Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
230 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 230 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini2 έγραψε:
evi86 έγραψε:
maria1984 έγραψε:Γεια σου Ευη ... Αν ειναι δυνατόν όλα σε εσάς θα τύχουν φέτος;;;Ποιος σας έκανε ποδαρικό ;;; Εύχομαι αυτο με το δέντρο να ειναι το τελευταίο δυσάρεστο που σας συμβαίνει κ απο εδω κ πέρα να έχετε μόνο χαρούμενα νεακια...


Μαρακι μου ειδες γκαντεμια;;;Ολα φετος τυχανε...Δεν πειραζει ομως φετος ηρθε και ο μπεμπης μου οποτε ολα τα ξεπερναμε
μαλλον η πεθερα σου εχει τον καλο σας λογο και σας ματιαξε.κανε κανα ευχελαιο στο σπιτι.


Γι'αυτο δεν αμφιβαλλω ειρηνη.Το ματι της μπορει να σκοτωσει ανθρωπο...

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου ευη μου.σας εφαγε η μουλαρα.συγγνωμη κιολας,αλλα ελεος το ματι της.ο αντρουλης σου ειναι καλυτερα;εσυ πως πας καλο μου;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
demmy29 έγραψε:Γεια σου ευη μου.σας εφαγε η μουλαρα.συγγνωμη κιολας,αλλα ελεος το ματι της.ο αντρουλης σου ειναι καλυτερα;εσυ πως πας καλο μου;


Δημητρα μου πες οτι θες γι'αυτη δεν με ενοχλει καθολου ισα ισα.Ο αντρουλης μου δεν ποναει μεν απο τα χαπια αλλα ξαπλα ειναι κι αυτος.Το ποδι του παντως παει καλυτερα απ'οτι το χερι.Εγω με τα γιατροσοφια της μανουλας μου γινομαι σιγα σιγα περδικι.Μαλλον θα φυγει μεθαυριο ομως και δεν ξερω τι θα κανουμε μετα.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια!
πειναωωωωω λεμε....αλλα το προβλημα μου ειναι τα νευρα μου Twisted Evil
το λυπαμαι το ιωαννακι μου. αληθεια. με πιεζει πολυ ο μπεμπης κατω δεξια-πολυ δεξια λεμε ο ατιμος-ασε που ολο πεταει πωπω και εγω ποναω. αντε να περασει ετσι ο καιρος, με βλεπω στο δαφνι στο τελος.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marilou27 έγραψε:γεια σας κοριτσακια μου Very Happy σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι να σχολιασω πολλα Embarassed μαιρη μου περραστικα, και σε εσενα ευη μου.στελλα αντε με το καλο.χριστινα μπραβο που την ανεβασες ειναι τελεια η μπεμπουλα να σου ζησει φωτεινουλα.ηρθε η μαμα μου σημερα και απο το πρωι κανουμε δουλειες.αυριο παω στο ρεα για το ραμμα το πρωι για να δουμε τι θα γινει.κατα τα αλλα ολα καλα.πολλα φιλια σε ολες αυριο οταν μπορεσω θα σας πω τα νεα μου.

μαριλου που εισαι? πηγες? γεννησες μηπως? αν δεν μπεις μεχρι αυριο το απογευμα, θα θεωρησω οτι γεννησες. κοιτα μην παρω τζαμπα χαρα ε...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευη εγω με τα νευρα μου, εσεις με την γλωσσοφαγια της πεθερας....μια χαρα...δεν περνουσε εκεινη την ωρα απο την πορτα η ακατανομαστη??????

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευη εγω με τα νευρα μου, εσεις με την γλωσσοφαγια της πεθερας....μια χαρα...δεν περνουσε εκεινη την ωρα απο την πορτα η ακατανομαστη??????

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαιρετω΄!!! γέννησε καμία μας καλέ???

εγώ είμαι ακόμα γραφείο. έχω κάτι καρότα και κάτι σελινα δίπλα μου να πάω σπίτι κατά τις δέκα να πάω βόλτα τον σκύλο να κάνω καμιά σούπα. Δεν μου φτάνουν ΟΛΑ είμαι ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Συγγνώμη για την παράκρουση αλλά με λυπάμαι το ομολογώ.

Ρε κορίτσια εμένα η μικρή με πιέζει παντού όυτε να περπατήσω δεν μπορώ καλά καλά! Ευτυχώς έχω γιατρο την Παρασκευή γιατί ανησυχώ!! Μπορεί βέβαια να είναι και από την κούραση!!

ΦΙΛΙΑ!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ισοφάρισε και ο Θρύλος!! Ασχετο!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σιγή...τι παθατε καλέ?? βράζει η σούπα...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Very Happy Very Happy
πολυυυυ δυσκολη η χθεσινη μερα. εκανε μια αταξια η ιωαννα και η τιμωρια της ηταν να μην ανοιξει η τηλ οοοοολη μερα. ε μου εσπασε τα νευρα λεμε. νομιζω -ειμαι σχεδον σιγουρη-οτι ζηλευει και την κοιλια.φανταστειτε τι εχω να παθω οταν γεννησω.....χα βαχ λεω απο τωρα. θα την παρω σημερα να παμε βολτα να εξαφαφανιστουμε μηπως και ηρεμησει λιγο. μαγειρεμα δεν εχω, οποτε βουρ για εξω.....
καλε που εξαφανιστηκατε ολες εχθες?
μαιρη περαστικα σου. η μπεμπα μεγαλωνει και σε ποναει παντου.και εμενα μια απο τα ιδια....αστα υπομονη
μαριλου που εισαι.τι κανεις βρε κοριτσι?

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσακια μου Very Happy δεν γεννησα ακομα απλα δεν προλαβα εχθες να μπω.αφηστε με πονεσε λιγο αλλα δεν πειραζει μου ειπε οτι η μπεμπα εχει κατεβει και οποτε τωρα περιμενουμε.αθανασια μου υπομονη με τα νευρακια η ιωαννιτσα θα πρεπει να συνηθισει και τον μπεμπη θα ειναι δυσκολο στην αρχη αλλα θα τον συνηθισει μην αγχωνεσαι.αντε να δουμε ποιο θα ειναι το επομενο μωρακι της ομαδουλας μας Very Happy

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου! Εγώ πάλι χάλια ύπνο. Πονάω παντού ρε κορίτσια, πλάτη, μέση, γόνατα... Ερήπιο νιώθω κι εγώ. Μαιρούρα περαστικά σου! Εγώ λέω να φτιάξω μπάμιες γιατί δε μου φτάνει ο πόνος παντού έχω και τα τρεία δέλτα:
Δυσκοιλιότητα
Δύσπνοια
Δυσπεψία...
Είμαι τέλεια.......Φιλάκια πολλά!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Καλημέρα κοριτσάκια μου! Εγώ πάλι χάλια ύπνο. Πονάω παντού ρε κορίτσια, πλάτη, μέση, γόνατα... Ερήπιο νιώθω κι εγώ. Μαιρούρα περαστικά σου! Εγώ λέω να φτιάξω μπάμιες γιατί δε μου φτάνει ο πόνος παντού έχω και τα τρεία δέλτα:
Δυσκοιλιότητα
Δύσπνοια
Δυσπεψία...
Είμαι τέλεια.......Φιλάκια πολλά!

αχ δημητρα υπομονη ειναι επειδη βαραινεις πιεζει και η μπεμπα.και γω το πρωι σηκωνομαι λες και εχω σκαψει!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα μαριλου....ναι υπομονη κανω, θα το αντιμετωπισω και αυτο που θα μου παει..... οποτε τωρα σου ειπε οτι απλα περιμενεις ε? σηκωνεσαι ομως ε?
δημητρα καλημερα. δεν μου λες βρε κοριτσακι, την συσπεψια με τις μπαμπιες θα την καταπολεμησεις????? μηπως σου πεσουν 'βαριες', ειδικα αν ειναι και κοκκινιστες. μηπως να φας λιγο τραχανα, πουρε, κατι πιο 'μαλακο'??? α φτιαξε γιουρβαλακια με καστανο ρυζακι Wink

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια η μεση,πλατη,γονατα ειναι μαλλον απο την ξαπλα.... καντε μπανιο με ζεστο νερακι να χαλαρωσουν οι μυς σας. εμενα τουλαχιστον τετοιες οδηγιες μου ειχε δωσει ο ντοκ οταν ημουν ξαπλα στην ιωαννα.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!!!
Βλέπω μια μια καταρέει!
Κ εγώ μια από τα ίδια...αν κ σήμερα νιώθω λίγο πιο...power!!!

Αθανασία καλά να περάσετε στη βόλτα!
Μαίρη περαστικά!!!
Δήμητρα, μην πολυκουράζεσαι. Κ το θέμα με το εντεράκι πονάει..οτι κ να τρώω.
Μαριλού, με το καλό κ εσύ κοπέλα μου!

Πάω να βρώ το εκκαθαριστικό να πληρώσει ο άντρας μου την 2η δόση, γιατί λήγει κ αυτό.
Μάκια!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα ελενη μου και σε σενα!αθανασια μου ναι σηκωνομαι κανονικοτατα και θελω συνεχεια βολτες να πηγαινω!ευτυχως ηρθε η μαμα μου και δεν κανω σχεδον τιποτα! Embarassed

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αθανασια μου,μαριλου και ελενακι καλη σας μερα!ειπα για μπαμιες μηπως και παω τουαλετα...ο πουρες κ ο τραχανας δε σφιγκουν;δραμα η κατασταση.και ειχα κατι μηνες δε ειχα θεμα.τωρα μου ξαναρθε.θελω να κανω κακα μου...χαχα.ακουγεται πολυ αστειο..ασε μαριλου κι εγω σηκωθηκα λες και δουλευα σε οικοδομη ολο το βραδυ.το μπανακι καπως βοηθαει.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την demmy29 στις Δευ Οκτ 29, 2012 11:32 pm, 1 φορά

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?εμεις καλα εδω.εφτιαξε ο καιρος σημερα.ειναι μερα για βολτες γιατι απο αυριο ειπαν παλι βροχες.
υπομονη σε οσες πονανε.θα περασει.με την δυσκοιλιοτητα εχω κι εγω ενα θεμα και οταν πιεζει ο μπεμπης στο εντερο εκει να δειτε πονο.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια..!!! Very Happy Τι μου κάνετε; Υπομονή με τα πονάκια, όλες τα έχουμε! Εγώ για να σηκωθώ από το κρεβάτι, κάθε πρωί έχουμε θέαμα, χαχα!

Υπάρχει μια μικρή περίπτωση να καταφέρω να δω τη μαία μου πάλι σήμερα, διαφορετικά ίσως την Πέμπτη. Όπου την Πέμπτη θα δω σίγουρα και το ντοκτ. Άντε να μάθουμε επιτέλους που βρισκόμαστε... Χτες είχα πάλι λίγα πονάκια περιόδου και με ξαναθυμήθηκαν κάποιες πιο δυνατές συσπασούλες...! Παιχνιδάκια μου κάνει η μήτρα μου φαίνεται...!

Μαριλού μου πάντως εγώ δε θέλω ακόμα να είμαι η επόμενη, αν το θέλεις σου παραχωρώ τη σειρά μου, χιχιχι!

Δημητρούλα για τη δύσπνοια/δυσφορία υπομονή. Για τη δυσκοιλιότητα πίνε πολύ νεράκι και χυμό καθώς και φρουτάκια (αν μπορείς τίποτα ακτινίδια). Επίσης, να σηκώνεστε και λιγάκι όσες μπορείτε, η κίνηση βοηθάει στο έντερο!

Τζενάκι έχουμε ίδια ΠΗΤ, αλλά γεννήσαμε και το 1ο μας στις 38 και 4, τι σύμπτωση!!! Πάντως, όταν αναφέρομαι στο σεξ ως προετοιμασία για τον τοκετό, εννοώ φυσικά ελεύθερο. Το σπέρμα είναι που θα μαλακώσει τον τράχηλο, οπότε ξεχνάμε τα προφυλακτικά...
Εύη, αν σε παρηγορεί καθόλου αυτό, το σεξ σε αυτή την φάση για μένα τουλάχιστον δεν αποτελεί και καμιά σπουδαία ευχαρίστηση! Τι να το κάνεις όταν πονάς παντού!!!!!

Ειρήνη μου, ναι, είναι τραγικοί στη νεοσέτ, έχε χάρη που βιάζομαι τώρα και λέω μήπως κερδίσω χρόνο, αλλιώς θα είχαν ήδη φάει Χ. Θα δούμε σήμερα τελικά, αν δεν έχω μια καλή απάντηση σχετικά με το χρόνο παράδοσης (όπου μάλλον θα έχω ήδη γεννήσει), θα πάμε το απόγευμα να παραγγείλουμε από αλλού...!

Αθανασία μου εμένα η μικρή επιμένει όλη την ώρα να σκαρφαλώνει πάνω στην κοιλιά! Πόσο να αντέξω η δύστυχη; Και, ναι, σίγουρα θα αντιδράσουν κάπως τα μικράκια μας, ας ελπίσουμε ότι δε θα έχουμε τίποτα σοβαρό...!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοιλιτσες πως είστε ;;; Εγω απόψε χορτασα ύπνο κ ξυπνησα με πολλή όρεξη. Εγω τον μόνο πόνο που έχω εδω κ καιρο ειναι στην πλάτη κάτι ύψος που κουμπωνει το σουτιέν κ ειδικα όταν κάνω δουλειές ειναι που δεν αντεχεται καθόλου ... Δυσκιλιοτητα είχα κ εγω πριν 2-3 μήνες αλλα μου έδωσε ο γιατρός σιρόπι duphalac κ μέσα σε 1 βδομάδα μου πέρασε κ απο τότε δεν με έχει ξαναπιασει . Το απόγευμα έχω πάλι γιατρο άντε να δώ τι θα μου πει αυτη τη φορα !!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσακια!!!!αλικακι μου και γω θελω την αλλα εβδομαδα να γεννησω μηπως παει τα 3 κιλα η μικρη.οποτε και οι δυο μας παραχωρουμε την θεση μας χιχιχι!!παω να κανω κατι δουλιτσες.αλικακι μεγια τα επιπλακια καλοριζικα.μακια πολλα σε ολες!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria1984 έγραψε:Καλημέρα κοιλιτσες πως είστε ;;; Εγω απόψε χορτασα ύπνο κ ξυπνησα με πολλή όρεξη. Εγω τον μόνο πόνο που έχω εδω κ καιρο ειναι στην πλάτη κάτι ύψος που κουμπωνει το σουτιέν κ ειδικα όταν κάνω δουλειές ειναι που δεν αντεχεται καθόλου ... Δυσκιλιοτητα είχα κ εγω πριν 2-3 μήνες αλλα μου έδωσε ο γιατρός σιρόπι duphalac κ μέσα σε 1 βδομάδα μου πέρασε κ απο τότε δεν με έχει ξαναπιασει . Το απόγευμα έχω πάλι γιατρο άντε να δώ τι θα μου πει αυτη τη φορα !!!

μαρακι αντε μακαρι να εισαι η επομενη που θα γεννησεις!!!!!μακια πολλα

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακάρι να γινόταν να γεννουσα αυτη τη στιγμη αλλα έτσι όπως πάω όλο τον μήνα θα τον φάω ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις