Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
444 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 444 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΞΕΚΟΥΡΑΣΕ ΛΙΓΑΚΙ... ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΜΩΡΟ, ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΜΑΣ, ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΜΑΣ... ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΧΑΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΑΣ!!!ΦΤΟΥ ΜΑΣ!

ΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΝΗΨΑΚΙ!!! ΝΑ ΝΑΙ ΓΕΡΟ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΈΝΟ!!!!

ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΚΑΝΑΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ. ΠΗΡΑΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΣΑΠΟΥΝΟΦΟΥΣΚΕΣ ΚΑΙ ΒΑΛΑΜΕ ΣΕ ΠΟΥΓΚΑΚΙΑ 3-4 ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΕΣ ΑΠΛΕΣ. Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΤΥΠΩΣΕ ΣΕ ΑΥΤΙΚΟΛΗΤΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΑ ΗΤΑΝ ΤΥΠΩΜΕΝΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΛΥΦΙΤΖΟΥΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ... ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗ ΔΕΞΙΩΣΗ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΑΦΑΝΤΑ! ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑΝ!!!! ΤΟ ΚΑΤΑΧΑΡΗΚΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ! ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΙΔΙΚΗ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΓΙΑ ΕΝΘΥΜΙΟ... ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ... ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΩ... ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!! ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΓΓΕΛΟ ΣΕ ΣΙΕΛ ΚΑΙ CUPCAKES ΜΕ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ... ΤΑ ΚΕΚΑΚΙΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΖΑΧΑΡΩΤΑ ΠΟΥ ΜΟΙΡΑΣΑΜΕ ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΡΚΕΤΑ...

ΖΕΤΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΙ ΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΝΕΟ! Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥ ΜΟΥ (ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ!!! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ! ΕΚΕΙ ΠΑΝΩ ΠΗΔΗΞΑ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΚΟΥΝΙΑΔΟΣ ΜΟΥ ΚΙ ΑΣ ΗΤΑΝ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ!!!! ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΜΩς ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΧΡΥΣΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΚΑΗΜΟ ΤΟ ΕΧΕΙ Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ... ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΡΗΖΕΙ!!!

ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σας διαβασα ,αλλα δεν εχω κουραγιο!θα σας δω το πρωι!παω να λιποθυμησω! Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!τι κανετε????εμεις κλασικα ξυπνησαμε παλι 10 φορες το βραδυ κ για γαλα κ γκινια κ εγινε μουσκεμα.... πηρα μια συσκευασια libero ευτηχως μικρη κ μουσκεμα το βραδυ!!!σημερα εχουμε παιδιατρο!!!!παλι μες τη βροχη θα παμε!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ερχομαι να τα πουμε σε λιγο!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!καλο μηνα!!!
παλι δεν εχω τηλεφωνο ρε γμτ!τα νευρα μου!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Xρυσα μου αν η πεθερα σου ειναι διαθεσιμη να στο κραταει για να βγειτε, να της τον αφηνεις τον μικρο κ να πηγαινετε καπου κοντα κ ασε τις μακρινες αποστασεις για τη μαμα σου.
Καλη προβα!!!!
Μαριαλατ καλη ιδεα κ τα γλειφιτζουρια Wink Wink
η μικρη μ παλι κλαμα χθες,πηρα παιδιατρο κ μ ειπε να της δινω χαμομηλακι μες στη μερα 3-4 φορεςκ αν συνεχισει να κανουμε μια καλλιεργεια ουρων γιατι λεει ειναι αργα τωρα για κολικους.

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek6 έγραψε:Xρυσα μου αν η πεθερα σου ειναι διαθεσιμη να στο κραταει για να βγειτε, να της τον αφηνεις τον μικρο κ να πηγαινετε καπου κοντα κ ασε τις μακρινες αποστασεις για τη μαμα σου.
Καλη προβα!!!!
Μαριαλατ καλη ιδεα κ τα γλειφιτζουρια Wink Wink
η μικρη μ παλι κλαμα χθες,πηρα παιδιατρο κ μ ειπε να της δινω χαμομηλακι μες στη μερα 3-4 φορεςκ αν συνεχισει να κανουμε μια καλλιεργεια ουρων γιατι λεει ειναι αργα τωρα για κολικους.


καλημερα κοπελα μου εμενα ο μικροσ μου ειχε κολικους εως 6 μηνων!ο καθε παιδιατρος εχει την δικη του αποψη!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι γιατι δεν εχεις τηλ;;

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη 25 έγραψε:
bebek6 έγραψε:Xρυσα μου αν η πεθερα σου ειναι διαθεσιμη να στο κραταει για να βγειτε, να της τον αφηνεις τον μικρο κ να πηγαινετε καπου κοντα κ ασε τις μακρινες αποστασεις για τη μαμα σου.
Καλη προβα!!!!
Μαριαλατ καλη ιδεα κ τα γλειφιτζουρια Wink Wink
η μικρη μ παλι κλαμα χθες,πηρα παιδιατρο κ μ ειπε να της δινω χαμομηλακι μες στη μερα 3-4 φορεςκ αν συνεχισει να κανουμε μια καλλιεργεια ουρων γιατι λεει ειναι αργα τωρα για κολικους.


καλημερα κοπελα μου εμενα ο μικροσ μου ειχε κολικους εως 6 μηνων!ο καθε παιδιατρος εχει την δικη του αποψη!
γεια σου Αγαπη. κι εγω εχω ακουσει για κολικους μεχρι 6 μηνων κ η Μαρθαλενα μας με το γιο της ειχαν πολλους κολικους. δεν ξερω,τι να πω; φοβηθηκα μολις μου πε οτι μπορει να ναι κατι αλλο Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 534787 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 534787

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εχω κουπονια libero νο3 κ νο4 -1,5ευρω απο 2 το καθενα και μωρομαντηλα κρεμα συγκαματος κ επιθεματα στηθους johnshon απο 2 koyponia το καθενα -1 ευρω οποια τα θελει ας μου πει να της τα στειλω!!!!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bebek μην ανχονεσε τιποτα δεν θα ειναι!!!!!!μιας φιλης μου το μωρο αρχισε να κανει κολικους απο τον 4 κ μετα.μπορει να κρυωσε κ η κοιλιτσα της με αυτα τα σκαμπανεβασματα που κανει ο καιρος!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα!!!

5 μηνων σημερα!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 654316 !!!!!!!

δεν ξερω ομως τι να την κανω...καθε βραδυ το ιδιο σκηνικο...μολις την αφηνω στην κουνια της για υπνο χτυπιεται σαν το χταποδι...χθες η γκρινια ξεκινησε απο ταπογευμμα..της εβαζα κρεμα στα ουλα κ ηρεμουσαμε αλλα για λιγο..μεχρι κ ντεπον της εδωσα αλλα τιποτα...καλες 1 κοιμηθηκα παλι..δεν ξερω,ολη μερα μια χαρα κ το βραδυ απελπιζομαι..αφου πλεον μολις φτανει η ωρα για υπνο με λουζει κρυος ιδρωτας καθε φορα...

μπεμεκακι μ τι κανετε?κ εσεις γκρινια?δινε χαμομηλακι καλη μ κ βλεπεις τι γινεται..κ αν χρειαστει κανε κ την καλλιεργεια για παν ενδεχομενο..αυτο ξερω κ εγω για τ κολικους μεχρι 6 μηνες ή κ πιο πολυ...

ελενη2526 εγω θα τα ηθελα για τα μπεμπιλινα αν μεναμε κοντα...αληθεια απο που τα βρησκες?εμενα πλεον δεν στελνουν τιποτα...

ευακι καλημερα...

θα τρελαθω..παλι γκρινια...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα...Ο μπέμπης ξύπνησε από τις 7μιση, έφαγε, τον άλλαξα και 8μιση ο κύριος ξανά νάνι, η καημένη η μαμά όμως δεν μπορεί να ξαναπέσει για ύπνο γιατί της έφυγε...και θα σκουντουφλάει το βράδυ...Ο άντρας μου μέσα ροχαλίζει κλασσικά...χτες τον άφησα κοιμήθηκε μέχρι τις 6μιση το απόγευμα (για μεσημέρι)και κοιμήθηκε ξανά το βράδυ στις 4 , του λέω δε θα σε ξαναφήσω να κοιμηθείς μεσημέρι μετά ξεσαλώνεις...

Έβγαλα γαλατάκι, το άφησα στο ψυγείο να κρυώνει, εδώ έβρεχε, καλό μήνα σε όλες....

Το μωρό πάλι στην πέθερ θα το αφήσω, δεν με πειράζει αυτό που έγινε γιατί κι αυτή αγχώθηκε πάρα πολύ, δεν το έκανε επίτηδες. Στη μαμά μου δε θέλω να αφήνω το μπέμπη καθόλου γιατί δε φτάνει που μας έχει στο σπίτι, μας μαγειρεύει , μας πλένει, να μας προσέχει και το μωρό? Έλεος! Η πεθερά μου είναι χρόνια χωρισμένη και μένει μόνη της σε ένα σπίτι λίγο έξω από την πόλη και ψοφάει για παρέα, οπότε μας βολεύει κι εμάς κι αυτήν να της αφήνουμε το μωρό...

Σας φιλώ γλυκά κοριτσάρες μου, ελπίζω να έχουμε καλή ημέρα...

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spyros3 έγραψε:καλημερα κοριτσια κ καλο μηνα!!!

5 μηνων σημερα!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 215994 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 654316 !!!!!!!

δεν ξερω ομως τι να την κανω...καθε βραδυ το ιδιο σκηνικο...μολις την αφηνω στην κουνια της για υπνο χτυπιεται σαν το χταποδι...χθες η γκρινια ξεκινησε απο ταπογευμμα..της εβαζα κρεμα στα ουλα κ ηρεμουσαμε αλλα για λιγο..μεχρι κ ντεπον της εδωσα αλλα τιποτα...καλες 1 κοιμηθηκα παλι..δεν ξερω,ολη μερα μια χαρα κ το βραδυ απελπιζομαι..αφου πλεον μολις φτανει η ωρα για υπνο με λουζει κρυος ιδρωτας καθε φορα...

μπεμεκακι μ τι κανετε?κ εσεις γκρινια?δινε χαμομηλακι καλη μ κ βλεπεις τι γινεται..κ αν χρειαστει κανε κ την καλλιεργεια για παν ενδεχομενο..αυτο ξερω κ εγω για τ κολικους μεχρι 6 μηνες ή κ πιο πολυ...

ελενη2526 εγω θα τα ηθελα για τα μπεμπιλινα αν μεναμε κοντα...αληθεια απο που τα βρησκες?εμενα πλεον δεν στελνουν τιποτα...

ευακι καλημερα...

θα τρελαθω..παλι γκρινια...


ζετα να τη χαιρεσε!!!!!!!!!!!! μπειμπιλινα εχουν να μου στειλουν πολυ καιρο δεν ξερω τι γινετε???? εισαι μελος στη σελιδα της μπειμπιλινο?αν οχι κανε εγραφη.τα libero μου τα ειχαν στειλει με δειγματα στην αρχη.

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανούλες!!! Καλό μήνα να έχουμε. Εχθές δεν πρόλαβα να μπω. Είχαμε παιδίατρο στις 6. 2 εμβόλια μπέμπα και δύο Μαρία. Την Μαρία από τις μύξες την τριγυρίζει οτίτιδα. Κάργα φυσιολογικό ορό μπας και την γλυτώσουμε. Πήρε το ντεπονάκι της για να κοιμηθεί. Πολύ γκρίνια αυτό το παιδί ρε γαμώτο. 4 δόντια μαζί βγάζει! Twisted Evil
Η μπέμπα μας μια χαρούλα ήταν. Κλασικα δεν παίρνει πολύ βάρος 5160 είναι αλλά παίρνει ύψος. Πήγε 61 πόντους. 46 είχε γεννηθεί. Θα γίνει σαν την Παρή ψυλολελέκω! Μόνο η Μαρία μου μοιάζει σε όλα.
Μετά αφού γυρίσαμε κατα τις 8 παρά, μπάνια, ντεπον όποιος χρειαζόταν και ύπνο. Κατα τις 9,30 έφυγα με την γιαγιά μου και πήγαμε στους Αγ. Αναργυρους μία εκκλησία κοντα στον Πειραιά και προσκυνήσαμε. Είχε και παζάρι απέξω αλλά δεν είχα λεφτά να ψωνίσω. Κλάψ! Γύρισα κατά τις 11,30. Κοιμόντουσταν όλοι του καλού καιρού.
Χρύσα μου, θα συνηθίσει η πεθερά.
Μην αγχώ.
Πάω να διαβάσω ολονών τα νέα τώρα και μετά να κατέβω υπόγειο τώρα που κοιμάται η μικρή να βρώ ρούχα το μεγαλύτερο μέγεθος γιατί αυτά της μίκρηναν.
Μου έχει πει και μία γειτόνισσα ότι αν προλάβει θα έρθει για καφέ. Το σπίτι άνω κάτω αλλά δεν μενοιάζει. Πρώτον γιατί είναι μια χαρά μανούλα με 3 γυιους και ξέρει πως είναι τα πράγματα όταν έχεις μικρά παιδιά, και δευτερον το έχω πεί πολλές φορές. Όποιος θέλει να έρθει να με δει καλώς να έρθει. Όποιος θέλει να έρθει να δει το σπίτι να κλείσει ραντεβού πρώτα.
Πάωωωωωω

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
ειδες και ολο θελω να ρωτησω τι εγινε με τα φαρμακεια ματινα μας εξυπηρετουν πλεον?


Ναι, μας εξυπηρετούν. Στην δικιά μας την φρουρά τα πληρώνουμε και τα παίρνουμε από το ταμείο. Δεν ξέρω στην δικιά σς τί παίζει.

[quote="kastoria"]
αντρες τι να πεις...πεταμενα λεφτα!!!!

Αυτό τα λέει όλα!



Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:Ευακι γιατι δεν εχεις τηλ;;

ελα μου ντε για πες εσυ!βρε τι ρισταρτ στο μοντεμ εχω κανει βρε τι τηλεφωνα τους εχω παρει!εχω ιντερνετ αλλα οχι τηλεωνο!τι να πω...

ζετα να το χαιρεστε το κοριτσακι σας!!!!!

εμενα η λιμπερο με αγνοησε δε μου εστειλε ποτε κουπονια ή δειγματα.η μπεμπιλινο μου ξαναστειλε μετα απο πολυ καιρο την περασμενη βδομαδα!

τι αλλο ηθελα?ξεχασα...
εδω βροχη κι ανταρα! Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευακι τα φαρμακεια πληρωνεις ολο το ποσο αναφορα κτλ κτλ...ΑΛΛα εμαθα οτι στο παλιο 424 εχει φαμακειο που πληρωνεις συμετοχη η αν ειναο 0% τιποτα

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστη Ματινακι!!! οποιος θελει να ρθει για το σπιτι ραντεβου! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 451948 με 4 παιδια; ελεος αν σε παρεξηγησουν για το σπιτι! εγω καθε μερα μεσα σπιτι ειμαι κ αντι να ειναι στην εντελεια ολο κατι θα λερωθει,θα πεσουν σταγονες στο πατωμα,θα γυρισει τα ρουχα στις ντουλαπες ο αντρας μ (κ θα τ αφησω ετσι να τα βρει μπροστα του),θα μαζευτουν ασιδερωτα..

Χρυσα μου γι αυτο σου ειπα κι εγω να της το αφηνεις,να μη λεει οτι τη ριχνετε σα γιαγια κ δεν τη προτιματε.κ ποσο μαλλον αν δεν εχει παρεα. κ οπως κ να το κανεις ειναι το εγγονακι της μωρε Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 23 379767

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα μου ντε για πες εσυ!βρε τι ρισταρτ στο μοντεμ εχω κανει βρε τι τηλεφωνα τους εχω παρει!εχω ιντερνετ αλλα οχι τηλεωνο!τι να πω...

Ευακι μηπως δεν εχουν δωσει την εντολη πληρωμης; στην εξυπ.πελατων δε μπορεις να παρεις;

θελω να παω να παρω ψωμι κ ψιχαλιζει..να βουτηξω τη μπουμπου με την ομπρελα κ να παω; ο αντρας μ την ωρα ππου σχολαει δε βρισκει τιποτα Crying or Very sad

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα και από μένα!
Τι κάνετε κορίτσια μου;;
Εμείς ήσυχα αυτές τις μέρες, όλο χαμόγελα και λογάκια, λίγη γκρίνια, έτσι για να μην ξεχνάμε ότι έχουμε μωρό! Νομίζω ότι την κακομάθαμε, γιατί θέλει όλη την ώρα αγκαλιά, το παίζω σκληρή για 10 λεπτά, την αφήνω να γκρινιάζει, αλλά στο τέλος "σπάω" και την παίρνω. !
Σήμερα έχει πολύ αέρα και βροχή! Ελπίζω να μην έχουμε πάλι με το ρεύμα διακοπές.
Σήμερα ξεκινάω γυμναστήριο!!!! Πήγα χτες και ρώτησα, έχει 2. Το ένα 2 λεπτά από το σπίτι μου,, χάλια όμως σαν κοτέτσι μου έκανε, και στους τοίχους όλο φωτογραφίες με μποντιμπιλνταράδες! 30 το μήνα! Το δεύτερο 4 λεπτά από το σπίτι μου, πολύ καλύτερο, μικρό, επαρχιακό, αλλά καθαρό, και 40 το μήνα. Πολλά μου είναι τα 40, αλλά εκεί θα πάω.. Ας κάνω κάτι για τον εαυτό μου! Το έχω πολλή ανάγκη. Οπότε σήμερα, όταν φάει το απόγευμα το κορίτσι μου, την αφήνω στο μπαμπά της, βάζω φορμούλα και βουρ γυμναστήριο.
Μπεμπέκ μου κάνε την καλλιέργεια για να σου φύγει κάθε υπόνοια, αλλά μπορεί να είναι και ενοχλησούλες από τα ούλα. Μπορεί να ξεκινήσουν οι ενοχλήσεις νωρίς, και να σκάσουν μούρη τα δοντάκια πολύ αργότερα.
Στο μεταξύ, άσχετο, Ευάκι σε φανταζόμουν πολύ διαφορετική εμφανισιακά. Ετσι, πολλή τσαούσα γυναίκα και είσαι σαν παιδάκι 18 χρονών!! Με αυτή την εμφάνιση θα παραπλανείς πολύ κόσμο! Θα σε περνάν για ησυχούλα, και όταν αντιλαμβάνονται το τσαγανό σου θα εκπλήσσονται!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια
ο καιρος εδω ειναι βροχερος
θα σας διαβασω μετα διοτι παω οδοντιατρο σας φιλω γλυκα.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρε κοριτσια.. κι εγω αλλιως τη φανταζομουν την Ευα!!πιο τσαουσα αλλα οντως ειναι πολυ baby face!!! κ την Ποπη,την οποια ειδα στο skype κ ειναι πολυ ομορφη επισης!!θα σας βαλω κι εγω φωτο μου μετα. παω να ετοιμασω τη μικρη τωρα που εσκασε λιγο ηλιος να παμε φουρνο!!
Λια να πας γυμναστηριο!!! με αντρα που μπορει να στην κραταει το συζητας ακομα;;;;

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bebek μεχρι 9 μηνων κολικοι και η κορη μου ειχε και τους 9 μηνες και καναμε τα παντα μετα τους 9 εφυγαν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις