Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
509 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 509 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια..τι γινεται?
εμενα χθες εκλαιγε κανενα 10λεπτο αλλα τι κλαμα ηταν αυτο..ξαπλωσαμε κατα τις 10..κοιμηθηκε αλλα 11,30 την επιασε το κλαμα..φανταστητε απο τον υπνο κ εγω..καλες 1 πηγαμε στο κρεβατι..
να σας ρωτησω,τα χερια της ειναι παρα πολυ παγωμενα ενω ειναι καλα ντυμενη,τι συμαινει αυτο?

ελενη αυτο με τα παιχνιδια ειναι μαρτυριο αλλα μολις δει την μπλε σακουλα αρχιζει κ τα μαζευει στο λεπτο..ειναι παρα πολλα κ αν δεν τα βαλει ολα στην μεση δεν κανει..κ στο κρεβατι μας φερνει τουλαχιστον 3 αμαξακια για να κοιμηθει..

μπεμπα απονευρωση ε?περαστικα..

ματινακι μ ελπιζω ολα να πανε καλα κ θα περιμενουμε νεα σ..

ευα,πανικος?τι εγινε καλε?

μαχη τοσο γαλα βρε να πετατε?πες του γιου σ οτι δεν ειναι καιρος για σπαταλες!!χαχα..μην αγχω με τις κρεμες θα τα παει καλυτερα,να μην τον πιεζεις στην αρχη..μηπως δεν σ πειναει στο 3ωρο κ θελει πιο μετα να πιει το γαλα τ?αστον να δεις ποτε θα πεινασει κ τ το κανεις τοτε..

μπεμπεκακι καλημερα κ θα σε περιμενουμε..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!
ματινακι μου τι να πω...ηρεμια ανασες και.....θα περασει...μπραβο σου παντως που κανεις βημα συμφιλιωσης...εγω δε προκειται να κανω το αντιστοιχο βημα γιατι και να το κανω τη συνεχεια την ξερω,θα πατησουν ξανα την ευα κατω...να σου πω κιολας οτι με αγχωνει λιγο αυτο το ταξιδι...μηπως ο αντρας σου το εχει βαλει οντως σκοπο να πατε να μεινετε με την μανα του? Rolling Eyes pale pale pale pale paleπεριμενουμε νεα...
εγω χθες ετρεχα και δεν εφτανα...ολο το πρωι διαβαζαμε,μαγειρεμα,θηλασμοι κλασσικο πρωινο.μας πηρε λιγο παραπανω το διαβασμα γιατι ηταν γκρινιαρης ο μεγαλος αλλα οκ...μετα τον πηγα σχολειο και αφου επεστρεψα λεω ας κανω ενα μπανιο να κανω και το μωρο για να κανω τα 2 μεγαλα το βραδυ-ειμαστε και πολλοι...τσουπ χτυπαει τηλεφωνο ο αντρας μου να παω εγω να παρω την μεσαια-μα χριστιανε μου νωριτερα δε μπορουσες να παρεις αφου ειχα βγει με το αμαξι για τον μεγαλο θα επαιρνα και την μεσαια...αντε τωρα στεγνωνε μαλλια...και καλα τα δικα μου,της μπεμπας?που εχει και πολυ???τεσπα το ντυνω σα κρεμμυδι παμε να φερουμε την ελενη.γυρναμε,η ελενη να κλαψουριζει δε θελω να ξαναπαω σχολειο και τετοια -ναι θυμηθηκε να περασει φαση προσαρμογης το παιδι μου....ερχεται ο βαγγος,τον παιρνουν απο τη δουλεια να ξαναφυγει και πανω που ειχα κοιμηθει στο θηλασμο με ξυπναει να εχω το νου μου στην ελενη.καλα που ξυπνησα εν τελει γιατι πηγα να δω την εξελιξη του πλυντηριου και βλεπω την αποθηκη μεσα στα νερα,δεν ειχα βιδωσει το φιλτρο η χαζη γιατι την ωρα που το επλενα εκλαψε το μωρο και κατεβηκα να θηλασω.μαζευω τα νερα,βαζω για μπανιο την ελενη που προλαβε περιχαρης και τσαλαβουτησε στα νερα,παω βιβλιοπωλειο και σουπερ,παιρνω και τον μεγαλο απο το σχολειο ευτυχως ειχε γυρισει ο β και δε τα τραβολογουσα και τα 3 μαζι μου...τεσπα να μην πολυλογω ολη μερα στο τρεξιμο!το βραδακι που μπηκα ειχα χρονο αλλα ειχα πολυ περισσοτερη κουραση και πηγα κοιμηθηκα... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
εσεις τι νεα?
ζετακι εχεις τοσο μικρη αδερφη?ποσα αδερφια ειστε?εμενα η αδερφη μου η μικρη ειναι 10 χρονων!!!!!!!!χαχαχαχα
για τα χερακια της μην αγχωνεσαι!ειναι πολυ μικρα τα αγγεια στα δαχτυλακια μωρε και δε μπορει να τα ζεστανει η κυκλοφορια του αιματος.απο το σβερκο της θα βλεπεις αν το παιδι ειναι ζεστο οκ,αν ειναι κρυο τοτε κρυωνει! Wink

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βρε ευακι αλλα αυτα σε μια μερα?!!!πω πω τι τραβηξες!!!κ με το πλυντηριο,θα χε σηκωθει η τριχα μ καγγελο!!!παει περασαν ομως...

στο υπολοιπο κορμακι της ειναι ζεστη κ τωρα την ξαναπιασα κ εχουν ζεστεθει κ τα χερακια της...

ειμαστε 3 κορες!!!η κουλα 30εγω 28 κ η μανια 12...ημουν 16 οταν γεννηθηκε η μικρη κ την μεγαλωσα εγω αφου η μαμα πηγαινε χωραφι κ εμενα ειπε 'μαμα'..!!τωρα παει 1η γυμνασιο αλλα ειναι μια κουκλα...κ εχει κ δικο της στυλακι στο ντυσιμο κ ακριβες προτιμησεις!!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευακι κουραστικα μονο που τα φανταζομουν!!!!!!χχαχαχαχααχχαχαχα
κ εμενα κρυα ειναι ταχερια του τις περισοτερες φορες!!!!τι μαγειρευουμε σημερα??

kdeli


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ????????

ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΧΟΡΤΑ ΚΑΙ ΨΑΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

http://​dimiourgiesxeiros.web​s.com/

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
το τι κανω παλι σημερα δεν λεγεται κ ολα πρεπει να ναι ετοιμα πριν ερθει ο σπυρος για να το χαρω λιγο το σπιτι στην εντελεια!!!

εγω δεν ξερω καθολου μα καθολου τι να ψησω σημερα!!!τα χω βαρεθει ολα!!!θα νοιξω την καταψυξη κ οτι βρω θα ψησω..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω και την καταψυξη που ανοιξα παλι δε βρηκα τι να μαγειρεψω!μηπως καμια ομελετα???λεμε τωρα...θα δειξει...
εμεις ειμαστε 6 αδερφια εγω 29(30 παρα κατι δλδ) και η μικροτερη 10!!!!ημουν φοιτητρια στο 3ο ετος οταν γεννηθηκε και απειδη σπουδαζα στην αθηνα,μετα παντρευτηκα κτλ δεν εχω ζησει μαζι της παρα εναν μονο χρονο οσο καιρο δεν ειχαμε κοινη μεταθεση με τον αντρα μου!αλλα κανουμε κατι καυγαδες αλλο πραμα!!!!!!!!χαχαχαχαχα
παω να ξαναδω την καταψυξη μπας και....... Rolling Eyes

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα...Εύα, εγώ αν ήμουν στη θέση σου το πιο πιθανό ήταν να έχω σπάσει όλο το σπίτι από τα νεύρα μου ή θα είχα κάτσει στη μέση από τα νερά και θα έκλαιγα..πω πω χαρά στο κουράγιο και στην υπομονή σου...

Ματίνα, εύχομαι να μην καταχραστεί ο άντρας σου την ένδειξη καλής θέλησης...

Ελένη, Πόπη, Μπεμπεκάκι μου, Κdeli καλημέρα σας !

Ο μπέμπης έκανε την ανατροπή και ξύπνησε στις 6 σήμερα, μετά από μία ώρα ξανακοιμήθηκε βέβαια άλλα ο άντρας μου ως συνήθως ροχάλιζε και μέχρι να ξανακοιμηθώ , ξαναξύπνησα....Το μεσημέρι δε θα μπορέσω να ξεκουραστώ γιατί έχω πρόβα...τουλάχιστον αυτό είναι καλό...

Αντε να δούμε πώς θα μας πάει η μέρα...προς το παρόν το μικρό μου είναι χαμογελαστό και ευδιάθετο...χτες το βράδυ πάλι γκρίνια μέχρι να τον ηρεμήσουμε γανιάσαμε...Το καλό ήταν που εμένα πιάστηκε ο λαιμός μου από το βάρος και το έδωσα στον άντρα μου να τον κοιμήσει...Και όντως τον έκανε βόλτες πέρα δώθε μέχρι που κοιμήθηκε...δεν πίστευα τα μάτια μου...ο δικός μου ο άντρας που μόλις πάρει το μωρό μετά από 5 λεπτά βαριέται και το αφήνει κάτω κράτησε τόση ώρα το μπέμπη κουνώντας τον μέχρι να κοιμηθεί, ενώ η αφεντιά μου ήταν ξάπλα στο κρεβάτι κι έβλεπε private practice? Μπορεί και να χιονίσει.....

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερουδια γλυκιες!!!!τι κανετε ?τα νινακια???

ευακι χαρα στο κουραγιο σου-ηρωιδα-!!!

εμεις γιουβαρλοσουπα σημερα!!

μαρκελα μου στρωνει σιγα σιγα!!!

ελενη καλα εκαες με τ παιχνιδια κ εμενα η μανα μ τα πετουσε στ δρομο!!! Very Happy Shocked Shocked

βεβεκ καλο τρεξιμο καλη μ!!

η μπεμπα μ κομαται σκετη γλυκα το αγγελουδι μ!χθες μαφησε να κανω δουλειες για να στρωσω χαλια!!

ευτυχως κοιμαται τα βραδια κ ξεκουραζομαι!!!!ρε κοριτσια τα βραδυα δεν πεινανε κοιμαται σχεδον 8ωρο σερι??

λοιπον ετοιμαζουμε γαμο βαπτιση γι αρχες μαρτη!οποιαδηποτε συμβουλη απο τς εμπειρες καλοδεχουμενη!!

ευακι μπορω στ πικασα να βαλω 3φωτο σε 1???

καλε τι μικαρα αδερφια εχετε!!!εμεις ειμαστε 2 κοριτσια με 16μηνες διαφορα!εγω η μεγαλυτερη!

πωπωπω πολλα τα ειπα!παω να διορθωσω εκθεσεις!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια απο τα ιδια κ η δικια μ καταψυξη..βρηκα ψαρι κ θα τ το κανω με την ντοματα κ πατατα μεσα..ηδη 'κολυμπαει' το ψαρι στο νερο...

χρυσα εμενα χθες κοιμοταν απο τις 10 κ οταν μετα απο τα πολλα ξυπνησε απο τοκλαμα λεει'σουτ μπεμπα,κοιμομαστε τωρα!!αντε κ σημερα πως να κοιμηθουμε!!' αυτα...του χαλασε τον υπνο γιατι μονο αυτος δουλευει κ πρεπει να κοιμηθει..τεσπα μην φουντωσω παλι κ εχω τοσα να κανω κ ακομα παλευω...

6 παιδια?!!!ουαου...κ εγω μετα απο 1 ετους εφυγα για σπουδες,γυρισα κ παντρευτηκα κ δεν την εχω ζησει κ πολυ αλλα καλα τα παμε..ειναι πιο κοντα με την κουλα αφου μενει στο πατρικο μας κ την βλεπει καθε μερα..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι καλε μπορεις!αλλα δε ξερω πως!αυτο το κανει ο βαγγος!εμεις και για ταυτοτητες βγαζουμε φωτο,τις επεξεργαζεται ο βαγγος και τις βαζει πολλες μαζι σε μια φωτο και παμε και εκτυπωνουμε!σιγα μη παω να δωσω 12 ευρω στον φωτογραφο!αφου αμα το κανω αυτο μου βγαινει 30λεπτα! Wink
αμα ερθει νωρις σημερα θα του πω να μου δειξει οκ?
αυτουνου βεβαια του αρεσει ενα αλλο προγραμμα που βαριεμαι αφορητα να μου το δειξει αλλα θα το υποστω και θα σας το δειξω!!!χαχαχαχαχα

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μ'αρεσει που δουλευα σε φωτογραφο.τρομαρα μου τιποτα δεν θυμαμαι!!!!βασικα δουλευαμε το φωτοσοπ,αν κατσω να ασχοληθω θα τα θυμηθω ολα αλλα που χρονος????οποτε παω να κατσω να κανω κατι για προσκλητηριο τη μια ο μπεμπης την αλλη η αναστασια το βραδυ ο κωστας.......χαχαχαχα

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχχ ρε Ευακι να σαι καλα!θελω να βγαλω 3 σβουρες φωτογραφια εχω συλλογη μια μεγαλη μια μεσαια μια μικρη(γαμοβαπτιση για) κ να τα βαλω στο προσκλητηριο!δεν βιαζομαι οποτε μην αγχωνεσαι οποτε προλαβεις!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elbono έγραψε:αχχ ρε Ευακι να σαι καλα!θελω να βγαλω 3 σβουρες φωτογραφια εχω συλλογη μια μεγαλη μια μεσαια μια μικρη(γαμοβαπτιση για) κ να τα βαλω στο προσκλητηριο!δεν βιαζομαι οποτε μην αγχωνεσαι οποτε προλαβεις!

σβουρες???... scratch scratch scratch scratch

σημερα η μερα χαλαρη μου φαινεται!η μπεμπα κοιμαται και ο γιος μ δεν εχει διαβασμα!λιγο επαναληψη καναμε οποτε ζετακι παω να τελειωσω το σλινγκ σου!δε θα στο στειλω αυτη τη βδομαμαδα γιατι ειναι αργια αυριο εδω και να μην ειναι στα ταχυδρομια με τις μερες και χαθει!ααααα και πες μου πως να στο στειλω!

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι κ θα δωσω κ μπομπονιερες στ παιδακια σβουρες(ξυλινη)! Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε ευακι να σε ρωτησω?ποσο κοστιζει το σλινκ?μεχρι ποσα κιλα ειναι?κ παει κ αναλογα με το σωματοτιπο της γυναικας το ποσο υφασμα θελει?αποριες!!!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαος!!!αυτο λεω μονο!!!που θα παει θα περασει αυτη η μερα...απο δουλειες,δεν συμβαινει κατι αλλο...

το ευακι εχει λυσεις για μας εμεις να δω τι θα τηςκανουμεε με τοση εξυπηρετηση που μας κανει...ελμπονο μ εγω εκανα γαμοβαφτιση αλλα τωρα τρεχω ισως ταπογευμματακι να πω τι ειχα κανει...ωραιες οι σβουρες!!!κ δεν εχω προγραμμα στο λαπτοπ για να διαβαζει dvd για να περασω τις φωτο απο τον γαμο να δειτε..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενακι υπαρχουν σαιτ που τα πουλανε απο 30 μεχρι 65 ευρω.αυτο με τα 30 ευρω εχει μονο υφασμα μονό και κρικους.εγω το σλινγκ της ζετας πχ που με εφερε σε επαφη με τιμες και υφασματα το εκανα διπλο-διχρωμο υφασμα,με θηκη με φερμουαρ,τους αυθεντικους κρικους απο αμερικη και χοντρικα στο μυαλο μου βγηκε καπου 30ευρω.μπορει και 35 δε μπορω να τα ξεχωρισω τωρα γιατι εκανα και κατι δικα μου ψωνια εκεινες τις μερες που κατεβηκα στην αγορα.εγω με το δικο μου με διπλο υφασμα φοραω ακομη την τριχρονη κορη μου ανετα!και την ιδια επιλογη υφασματος εκανα και για τη ζετα.βαμβακερο 100% ολο γιατι το κορμακι του παιδιου μας ακουμπαει πανω του.τωρα καποια που το κανει επαγγελματικα σιγουρα της βγαινει πιο φτηνα γιατι θα αγοραζει πιο μαζικα υφασματα-κλωστες-κρικους-φερμουαρ αλλα τοτε θα πρεπει να κοστολογηθει και ο χρονος της και η πιεση να παραδωσει.αρα παλι πανω κατω στα 30 λεω αλλα οχι με μονό υφασμα.το συγκεκριμενο σαιτ που τα εχει 30 ευρω με μονό υφασμα το θεωρω ολιγον τι εκμεταλλευση...γνωμη μου παντα μην παρεξηγηθουμε!εγω τωρα χαβαλε κανω για μια φιλη που μου το ζητησε!
αυτο το εχετε δει?
http://www.eimaimama.gr/2012/07/thiki-gia-ti-fortisi-tou-kinitou.html
και πιο ομορφο εδω
http://www.makeit-loveit.com/2011/12/holder-for-charging-cell-phone-made-from-lotion-bottle.html
χαχαχα το καναμε με τον γιο μου σημερα!!!καντε το μην πατε να αγορεσετε!!!6 ευρω τα πουλανε!!!χαχαχαχα

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:ελενακι υπαρχουν σαιτ που τα πουλανε απο 30 μεχρι 65 ευρω.αυτο με τα 30 ευρω εχει μονο υφασμα μονό και κρικους.εγω το σλινγκ της ζετας πχ που με εφερε σε επαφη με τιμες και υφασματα το εκανα διπλο-διχρωμο υφασμα,με θηκη με φερμουαρ,τους αυθεντικους κρικους απο αμερικη και χοντρικα στο μυαλο μου βγηκε καπου 30ευρω.μπορει και 35 δε μπορω να τα ξεχωρισω τωρα γιατι εκανα και κατι δικα μου ψωνια εκεινες τις μερες που κατεβηκα στην αγορα.εγω με το δικο μου με διπλο υφασμα φοραω ακομη την τριχρονη κορη μου ανετα!και την ιδια επιλογη υφασματος εκανα και για τη ζετα.βαμβακερο 100% ολο γιατι το κορμακι του παιδιου μας ακουμπαει πανω του.τωρα καποια που το κανει επαγγελματικα σιγουρα της βγαινει πιο φτηνα γιατι θα αγοραζει πιο μαζικα υφασματα-κλωστες-κρικους-φερμουαρ αλλα τοτε θα πρεπει να κοστολογηθει και ο χρονος της και η πιεση να παραδωσει.αρα παλι πανω κατω στα 30 λεω αλλα οχι με μονό υφασμα.το συγκεκριμενο σαιτ που τα εχει 30 ευρω με μονό υφασμα το θεωρω ολιγον τι εκμεταλλευση...γνωμη μου παντα μην παρεξηγηθουμε!εγω τωρα χαβαλε κανω για μια φιλη που μου το ζητησε!
αυτο το εχετε δει?
http://www.eimaimama.gr/2012/07/thiki-gia-ti-fortisi-tou-kinitou.html
και πιο ομορφο εδω
http://www.makeit-loveit.com/2011/12/holder-for-charging-cell-phone-made-from-lotion-bottle.html
χαχαχα το καναμε με τον γιο μου σημερα!!!καντε το μην πατε να
αγορεσετε!!!6 ευρω τα πουλανε!!!χαχαχαχα



φοβερες οι θηκες!!!εγω δεν υπαρχει περιπτωση να το κανω μονη ενα κουμπι κ με το ζορι το ραβω χαχαχαχα!!!!το σκεφτομαι πολυ σοβαρα γιατι εχει αρχησει να μου τη δινει που δεν μπορω να κατεβω θεσ/νικη.τον κωστα τον παρακαλαω κ δεν θελει την τριτη μεχρι τα διαβατα ειναι να παμε κ ειναι μες στη γκρινια. κ λεω να παρω ενα τετοιο γιατι καροτσι μωρο αναστασια μεσα στο αστικο δεν θελω ενω το μωρο εκει την αναστασια απο το χερι κ μπενω δεν αντεχω αλλο εδω βαρεθηκααααααααααα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!


το κομπρεσερ δουλευει απο το πρωι κ φανταστητε την κορη μ...δεν εχει κλεισει ματι κ κλαιει..του ειπα κ εγω καλα ειναι για τωρα κ για το μωρο να ηρεμησει αλλα κ για την γειτονια,μην τα θελουμε ολα δικα μας!!!αυτος θελει να τελειωνει αλλα το κεφαλι μ ειναι καζανι...σκετη τρελα αυτος ο ανθρωπος!!ο πεθερος εννοω..ολο το σπιτι ντιντινιζει!!!!!!!!

πραγματικα εισαι αστερι ευα..πολυ ωραια ιδεα αυτο...μπραβο!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευακι εχεις πμ...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spyros3 έγραψε:ευακι εχεις πμ...

κι εσυ!!! Very Happy

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
βαμβακι στα αυτια ζετα!!!!!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια ειστε καλα?
πριν λιγο ακουσε ο αντρας μου στις ειδησεις οτι τα βρεφικα γαλατα θα πωωλουντε στα σουπερ μαρκετ .μονο 1 βρεφικης ηλικιας ετσι

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
k εγω το ακουσα ποπη χθες.το εχουν πιο φθηνο.22 το επερνα απο το φαρμακειο 18 ειχε στο μασουτη οταν γεννησα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις