Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
310 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 310 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε...Μπηκαμε αλλα προηγηται η Σμαρω!Ειναι 29!Αντε σιγα σιγα ακολουθειτε κ οι υπολοιπες.Την επομενη φορα μπορει να ειμαστε κ 2 κιλα ε?Στην 32 βδομαδα θα παω.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Ε...Μπηκαμε αλλα προηγηται η Σμαρω!Ειναι 29!Αντε σιγα σιγα ακολουθειτε κ οι υπολοιπες.Την επομενη φορα μπορει να ειμαστε κ 2 κιλα ε?Στην 32 βδομαδα θα παω.
λογικα ναι!αχ αντε να τελιωνουμε σιγα σιγα!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 325318

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασχετο αλλα ποια ρωταγε για περιδεση τραχηλου?Η Μαρια?Ρωτησα το γιατρο.Μεχρι την 20η εβδομαδα το πολυ ειναι ασφαλες να γινει περιδεση.Κ γινεται οταν ειναι μικρος ο τραχηλος.Αν εχουμε διαστολη κ μαζι συσπασεις που προμηνυει προωρο τοκετο δεν μπορουμε να κανουμε κ πολλα.Μονο προγεστερονη κολπικα κ παρακολουθηση.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι η μαρια...για πες εσενα ρωτουσα το μεσσημερι ξεκηνας να πλενεις απο εβδομαδα?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το μεσημερι εισασταν πολλες κ δεν προλαβαινα...Εχω πλυνει ηδη αυτα που ειχα αγορασει το καλοκαιρι κ μολις παραλαβω το δεματακι απο την ξαδερφη θα ξεκινησω κ εκεινα!εχω αρχισει να κουραζομαι ευκολα.Οποτε αν δεν τα κανω τωρα μετα δε θα εχω κουραγιο.Ασε που απο βδομαδα θα ερθει κ η μανουλα οποτε αν ειμαι τυχερη θα τα σιδερωσει αυτη! Very Happy

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσάκι μόλις βγει η κορη μου σου στελνω φωτο να με πεις αν σου μοιαζει!!! Very Happy Very Happy *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 328109
Τα τσακισαμε τα σουβλακια και τωρα νιωθω οτι θα εκραγω!!!Χαλαλι ομως!!!

Δωρα περασατε το κιλο!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 654316 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 654316
Τελεια!!!! Εμεις στις 24 του σεπτεμβρη ημασταν 850 γραμμ. Τωρα εχουμε ραντεβου στις 24 τον Νοεμβρη. Θα το εχουμε περασει κι εμεις το κιλο ε????
Εχω μια αγωνια...

Το κοριτσι μου απεκτησε τα πρωτα της αθλητικα παπουτσια!!! Της τα εφεραν δωρο σημερα! Ειναι ροζ φουξ και εχουν καρδουλες!!! Ειναι τα πιο τελεια αθλητικα... τα κοιταω σαν χαζη!! Εκει μεσα θα βαζω πατουσακια???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωπω...Κ εγω εχω τρελα με τα πατουσακια κ τα παπουτσακια!
Να ξερεις εισαστε ηδη ενα κιλο!Εμεις πριν ενα μηνα ημασταν λιγο παραπανω απο 600.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
24 Νοεμβρη???Μηπως Οκτωβρη?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια καληνυχτω θα τα πουμε αυριο!σμαρω στανταρ θα μου μοιαζει!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 417472

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Φιλιτσα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ! ναι 24 Οκτωβρη εννοω... τους περναω γρηγορα τους μηνες...

Να ρωτησω κατι.... εγω που κάνω "πρεμιέρα" στις γέννες για την ομαδουλα μας και δεν εχω πλυνει τιποτα και εχω αγορασει τα λιγοτερα μηπως πρεπει να αγχωθω??? pale affraid pale

Όλες κάνετε ετοιμασίες κι εγω στον κόσμο μου! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 536304 jocolor *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 893968

Φλίτσα αμα σου μοιάζει στο στελνω κιολας, μου την στελνεις πισω στο λυκειο!!! Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy
καληνυχτα και καλη ξεκουραση!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!! Smile
Έχετε πλάκα! ΜΟυ πήρε κανένα 20λεπτο να διαβάσω όσα γράψατε! Smile
ΕΓώ γύρισα πριν λίγο και νιώθω λίγο χάλια..
Έκανα πολλές ώρες να φάω και για βραδινό έφαγα μία χαλουμωτή.. αυτό είναι χαλούμι τριμμένο μέσα σε μία ζύμη και ψημένο.. Πολύ νόστιμο.. έχει διαφορες παραλλαγές, αλλά μου κατσε στο στομάχι και μου ανέβασε και το ζάχαρο η ζύμη.. είχε και κάμποσο αλάτι..
σκατά στομάχι!
τεσπα!
Πήγαμε και στη διάλεξη του νοσοκομείου σήμερα!
Είχε πολύ ενδιαφέρον, το θέμα ήταν
Μικοραδιαθεσίες του βρέφους/παιδιού, αντιμετώπιση πυρετού, περιποίηση άρρωστου βρέφους/παιδιού

ήταν πολύ καλή η κυρία! και μου είπαν ότι έκανε και την περασμένη πέμπτη για τον θηλασμό, που το είχα χάσει! Sad

Εμείς το μόνο μωρουδιακό που έχουμε προς το παρόν είναι η κουβερτούλα που πλέκω! Smile Wink Μόλις κλείσω κι εγώ τον 6ο θα μπω στη διαδικασία!

Τι ωραία που ψωνίσατε κορίτσια!! Εγώ κατάφερα εδώ και μερικές μέρες να φάω τα λεφτά προς φάγωμα που διαθέτω κάθε μήνα κι έτσι κάνω πολλή υπομονή και σχετική οικονομία!
Κάτι γάμοι συγγενικοί και κάτι άλλα έξοδα με έφεραν στο 0! οπότε 10 μερούλες ακόμα για να μπορώ να παραγγείλω κατι ψιλά που θέλω!
Κι εγώ είμαι ψώνιο του ίντερνετ περισσότερο!
Θέλω να αγοράσω αυτό το μαξιλάρι

http://mobo.gr/eshop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=21260&category_id=1073&option=com_virtuemart&Itemid=137

αλλά όπως λέει και η Σμαρώ, στο γερμανικό αμαζον το έβρισκα κάτω από 50 ευρώ και στο ελληνικό σάιτ είναι 70! Δεν έχουν το θεό τους!

Θα το πάρω όμως αυτό γιατί άκουσα πολύ καλά σχόλια! Κι επειδή το βράδυ παλεύω με 2 μαξιλάρια και δεν είναι πρακτικό, νομίζω θα με βολέψει! Και φυσικά μετά στο θηλασμό!

Άντε σας έπρηξα!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ωχ! ναι 24 Οκτωβρη εννοω... τους περναω γρηγορα τους μηνες...

Να ρωτησω κατι.... εγω που κάνω "πρεμιέρα" στις γέννες για την ομαδουλα μας και δεν εχω πλυνει τιποτα και εχω αγορασει τα λιγοτερα μηπως πρεπει να αγχωθω??? pale affraid pale

Όλες κάνετε ετοιμασίες κι εγω στον κόσμο μου! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 536304 jocolor *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 4 893968

Φλίτσα αμα σου μοιάζει στο στελνω κιολας, μου την στελνεις πισω στο λυκειο!!! Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy
καληνυχτα και καλη ξεκουραση!!!

Εξαρταται...Αν εισαι ηρεμος τυπος γενικα δεν εχεις να φοβηθεις τπτ!Αν υπαρχουν λεφτα τα ψωνια γινονται κ σε μια μερα.Κ σε μια βδομαδα πλενεις κ σιδερωνεις.Αρκει να εχεις κουραγιο ή βοηθεια.Εγω μετα τη μια ωρα δεν μπορω να συνεχισω το σιδερο πλεον.Πονανε τα ποδια μου.Απλα εχε υποψην σου οτι καροτσι κ κρεβατακι κτλ πολλες φορες θελουν πανω απο 1 μηνα να ερθουν.Οποτε μη το καθυστερεις.Τι θα γινει αν η μπεμπα αποφασισει να ερθει νωριτερα???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζωη ηταν μηπως πολυ λαδερο αυτο που εφαγες?Κ εμενα τωρα τελευταια οι πιτες μου προκαλουν καουρες.Εγω σπανακορυζο εφαγα για βραδυ αλλα ευτυχως δε με βαρυνε.

Τετοιο μαξιλαρι πρεπει να εχει κ σε μοδερκερ κ πρεναταλ αλλα δεν ξερω ποσο εχουν.

Εγω Κυριακη θα φερω σπιτι κ πορτ μπεμπε,ριλαξ κτλ.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν η μπεμπα αποφασισει να ερθει νωριτερα ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!
Εχει κολλησει το μυαλο μου οτι το παιδι μου θα ειναι γεννημενο το '13. Ειμαι προληπτικη στο αντιθετο του! Θελω 13αρι!!! Και το παιζω ανετη...χαχα
Ηρεμος τυπος δεν ειμαι...αγχωτικη μεχρι αηδιας ειμαι...απλα δεν ξερω τι με εχει πιασει... μαλλον δεν το εχω καταλαβει τι προκειται να γινει!! Μεσα στον νοεμβρη ειπαμε οτι θα τα παρουμε ολα. Αν δεν γινει αυτο, τοτε θα αγχωθω και θα τσιριξω. Βοηθεια ευτυχως εχω, αλλα θα προτιμουσα να τα κανω μονη μου! Δε θα πιεστω βεβαια, ο,τι μπορω...

Ζωη, καλη χωνεψη και περαστικα!!!
Αυτο το μαξιλαρι το ειχα δει κι εγω και να σου πω ειχα σκεφτει να το κανω μονη μου. Και ναι η διαφορα στην τιμη ειναι πολυ μεγαλη! Με λιγο ψαξιμο ποσα ανακαλυπτεις...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Αν η μπεμπα αποφασισει να ερθει νωριτερα ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!
Εχει κολλησει το μυαλο μου οτι το παιδι μου θα ειναι γεννημενο το '13. Ειμαι προληπτικη στο αντιθετο του! Θελω 13αρι!!! Και το παιζω ανετη...χαχα
Ηρεμος τυπος δεν ειμαι...αγχωτικη μεχρι αηδιας ειμαι...απλα δεν ξερω τι με εχει πιασει... μαλλον δεν το εχω καταλαβει τι προκειται να γινει!! Μεσα στον νοεμβρη ειπαμε οτι θα τα παρουμε ολα. Αν δεν γινει αυτο, τοτε θα αγχωθω και θα τσιριξω. Βοηθεια ευτυχως εχω, αλλα θα προτιμουσα να τα κανω μονη μου! Δε θα πιεστω βεβαια, ο,τι μπορω...

Ζωη, καλη χωνεψη και περαστικα!!!
Αυτο το μαξιλαρι το ειχα δει κι εγω και να σου πω ειχα σκεφτει να το κανω μονη μου. Και ναι η διαφορα στην τιμη ειναι πολυ μεγαλη! Με λιγο ψαξιμο ποσα ανακαλυπτεις...

Αν εχεις κανει την ερευνα αγορας σου κ ξερεις τι θελεις κ απο που θα το παρεις θα προλαβεις.Αν θα πρεπει να τρεχεις απο μαγαζι σε μαγαζι για να συγκρινεις τιμες κ να δεις τι σε συμφερει πιστευω θα κουραστεις πολυ.Οσο για τη βοηθεια αν υπαρχει για μενα ειναι καλοδεχουμενη!Αρκετα ρουχα κ φανελακια θα πλυνει κ θα σιδερωσει η πεθερα μου κ δε με χαλαει καθολου!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Αν η μπεμπα αποφασισει να ερθει νωριτερα ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΜΕΕΕΕΕΕ!!!
Εχει κολλησει το μυαλο μου οτι το παιδι μου θα ειναι γεννημενο το '13. Ειμαι προληπτικη στο αντιθετο του! Θελω 13αρι!!! Και το παιζω ανετη...χαχα
Ηρεμος τυπος δεν ειμαι...αγχωτικη μεχρι αηδιας ειμαι...απλα δεν ξερω τι με εχει πιασει... μαλλον δεν το εχω καταλαβει τι προκειται να γινει!! Μεσα στον νοεμβρη ειπαμε οτι θα τα παρουμε ολα. Αν δεν γινει αυτο, τοτε θα αγχωθω και θα τσιριξω. Βοηθεια ευτυχως εχω, αλλα θα προτιμουσα να τα κανω μονη μου! Δε θα πιεστω βεβαια, ο,τι μπορω...

Ζωη, καλη χωνεψη και περαστικα!!!
Αυτο το μαξιλαρι το ειχα δει κι εγω και να σου πω ειχα σκεφτει να το κανω μονη μου. Και ναι η διαφορα στην τιμη ειναι πολυ μεγαλη! Με λιγο ψαξιμο ποσα ανακαλυπτεις...

Όντως μάλλον με πείραξε το λαδερό.. το χαλούμι έχει πολύ λίπος! Και το πρόσεξα γενικά τις τελευταίες κανα2 μέρες!

Νομίζω είναι δύσκολο να γίνει το μαξιλάρι.. το υλικό που έχει μέσα λέει ότι είναι ειδικό και καλά.. ποιος ξέρει;;!
Το έχει μία φίλη μου στη Γερμανία πάντως και μου είπε πολύ καλά σχόλια!

Σμαρώ δε θέλει και πολύ κόπο να είναι γεννημένο το '13! 3 μέρες νωρίτερα να βγει μόνο! δεν είναι παράξενο! Smile Δε θέλω να σε αγχώσω κι άλλο, αλλά σκέψου ότι σε κανένα μήνα θα αρχίσουν τα χριστουγεννιάτικα, θα μπεις σε κλίμα Χριστουγέννων λοιπόν και μετά μέχρι να πεις κίμυνο θα έρθουν Χριστούγεννα.. και μετά.. μπορεί και να σου χτυπήσει την πόρτα ο Αη Βασίλης με την μπέμπα!!! SmileSmileSmile
Αχ τι καλά!
Αν έρθουν τα Χριστούγεννα θα πλησιάσουμε κι εμείς!
Τι χαρα!! Smile
Ούτε κι εγώ έκανα τίποτα πάντως και πάει να βγει ο Οκτώβρης!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Από έρευνα αγοράς έχουμε τελείωσει! Μέσω ιντερνετ τα περισσοτερα βεβαια, αλλα τα εχουμε δει σε φιλους μας που τα πηραν κι αυτοι προν απο μας, οποτε δεν εχουμε τρεχαματα απο μαγαζι σε μαγαζι. Ασε που δεν αρεσει και στο παλικαρι μου. Βαριεται τοσο πολυ το να πηγαινει απο μαγαζι σα μαγαζι. Θελει να μπει, να αγορασει και να φυγει.
Εντελως το αντιθετο απο τον μπαμπα μου που ενιοτε πρεπει να παει και 2 φορες σε ενα μαγαζι για να ψωνισει κατι!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρα ξερετε τι θελετε κ απο που θατο παρετε?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φευγουν πολυ γρηγορα οι μερες, ομως και παλι μου φαινεται τοσο μακρια οτι ειναι η μερα που θα κραταω την μπεμπουλα μου!

Τρεις μερες νωριτερα αμα θελει να βγει, τουλαχιστον να κανει υπομονη να ειναι πρωτοχρονια!!! Λενε ομως οτι τα κοριτσια βιαζονται και δεν παιρνουν τις 40 εβδομαδες...
μωρε οποτε θελει ας ερθει κι αν δεν εχω προλαβει να παρω κατι ή να μην το εχω παραλαβει ακομη, ολες οι φιλες μου μικρα μωρα εχουν, μια καλαθουνα απο δω, ενα καθοσματακι για το αυτοκινητο απο κει, θα τα μαζεψουμε αυτα που χρειαζονται, μεχρι να ερθουν τα δικα μας. Καλα να ερθει μονο κι απο μονη της...οταν θελει αυτη!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Αρα ξερετε τι θελετε κ απο που θατο παρετε?

Κορίτσια σας φιλώ..
Είμαι πολυ εκνευρισμένη με το ζάχαρο το οποιο ανεβαίνει αντί να πέφτει αφού το διορθωσα... μάλλον μου την έκανε το λίπος του χαλουμιού σε συνδυασμό με τους υδατάνθρακες..
κι επειδή δε θέλω να με πάρει ο ύπνος θα πλέξω να περάσει καμιά ώρα να δω τι γίνεται..

Καλή σας νύχτα και μη βρυκολακιάσετε κι εσείς! SmileSmile
Τα λέμε αύριο με το καλό! Wink

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Αρα ξερετε τι θελετε κ απο που θατο παρετε?

Ναι τα ξερουμε...και μαλιστα θα πηγαιναμε να τα απρουμε μεσα στον οκτωβρη αλλα μας την επεσαν οοολοι οι λογαριασμοι και κατι αλλα ταυτοχρονα και ειμασταν στριμωγμενα και ειπαμε να το αφησουμε για νοεμβρη!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να ηρεμησεις γρηγορα.Καποια στιγμη θα κοιμηθουμε κ εμεις μην ανησυχεις...Καληνυχτα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην εκνευριζεσαι γιατι κι αυτο ακομη μπορει να το επηρεαζει. Το ζαχαρο ειναι υπουλο!!!
Πλεξε να ηρεμησεις και να χαλαρωσεις και θα πεσει!

Καλη σου νυχτα!!!

Δωρακι παμε για βρυκολακιασμα ή θα με αφησεις μονη??? Twisted Evil

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:
doritaki έγραψε:Αρα ξερετε τι θελετε κ απο που θατο παρετε?

Ναι τα ξερουμε...και μαλιστα θα πηγαιναμε να τα απρουμε μεσα στον οκτωβρη αλλα μας την επεσαν οοολοι οι λογαριασμοι και κατι αλλα ταυτοχρονα και ειμασταν στριμωγμενα και ειπαμε να το αφησουμε για νοεμβρη!

Ε τοτε μια χαρα εισαστε.Κ εγω το '13 θελω να γεννηθει η μπουμπου γιατι αλλιως θα φορτωθει ενα χρονο αδικα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις