Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
421 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 421 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ζετα μ να σου ζησει κ η μπουμπου σου!!!
κρεμουλες αρχισατε;

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυγολεμονη έγραψε:bebek μεχρι 9 μηνων κολικοι και η κορη μου ειχε και τους 9 μηνες και καναμε τα παντα μετα τους 9 εφυγαν
αχ ναι βρε Μαρθαλενα μ! συγνωμη,τημ κορη σου εννοουσα!! κ εγραψα ο γιος σου!!! κ εσυ εισαι πολυ ομορφη στο βιντεο που σε ειδα!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημεραααα
σας διαβασα ολες αλλα δεν τ θυμαμαι ολα

χρυσα μ ν την αφηνετε κ θ μαθει κ η μικρη κ η πεθερα!

σπυρος ν μας ζησει το γιαβρι σου!!!

λια καλη αρχη!

εγω τρεχω ολιγον!γαμος βαπτιση δουλεια κ μωρο!!!αλλα ειμαστε μια χαρα σας φιλω!!!

βεβεκ μ βαε φωτο ν σε δω!!! Very Happy Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παμε παιδιατρο!!!!!!!!τα λεμε μετα!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω κοριτσια να στε ολες καλα!!!

κ εμενα δεν δουλευει το σταθερο κ εχω ιντερνετ που κ που αλλλα εμενα μενδιαφερει το ιντερνετ...το σταθερο σπανια το χρησιμοποιω...

ματινακι κουραγιο...ευχομαι η μικρη να μην κανει παρενεργειες το εμβολιο γιατι σιγουρα θα τα παιξεις...βρε θηριο εκανες την βολτιτσα σ ε?κ τα παιδια τα κρατησε ο μπαμπας?!!!

ελενη δεν εχω γραφτει αλλα κ δεν με βλεπω να το κανω..της εχω βαλει κ τ λιντλ κ αφου δεν εκανε αλλεργια οπως ο σπυρος σκεφτομαι να την τα ξαναπαρω..10€ τα 40τμχ ή κ παραπανω αν δεν κανω λαθος...

χρυσα καλα τα σκεφτεσαι κ αφου ειναι ολα καλα με την πεθ σ να την τον πηγαινεις..εμενα δεν ξερει κοριτσια τιποτα απο μωρα..τιποτα!!!κ τον σπυρο τωρα που εχει μεγαλωσει κ δεν θελει πολλα πολλα στην φροντιδα τον θελει αλλιως σαν μωρο δεν τον ειχε κρατησει ποτε..ακομα κ ο νικος ελεγε τοτε παρε την μανα σ για να κρατησει το μωρο..οπως γινεται κ με την μπεμπα τωρα...


ο μουσακς ψηνεται επλυνα κ τα κατσαρολοειδια κ η μικρη στην κουνια της μπας κ την συνηθισεο σιγα σιγα μουρμουριζει αλλα ειναι απο την νυστα..

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:ευακι τα φαρμακεια πληρωνεις ολο το ποσο αναφορα κτλ κτλ...ΑΛΛα εμαθα οτι στο παλιο 424 εχει φαμακειο που πληρωνεις συμετοχη η αν ειναο 0% τιποτα

Κάνετε και αναφορές? Εμένα δεν κάνει. Πάει ταμείο τα αποκόμματα με τις αποδείξεις και τα παίρνει.

Η μικρή ψιλογκρινιάζει σήμερα.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα ειδα τα μηνυματα σας..μαρακι μ...τι ωραια κουκλακια ειναι αυτα?κ η κορη σ φαινεται μεγαλητερη απο την προηγουμενη φωτο π ειχες βαλει!!! Very Happy φτου φτου κ στις 2σας!!
εγω θα σας βαλω φωτο με το σλινγκ οταν ειμαστε ετοιμες!!!
περιμενω να πληρ ο αντρας μ να παμε παιδιατρ για τα εμβολια κ θα ρχισουμε κ εμεις!!!αν κ το μωρακι μ εχει φαει μπανανα κ εχει πιει το χυμο απο το καρπουζι!!!!!μια χαρα της ηρθαν..

λια καλημερα!!!να πας καλη μ να αλλαξεις κ ατμοσφαιρα να κανεις κ την γυμναστικη σ!!ολα καλα αφου θα την κραταει κ ο μπαμπας της!!

ματινα,αν τησ εδινες ντεπον αργοτερα αν συνεχιστει η γκρινια της?

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι, για ντεπον την κόβω. Της έδωσα και εχθές βράδυ. prevenar και neisvac έκανε το καημενούλι.

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamatina έγραψε:
eleni2526 έγραψε:ευακι τα φαρμακεια πληρωνεις ολο το ποσο αναφορα κτλ κτλ...ΑΛΛα εμαθα οτι στο παλιο 424 εχει φαμακειο που πληρωνεις συμετοχη η αν ειναο 0% τιποτα

Κάνετε και αναφορές? Εμένα δεν κάνει. Πάει ταμείο τα αποκόμματα με τις αποδείξεις και τα παίρνει.

Η μικρή ψιλογκρινιάζει σήμερα.

αναφορα δαπανη ξερω κ εγω!!!!κ αργουν λεει πολυ να τα παρουν

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυρισαμε κ απο παιδιατρο
ο χοντρουλης μου 8500 71 εκ. κανεμε κ εμβολιο κυριος!!!!!!!αυτα

βεβεκ κουκλες!!!!!!!φτουσας!!!!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι μωρε,εμενα ευτυχως δεν γκρινιαζει ουτε πυρετο κανει...αλλα καθε φορα με το αγχος μηπως κ κανει κατι...δωστης κ πιστευω να ηρεμησει..

ρε ελενη τι γινεται?!!! Shocked !!θηριο ο γιος σ!!!ετσι ηταν κ η αναστασια ή ολα τα γονιδια τα πηρε ο γιος σ?!!!μπραβο τ κ φτου σκορδα!!!μια χαρα!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:
mamamatina έγραψε:
eleni2526 έγραψε:ευακι τα φαρμακεια πληρωνεις ολο το ποσο αναφορα κτλ κτλ...ΑΛΛα εμαθα οτι στο παλιο 424 εχει φαμακειο που πληρωνεις συμετοχη η αν ειναο 0% τιποτα

Κάνετε και αναφορές? Εμένα δεν κάνει. Πάει ταμείο τα αποκόμματα με τις αποδείξεις και τα παίρνει.

Η μικρή ψιλογκρινιάζει σήμερα.

Ααααα εμένα τα φάρμακακατευθείαν τα παίρνει. Δαπάνη κάνει για καμια εξέταση και τέτοια. Ναι οι δαπάνες αργουν.

αναφορα δαπανη ξερω κ εγω!!!!κ αργουν λεει πολυ να τα παρουν

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ, ναί! Φτου να μην το ματιάσουμε το παιδί. Τροφαντούλι. Smile Smile

589Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 Empty . Πεμ Νοε 01, 2012 2:11 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θηριο μα τι θηριο ο γιος σου!θα κοψομεσιαζεσαι! Very Happy !παω για Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 517142 ...

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eleni φτου σας!! γερο κ δυνατο να ειναι!! μπραβο!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη φτου σας παιδι μου!τι παιδαρο εχεις!!!
οι δαπανες αργουν ειναι η αληθεια αλλά εγω τον ιουλιο εκανα εξοδα τοκετου και χθες τα πηρα!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]βεβαια ειμαι αμεσα ασφαλισμενη και οχι εμμεσα οπως τα παιδια μας αλλα τουλαχιστον πηρα τα λεφτα μου!τα μισα που εδωσα οχι ολα αλλα κατι ειναι κι αυτο!!!
ζετα το πηρες?σ'αρεσε????????
τι ωραια ζεστουλα κανει το τζακι μας!!!!!!!!χουχουλιαζουμε!!!!!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ειστε καλα κοριτσια!!!!χοντρουλη τον ελεγε η παιδιαρος κ ολο ελεγε ειναι πολυ καλος φτου του κ ζωηρος μια χαρα!!!!κρεμες τον αλλον μηνα λεει!!!ετσι μεγαλωνε κ η αναστασια!!!!μεχρι που ξεκινησε να περπαταει!!!!τωρα ειναι 1,10κατι κ 17κιλα με το ζορι.τα ρουχα που τηε ειναι καλα στο μακρος της πεφτουν!!!! δεν ειχαν που να παρουν τα παιδια απο υψος!!!!χαχααχαχα

αχ μαλλον το σαβατο θα δω την πεθερουλα!!!!! Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 654316 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 679259 Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 24 679259

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:
αχ μαλλον το σαβατο θα δω την πεθερουλα!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ξεχειλησε το φορουμ απο τη χαρα σου!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα

αααααααααα λια επι της φωτο που λες!τσαγανο εχω σε οτι αφορα εμενα,να τα προλαβω ολα να ειμαι συνεπης με ολους.τσαγανο με την εννοια να φωναξω να μαλωσω και τετοια δεν εχω,δεν μπορω.μονο τον τελευταιο μισο χρονο εχω ψυχρανθει με την πεθερα μου αλλα και παλι δεν εχω μαλωσει,οτι με εχει πικρανει τα ειπα χυμα και τσουβαλατα στον γιο της και του ειπα οτι δεν ασχολουμαι αλλο,δεν θυσιαζω αλλο πολυτιμο χρονο απο την ζωη μου για παρτη τους.κι αυτο ηταν...οτι μικροδειχνω,ναι μου το λενε ολοι!και ο αντρας μου μικροδειχνει!την προηγουμενη βδομαδα πηγαμε στο κοσμος με τα 3 μας και μας κοιταει ενας παππους και λεει "δικα σας ειναι ολα?" και του λεει ο βαγγελης συνωμοτικα "το μεγαλο ειναι δικο μας!τα κοριτσια τα κλεψαμε"!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα ειχε μεινει καγκελο ο παππους!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι ευα ακομα...ειναι δυνατον να το ειχα κ να μην ελεγα κατι?!!!!θα το χατε καταλαβει!!!απο αυριο λεω εγω θα μ το φερουν...τζακι αναψες?κ εγω θελω...κ εμας ειναι ολα ετοιμα αλλα ο καιρος ειναι αλανταλλον!!!εχει συννεφια αλλα ζεσστη...τι να πω...περυσι το τζακι δουλευε μερα νυχτα θυμαμαι...

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΘΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!

ΕΜΕΙΣ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 5.30 ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΚΑΙ ΒΟΛΤΕΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ!ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΩΡΑΣ ΤΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ!
ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΛΙΓΑΚΙ 7.30 ΜΕ 8 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΑΚΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΔΩΔΕΚΑ,ΠΟΥ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΕ ΜΙΑ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙ... ΕΡΙΞΕ ΕΝΑ ΚΛΑΜΑ... ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΕΔΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΕΚΛΑΙΓΕ! ΤΙ ΚΑΚΟ ΚΙ ΑΥΤΟ!!!ΤΩΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ... ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΕΡΑ... ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΑΚΕΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ!
ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΑΛΙ ΑΞΗΜΕΡΩΤΑ, ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΣΕΞ!ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΟΥΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΟΟΟΣΗ ΦΑΣΑΡΙΑ? ΚΑΙ Η ΚΡΕΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΒΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΡΙΖΕΙ... ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΑΚΟΥΝΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ! ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΙ ΕΝΟΙΚΟΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΝ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕ, ΑΥΤΟΙ ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ...

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σευχαριστω μαρια να σαι καλα!!!

δεν μπορειτε να τους μιλησετε απεξω απεξω?ειναι οντως σπαστικο ο οποισδηποτε θορυβος που ακουγεται...εγω μενω στον 1ο αλλα η γιαγια δεν εχει ακουσει απο μενα τιποτα παρα μονο οταν ο σπυρος πεταξει κατι κατω..κ τα τακουνια τα βαζω στην εξωπορτα..πρεπει να σκεφτομαστε κ τους αλλους σε τετοιες περιπτωσεις..

βαλε την φακη στην χυτρα αν χρεισημοποιεις κ σε 5 λεπτα ειναι ετοιμη...εγω το κανω οταν δεν προλαβαινω..

ετσι ειναι αν ξυπναει το μωρο απο φασαρια μετα ειναι μεσα στην γκρινια κ χανει κ την σειρα τ...

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ζέτα να χαίρεσαι την κορούλα σου!!! Μεγαλώσατε! Είναι το πιο μεγάλο μωράκιτης ομαδούλας η μικρή σου;;
Θηριάκι ο γιός σου Ελένη!! Αυτός θα φαίνεται 6 μηνών! Τι ρουχάκια του φοράς; Φαντάζομαι όχι 3-6!!!!
Μαρία και γω φακές έκανα σήμερα, δεν έχω φάει καθόλου όσπρια 3 μήνες απ' όταν γέννησα, λόγω θηλασμού, και έχω λίγο άγχος, γιατί είναι ευαισθητούλα η μικρή μου, έχω κόψει πολλά φαγητά. Είναι και λίγο γκρινιάρα σήμερα.. Την μάτιαξα που ήταν τόσο καλή αυτές τις μέρες!! Ελπίζω να μην είναι γκρινιάρα το απόγευμα που θέλω να πάω γυμναστήριο, γιατί δεν θα μου πάει η καρδιά να την αφήσω αν και ο άντρας μου είναι πιο ψύχραιμος όταν γκρινιάζει και την κάνει καλύτερα καλά!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν δεν ηταν η γιαγια που ηταν νοσοκομειο σιγα μη πηγενα!!!!!!αλλα... θα δω κ τη μουρη της!!!σημερα μια χαρα κοιμοταν το μωρο πηρε τηλ.αρχισε να κλαιει κ λεει αχ κριμα το καημενο κλαει (καημενη εισαι εσυ)πολυ μου τη δινει αυτη η εκφραση!!!!! μηπως πειναει δωστο γαλα εντολες απο το τηλ!!!!κλεινω να εχω το μωρο αγκαλια κ μελανιασε στο κλαμα πρωτη φορα τετοιο κλαμα δεν το εχω ξαναδει ετσι.τυχαιο?????δεν νομιζω!!!!!

marialat παρε ενα σκουποξυλο κ χτυπα το ταβανι!!!!κ αν δεν καταλαβενουν τους λες

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lia 12 φοραμε!!!!σημερα του εβαλα ενα 9 κ η μπλουζα εμπαινε στεναχωρα!!!

μην ανχονεσε μια χαρα θα την κρατησει ο μπαμπας της λιγο παραπανω αγκαλιτσα θα την εχει καλα θα τα πανε

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eleni2526 έγραψε:αν δεν ηταν η γιαγια που ηταν νοσοκομειο σιγα μη πηγενα!!!!!!αλλα... θα δω κ τη μουρη της!!!σημερα μια χαρα κοιμοταν το μωρο πηρε τηλ.αρχισε να κλαιει κ λεει αχ κριμα το καημενο κλαει (καημενη εισαι εσυ)πολυ μου τη δινει αυτη η εκφραση!!!!! μηπως πειναει δωστο γαλα εντολες απο το τηλ!!!!κλεινω να εχω το μωρο αγκαλια κ μελανιασε στο κλαμα πρωτη φορα τετοιο κλαμα δεν το εχω ξαναδει ετσι.τυχαιο?????δεν νομιζω!!!!!

marialat παρε ενα σκουποξυλο κ χτυπα το ταβανι!!!!κ αν δεν καταλαβενουν τους λες

Αμα δεν το ξύπναγες δεν θα έκλαιγε. Επρεπε να της το πεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις