Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
582 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 582 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααχαχχα ε δεν έχω φτάσει εκεί!!

Αλλά όλα τα φθαρμένα εδώ εμείς τα έχουμε χι χι χι χι !!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η Μαριλού 32 εβδομάδων σαν εμένα δεν είναι η θυμάμαι λάθος??

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Αθανασια.... τωρα θα με κοροιδεψετε.... αλλα αυτη ειναι η αληθεια. Δευτερη εγκυμοσυνη και δεν εχω ιδεα πως ειναι οι συσπασεις. Αλλα αυτο αποκλειεται να ειναι. ειναι ψηλα, πανω απο τον αφαλο... η κοιλια τουμπανο πολυ, ξαφνικα μου φαινεται πελωρια και πετρα. πονοι συνεχομενοι απο το μεσημερι. με το ζορι περπαταω. ευτυχως που ο μπεμπης αρχισε να κουνιεται γιατι ολο το μεσημερι ηταν ησυχος και ειχα ανησυχησει πολυ.

Κλεοπατρα γεια σου!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρες πολυλογούδες!!!!!
Αθανασία το βιντεάκι είναι τέλειο!

Εμένα ήρθε η κουμπάρα μου το απόγευμα κ πήγαμε σούπερ μάρκετ. 150 ευρουλάκια κ δεν πήρα τίποτα! Θα πάθει εγκεφαλικό ο Στάθης Shocked
Με πήρε κ η κολητη μου κ μου είπε οτι εχει ενας θείος της μια κούνια κρεβατάκι κ ενα καρότσι που δεν χρειάζεται, κ αν θέλω να μου τα δώσει. Εννοείται οτι θέλω αλλά ρε κορίτσια, εγώ δεν τους ξέρω τους ανθρώπους κ ντρέπομαι να τα πάρω...
Εσείς τι λέτε?
Ζωή, τι θα σου κάνει ο γιατρός? Δακτυλικη αποκολληση? Τι ναι τούτο πάλι???????

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:Ρε Αθανασια.... τωρα θα με κοροιδεψετε.... αλλα αυτη ειναι η αληθεια. Δευτερη εγκυμοσυνη και δεν εχω ιδεα πως ειναι οι συσπασεις. Αλλα αυτο αποκλειεται να ειναι. ειναι ψηλα, πανω απο τον αφαλο... η κοιλια τουμπανο πολυ, ξαφνικα μου φαινεται πελωρια και πετρα. πονοι συνεχομενοι απο το μεσημερι. με το ζορι περπαταω. ευτυχως που ο μπεμπης αρχισε να κουνιεται γιατι ολο το μεσημερι ηταν ησυχος και ειχα ανησυχησει πολυ.

Κλεοπατρα γεια σου!!!

Εμένα συσπάσεις μου ακούγονται!
Κ εμένα έτσι γίνεται η κοιλιά οταν έχω σύσπαση. Βρε δεν πιστεύω να γεννάς κ να μην το χεις πάρει χαμπάρι!!!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενη γεια σου και σενα. Να τα παρεις ρε συ, γιατι οχι? Εφοσον το μονο κολημα σου ειναι η ντροπη. Δεν υπαρχει χωρις για ντροπες στην εποχη μας!

Λοιπον, τωρα που το σκεφτομαι, μαλλον πρεπει να αλλαξω τηλεφωνα και με καποια αλλη γιατι με την Αθανασια μαλλον γενναμε κοπντα κοντα, ε φιλεναδα?

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε Μαρκε΄λλα μου λες να γεννάς καλέ? δεν έχω ιδέα βλέπεις...



Ελένη και βέβαια να τα πάρεις. Ετσι όπως είναι τα πράγματα είναι καλό να βοηθάει ο ένας τον άλλον. Σε παιδάκι θα πάνε από το να τα έχουν οι άνθρωποι να σκονίζονται και βέβαια να τα παρεις!

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:
markella_p έγραψε:Ρε Αθανασια.... τωρα θα με κοροιδεψετε.... αλλα αυτη ειναι η αληθεια. Δευτερη εγκυμοσυνη και δεν εχω ιδεα πως ειναι οι συσπασεις. Αλλα αυτο αποκλειεται να ειναι. ειναι ψηλα, πανω απο τον αφαλο... η κοιλια τουμπανο πολυ, ξαφνικα μου φαινεται πελωρια και πετρα. πονοι συνεχομενοι απο το μεσημερι. με το ζορι περπαταω. ευτυχως που ο μπεμπης αρχισε να κουνιεται γιατι ολο το μεσημερι ηταν ησυχος και ειχα ανησυχησει πολυ.

Κλεοπατρα γεια σου!!!

Εμένα συσπάσεις μου ακούγονται!
Κ εμένα έτσι γίνεται η κοιλιά οταν έχω σύσπαση. Βρε δεν πιστεύω να γεννάς κ να μην το χεις πάρει χαμπάρι!!!

Ρε αγαπη, οι συσπασεις δεν ειναι παροδικες? ερχονται και φευγουν? αυτο ειναι μονιμο εδω και τουλαχισοτν 8 ωρες. και ειναι πολυ ψηλα. κατω απο το στηθος. τις συσπασεις χαμηλα δεν τις νιωθεις? μα ειμαι χαζη? το μονο σιγουρο ειναι οτι εχω κλασει μεντες!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella_p έγραψε:
Elenisig έγραψε:
markella_p έγραψε:Ρε Αθανασια.... τωρα θα με κοροιδεψετε.... αλλα αυτη ειναι η αληθεια. Δευτερη εγκυμοσυνη και δεν εχω ιδεα πως ειναι οι συσπασεις. Αλλα αυτο αποκλειεται να ειναι. ειναι ψηλα, πανω απο τον αφαλο... η κοιλια τουμπανο πολυ, ξαφνικα μου φαινεται πελωρια και πετρα. πονοι συνεχομενοι απο το μεσημερι. με το ζορι περπαταω. ευτυχως που ο μπεμπης αρχισε να κουνιεται γιατι ολο το μεσημερι ηταν ησυχος και ειχα ανησυχησει πολυ.

Κλεοπατρα γεια σου!!!

Εμένα συσπάσεις μου ακούγονται!
Κ εμένα έτσι γίνεται η κοιλιά οταν έχω σύσπαση. Βρε δεν πιστεύω να γεννάς κ να μην το χεις πάρει χαμπάρι!!!

Ρε αγαπη, οι συσπασεις δεν ειναι παροδικες? ερχονται και φευγουν? αυτο ειναι μονιμο εδω και τουλαχισοτν 8 ωρες. και ειναι πολυ ψηλα. κατω απο το στηθος. τις συσπασεις χαμηλα δεν τις νιωθεις? μα ειμαι χαζη? το μονο σιγουρο ειναι οτι εχω κλασει μεντες!

Μόνιμο?
Δεν ξέρω Μαρκέλλα, εμένα κρατάει κάποια δευτερόλεπτα. Μήπως να πάρεις τηλ. τον γιατρό σου?
...Αρχισα πάλι να πονάω όπως χθες βράδυ. Τέλεια...

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γιατί κάθεσαι και δεν παίρνεις τηλ τον γιατρό σου??

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα παλι θα με κραξετε, αλλα δεν θελω να τον παρω. φοβουμαι... (το συνηθιζω αυτο). εχω αρχισει να σκεφτομαι μηπως ειναι απο το πολυ στριμωγμα και το πολυ τεντωμα του μπεμπη. εχει απλωθει παντου, η κοιλια μου ειναι ετοιμη να τρυπησει, ειναι και μεγαλος. θα πεισω τον εαυτο μου οτι ειναι απο αυτο.
μαλλον θα παω να ξαπλωσω μπας και μου περασει λιγακι.

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά βρε Μαρκέλλα μου, εσύ ξέρεις.
Κορίτσια πάω κ εγώ να ξαπλώσω στον καναπέ γιατί πονάω κ δεν μπορώ να κάθομαι άλλο σε αυτή τη καρέκλα.
Καληνύχτα σας!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 27 850933

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα κοριτσια. Εχει μια καλη ταινια στην ΕΤ1. Παω να ξαπλωσω οριστικα. Φιλακια. Τα λεμε αυριο.

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ μαρκε΄λλα και εγώ το κάνω αυτό φοβάμαι και δεν παίρνω ξάπλωσε για λίγο και εγώ επιμένω πάρε απλά να ρωτήσεις
φιλια!

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Γυρίσαμε απο το σινεμά..βαρέθηκε γρήγορα αυτη τη φορα..εμένα χορτασε το μάτι μου υπέροχες εικόνες!
Τώρα την πήρε ο ύπνος στον καναπέ..Αγγελουδι μου!

Η Τζένη είναι καλα! της μετέφερα τις ευχές σας.Σας ευχαριστεί όλες.Δεν έχει Ίντερνετ.Όλα καλα!

Μαρκελλα έτσι πως τα λες ίσως είναι η στάση του μωρού..αύριο κανε και μια ερώτηση..ούτε εγω παίρνω .
Μια φορα πήρα μόνο 8 μήνες.


Νυσταζω πολυ!
Καληνύχτα !Φιλακια σε όλες!

stellaef

stellaef
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να΄μαι κι εγω!

Τζενουλα να σου ζησει ο μπεμπης! !!!!!! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 27 50580
Ν ειναι παντα γερος και καλοτυχος!

Εγω πραγματικα, εχω βαλει 100 πλυντυρια!Δεν μπορω να τελειωσω με το πλυσιμο.Το πλυντηριο θα βγαλει χερια και θα με χαστουκιζει!βεβαια η αληθεια ειναι οτι εχω πλυνει τα παντα.Οτι μπορει να ερθει σε επαφη με το μωρο το πλενω!Μέχει πιασει μια υστερια!Η΄απο τα νευρα μου λογω πεθερας ξεσπαω εκει!χαχαχαχα!ΑΑΑΑΑΑΑ δεν σας ειπα!Ηρθε ο πεθερος και ποσπαθουσε να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα!Απο την μια νευριασα παλι και απο την αλλη τον λυπηθηκα!ΤΟυ ειπα εννοειται πως δεν θελω να την ξαναδω μπροστα μου και μου ελεγε να μην ειμαι εγωιστρια!Δεν εχουν δει ακομη εγωισμο!

Σημερα ηρθε η κουμπαρα μου, με την μπεμπε της ειναι 3 μηνων, την πηρα αγκαλια και ηρθε ο μικρος και μου λεει΄΄ μαμα οχι μπεμπη, μπεμπη βου΄΄ να τη βαλω στο καροτσι της δηλαδη.Και λεω ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!!!!Εχω τοσες τυψεις!!!!

Εγω κοριτσια στο συνολο τη εγκυμοσυνης εβαλα 700γρ.Εχασα 500γρ τι τελευταιες 20 μερες.Ο γιατρος λεει οτι κανω τρελες καυσεις!!!!!Μετα αντι να χανω θα βαζω μου φαινεται αν πεσει ο μεταβολισμος μου.Οποτε με την λογικη σαν Στελλα πρεπει να εω χασει κανενα 5κιλο.Αφου οσοι με βλεπουν με λενε αδυνατησες!Τι να πω!!!!Μαλλον πολλα ειπα αλλα ειχα μερες να μπω κι τα ειχα μαζεμενα!
Φιλακια σε ολες! Εγκυούλες και Μανούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012 - Νο 10 - Σελίδα 27 40746
Καληνυχτα!!!!!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Very Happy Τι κάνετε κοριτσάκια μου;

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δημητρα! Very Happy
πως κοιμηθηκες? η τοσοδουλα μας?

μαρκελα αν ειναι συνεχομενο πετρωμα και τουρλα ειναι θεση ρε συ. τεντωνεται γιατι νιωθει στριμωγμενος ρε συ. και εμενα μου τα κανει κατι τετοια.βουνο η κοιλια. μην ανησυχεις.
ειναι και μεγαλος, που να χωρεσει το παιδι. λοιπον αρχισε ο μπεμπης να μου κανει οτι εκανε και η ιωαννα στην κοιλια. με το που θα μπει ο ταριφας στο σπιτι και ακουγεται η φωνη του, κανει κατι τουμπες απο την μια ακρη στην αλλη.σεισμος κανονικος. και αυτος αδυναμια στον πατερα???? Twisted Evil η μανα τιποτα παααααλι? Twisted Evil
στελα μου να τον ρωτας τον μικρο σου οταν ειναι να παρεις αγκαλια αλλο μωρο ξενο.εγω τουλαχιστον ετσι κανω. 'κοιτα ιωαννα θα παρω αγκαλια το μωρο, θελεις να δεις ή να με βοηθησεις?'σε εμας κραταει καπως τα πνευματα σε καλο επιπεδο Wink

κανω σχεδια απο σημερα τι αγγαρειες - δουλειες εχω για τον ταριφακο δευτερα-τριτη-τεταρτη....οποια θελει ειναι διαθεσιμος για χωσιμο. θα σκοτωθουμε 3 μερες συνεχομενες σπιτι οοολη μερα. πλιιιιιιζ καμια?
πολλα ειπα παααααλι. ματς

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα αθανασια μου.καλα κοιμηθηκα σημερα.εκανα βεβαια συχνες επισκεψεις στην τουαλετα αλλα οκ ξανακοιμομουνα μετα.η τοσοδουλα μου κινειται δεν μπορω να πω,αλλα αυτο ελεγα κ στην ευη χθες..δε με ξεπατωνει κιολας.ειναι ευγενικη μαζι μου.χαχα.το ιωαννακι θα ειναι πολυ καλη με το μωρο.θα δεις...

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!!
Κ καλό καλοκαίρι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα δειξει δημητρα ποσο καλη θα ειναι. εχτες απο μονη της χαιδευε την κοιλια και την φιλουσε μες στην μεση του δρομου-μαλλον επιασε το κοπλακι δεν μιλαμε αλλο για τον μπεμπη-.
παω να την ξυπνησω για κουνιες. φιλακια!

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλες κουνιες αθανασια μου.να περασετε ομορφα.ελενη μου καλημερα.εχει ζεστη ε;

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελα ρε μια χαρά θα είναι.
Στην αρχή θα πάθει ενα μικρό σοκ μόλις μπει το μωρό στο σπίτι αλλά μετά θα είναι ολα καλά!
Θα το παίζει κ μεγάλη αδερφή κ αλοίμονο σε όποιον πειράξει το μωράκι μας!
Καλά να περάσετε στις κούνιες!
Εγώ πάω να φτιάξω τούρτα για την επέτειο με τον αντρούλη μου!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
demmy29 έγραψε:Καλες κουνιες αθανασια μου.να περασετε ομορφα.ελενη μου καλημερα.εχει ζεστη ε;

Ζέστη δε λες τίποτα!
Σκέψου οτι το βράδυ κοιμήθηκα μόνο με ενα κοντομάνικο μπλουζάκι, χωρίς σεντόνι!!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenisig έγραψε:Ελα ρε μια χαρά θα είναι.
Στην αρχή θα πάθει ενα μικρό σοκ μόλις μπει το μωρό στο σπίτι αλλά μετά θα είναι ολα καλά!
Θα το παίζει κ μεγάλη αδερφή κ αλοίμονο σε όποιον πειράξει το μωράκι μας!
Καλά να περάσετε στις κούνιες!
Εγώ πάω να φτιάξω τούρτα για την επέτειο με τον αντρούλη μου!

Αυτήν εδώ θα κάνω, ελπίζω να μου πετύχει!!!!!

http://www.topsyntages.gr/2012/02/i-pio-nostimi-kai-entiposiaki-tourta-sokolata-me-kostos-molis-10e-apo-ton-aki-petretziki-sto-proino-mo/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις