Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
522 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 522 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΜΗΠΩΣ? ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ, ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΚΑΤΙ ΕΡΙΞΑΝ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑΝ... ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΩΡΑ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΡΒΥΛΑ... ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΝΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ, ΑΛΛΑ ΩΣ ΠΟΤΕ? ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ 06 ΕΔΩ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΑΜΕ! ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΟΛΟΥΣ ΠΡΩΤΑ! ΚΑΙ ΟΣΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΣΤΙΣ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΣΥΧΟΙ ΓΙΑΤΙ Η ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΝΩΣΗ...
ΤΕΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟΝ ΚΟΥΝΟΥΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΙ ΕΒΑΛΑ ΑΡΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΦΑΚΕΣ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΑΚΙ!

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΛΙΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΨΙΛΟΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΣΠΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΙΛΑ ΔΕΙΛΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΟΚ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΦΑΣΟΛΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΦΑΣΟΛΙΑ ΣΕ ΣΑΛΑΤΑ, ΛΙΓΑ, ΕΦΑΓΑ. ΚΑΙ ΜΕ ΤΑΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΑΚΑ... ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΙ Η ΔΙΑΒΗΤΟΛΟΓΟΣ ΤΑ ΕΦΑΓΑ... ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ... ΔΕΣ ΤΟ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ! ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΕΥΣΕΙΣ!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ορωτος ειναι ο γιο της μανη κ μετα η δικια μ!!!εχουμε 4-5 μερες διαφορα...1/6 γεννησα

κ εγω κοριτσια εχω περιοριζει αρκετα την διατροφη μ κ γιαυτο πιστευω οτι εχω χασει κ τα κιλα αλλα κ λογω θυλασμου..ολα ην πειραζουν,απο βδομαδα π θα παμε παιδιατρο θα δω τι θα μ πει..

εγω δεν την μπορω καθολου την φασαρια,ειμαι ανθρωπος που θελει ησυχια κ μοναξια..εγω θα τους ειχα μιλησει ηδη αλλα αν εεις αντεχετε..

το καμενο!!!κ εμενα μ αναβουν τα λαμπακια οταν το πουν αυτο!! Twisted Evil κ απο το τηλ εντολες?!!ελενη,ταισε το μωρο αμεσως αφου το πε η γιαγια!!!
κ εμενα τα φορμακια 6μηνων δεν της κανουν κοριτσια στον κορμο!!!δεν μπορει να ισιωσει τα ποδια καλα καλα κ μουγκριζει!!!γιαυτο κ εγω της φοραω παντελονακι μ μπλουζα,αφου δεν εχω κατι αλλο...

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.babywearing.gr/DIY/DIY.htm

ευα το χεις δει αυτο?ματινα αντε να πιασεις την μηχανη σ κ εσυ!!!

κοιταζω να βρω πως θα φορεσω το σλινγκ μην εχουμε κανενα ατυχημα!!!πιστευω οτι θα τα καταφερω... Embarassed Very Happy

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαλτε αλφα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζετακι μου αυτο το ειχα δει απο χρονια πριν αυτο!αλλα δεν ηθελα να το κανω με ενα πανι,νιωθω πιο σιγουρια με 2 πανια για το μωρο!και την τσεπη την προσθεσα αναγκαστικα αφου θελω και τα χερια ελευθερα για να ψωνιζω-κραταω τα παιδια και οχι για να κραταω κλειδια πορτοφολια κ λοιπα!
το σλινγκ στο εχω ετοιμο περασμενο απο τους κρικους για να το δεις και να το δοκιμασεις πριν το πλυνεις!δε χρειαζεται να το λυνεις συνεχεια,απλα το χαλαρωνεις για να το βγαλεις και το σφιγγεις με το παιδι μετα!
ζετακι αμα καμια κλωστουλα πεταει κοψτην,ολο και καποια θα μου ξεφυγε! Crying or Very sad

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την bebek6 στις Τρι Μαρ 19, 2013 6:37 am, 1 φορά

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευα ας ερθει αυτο κ η κ,ωστουλα να μην σε πειραζει!!!εδω πανε με το πασο τους κ αυριο πιστευω να μ το φερουν...κ ετσι ειναι καλα μαρακι..εγω την θελω να τα καταφερω να την θηλαζω σαυτο..

ευα Embarassed !!!πρωτη χρονια εγω με το λαπτοπ...κ τωρα μαθαινω..

αχου του μωρου δεν του αρεσει στο προσωπακι το μασαζ!!!του το χαλασαν!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι μωρε Ζετα μ..κλαινε ολα τωρα!!δεν το ειδα απο την αρχη ομως..τι λαδακι εβαλαν; το χαν ζεστανει;

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν το εβλεπα..απο σενα το εβαλα!!!εγω βαζω της τζονσον στα χερια μ το ζεσταινω κ την λαδωνω!!!!καθεται σαν την κουβα!!!

ξυπνησε η κυρια!!!απο τις 12 κοιμοτον κ εφαγε κοιμηστη...θα τησ δωσω μπανανα να φαει κ μετα γαλατακι..


ευα πες μ τι γινεται με τον θηλασμο κ ξεκινημα κρεμας?τι γινεται με το στηθος?

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βεβεκ μου ειστε 2 γλυκες!!

ελενη σουπερ ο γιοκας!!!κ λεω μονο το δικο μου ειναι χοντρουλι???!!!

σπυρος ρε η μπεμπα σου ειναι τρελα!!
αχ φτου φτου τα νινακια!

αυτο με τους ενοικους θελει διευθετηση!

λογικα προσαρμοζεται η παραγωγη του στηθους οταν ξεκιναμε κρεμες!εγω κοριτσια σκεφτομαι να παω 6κλειστους κ μετα να δωσω κρεμα!

κ αλλα ηθελα να πωξεχασα!!

λια μην αφηνεις το γυμναστ τωρα που το πηρες αποφαση!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ρε! καλο!!!!! το αποθηκευσα στους σελιδοδεικτες!!!!

Ζετακι!! τι ζουζουνιαρα που ειναι η κορη σου!!! παιζει; τι παιχνιδι ειναι αυτο; εγω δεν της εχω παρει τιποτα κ κοιταζα στο αμαζον το πρωι μηπως βρω κατι οικονομικο.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην αρχη θα πρηζεται το στηθος ζετα μου αλλα σιγα σιγα θα ρυθμιστει.δε θα σταματησουν και τοσο αποτομα να θηλαζουν,μη νομιζεις.οταν πχ θα δωσεις 1/4 αχλαδι φυσικα και θα θηλασει μετα!δε θα χορτασει μονο απο εκει!οποτε σιγα σιγα το στηθος θα παρει εντολη να παραγει λιγοτερο εκεινη την ωρα!αλλα και παλι αμα βαλεις το μωρο στο στηθος γιατι πχ ησουν εξω και δεν ειχες φρουτα μαζι σ μια χαρα θα το χορτασει!
και για την ανηψια μου που ρωτησες προχθες και ξεχασα,μια φορα την εχω θηλασει,απλα επειδη εχει μαθει να κοιμαται στο στηθος αμα τυχει και ειναι κακοκεφο και η μανα μου δε μπορει να την κοιμησει αλλιως την εχουμε πει να με φωναζει να την θηλαζω!δε θα μεινει και νηστικη η δικια μου,το πολυ πολυ να αυξηθει κ λιγο η παραγωγη μου!παλια πως θηλαζαν οι θηλαζουσες και ξενα μωρα συστηματικα? Wink
ελενη κι εγω λεω να παει 6 κλειστους και να την δωσω μετα για να ειμαστε πιο χαλαροι τα χριστουγεννα αμα πουμε να παμε πουθενα.ειδικα αμα παμε σε καμια πεθερα κ δεν εχω την ορεξη της να εχει γνωμες για το πως πρεπει να δινω κρεμα ή το ποσα ξερει η παιδιατρος σε σχεση με την ιδια...
καταλαβαινετε σαφως πως οσα ξερει η πεθερα μου δε τα ξερει ο κοσμος ολος....θα μ'αρχισει τα δωσε αυγο στο παιδι,δε ξερεις εσυ εγω ξερω,δωσε πορτοκαλι και ολα αυτα τα ξερολιστικα που ναι μεν εχει δικιο γιατι ετσι τα καναν πιο παλια,απο 4 μηνων διναν αυγο και πορτοκαλι αλλα προχωρησε η επιστημη και δε τα δεχεται αυτα...τι να κανουμε τωρα δλδ...μια φορα με ειχε τοσο πολυ κουρασει η μουρμουρα της που της ειπα "αφου δε δεχεσαι οτι η επιστημη ανακαλυπτει νεες παραμετρους και αλλαζουν τα πραγματα αμα παθεις εγκεφαλικο να μη σε χειρουργησουμε,να σε αφησουμε να πας σα το σκυλι στο αμπελι αφου στην εποχη σου δεν υπηρχαν χειρουργεια εγκεφαλου" και το βουλωσε...χαχαχαχα αλλα δεν επαθε εγκεφαλικο εκεινη την ωρα να ησυχασουμε ρε παιδι μου...

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαρακι νηπιαγωγος δεν εισαι δες αυτο:
ΛΗΓΕΙ ΑΥΡΙΟ: Εννέα Νηπιαγωγούς με διαδικασία «express» θα προσλάβει ο Δήμος Καλλιθέας. Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να καταθέσουν την αίτηση ΣΟΧ.2 του ΑΣΕΠ έως αύριο, 2 Νοεμβρίου. Πληροφορίες στο τηλ του Δήμου 2109569963. Very Happy Very Happy

ευακι τι λες ρε παιδι αυτη η πεθερα σου απαιχτη,αλλα μια χαρα της τα λες ,εχει βρει τον μαστορα της!χαχαα

οπως καταλαβαινετε ειχα μια ακυρωση σε μαθημα Very Happy Very Happy ειμαι σπιτι για λιγη ωρα ακομη!!!!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααααα κ σημερα ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!

η κολητη μου ειναι εγκυος!!!!αχχχχ τρελαθηκα μολις το μαθα!!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το καλο ελενακι!!!!!!!
ναι η πεθερα μου ειναι απαιχτη...δε μιλαει δε μιλαει αλλα οοοοοοοοταν ανοιγει το στομα της ειναι για να σε κανει να νιωσεις σκουπιδι........δε της τα λεω με υφος κι εκει τσαντιζεται γιατι δε μπορει να μουρμουρησει και στο γιο της "η γυναικα σου ετσι η γυναικα σου αλλιως" αλλα σαν αστεια τα πεταω...τα πιανει ομως γιατι οποιος εχει τη μυγα.......την πρωτη φορα που μου ειπε μαλακια ηταν οταν ειπε οτι τα παιδια μου τα αγαπαει αυτη 100 φορες και οχι 1 οσο εγω (και καλα του παιδιου μου το παιδι ειναι 100 φορες παιδι)...ποια αυτη που παιρνει τηλ μονο τις κυριακες για να μη χρεωνεται,που μπηκαμε νοσοκομειο με τον κωνσταντινο κι επειδη ηταν μεσοβδομαδα δε πηρε ουτε ενα τηλ...και της ειπα πολυ γλυκα "ε ναι τα δικα σου τα αγαπαει η γιαγια η βασιλω(η πεθερα της) και οχι εσυ,τα δικα μου τα αγαπας εσυ και οχι εγω".....και δε ξαναπε ουτε το κλασσικο "του παιδιου μου το παιδι ειναι 2 φορες παιδι".......χαχαχαχα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι η κορη μ ειναι!!!!την εχω βαλει μαρακι στο γυμναστηριο της κ το παιχνιδι που ειναι στα χερια της ειναι με κοιμπακια κ παταει αυτη με τις κινησεις π κανει κ ειναι 12χρ αυτο το παιχνιδι!!!εχει κ μια κουδουνιστρα κουκλακι hrllokitty...κλασικα δωρο απο την αδελφη μ αυτη...
περα απο τα περιστρεφομενα καποια κουδουνιστρα μαλακια να παρεις που σε λιγο καιρο θα θελει να πιανει πραγματα κ να τ εξερευνει...

καπως ετσι το σκεφτομουν ευα κ ετσι γινεται..καλα μωρε εδω εισαι για οτι κ αν χρειαστω ε?ευχαρισυω!!!οσο για την πεθερα,χαμενη υποθεση ειναι η δικια μ!!!κ γιαυτο δεν ασχολουμε...δεν σας ειπα..ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ή ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Ή ΣΠΕΡΜΑΓΧΕΤΥΣΗ... Very Happy προχθες μ τ ειπε..


ελμπονακι μ με το καλο τησ ευχομαι κ να χει μια καλη εγκυμοσυνη!!! Smile
αυτο με το ραδιο ταποθηκευσα κ εγω κ ευχαριστουμε!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη καταρχην ευχαριστω που με θυμηθηκες!θα το κοιταξω.αλλα ποιος να μου κρατησει τη μικρη να τρεξω Καλλιθεα Crying or Very sad

πολλες εγκυμοσυνες ρε κοριτσια απο περσυ η ειναι η ιδεα μου επειδη εμεινα εγκυος εγω;
να εχουν ολα τα κοριτσια τελειομηνες κ καλες εγκυμοσηνες!!

Ζετα ουτε περιστρεφομενο εχω.. πρεπει κατι να παρω στο παιδι μου..!!!μακαρι να μεινει εγκυος να ηρεμησεις κι εσυ!

Ευακι μπραβο!της τη λες με το γαντι!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τώρα μπήκα και σας διάβασα. Μου φτιάχνετε την διάθεση.
Ναι βρε Ζέτα πρέπει να ξαναρχίσω να κάνω κάνα γαζί. Προς το παρόν κλείνω γιατί είναι όλοι οι ταλιμπάν μου εδώ κι εγώ ολομόναχή. Ο γιώργος υπηρεσία. Το πρωί που είπουν και τα παιδιά ησυχία έχω. Μετά χαμός. Αύριο όμως που θα έχει απαλλαγή καιθα τον έχω μες στα πόδια μου θα λέω δεν ήταν να έχεις υπηρεσία καλ΄τερα!!1!
Κλείνω τώρα. Τα λέμε το βράδυ.

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι βρε μαρακι μ να μεινει κ να της πανε ολα καλα...μαζι ημασταν καποια εποχη εγκυες..εγω το ωασα 2 μηνων κ αυτη το γεννησε στον 5ο μηνα αλλα πεθαμενο,κατι ειχε το μωρο ειχε κ ανοιχτο τραχηλο κ δεν προλαβε να κανει περιδεση...μακαρι,μακαρι να πιασει με την 1η κ να μεινει...συγνωμη π το λεω αλλα ετσι θα ησυχασω κ θα με αδησει ηρεμη Rolling Eyes

γεια σ ματινα,τα λεμε αυριο.. Μανούλες Ιουνίου-Ιουλίου 2012 #4 - Σελίδα 25 417472

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι κανετε κοριτσια????????
εμεις τωα ηρεμισαμε απο τις 3 κλαμαααααααααα!!!!!ποναει το κεφαλι μου παρα πολυ!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ζετα θα σε δωσω οδηγιες να ραψεις μονη σ ενα σλινγκ για την πεθερα σου να της φυγει το καφασι!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pali gkrinia k klama

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη ακυρη η Καλλιθεα..
υπολειπομαι μιας μικρης λεπτομερειας.. Βεβαίωση εμπειρίας σε δημοτικούς παιδικούς σταθμούς


ΠΗΓΗ: www.dikaiologitika.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις