Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
123 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 123 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα παλι παρα πολυ μου αρεσει!!!Και καθομαι και κοιταω ολη τη μερα την κοιλιτσα μου που στρογγυλευει!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Τι καλααααααααααααααααα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 534787

Ρε κοριτσια θα μου λειψει απιστευτα οταν γεννησω η εκφραση του Παυλου οταν η κοιλια μου κουνιεται πολυ εντονα....Μακαρι να ειχα μια δουλεια κι να μπορουσα να παιρνω απο εκει λεφτα και το δευτερο παιδι θα το καναμε πολυ πολυ πολυ κοντα στο πρωτο...
πιστεψε με δεν θα σου λειψει τπτ.θα κοιτας το μωρακι σου και θα λες καλυτερα τωρα παρα εγκυος..γενικα εμενα η κατασταση εγκυμοσυνη δεν μου αρεσει.το μετα μ'αρεσει!
γεια σου φιλιτσακι..ωχ σε βλεπω να γενας και flower ξανα εγκυος...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Τι καλααααααααααααααααα *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 534787

Ρε κοριτσια θα μου λειψει απιστευτα οταν γεννησω η εκφραση του Παυλου οταν η κοιλια μου κουνιεται πολυ εντονα....Μακαρι να ειχα μια δουλεια κι να μπορουσα να παιρνω απο εκει λεφτα και το δευτερο παιδι θα το καναμε πολυ πολυ πολυ κοντα στο πρωτο...
πιστεψε με δεν θα σου λειψει τπτ.θα κοιτας το μωρακι σου και θα λες καλυτερα τωρα παρα εγκυος..γενικα εμενα η κατασταση εγκυμοσυνη δεν μου αρεσει.το μετα μ'αρεσει!


εμενα μου αρεσουν κ οι δυο καταστασεις παλια πριν κανω κ τον γιο εβλεπα εγκυουλες κ παθαινα ενα κατι ζηλευα πολυ με την καλη εννοια παντα βεβαια.την εγκυμοσυνη του μικρου την χαρηκα μεχρι κ πριν τον γεννησω.τωρα η δευτερη μου φαινεται ολιγον πιο δυσκολη λιγο το περιττο βαρος λιγο οι δυσπνοιες κ το θεμα να βολευτω.εδω κ μηνες δν κοιμαμαι νορμαλ ενω στον μικρο ειχα λιωωωωσει

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ευχαριστως να τα επερνα ετοιμα!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 386913 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 337404

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:εγω ευχαριστως να τα επερνα ετοιμα!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 386913 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 337404

τωρα στη 2η εγκυμοσυνη κ εγω πολυ θα το ηθελα

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε ας υπηρχαν λεφτα και εγω θα γεμιζα 3 σπιτια με παιδια...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια στρογγυλουτσικα... λοιπον σημερα σα να παρακοιμηθηκα σηκωθηκα μαζι με τον αντρα μου στις 12.. ηπιαμε ενα καφεδακι και εφυγε παλι για δουλεια.. τι κακο και αυτο.. ευτυχως απο την αλλη εβδομαδα θα φτιαξει το προγραμμα του και μου υποσχεθηκε και εκδρομουλα.. αντε να δουμε.. και εγω θα ηθελα το δευτερο κοντα στο πρωτο αλλα με τοσα εξοδα και δανεια που εχουμε δε θα μας παιρνει για δευτερο νινι στα καπακια.. το δευτερο το 2016 που τελειωνει το δανειο του σπιτιου...τι να κανεις...εμενα και η εγκυμοσυνη μου αρεσει αλλα πιστευω θα μου αρεσει περισσοτερο οταν θα κραταω την μπουμπουκα μου...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια στρογγυλουτσικα... λοιπον σημερα σα να παρακοιμηθηκα σηκωθηκα μαζι με τον αντρα μου στις 12.. ηπιαμε ενα καφεδακι και εφυγε παλι για δουλεια.. τι κακο και αυτο.. ευτυχως απο την αλλη εβδομαδα θα φτιαξει το προγραμμα του και μου υποσχεθηκε και εκδρομουλα.. αντε να δουμε.. και εγω θα ηθελα το δευτερο κοντα στο πρωτο αλλα με τοσα εξοδα και δανεια που εχουμε δε θα μας παιρνει για δευτερο νινι στα καπακια.. το δευτερο το 2016 που τελειωνει το δανειο του σπιτιου...τι να κανεις...εμενα και η εγκυμοσυνη μου αρεσει αλλα πιστευω θα μου αρεσει περισσοτερο οταν θα κραταω την μπουμπουκα μου...

αχαχχαχαχχα αυτο το στρογγυλουτσικα τι το θελες???? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 688264

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen86 έγραψε:
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια στρογγυλουτσικα... λοιπον σημερα σα να παρακοιμηθηκα σηκωθηκα μαζι με τον αντρα μου στις 12.. ηπιαμε ενα καφεδακι και εφυγε παλι για δουλεια.. τι κακο και αυτο.. ευτυχως απο την αλλη εβδομαδα θα φτιαξει το προγραμμα του και μου υποσχεθηκε και εκδρομουλα.. αντε να δουμε.. και εγω θα ηθελα το δευτερο κοντα στο πρωτο αλλα με τοσα εξοδα και δανεια που εχουμε δε θα μας παιρνει για δευτερο νινι στα καπακια.. το δευτερο το 2016 που τελειωνει το δανειο του σπιτιου...τι να κανεις...εμενα και η εγκυμοσυνη μου αρεσει αλλα πιστευω θα μου αρεσει περισσοτερο οταν θα κραταω την μπουμπουκα μου...

αχαχχαχαχχα αυτο το στρογγυλουτσικα τι το θελες???? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 688264
το λεω γιατι καθε μερα που με βλεπω ολο και ποιο στρογγυλη γινομαι η κοιλια μου εχει γινει σαν φουσκα...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια στρογγυλουτσικα... λοιπον σημερα σα να παρακοιμηθηκα σηκωθηκα μαζι με τον αντρα μου στις 12.. ηπιαμε ενα καφεδακι και εφυγε παλι για δουλεια.. τι κακο και αυτο.. ευτυχως απο την αλλη εβδομαδα θα φτιαξει το προγραμμα του και μου υποσχεθηκε και εκδρομουλα.. αντε να δουμε.. και εγω θα ηθελα το δευτερο κοντα στο πρωτο αλλα με τοσα εξοδα και δανεια που εχουμε δε θα μας παιρνει για δευτερο νινι στα καπακια.. το δευτερο το 2016 που τελειωνει το δανειο του σπιτιου...τι να κανεις...εμενα και η εγκυμοσυνη μου αρεσει αλλα πιστευω θα μου αρεσει περισσοτερο οταν θα κραταω την μπουμπουκα μου...

αχαχχαχαχχα αυτο το στρογγυλουτσικα τι το θελες???? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 688264
το λεω γιατι καθε μερα που με βλεπω ολο και ποιο στρογγυλη γινομαι η κοιλια μου εχει γινει σαν φουσκα...

εγω παλι ειμαι σαν το βαρελακι εαν με αφησει στην κατηφορα παει εφυγα.αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κ που να μπω κ 3ο τριμηνο

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια που δεν ειμαστε ε?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντωμεταξυ επειδη ειχα χασει στην αρχη της διατροφης τα 3 κιλα και μετα εμεινα σταθερη για 2 βδομαδες ενω το μωρο συνεχιζει να μεγαλωνει βλεπω οτι χανω εγω απ το δικο μου το σωμα και επειδη απο την αρχη ειχα ανοιξει στην περιφερεια εχω κανει ενα σωμα μην σας πω και μεριλυν...εχει λεπτυνει πολυ η μεση μου,σε σχεση με αυτο που ηταν δηλαδη *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 604962

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εντωμεταξυ επειδη ειχα χασει στην αρχη της διατροφης τα 3 κιλα και μετα εμεινα σταθερη για 2 βδομαδες ενω το μωρο συνεχιζει να μεγαλωνει βλεπω οτι χανω εγω απ το δικο μου το σωμα και επειδη απο την αρχη ειχα ανοιξει στην περιφερεια εχω κανει ενα σωμα μην σας πω και μεριλυν...εχει λεπτυνει πολυ η μεση μου,σε σχεση με αυτο που ηταν δηλαδη *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 604962
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 654316

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εντωμεταξυ επειδη ειχα χασει στην αρχη της διατροφης τα 3 κιλα και μετα εμεινα σταθερη για 2 βδομαδες ενω το μωρο συνεχιζει να μεγαλωνει βλεπω οτι χανω εγω απ το δικο μου το σωμα και επειδη απο την αρχη ειχα ανοιξει στην περιφερεια εχω κανει ενα σωμα μην σας πω και μεριλυν...εχει λεπτυνει πολυ η μεση μου,σε σχεση με αυτο που ηταν δηλαδη *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 604962 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 20 604962

μια χαρα σε βρισκω αλη απο μενα που μετα την γεννα την βλεπω την λυποαναροφηση κ την κοιλιοπλαστικη να ερχεται

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ααχχχ εγω φοβαμαι οτι μετα την γεννα θα τρεχω και δε θα φτανω στα γυμναστηρια.. παντα ημουν 56 κιλα αλλα κρατιομουν με νυχια και με δοντια γιατι ειμαι πολυ λιχουδα.. τωρα που δε με νοιαζει και τρωω τα παντα δε βλεπω την ζυγαρια να σταματαει πουθενα... χαχαχαχα....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="thequeen86"]
Sofki έγραψε:

μια χαρα σε βρισκω αλη απο μενα που μετα την γεννα την βλεπω την λυποαναροφηση κ την κοιλιοπλαστικη να ερχεται
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz εμα πια δεν τρωγεσαι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="filitsaki"]
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:

μια χαρα σε βρισκω αλη απο μενα που μετα την γεννα την βλεπω την λυποαναροφηση κ την κοιλιοπλαστικη να ερχεται
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz εμα πια δεν τρωγεσαι Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


αχαχχαχαχαχαχαχ παντως η μικρη ειναι πιο δυναμικη απο τον αδερφο της.χτες ταιζα τον σωτηρη κ ειχα ακουμπησμενο το πιατο στην κοιλια μου κ μου εριξε μια που κοντεψε να μου φυγει το πιατο.ξεραθηκα στα γελια κ της ειπα οτι εκεινη σε λιγο θα φαει να κανει υπομονη Laughing Laughing

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως με τοσο ευκολη εγκυμοσυνη ειμαι πεποισμενη οτι το μωρο μου θα βγει ο βεζελβουλ με γλυκο προσωπο..Δεν γινεται να ειναι ολα τοοοοοοοοοοοοσο ευκολα....χαχαχαχαχαχαχα

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχα.. εγω ακουμπαω την κουπα και κουνιετε ο καφες.. πλακα εχει...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Παντως με τοσο ευκολη εγκυμοσυνη ειμαι πεποισμενη οτι το μωρο μου θα βγει ο βεζελβουλ με γλυκο προσωπο..Δεν γινεται να ειναι ολα τοοοοοοοοοοοοσο ευκολα....χαχαχαχαχαχαχα


αααα μην το λες κ εγω στο γιο μου ειχα την πιο ευκολη εγκυμοσυνη που μπορεις να φανταστεις κ σουπερ πηγαινα με το αμορε με το μηχανακι βολτες με τα μμμ περα δωθε κ φυσικα σεξ κ ειχα κ μια εξησου καλη γεννα.ο μικρος? δεν υπαρχει πιο ευκολο κ καλοβολο παιδι απο νεογεννητος μεχρι τωρα.αν εξαιρεσεις εκεινο το διαστημα των κολικων του ηταν σαν να μην εχω μωρο στο σπιτι

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια να σας ρωτησω μετα την γεννα στον θηλασμο παλι απαγορευετε να βαψουμε τα μαλλια μας???

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:κοριτσια να σας ρωτησω μετα την γεννα στον θηλασμο παλι απαγορευετε να βαψουμε τα μαλλια μας???

ναι αλλα εγω επειδη κ παλι το βλεπω να μην θηλαζω μαλλον θα βαφτω να γινω ανθρωπος γτ τωρα ειμαι σκατα.βλεπω κ τις ασπρες τριχες κ μου ερχεται να το ξυρισω το σκαλπ

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααααα τετοια να λες μαρια να παιρνω θαρρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Αααααα τετοια να λες μαρια να παιρνω θαρρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιατι να μην παρεις? βεβαια το κοριτσια απο οσο γνωριζω ειναι λιγο πιο δυστροπα αλλα ειμαι φαν του το παιδι θα ειναι οπως το μαθεις,η μανα μου ακομα δν μπορει να καταλαβει πως βαζω τον μικρο για υπνο χωρις να τον κουναω με τις ωρες Wink

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen86 έγραψε:
listoudi έγραψε:κοριτσια να σας ρωτησω μετα την γεννα στον θηλασμο παλι απαγορευετε να βαψουμε τα μαλλια μας???

ναι αλλα εγω επειδη κ παλι το βλεπω να μην θηλαζω μαλλον θα βαφτω να γινω ανθρωπος γτ τωρα ειμαι σκατα.βλεπω κ τις ασπρες τριχες κ μου ερχεται να το ξυρισω το σκαλπ
ααα... παρα πολυ ωραια και το δικο μου το κεφαλι σαν το ουρανιο τοξο εχει γινει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις