Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
457 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 457 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="filitsaki"][quote="ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ"][quote="filitsaki"][quote="ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ"][quote="filitsaki"]
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:
doritaki έγραψε:
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:[b]
κοντομανικο!!!!!!!!!!!!!!!αχ τα καλα της εγκυμοσυνης............ετσι κι εγω τον προπερασμενο χειμωνα,ολοι κρυωναν κι εγω..fujiju
αστα αυτα διαβασα οτι σε εψησα για το 2ο!!!!!
αστα να πανε δεν ηθελα και πολυ bom και στην εγκυμοσυνη και μετα περασα τοσο καλα που κανω οσα θες..να γενατε εσεις να περνουμε σειρα κι εμεις!!!!
αντε στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!
εγω το ειδα το βιντεο της ζωης ειναι πολυ κατατοπιστηκο!!!!ααααααα
ελευθερια ποιον παιδιατρο εχεις?>
ΤΗΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 536304

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ"][quote="filitsaki"][quote="ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ"][quote="filitsaki"][quote="ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ"]
filitsaki έγραψε:
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:
doritaki έγραψε:
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΗΛΙΑΣ έγραψε:
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:[b]
κοντομανικο!!!!!!!!!!!!!!!αχ τα καλα της εγκυμοσυνης............ετσι κι εγω τον προπερασμενο χειμωνα,ολοι κρυωναν κι εγω..fujiju
αστα αυτα διαβασα οτι σε εψησα για το 2ο!!!!!
αστα να πανε δεν ηθελα και πολυ bom και στην εγκυμοσυνη και μετα περασα τοσο καλα που κανω οσα θες..να γενατε εσεις να περνουμε σειρα κι εμεις!!!!
αντε στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!
εγω το ειδα το βιντεο της ζωης ειναι πολυ κατατοπιστηκο!!!!ααααααα
ελευθερια ποιον παιδιατρο εχεις?>
ΤΗΝ ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ.ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 536304
δεν την εχω ακουσει.αλλα μπραβο που στηριζει τοσο τον θηλασμο!

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Δε μου ειπατε ομως...χαλια ποτε θα στρωσετε?
εμείς εδώ στα βουνά στρώσαμε!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι πως σου φαινονται αυτα που λεει?Μεχρι στιγμης δεν εχει μιλησει για ξενο γαλα.Φαινεται να υποστηριζει το θηλασμο.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομιζω οτι τα λεει πολυ καλα.Συμφωνει με οσα εχω διαβασει απο συμβουλους θηλασμου.Βεβαια εχασα αρκετα απο τις ερωτησεις γιατι με φωναζαν μεσα..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία λέει οτι τα επαναλαμβανουν συχνα και τα εμπλουτιζουν κιολας καθε φορα τα σεμιναρια. Κι αυτο ηθελα να το παρακολουθησω ξανα αλλα ανοιξα αλλες δουλειες και αστα....

Δηλαδη οντως καλα τα λενε ε κοριτσια? Γιατι, οκ μπορει να ειναι θετικοι αλλα παραλληλα να λενε μπαρουφες.

Σοφιααα τις σαλιαρες να ανεβασεις!!!!Να καμαρωσουμε βασιλια βατραχο!!!

Πάω να καθαρισω πατατουλες...εδω γυρω θα τριγυρνω...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κανω ακομα μια και θα τις βαλω ολες μαζι το βραδακι!!!!
Με επιασε ασχημη ναυτια τωρα και λεω να ξαπλωσω λιγακι.. *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 911307

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα παλι !!!
ποιες ειστε εδω?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία καλή ξεκούραση!!!

Φίλη ειμαι και δεν ειμαι....ετοιμαζω μεσημεριανο και παω κι ερχομαι...

τι κανεις?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Σοφία καλή ξεκούραση!!!

Φίλη ειμαι και δεν ειμαι....ετοιμαζω μεσημεριανο και παω κι ερχομαι...

τι κανεις?
μολις εφαγα!πολυ ωραια τα σουτζουκακια!παρεπιπτωντως εκτος σπιτιου εγω τα καλυτερα τα εχω φαει στη θεσσαλονικη!
πηγα στο μπακαλη μας να στηριζουμε και τους μικρους καταστηματαρχες και επειδη το μονο αγνο για βρεφηκα ρουχα που ειχε ηταν το αρκαδι το πηρα!του λεω ειναι για το πλυντηριο ναι μου λεει.ερχομαο βαζω το τελευταιο πλυντηριο παταω την εκινηση και τι διαβαζω?αντεδεικνηετε για πλυντηριο ρουχων και πιατων *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 654655 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 654655 τι να πω τωρα?θαμου πεις δεν το διαβασες ρε ουφο? ε οχι δεν το διαβασα γιατι λεω αφου μου το ειπε μωρε ετσι θα ειναι να παω το πογευμα να *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 186566

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα εφαγες τα νοστιμα σουτζουκακια τελικα!!! Μμμμ καλη χωνεψη και ελπιζω να μην σε πειραξουν στο ακατανομαστο!!!

Οκ, δεν το διαβασες, βιαζοσουν, βαριοσουν ή οτιδηποτε άλλο και είπες να ρωτησεις... Αυτος, αφου δεν ηξερε, γιατι δεν ειπε "Διαβασε το μονη σου". Αμα δεν ξερει τι μιλαει? Δεν ειναι υποχρεωμενος να τα ξερει ολα αλλα δεν εχει και δικαιωμα να παιρνει στο λαιμο του μικρες και αθωες φουσκωτες εγκυουλες!!! Εχω αδικο???

Και τι γινεται τωρα? Πρεπει νατα ξαναπλυνεις?

Παντως κι εγω προσπαθω να ψωνίζω απο την γειτονια μου και γενικα την περιοχη μου. Με νευριαζουν αυτοι που μετακομιζουν σε μια γειτονια με κριτηριο να εχει απο ολα τα μαγαζια, και πανε ψωνιζουν απο αλλου γιατι το ξενο ειναι πιο γλυκο και οταν τα συνοικιακα μαγαζια κλεισουν, μετα γκρινιαζουν που η γειτονια τους δεν εχει τιποτα και πρεπει να τρεχουν μακρια για να ψωνισουν το οτιδηποτε, και τι λαθος που εκαναν και πηραν σπιτι εκει...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Τα εφαγες τα νοστιμα σουτζουκακια τελικα!!! Μμμμ καλη χωνεψη και ελπιζω να μην σε πειραξουν στο ακατανομαστο!!!

Οκ, δεν το διαβασες, βιαζοσουν, βαριοσουν ή οτιδηποτε άλλο και είπες να ρωτησεις... Αυτος, αφου δεν ηξερε, γιατι δεν ειπε "Διαβασε το μονη σου". Αμα δεν ξερει τι μιλαει? Δεν ειναι υποχρεωμενος να τα ξερει ολα αλλα δεν εχει και δικαιωμα να παιρνει στο λαιμο του μικρες και αθωες φουσκωτες εγκυουλες!!! Εχω αδικο???

Και τι γινεται τωρα? Πρεπει νατα ξαναπλυνεις?

Παντως κι εγω προσπαθω να ψωνίζω απο την γειτονια μου και γενικα την περιοχη μου. Με νευριαζουν αυτοι που μετακομιζουν σε μια γειτονια με κριτηριο να εχει απο ολα τα μαγαζια, και πανε ψωνιζουν απο αλλου γιατι το ξενο ειναι πιο γλυκο και οταν τα συνοικιακα μαγαζια κλεισουν, μετα γκρινιαζουν που η γειτονια τους δεν εχει τιποτα και πρεπει να τρεχουν μακρια για να ψωνισουν το οτιδηποτε, και τι λαθος που εκαναν και πηραν σπιτι εκει...
tvra den jerv.otan anoijv to plynthrio ua jerv!pantvw ebala to panta thw koyniaw to paplvma ta seltedakia tetoia oxi royxakia.h giagia moy leei oti ayto to arkadi me to sapoyni den kanei poly afro.ua doyme!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil τωρα ειδα οτι ειναι στα ξενα.οτι δεν καταλαβες ρωταμε.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Από την φούντωση ούτε βλέπεις τι γράφεις ε?? Ηρέμησεεεε δεν νομιζω να εγινε κάτι. Κι αφού δεν είναι ρούχα....

η πρωτη τηγανια πατατες φαγωθηκε.....ειναι απιστευτα νοστιμες και εγω απιστευτα λιγουρα... τοσο νοστιμη πατατα εχω να φαω πολυ καιρο...επρεπε να παρω πιο πολλες..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Από την φούντωση ούτε βλέπεις τι γράφεις ε?? Ηρέμησεεεε δεν νομιζω να εγινε κάτι. Κι αφού δεν είναι ρούχα....

η πρωτη τηγανια πατατες φαγωθηκε.....ειναι απιστευτα νοστιμες και εγω απιστευτα λιγουρα... τοσο νοστιμη πατατα εχω να φαω πολυ καιρο...επρεπε να παρω πιο πολλες..
πατατες τηγανιτες φετα χορτα!!!!το τοπ!!!!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το απαγευμα αν εχω ορεξη θα σιδερωσω του μπεμπη τα ρουχα!αν δεν εχω θα με διαβασετε!παω για ξαπλα!!!!!!!!
καλη ορεξη κοριτσια μου!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πατατες τηγανιτες cheers
φετα cheers
χορτα affraid

να παρει, δεν εχω χορτα.....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παντως εγω εχω ψωνησει αρκετες φορες απ το φιλυρο και ειδικα εκεινο το μαγαζακι με τις καραμελες και τους ξηρους καρπους πριν την διαιτα τα τιμουσα δεοντως..ερχοταν σπιτι με μια κυπελαρα παγωτο ο αντρουλης μου!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Παντως εγω εχω ψωνησει αρκετες φορες απ το φιλυρο και ειδικα εκεινο το μαγαζακι με τις καραμελες και τους ξηρους καρπους πριν την διαιτα τα τιμουσα δεοντως..ερχοταν σπιτι με μια κυπελαρα παγωτο ο αντρουλης μου!!!

Τα ιδια γουστα εχουμε!!!! Ειναι το αγαπημενο μου μαγαζακι εδω περα!!! Οταν μπαινω εκει τα θελω ΟΛΑΑΑΑΑΑΑ!!! Δεν χρειαζεται να πω οτι το αποφευγω ε???? χιχιχι
εκει να δωσουμε ραντεβου οταν ερθεις και για να αναγνωρισουμε η μια την αλλη να κραταμε απο μια πελωρια σακουλα καραμελες....χαχαχα και μετα ξερεις.....

"Σουζυ, τρως!!!!! Σουζυ, έφαγες!!!!!"

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μια φορα μπηκα...Τα εφερνε ο αντρας μου..Ενα παγωτο και μια σακουλαρα καραμελες...απο τις 11 μεχρι τις 12μιση το βραδυ τελειωναν... Embarassed Embarassed

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω εδω ειμαι κοριτσακια.Εφτιαξα το ρυζακι μου κ περιμενω να γυρισει κ η μανουλα που πηγε μια επισκεψη για να φαμε.Ολη την ωρα κατι τσιμπαω κ στο τελος δε θα μπορω να φαω φαγητο.Εβρασα κ κουνουπιδι-μπροκολο-καροτο!Μιαμ-μιαμ!!! Laughing Πηρα κ φρεσκα κρεμμυδακια κ πρασο να φτιαξω αυριο κατι που σκεφτομαι.

Σμαρω εγω που ειδα το τελος απο το σεμιναριο μονο αλλα ακουσα τις απαντησεις στις ερωτησεις δεν ειδα να λεει βλακιες.Βεβαια δεν εχω κ τεραστια εμπειρια πανω στο θεμα αλλα νορμαλ μου φανηκε.Ειδικα αν συγκρινω με τη μαια στο πρεναταλ που ελεγε οτι καλο ειναι το βραδυ να δινουμε ξενο γαλα για να κοιμαται περισσοτερο το παιδι κ να ξεκουραζομαστε κ εμεις! Twisted Evil

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω περιμενω να ερθει η μαμα μου απ το νοσοκομειο...Επεσε και χτυπησε το χερι..Αν το εσπασε ολο το βαρος πανω μου θα πεσει στο σπιτι... *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 585182 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013 Νο 2* - Σελίδα 37 585182

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το αγαπημενο μου παγωτο ειναι το μηχανης, μονο αυτο απολαμβανω. Και εδω περα μηχανη παγωτου εχει μονο ο ενας ο φουρνος. Καθε απογευμα ελεγα στο παλικαρι μου οτι εχω καουρα και χρειαζομαι παγωτο για να μου περασει και οτι ο γιατρος ειπε να περπαταω και πηγαιναμε παρεα στην πλατεια για να φαει η εγκυος.... χαχαχα. βασικα παω για περπατημα μονο αν εχω κινητρο...και το ισχυροτερο κινητρο για μενα ειναι το φαγητο!!!! Ωρες ωρες μου θυμιζω τον σκυλακο μου!!! χαχαχα

Φιλιτσα καλη ξεκουρασηηηηη, ξεχασα να το πω πιο μπροσταααα

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα ηθελα να ειναι η κοιλια μου διαφανη για να βλεπω ολη μερα τι στο καλο κανει και κλωτσαει και σπρωχνει και γυρναει!!!! Με ζαλισε σημερα! (Δεν γκρινιαζω....μ'αρεσει να με ζαλιζει!!!)

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι περαστηκα στη μαμα σου κ ας ελπισουμε οτι δεν ειναι σπασιμο.

Εμεις φαγαμε κ μολις εφυγε η μανουλα για το χωριο.Πηγε κ ο δικος μου στο πατρικο του που κανει εκαθαρηση βιβλιων κ σιντι στο παλιο του δωματιο κ εγω εμεινα μοναχουλα.

Δε μ'αρεσει το παγωτακι μηχανης.Ουτε κ τα τυποποιημενα.Καταπληκτικο παγωτο εχει η Εστια!Κ τα φρετζιο ειναι καλα.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφία τώρα το είδα το μηνυμα, παλι χρονοκαθυστερηση....

περαστικα ευχομαι και να μην ειναι τιποτα το σοβαρο!!!

Δώρα κι εμεις μολις φαγαμε και τωρα θα φυγει το αγορι μου για δουλειες και λιγη βολτα και θα μεινω κι εγω μοναχουλα. Λετε να προσπαθησω να κοιμηθω?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις