Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
494 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 494 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα μου ειπε να παω για παπ στο 6μηνο

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχαχαχαχαχαχαχα!!!!!
Λες να θυμώσω κι εγώ? Θα του πω κλείσαμε 56675522115621420 μέρες! Γιατί δεν το θυμηθηκες?
Πάω γιασίδερο. Πείτε μου κουράγιο...
Αααααα έκαψα τις αγκινάρες. Σας τό πα? Το βράδυ θα σας πώ πως τα κατάφερα!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τελικα πολυ καλη γυναικα χιλιες φορες μου ζητησε συγνωμη για την αναστατωση..τελος καλο ολα καλα...να δω που θα βαλω ολα τα ρουχα που θα μου φερουν..τελοσπαντων!!!
Ποπιτσα μην ανησυχεις απλα δε σταθεροποιηθηκε ο κυκλος σου ακομα..
bebekaki τρελαινομαι για φλοκατες αλλα δεν εχω, εχει η μαμα μου ασπρες φανταστικες, αλλα τις στρωνει κ δε θελει να μου τις δωσει Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 22 679259
η γιαγια μου εχει πορτοκαλι αλλα λιγο με χαλαει το χρωμα, αν κ νομιζω με το καφε που ειναι ολο το σπιτι θα ταιριαζει!!!

κατα τ'αλλα ησυχα, ευτυχως σταματησαν οι βροχες κ ελπιζω να μη βρεχει ουτε τη κυριακη, απο δευτερα ας χιονισει..

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εφραφα το στειλα κ δεν ηρθε?!!!!!ματινα πως τα καταφερες?καλο κουραγιο με το σιδερο!!!

ευακι το καστερ παουντερ τι ειναι?δεν το χω ξανακουσεο αυτο...
χαχα!!!κ εμενα μπερδευτικε ο νικος με την φωτο σας οταν τ εδεικα το σλινκγ αλλα ο σπυρος ειπε 'μαμα ποια κυρια κραταει την μπεμπα μας?'!!!

κ εγω πρεπει να παω για το παπ....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ματινακι κουραγιο!!

κοριτσια εκλαιγε παλι κ την πηγα στον καθρεφτη κ μολις ειδε το 'μωρακι' εβαλε κατι γελια!!! η ψωναρα μου!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαχη κι εμενα πορτοκαλι κ κοκκινες ειναι αλλα φετος δεν τις βαζω.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
k εγω εχω μια ασπρη εχω να τη στρωσω κατι χρονια γιατι ηταν τεραστια παρακαλουσα να την τιναξουμε κ στο τελος την εκανα μονη κ εμενα απο τη μεση.....

bebek κ εμενα τρελενετε στον καθρευτη γελαει χτυπιετε ειναι για δαγκωμα

για ΠΑΠ κ εμενα σο 6μηνο μου ειχε πει

533Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 22 Empty . Τετ Οκτ 31, 2012 3:12 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχουουουου τρελαινομαι για φλοκατες!!αλλα το τι σκονη και σκουπιδια μαζευουν δεν λεγεται!και δεν κανει για τα μωρακια μας!ειχε ο αντρας μου οταν ηταν εργενης και οταν ηρθα να μεινω μαζι του μετα απο μαχες με την ηλ.σκουπα ειδα και αποειδα και εφαγαν σουτι!1 ωρα σκουπα και παλι ειχε σφηνωμενα σκουπιδια!ΑΛΛΑΑΑΑ...ειναι τελειες,χουχουλιαρικες,μπροστα στο τζακι με κρασακι και...να κυλιεσαι πανω τους Embarassed !!!χαχαχαχαχα!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εμενα στον καθρεφτη κατουριεται στα γελια, ποιος ξερει πως του φαινετε ο εαυτος του, οσο για τις φλοκατες ο μπεμπης δε προβλεπω να μπουσουλησει συντομα κ πηρα απο τα ΙΚΕΑ κατι σαν παπλωματακι αλλα για το πατωμα που εχει ζωακια εκει θα τον βαζω να καθεται οταν με το καλο βρει την ισσοροπια του γιατι σαν σπασμενο καραβι παει, πολυ γελιο εχει...τωρα κοιμαται κ εχει βαλει τη σαλιαρα στα μουτρα του!!!!

Αχ βρε κοριτσια να τελειωνουμε απο βαφτισια γιατι δε θα αντεξω, μολις με πηρε ο Χρηστος να μου πει οτι θελει να ρθει η θεια του ή οποια μενει στα Σκοπια κ ηρθε χθες κ μενει εναν οροφο κατω, στην πεθερα μου δηλαδη....η μαμα μου μου λεει σε φοβαται κ δεν ερχεται??? χαχαχαχα γιατι μου ειπε ο Χρηστος οτι θα το περιμενει να σχολασει για να ρθει!!! μου χα χα ετσι να με φοβου νται ευκαιρια βρηκε κ η αλλη να ρθει να δει το μωρο μη χεσω τελοσπαντων ας μη λεω κακιες τετοιες μερες!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ρε κοριτσια τι αλλο θα μας ζητησουν απο το σχολειο!!! θελουν κουλουρακια μπισκοτακια γλυκα κουταλιου μαρμελαδες τραχαναδες για να τα πουλησουν!!!!!!!! γινετε κ αλλου αυτο η μονο εδω??????

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια πειτε μ την γνωμη σας...ειπε χθες οτι θα πηγαινε στην μαμα της καποια πραγματα..οταν εφυγε την ειδε η θεια μ κ δεν κρατουσε τιποτα!!!ενταξει λες μπορει να αγορασει κατι να της το παει..κ την παρακολουθησαν κ δεν υπηρχε ουτε ενα ιχνος απο φως στης συμπεθερας το σπιτι....κ η συμπεθερα λεει η θεια μ κοιμαται νωρις κ ουτε η μηχανη της ηταν εκει...τι καταλαβαινετε?εντομεταξυ ο ξαδελφος μ δεν ξερει ακομα τιποτα...


κ εμενα της αρεσει ο καθρεφτης κ ολο γελαει μολις τον αντιληψθει!!!

ελενη 1η φορα τακουω αυτο...να γορασεις εσυ για να πουλησουν αυτοι?εμεις κανουμε κατασκευες με οτι υλικα εχουμε σπιτι μας κ τα πουλαμε μετα...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:
ευακι το καστερ παουντερ τι ειναι?δεν το χω ξανακουσεο αυτο...
χαχα!!!κ εμενα μπερδευτικε ο νικος με την φωτο σας οταν τ εδεικα το σλινκγ αλλα ο σπυρος ειπε 'μαμα ποια κυρια κραταει την μπεμπα μας?'!!!

κ εγω πρεπει να παω για το παπ....

το καστερ παουντερ ειναι ενα κουτι με ενα κοριτσακι απ'εξω (θα το βρεις και κουσταρ παουντερ της γιωτης) κοντα στα ανθη αραβοσιτου και τις κρεμες πατισερι!
http://www.jotis.gr/Product/16/Page/62/el/
ειδες μωρε τα μελαχροινακια μας τι κουκλια ειναι?

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το χω δει στο ραφι αλλα δεν το χω παρει ποτε..να πεφτασε η ωρα κ γιαυτο...ναι μωρα ολα τα παιδακια μας ειναι κουκλακια!!!σκιζει η ομαδα μας!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκιζει η ομαδα αλλα εγω θα σας πω την μαυρη αληθεια...
παντα το ειχα καημο που η μανα μου και ο πατερας μου ειχαν και οι 2 πρασινα ματια κι εγω καστανα.ο αντρας μου ειναι καστανοξανθος με πρασινα ματια και παντα ονειρευομουν να εχω ενα μικρο πρασινοματικο μωρακι αλλα και τα τρια μου βγηκαν με καστανα ματακια...τι σκατα γονιδια κουβαλαω και τι σκατα πρεπει να κανω για να κανω ενα πρασινοματικο μωρο δλδ........ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ακουγεται χαζο το ξερω,πανω απ'ολα να ειναι γερα τα παιδια μου... αλλα οταν ημουν μικρη ολοι λεγαν "μα του κουμπαρου παιδι ειναι αυτο που απο 2 πρασινοματηδες βγηκε με καστανο ματι?" και η μανα μου μου ελεγε "μη στεναχωριεσαι θα εχουν τα παιδια σου πρασινα ματακια" και μου'χει μεινει απωθημενο....... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειπα να ξαπλωσω κ εγω λιγο μιας κ ειχε κοιμηθει κ ο σπυρος αλλα που...η κυρια ειχε αλλα σχεδια!!!κ το καλο!!1μολις σηκωθηκα κ πηγαμε σαλονξ κοιμηθηκε κρατοντας απο 1 πιπιλα στο καθε χερι!!!θα με στειλει αυτο το παιδι,σας το υπογραφω!!!

ευακι τα αδελφια σ τι χρωματα εχουν?μηπως το πρασινο βγαινει απο το καστανο?! Rolling Eyes εμενα εχουν καστανα ολοι τους κ μονο εγω καστανοπρασινα!!!ειδικα το καλοκαιρι γινονται πιο πρασινα..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:ειπα να ξαπλωσω κ εγω λιγο μιας κ ειχε κοιμηθει κ ο σπυρος αλλα που...η κυρια ειχε αλλα σχεδια!!!κ το καλο!!1μολις σηκωθηκα κ πηγαμε σαλονξ κοιμηθηκε κρατοντας απο 1 πιπιλα στο καθε χερι!!!θα με στειλει αυτο το παιδι,σας το υπογραφω!!!

ευακι τα αδελφια σ τι χρωματα εχουν?μηπως το πρασινο βγαινει απο το καστανο?! Rolling Eyes εμενα εχουν καστανα ολοι τους κ μονο εγω καστανοπρασινα!!!ειδικα το καλοκαιρι γινονται πιο πρασινα..

και οι 6 καστανα!!! Shocked
οποτε τουλαχιστον αποδειχτηκε περιτρανα οτι δεν ειμαι του κουμπαρου...διοτι και τα 6 του κουμπαρου????ε δε μπορει!!!ασε που καποια στιγμη μετακομισε ο ανθρωπος στη γερμανια και εχουμε να τον δουμε απο τοτε!!!! Very Happy

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΑΡΑ ΔΙΟΤΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Μ ΕΧΕΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΣΗΜΕΡΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΜΤ

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ βρε ευα...

ποπη απο το εμβολιο ειναι καλη μ...αν γκρινιαζει παρα πολυ δωσε της λιγο ντεπον καλη μ...

εμενα να δειτε γκρινια π εχει!!!θα τα παιξω!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπα2012 έγραψε:ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΓΚΡΙΝΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΑΡΑ ΔΙΟΤΙ ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ Μ ΕΧΕΙ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΣΗΜΕΡΑ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΜΤ

χθες δε καναν εμβολια?μην ανησυχεις,απο τα εμβολια θα ειναι!
εμεις θα παμε την αλλη βδομαδα!
ειδες και ολο θελω να ρωτησω τι εγινε με τα φαρμακεια ματινα μας εξυπηρετουν πλεον?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα περιεργως δεν εχει καμια γκρινια και λεω να κανω και λιγα λουκανικοπιτακια να τους δινω για πρωινο σε δουλεια και σχολειο! Wink

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι ευτυχως που δε μας ελεγες τι φτιαχνεις στις εγκυμοσυνες.. θελω κ λουκανικοπιτακι τωρα!!

εμενα αρχισε τη γκρινια..αρχιζει τετοια ωρα μεχρι να ξανακοιμηθει..εχει κ αερια.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bebek6 έγραψε:Ευακι ευτυχως που δε μας ελεγες τι φτιαχνεις στις εγκυμοσυνες.. θελω κ λουκανικοπιτακι τωρα!!

Razz Razz Razz Razz Razz
ευτυχως μαρακι μου δε λες!!!!χαχαχαχαα
θα σας γραψω συνταγουλα μετα!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!

Από την έξοδο γυρίσαμε άρον άρον γιατί πήρα την πεθερά μου και το μωρό έσκουζε δεν μπορούσε να το ηρεμήσει, την είχε πιάσει υστερία, ο Τάσος άρχισε να βρίζει "ούτε ένα μωρό δεν ξέρει να κρατήσει" , εγώ δε μιλούσα, μόνο άγχος άγχος να πάω στο παιδάκι μου να το ηρεμήσω, ήμασταν και μακριά, κανα εικοσάλεπτο με το αμάξι...

Τελικά η πέθερ το είχε το μωρό ντυμένο κρεμμύδι, της είπα (αναλαμπή είχα η ρουφιάνα) από το τηλ, ξεγύμνωσέ το το μωρό μπας και ηρεμήσει και μόλις άρχισε να του βγάζει ρούχα το μωρό ηρέμησε...Το βρήκα ήρεμο άλλα μούσκεμα στον ιδρώτα...και μου λέει δεν το σκέφτηκα ρε κορίτσι μου να κοιτάξω αν ήταν ιδρωμένος...Οπότε η βραδυνή μας έξοδος ΚΑΙ έληξε άδοξα, ΚΑΙ μετά ο μπέμπης χάλασε το πρόγραμμά του και μου κοιμήθηκε 2 τα ξημερώματα (ξύπνησε όμως κανονικά το πρωί στην ώρα του)...Τεσπα, φαντάζομαι ότι η πεθερά απλά πανικοβλήθηκε , είναι μεγάλη ευθύνη να έχεις μωρό αλλουνού, ακόμα κι αν είναι το εγγόνι σου...ελπίζω να τα καταφέρουμε αργότερα να ξαναβγούμε κάποια στιγμή...Τώρα άυπνη, τρώω όλη μέρα να κρατήσω ψηλά την ενέργειά μου να μην πέσω κάτω...(δεν είναι δικαιολογία, χαχα)

Ήρθαν τα σακουλάκια αποθήκευσης που παρήγγειλα από το αμαζον, τέλεια!

Αύριο έχω πρόβα με την μπάντα, την Παρασκευή στο σπίτι μου με το καλλιτεχνικό μου ταίρι, και την Κυριακή έχουμε live στο παλιό μας στέκι όπου θα πούμε κυρίως ξένα κομμάτια! Έχω τρελλό άγχος...έχω να τραγουδήσω εκεί από τότε που ήμουν 8 εβδομάδων έγκυος...

Σας διάβασα όλες, με όση αυτοσυγκέντρωση μπορούσα (πανω από το κεφάλι μου μαμά και μπαμπάς τακτοποιούσαν τα καλοκαιρινά τους ρούχα κι εγώ με 6 ώρες ύπνο - διακεκομμένες έτσι?-) οπότε δεν έχω κάτι άλλο να σχολιάσω, εμείς εμβόλια και ζύγισμα την Παρασκευή, αν και σήμερα τον ζύγισα στο σπίτι και μου έβγαινε 7700 το μωρό...θα δω αν είναι αντίστοιχο με τη ζυγαριά της παιδιάτρου...6800 ήταν πριν ένα μήνα...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμαν βρε χρυσα αμαν ελεος αυτη η πεθερα ημαρτον παναγια μ
η μανουλα σου δεν μπορουσε ν τ κρατησει νεισαι κ ηρεμη .
κριμα και εμεις λεγαμε θα περασες τελεια....\
δεν σκεφτηκεσ ν ττον κοιμησεις κ μετα ν βγειτε ν σαι κ ησυχη

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρυσακι μου το ιδιο επαθα κι εγω το Σεπτεβριο.
Ειχα να παω σε μια κηδεια, εντομεταξυ το πρωι ειχαμε παει στο χωριο να φαμε στη γιαγια μου και τον ειχα χοντρα ντυμενο γιατι ειναι σχεδον 1000μ υψομετρο, τελοσπαντων γυρναω σπιτι κ τον αφηνω στον αντρα μου παω στην κηδεια κ με παιρνει τηλ δε μπορουσε να ηρεμησει το μωρο, ο μπεμπης εσκουζε παρπαλιαστηκα γυρισα σπιτι απο το δρομο ακουγοταν ο μικρος, και τον βλεπω τον κυριο να καθεται με το βρακι κ το φανελακι κ ο μικρος να ηταν ντυμενος σαν κρεμμυδι οπως τον ειχα το πρωι...τρελαθηκα!!!! καλα ρε του λεω εισαι σοβαρος, ε δε το σκεφτηκα μου λεει, μολις τον ξεντυσα αυτο ηταν, αρχισε τα χαχανητα ο μπεμπης!!!!αντρες τι να πεις...πεταμενα λεφτα!!!!

Οσο για τα ματια που λετε κι εμεις κατι παρομοιο, ο παππους απο τον μπαμπα μου εχει καταγαλανα ματια, δεν τα πηρε κανεις ουτε παιδια ουτε εγγονια, η γιαγια μου απο της μαμας μου τη μερια το ιδιο και ρε κοριτσια ο μπεμπης μου βγηκε γαλανοματης!!! Ειναι ολα τα λεφτα!!!

αυτα τα ολιγα....σας καληνυχτω!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 22 850933

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις