Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
448 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 448 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elbono έγραψε:αχχχχχ κοριτσια ειμαι πολυ στεναχωρημενη,εμαθα για μια γνωστη φιλη που γεννησας πριν 20μερες 7μηνιτκο μωρακι οτι το χασε... Sad Sad Sad

πως να συμπαρασταθεις σαυτη την μανα????

ολα τα μωρακια να τα εχει γερα ο θεος..

Αχ πολύ δύσκολη κατάσταση, τι να πεις σε αυτήν την μανούλα που έχει έναν τόνο ορμόνες και σημάδια εγκυμοσύνης στο κορμί οχι όμως μωρό στην αγκαλιά; Νομίζω οτι σε τέτοιες περιπτώσεις το βασικό είναι να σε αφήσουν να πενθήσεις όσο χρειαστεί για να ξαναπατήσεις στα πόδια σου και μην σε πιέσουν να κάνεις γρήγορα άλλο.. Τώρα εσύ που έχεις τόσο μικρό μωρό είναι λίγο πιο ιδιαίτερο, προσωπικά δεν ξέρω αν θα άντεχα να βλέπω αρχικά κόσμο με νεογέννητα. Γιατί πρέπει έστω και μια μανούλα να ζήσει με τόσο πόνο; Crying or Very sad

Πάντως τώρα λέω κάθε μέρα ζωής του παιδιού τόσο μεγαλύτερος ο πόνος γιατί το γνωρίζεις και το αγαπάς κάθε μέρα πιο πολύ. Crying or Very sad

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?εγω πιο ηρεμη σημερα γενικα αλλα οχι απεναντη στον αντρα μου.εχω κ ενα ανχος σημερα.θα πανε τα παιδια στη θεσ/νικη στον αγιο δημητριο κ μετα σε ενα παρκο κ ανχονομαι για την αναστασια μου.ειναι η πρωτη φορα που θα ειναι μονη της.
παραπονιομουν οτι δεν εχω παρε να πινω καφε εδω.ε ξεκινησαμε να πινουμε καφε με τη διπλανη αλλα εχω αρχισει να φορτωνω.τη μια μου ειπε οτι η αναστασια εχει πολυ θρασσος κ πρεπει να της το κοψω.αυτο το συμπερανε σε 2 φορες που ειδε την αναστασια χθες ημασταν εκει κ ηρθα σπιτι να κανω γαλα το μωρο.κ πιανει την αναστασια κ της λεει γιατι λες ψεματα κ ξερω ποτε λες ψεματα κ κατι τετοια κουλα.εγω πως αντιδρα την τραβαω ενα βρισιδι κ τελος????
elbono πολυ δυσκοληκατασταση οτι κ να πεις δεν περναει ο πονος της.
sorry για το μεγαλο κειμενακι καλημερα κ φιλια σε ολες!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
iiii de dimosieftike?????
eixa grapsei k xathike.
kalimera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

twra tin kanw giati ta kaname!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 612298 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 612298 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 612298 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 612298 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 612298

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σημερα κλεινουμε και εμεις 3 μηνων μαγαλωσαμε εμεις κοιμομαστε παντα μπρουμυτα απο την αρχη μες την μερα γυριζουμε απο μονοι μας ανασκελλα και ξυπναμε λεμε συνεχεια απο χθες αγκου αγκου αγκου αλλα για ωρα με τα παιχνιδια μας ειναι γλυκας συγκρατιεμε να μην τον φαω φιλια στα μπεμπε σας. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 49454 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 567772

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααααααααααααα
ειχαμε ησυχο βραδυ
αχ αυτα ειναι τα δυσκολα και ευχομαι καμια μανα να μην ζει το χαμο του παιδιου της.
ελενη???? προσεχε αν απο τωρα σε κανει τετοια αυτη θα σε βαλει σε μπελαδες μονο εσυ ξερεςι το παιδι σου κ ο αντρας σ.ελεος πολυ θαρρος περνουν μερικοι εγω θα της εκοβα τα χερια

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
https://www.youtube.com/watch?v=e82VE8UtW8A&feature=related


μπεμπεκακι...


καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμεις ειμαστε καλα..εριξε νερο εδω χθες μπολικο,αστραπες κ βροντες..!!!
τα παιδια μ ειναι καλα κ η μικρη τωρα κοιμηθηκε στο ρηλαξ..ξυπναει το μπουμπουκι μ οταν την βαζω στο καθισμα αυτοκινητου αλλα τι να κανω?

ελμπονο πολυ δυσκολη η κατασταση..τραβας τοσα,προσεχεις αλλα τοσα κ ξαφνικα η αγκαλια σ ειναι αδεια..

ελενη τι εγινε με την γειτονισσα?ακουσων ακουσων...η αναστασια μας εχεις θρασσος ή αυτη που εδω δεν γνωριζεστε καλα καλα κ ειπε του παιδιου τετοια πραγματα?εγω δεν θα ξαναπηγαινα κ αν ελεγε κατι τοτε θα της μιλουσα..καλυτερα σπιτι με τα παιδακια σ κ δεν πειραζει ισως βρεις αλλη κοπελα για παρεα,καμια μαμα που η κορη της ειναι με την δικια σ..

μαρθαλενα κ εγω θελω να φαω την κορη μ!!!ωρες ωρες με κοιταζει γελαει κ κανουμε κ ενα λακκακι αλλο πραγμα!!!
χαιρομαι που ολες ειμαστε καλα!!!

κ εμενα του αρεσουν ταμαξια κ οι μηχανες αλλα απο τοτε που καναμε τον σπυρο κοριτσια σταματησε τα πολλα πολλα κ τωρα βαζει αυτα που χρειαζεται ταμαξι..ας πουμε τωρα θελουμε λαστιχα κ στα 2 αμαξια κ πρωτα θα φτιαξει αυτο που περνω εγω με τα παιδια κ μετα το αλλο..

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:καλημεραααααααααααααααα
ειχαμε ησυχο βραδυ
αχ αυτα ειναι τα δυσκολα και ευχομαι καμια μανα να μην ζει το χαμο του παιδιου της.
ελενη???? προσεχε αν απο τωρα σε κανει τετοια αυτη θα σε βαλει σε μπελαδες μονο εσυ ξερεςι το παιδι σου κ ο αντρας σ.ελεος πολυ θαρρος περνουν μερικοι εγω θα της εκοβα τα χερια

ξερεις πυ τρελενομε???οτι με 2 φορες που βρεθηκαμε μου την λεει για το παιδι μου.να ηταν καποια που εχει ζησει παραπανω την αναστασια ναι να το σηζητησω τωρα ομως οχι δεν σηκωνω κουβεντα.για τα παιδι μου γινωμε σκυλα.σημερα το πρωι αυτο ελεγα στον αντρα μου γιατι δεν ηθελα να ακουσει η μικρη αυτοι για μενα τελος

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!παω για διαβασμα!!!θα σας δω μετα!
ελενη κοψε της τον βηχα!ακους εκει με 2 φορες που ειδε το παιδι να εβγαλε και πορισμα!κι εν πασει περιπτωσει εβγαλες πορισμα κυρα μου?κρατα το για τον εαυτο σου και συστασεις στο παιδι μου κανω μονο εγω...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ροδα ειναι κ γυριζει.θαερθει στη θεση μου.η δικια της ειναι 2.τωρα αρχισε να ξεψαρωνει!!!!!κ στην τελικη καλα κανει κ εχει θρασσος.αλλα να το συνεχεισει κ μεγαλη!!!!!χαχαχαχαχα!!!! οσο για τα ψεματα που κ καλα ειπε αν κ δεν επεσε κατι στην αντιληψη μου ολα τα παιδια περναν απο αυτη τη φαση.κανω λαθος? κ στην τελικη πεστα σε μενα οχι στην μικρη οτι λεει ψεματα.

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα!!!

Ελενη πολυ θαρρος πηρε η γειτονισσα..καλυτερα να πινεις μονη σου τον καφε!!!

Εμεις σημερα κλεισαμε τον 5ο καναμε εμβολια χθες το κακο ειναι οτι πηρε 300 γρ μονο...θα αρχισουμε κ φρουτα αυριο και μετα απο 15 μερες ριζαλευρο με γευση βανιλια...

σας αφηνω πεινασε ο μικρος κ γκρινιαζει!!

φιλια

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kastoria έγραψε:Καλημερα!!!

Ελενη πολυ θαρρος πηρε η γειτονισσα..καλυτερα να πινεις μονη σου τον καφε!!!

Εμεις σημερα κλεισαμε τον 5ο καναμε εμβολια χθες το κακο ειναι οτι πηρε 300 γρ μονο...θα αρχισουμε κ φρουτα αυριο και μετα απο 15 μερες ριζαλευρο με γευση βανιλια...

σας αφηνω πεινασε ο μικρος κ γκρινιαζει!!

φιλια


μαχη μ σ ειπε κατι για τα κιλα τ?αν οχι μην αγχω καλη μ αφου θα αρχισει κ τα φρουτα τωρα!!!να σ ζησει!!!
κ εγω περιμενω να περασει κ η αλλη εβδομαδα κ θα παμε για εμβολια κ τα φρουτακια μας!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kastoria έγραψε:Καλημερα!!!

Ελενη πολυ θαρρος πηρε η γειτονισσα..καλυτερα να πινεις μονη σου τον καφε!!!

Εμεις σημερα κλεισαμε τον 5ο καναμε εμβολια χθες το κακο ειναι οτι πηρε 300 γρ μονο...θα αρχισουμε κ φρουτα αυριο και μετα απο 15 μερες ριζαλευρο με γευση βανιλια...

σας αφηνω πεινασε ο μικρος κ γκρινιαζει!!

να σου ζησε μαχη να τον χαιρεσε!!!!!! τι ωραια κρεμουλες!!!!!κ εγω περιμενω πως κ πως να ξεκινησει!!!!
φιλια

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:ροδα ειναι κ γυριζει.θαερθει στη θεση μου.η δικια της ειναι 2.τωρα αρχισε να ξεψαρωνει!!!!!κ στην τελικη καλα κανει κ εχει θρασσος.αλλα να το συνεχεισει κ μεγαλη!!!!!χαχαχαχαχα!!!! οσο για τα ψεματα που κ καλα ειπε αν κ δεν επεσε κατι στην αντιληψη μου ολα τα παιδια περναν απο αυτη τη φαση.κανω λαθος? κ στην τελικη πεστα σε μενα οχι στην μικρη οτι λεει ψεματα.

σαν την ψεμματα ειπε η μικρη που ειχε το θρασος να την μαλωσει?
και ψεμα ν ειπε δεν εχει το δικαιωμα αυτο

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεχρι τον 6η 7 μηνα τα παιδια περνουν 1 κιλο.
εμενα η δικια μ, εφαγε 6 ηωρα τ πρωι κ ακομα κοιμαται τουλαχηστον προλαβαινω ν μαγειρεψω

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ.....ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:ροδα ειναι κ γυριζει.θαερθει στη θεση μου.η δικια της ειναι 2.τωρα αρχισε να ξεψαρωνει!!!!!κ στην τελικη καλα κανει κ εχει θρασσος.αλλα να το συνεχεισει κ μεγαλη!!!!!χαχαχαχαχα!!!! οσο για τα ψεματα που κ καλα ειπε αν κ δεν επεσε κατι στην αντιληψη μου ολα τα παιδια περναν απο αυτη τη φαση.κανω λαθος? κ στην τελικη πεστα σε μενα οχι στην μικρη οτι λεει ψεματα.

σαν την ψεμματα ειπε η μικρη που ειχε το θρασος να την μαλωσει?
και ψεμα ν ειπε δεν εχει το δικαιωμα αυτο

οτι η δικια της πετουσε παιχνιδια. κ εκεινη ειπε οτι η δικια της δεν πεταει παιχνιδια τα πετας εσυ αναστασια κ λες ψεματα

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kdeli έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ.....ΚΑΛΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 215994

καλημερα καλημερα!!!!!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια, χτες ο μπέμπης ήταν πολύ ανήσυχος μόλις τον ακουμπούσα κάτω κι έχανε την επαφή με το σώμα μου κλάμα, έκανα μιάμιση ώρα να τον κοιμήσω κι από κει ξυπνούσε κάθε μία ώρα θήλαζε και ξανά ύπνο. ΤΟ πρωί έκανε 2 φορές κακά απανωτές, χαρές και γέλια όπως κάθε πρωί...η μαμά πτώμαααααα...Μου λέει ο πατέρας μου ξύπνα τον Τάσο να στο κρατήσει, έχουν αγανακτήσει κι οι γονείς μου μαζί του τι να τον κάνω, ας πρόσεχε..φυσικά δεν τον ξύπνησα, του λέω θα τον κρατήσει το μεσημέρι να κοιμηθώ εγώ...μου λέει δε θα κοιμηθείς και το ξέρεις...τι να πω εγώ τώρα...

Βγάζω γάλα με το θήλαστρο, ευτυχώς αύριο έχω πρόβα και θα ξεσπάσω λιγάκι...Ελένη μου, εσύ κράτα τα μάτια και τα αυτιά σου ανοιχτά, γιατί για να σου λέει κάτι τέτοιο ένας ξένος άνθρωπος από κάπου πιάστηκε, κι από κει και πέρα στείλτην γιατί η αδιακρισία και η έλλειψη τακτ είναι για μένα θανάσιμα αμαρτήματα.

Σας φιλώ γλυκά, ελπίζω να περνάμε άλμα και να μη συνεχιστεί αυτή η κατάσταση γιατί η αλήθεια είναι ότι ο μπέμπης με είχε καλομάθει, 7 κιλά κρατούσα χτες τόση ώρα αγκαλιά, σήμερα πονάει μέση, πλάτη, τα πάντα...φιλιάααα

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:ροδα ειναι κ γυριζει.θαερθει στη θεση μου.η δικια της ειναι 2.τωρα αρχισε να ξεψαρωνει!!!!!κ στην τελικη καλα κανει κ εχει θρασσος.αλλα να το συνεχεισει κ μεγαλη!!!!!χαχαχαχαχα!!!! οσο για τα ψεματα που κ καλα ειπε αν κ δεν επεσε κατι στην αντιληψη μου ολα τα παιδια περναν απο αυτη τη φαση.κανω λαθος? κ στην τελικη πεστα σε μενα οχι στην μικρη οτι λεει ψεματα.

σαν την ψεμματα ειπε η μικρη που ειχε το θρασος να την μαλωσει?
και ψεμα ν ειπε δεν εχει το δικαιωμα αυτο

οτι η δικια της πετουσε παιχνιδια. κ εκεινη ειπε οτι η δικια της δεν πεταει παιχνιδια τα πετας εσυ αναστασια κ λες ψεματα

χμ θελει ν δειξει η κυρια οτι το παιδι της ειναι αγγελουδι λες κ την επομενη φορα δεν θα τ προσεξεις οτι πετα παιχνιδια. και δεν εχει λογο η αναστασια να πει ψεμματα οτι πετουσε παιχνιδια συγα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου η δικια μ ξανακοιμηθηκε μεχρι τωρα κ εκανα λιγες δουλιτσες.

λοιπον,
Μαρθαλενα κ Μαχη, να σας ζησουν τα ζουζουνια σας Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 228222 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 228222 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 228222 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 228222 να κ οι πρωτες κρεμουλες στο παρεακι μας!!!

Ελενη, ως παιδαγωγος εχω να σου πω οτι το να λεει ψεματα ενα παιδακι ειναι ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΤΑΤΟ κ δε σημαινει οτι ειναι κατι που θα μεινει,ειναι φαση που τα περισσοτερα παιδακια περνανε. οπως κ το να βριζουν ή να κλεβουν(ναι,ναι..πχ μια κουκλα που τους αρεσει). εν πασει περιπτωσει, ειπε δεν ειπε ψεματα δεν ειχε το δικαιωμα να ασκησει κριτικη.

Χρυσα μου,7 κιλακια βρε το θηριο; φτου του!!! αντε βγες για προβα να ξελαμπικαρεις!!

Ζετακι ευχαριστω για το τραγουδακι!!!!!!!!!!!!

Ευακι καλο διαβασμα... study study study study

αχ, δε θυμαμαι αλλα....

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ενα παπι!
να το παπι με ενα πανι!
ααα να ενα παπι με ενα πανι!!!
ουπς λαθος!!!!!!!!!!!εδω λεμε αλλα!!!χαχαχα

μπεμπα2012 έγραψε:μεχρι τον 6η 7 μηνα τα παιδια περνουν 1 κιλο.
εμενα η δικια μ, εφαγε 6 ηωρα τ πρωι κ ακομα κοιμαται τουλαχηστον προλαβαινω ν μαγειρεψω

μπα μη το λες η δικιες μου οι τσουπρες μετα τον πρωτο που επαιρναν 1200 γραμ επαιρναν 500-600 κι αμα!και αυτο γινοταν και με τις κρεμες αρα δεν εφταιγε ο θηλασμος!ετσι ειναι το σουλουπι τους!

διαβασαμε,γραψαμε,μαγειρεψαμε κ τωρα παιζουμε με τις λεξεις.θα λαλησω στο τελος!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ τωρα αρχισατε ευα..φαντασου σε λιγο καιρο τι θα γινεται..υπομονη κ παλι υπομονη..κατι μας χρωστας απο χθες..την συνταγη για το παντεσπανι...αν ειναι καλυτερα βεβεια το χερι σου..

μαρακι δουλειες κ παλι δουλειες κ σημερα..ολο κ κατι κανω..εχω κ τον πεθερο εδω κ φτιαχνει τις υδροροες κ ειμαι μεσα εξω..κ καπου εκει κοιταζω κ την μπεμπα..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζετακι εχει Παρλιαρο στο μεγκα, μου τρεχουν τα σαλια Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 6 884648

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια που ειστε?!!!!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδωωωωωωωωωω!!!!δουλειτσες φαγητο,τωρα να κανω σαλατα ο μικρος κοιμαται ττην αναστασια την πητε ο υπνος στον καναπε κ στο σκατοχωρι δεν ξερουν ωρες κοινης ησυχιας κοβουν ενα δεντρο κ την ξυπνησαν!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις