σας πρήζω!
Εγώ από τότε που βιταμινώνομαι συστηματικά, ειδικά αυτήν την περίοδο του χρόνου, δεν έχω τέτοια πράγματα ή είναι σε πολύ ήπιο βαθμό!
Ακόμα και τώρα παίρνω την βιταμινούλαC καθημερινά! Και όχι, δυστυχώς, ούτε ο χυμός πορτοκάλι του κουτιού έχει βιταμίνη σι, ούτε τα πορτοκάλια έχουν όση είχαν παλιότερα, αφού κόπηκαν όχι στην ώρα τους και έχουν τόσα ψεκάσματα που το κακό που σου κάνουν είναι ίσως πιο μεγάλο!
Το άγχος, το κάπνισμα, η μόλυνση και πολλά άλλα "καταναλώνουν" μόρια βιταμίνης σι στον οργανισμό μας με αποτέλεσμα να μη μας αρκούν για τις λειτουργίες τους!

Περαστικούλια σου!! ΤΣαγάκι με μέλι χλιαρό!

Με αγάπη! Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι σοφακι μου το ξερω απλα απο το να μαγειρεψω κατι τετοιο προτειμω να μενω νηστικια.....γμτ αυτο το ζαχαρο δεν θα το καταλαβω ποτε...ευτηχως σε 2 μιση μηνες θα παει απο κει που ηρθε....ελπιζω!!!!!ασε με εμενα εκανες κανενα τσαγακι?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κανω τωρα που θα ξυπνησω και τον αντρουλη μου...
Ζωη μην στεναχωριεσαι ειμαι και εγω ακριβως τις ιδιας νοοτροπιας σε οτι εχει να κανει με τις φυσικες μεθοδους αναρωσης κτλ...απλα αυτο δεν ειναι αλλεργικο γιατι η αλλεργια δεν υποτροπιαζει ετσι οπως υποτροπιασε περσ η ιγμοριτιδα μου..Δεν ειχα παρει την αντιβιωση και πηγα α το παλεψω με τσαγια και βιταμινες και ετρεχα και δεν εφτανα μετα....Απ οτι καταλαβα εχει να κανει με την ανατομια των ιγμοριων ή κατι τετοιο...Μου ελεγε και ο ωρλ για μια παθηση που την εχουν 1 στις 3 εγκυους το τελευταιο 2μηνο που βουλωνει η μυτη γιατι μικραινουν οι κογχες κατι τετοιο τελος παντων και οτι κατα πασα πιθανοτητα θα το εχω....Θα ρωτησω και τον γιατρο μου την αλλη βδομαδα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Θα κανω τωρα που θα ξυπνησω και τον αντρουλη μου...
Ζωη μην στεναχωριεσαι ειμαι και εγω ακριβως τις ιδιας νοοτροπιας σε οτι εχει να κανει με τις φυσικες μεθοδους αναρωσης κτλ...απλα αυτο δεν ειναι αλλεργικο γιατι η αλλεργια δεν υποτροπιαζει ετσι οπως υποτροπιασε περσ η ιγμοριτιδα μου..Δεν ειχα παρει την αντιβιωση και πηγα α το παλεψω με τσαγια και βιταμινες και ετρεχα και δεν εφτανα μετα....Απ οτι καταλαβα εχει να κανει με την ανατομια των ιγμοριων ή κατι τετοιο...Μου ελεγε και ο ωρλ για μια παθηση που την εχουν 1 στις 3 εγκυους το τελευταιο 2μηνο που βουλωνει η μυτη γιατι μικραινουν οι κογχες κατι τετοιο τελος παντων και οτι κατα πασα πιθανοτητα θα το εχω....Θα ρωτησω και τον γιατρο μου την αλλη βδομαδα...
αχ κοριτσακι μου υπομονη....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυρι θα παω να παρω και τις σαλιερες και τις κλωστες να αρχισω το κεντημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654316

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αυρι θα παω να παρω και τις σαλιερες και τις κλωστες να αρχισω το κεντημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654316
πηρα το παιδι απο το σχολειο και ηρθα!!!!!αχ τι ωραια!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπερα κοριτσιαααα.σκατα κοιμηθηκα παλι δεν μου εφτανε το ασχημο ονειρο που ειδα κ εχει σχεση με εμενα κ το παιδι επρεπε να ξυπνησε κιολας με τρομερη δυσπνοια.η χτεσινη νυχτα ηταν αυτο που λεμε χεσε μεσα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 654655

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω αναγουλα..Απιστευττη αναγουλα ομως...Ακομα και αυτο αναποδα το κανω να με παρει..Τους πρωτους μηνες δεν ειχα τιποτα και τωρα με πιανει

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εγω εχω αναγουλα..Απιστευττη αναγουλα ομως...Ακομα και αυτο αναποδα το κανω να με παρει..Τους πρωτους μηνες δεν ειχα τιποτα και τωρα με πιανει
εμενα ακομα να μου φυγει εντελως....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω ακομα ανακατευομαι κ μαλιστα ετσι κ βηξω φτανω στο τσακ να τα βγαλω

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν ειχα καθολου..την τελευταια βδομαδα με επιασε

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εγω δεν ειχα καθολου..την τελευταια βδομαδα με επιασε

η μικρη πιεζει δεοντως μαλλον γι'αυτο

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι να πω πια....αντε υπομονη 3 μηνες το πολυυυυυυυυ.....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι καλααααααααααααααααα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 534787

Ρε κοριτσια θα μου λειψει απιστευτα οταν γεννησω η εκφραση του Παυλου οταν η κοιλια μου κουνιεται πολυ εντονα....Μακαρι να ειχα μια δουλεια κι να μπορουσα να παιρνω απο εκει λεφτα και το δευτερο παιδι θα το καναμε πολυ πολυ πολυ κοντα στο πρωτο...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Τι καλααααααααααααααααα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 19 534787

Ρε κοριτσια θα μου λειψει απιστευτα οταν γεννησω η εκφραση του Παυλου οταν η κοιλια μου κουνιεται πολυ εντονα....Μακαρι να ειχα μια δουλεια κι να μπορουσα να παιρνω απο εκει λεφτα και το δευτερο παιδι θα το καναμε πολυ πολυ πολυ κοντα στο πρωτο...
πιστεψε με δεν θα σου λειψει τπτ.θα κοιτας το μωρακι σου και θα λες καλυτερα τωρα παρα εγκυος..γενικα εμενα η κατασταση εγκυμοσυνη δεν μου αρεσει.το μετα μ'αρεσει!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις