Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

ιρινι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lannaki88 έγραψε:
Popisofia έγραψε:
Lannaki88 έγραψε:Axxx ante na doume!!!!! Aurio exo rantevou me ton gunaikologo m gia uperixo na doume ti tha doume!!!!!!Alla k auti tn fora na min einai tha einai kapoia alli:DDDDD Koritsakia euxaristo poluuuuu!!!!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 215994 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 215994

Α ΩΡΑΙΑ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ... ΧΑΧΑ. ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ Ε ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙΣ! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 417472
Kouklitsa molis gurisame me tn antra m apo ton giatro!!!! Tlk auto to mina periodos dn tha m erthei gt prin apo liges mono meres poses dn kseroume ekana ksana woriksia! Entometaksu ekana test to proi k m vgainei arnitiko k leo paei k autos o minas alla m leei o giatros oti afou oi epafes mas itan oli tn proigoumeni evdomada k mallon mesa sto sk ekana woriksia tote dn paizei na deiksei apo tora!!! Alla itan kales san epafes k fusika opos mas eipe autes oi meres tora einai oi kales!!!!!!!!!!!!!!! Makari..... Esu ti egine kouklitsa m??? Ola kala????Kanena euxaristo???
κοριτσια γεια σασ ειμαι καινουργια στο φορουμ και ευχομαι σε ολεσ μασ να γινει γρηγιρα αυτο που επιθυμουμε!!!εγω ειχα παντα σταθερο κυκλο 28 ημερων τον αυγουστο μου ηρθαν στησ 14 και τον σεπτεβρη στησ 9 και τον οκτοβρη στησ 8 με καθυστερηση δηλαδη με βαση του κυκλου το ερωτημα μου ειναι αλλαξε ο κυκλοσ μου?και τωρα ακομα δεν μου εχουν ερθει και αυριο δαλαδη κλεινω ενα μηνα ακριβωσ ηταν να μου ερθουν στησ 5 του μηνοσ και ακομα εχω καθυστερηση η οχι?/ βοηθεια κοριτσακια μου

ιρινι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="ιρινι"]
Lannaki88 έγραψε:
Popisofia έγραψε:
Lannaki88 έγραψε:Axxx ante na doume!!!!! Aurio exo rantevou me ton gunaikologo m gia uperixo na doume ti tha doume!!!!!!Alla k auti tn fora na min einai tha einai kapoia alli:DDDDD Koritsakia euxaristo poluuuuu!!!!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 215994 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 215994

Α ΩΡΑΙΑ ΣΥΜΠΑΣΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΛΛΑ ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ... ΧΑΧΑ. ΣΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ Ε ΜΗ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙΣ! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 417472
Kouklitsa molis gurisame me tn antra m apo ton giatro!!!! Tlk auto to mina periodos dn tha m erthei gt prin apo liges mono meres poses dn kseroume ekana ksana woriksia! Entometaksu ekana test to proi k m vgainei arnitiko k leo paei k autos o minas alla m leei o giatros oti afou oi epafes mas itan oli tn proigoumeni evdomada k mallon mesa sto sk ekana woriksia tote dn paizei na deiksei apo tora!!! Alla itan kales san epafes k fusika opos mas eipe autes oi meres tora einai oi kales!!!!!!!!!!!!!!! Makari..... Esu ti egine kouklitsa m??? Ola kala????Kanena euxaristo???
κοριτσια γεια σασ ειμαι καινουργια στο φορουμ και ευχομαι σε ολεσ μασ να γινει γρηγιρα αυτο που επιθυμουμε!!!εγω ειχα παντα σταθερο κυκλο 28 ημερων τον αυγουστο μου ηρθαν στησ 14 και τον σεπτεβρη στησ 9 και τον οκτοβρη στησ 8 με καθυστερηση δηλαδη με βαση του κυκλου το ερωτημα μου ειναι αλλαξε ο κυκλοσ μου?και τωρα ακομα δεν μου εχουν ερθει και αυριο δαλαδη κλεινω ενα μηνα ακριβωσ ηταν να μου ερθουν στησ 5 του μηνοσ και ακομα εχω καθυστερηση η οχι?/ βοηθεια κοριτσακια μου[ασ μου απαντησει καποια παρακαλω ιρινι
Laughing

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ειρηνη και καλως ηρθες!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 417472
Λοιπον εφοσον γραφεις πως εχεις κυκλο σταθερο 28 ημερων, εντουτοις τον Αυγουστο με Σεπτεμβρη ειχες κυκλο 26 μερων και τον επομενο 29 ημερων.. Τωρα λοιπον εισαι στην 31 ημερα που σημαινει οτι βαση του μεγαλυτερου σου κυκλου εχεις καθυστερηση 2 ημερων!!!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 604962 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 604962 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 604962 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 604962 Μπορεις να πας για μια χοριακη και να σου λυθει η απορια!!!ευχομαι θετικααααα αποτελεσματα!!!

Ο κυκλος αλλαζει και ειναι φυσιολογικο ίσως και καθε 6 μηνες..Τωρα ρολο παιζει και το αγχος..

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
YPARXEI MEEEGALH PITHANOTHTA NA ME LUNTSARETE.... ALLA THA TO RISKARW TI NA SAS KANW.... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 TETARTH TA FARMAKEIA KLHSTA...SUNEXIZW EGW TWRA...ENA EFIMEREUE STHN PERIOXH KAI EIXE MONO TA TEST " IQ " TA XERETE?LOIPON DEN EIXA ALLH EPILOGH TO PHRA ... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 262737 KAI ..DEN EDEIXE TIPOTA...ARNITIKO...DHLADH KAI LEW EGW TWRA ...TO EMPISTEUOMAI???????????????KAI EKANE 9.00 EURO!KAI TO EKANA 11 TO VRADU TI LETE TWRA ESEIS ...?????????????SAS APOGOHTEUSA.... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933 EIMAI H NTROPH TOU FOROUM..TO XERW!!!!!!!!!!Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 850933

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 328109 ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΤΙ ΑΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???ΑΜΑΝ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΤΕΣΤ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΙ...ΑΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ???ΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????? Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 215994 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 215994 ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΧΑΖΟΜΑΡΟΥΛΗΣ...ΑΚΟΥ Η ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ...Κ-Α-Λ-Η-Μ-Ε-Ρ-Α...

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Pregnancy wheel

http://www.prokerala.com/health/pregnancy/pregnancy-wheel/



http://www.babymed.com/pregnancy-wheel


Pregnancy Calendar

http://www.babymed.com/pregnancy-calendar-and-calculator-week-by-week


Εύα γιατί δεν κάνεις μια β χοριακή για να τελειώνει το βάσανο σου ;
Στο λένε όλοι,στο έχει πει εδώ και μέρες και ο άντρας μου αλλά δεν μας ακούς.
Φιλάκια κουκλίτσα μου και εύχομαι να είσαι πολυυυυυυύ αλλά σιγουρεψέ το και μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:Pregnancy wheel

http://www.prokerala.com/health/pregnancy/pregnancy-wheel/



http://www.babymed.com/pregnancy-wheel


Pregnancy Calendar

http://www.babymed.com/pregnancy-calendar-and-calculator-week-by-week


Εύα γιατί δεν κάνεις μια β χοριακή για να τελειώνει το βάσανο σου ;
Στο λένε όλοι,στο έχει πει εδώ και μέρες και ο άντρας μου αλλά δεν μας ακούς.
Φιλάκια κουκλίτσα μου και εύχομαι να είσαι πολυυυυυυύ αλλά σιγουρεψέ το και μην ταλαιπωρείς τον εαυτό σου.
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕΝΑΚΙ...ΕΙΜΑΙ Η ΑΡΤΕΜΗ ....ΕΙΣΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ...?ΑΝ ΝΑΙ ΝΑ ΖΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΚΑΣ Σ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ Μ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΥΔΥΜΑ...ΗΘΕΛΑ ΑΠΛΑ Ν ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kalhspera...EKANA KAI TO PROI ENA CLEAR BLUE KAI EINAI ARNITIKO... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 ALLA SHMERA PHGA STHN XADERFH MOU POU EINAI 3 MHNWN TWRA ...KAI TI SUZHTHSAME KAI EINAI MAZI ME THN KILHTH THS EGUOULA ME DIAFORA MIAS EVDOMADAS..KAI MOU EIPE OTI H KOLHTH THS EIXE POLU ASTATO KUKLO KAI DEN MPOROUSE NA XEREI EKANE DUO TEST APO FARMAKEIO KAI HTAN ARNHTIKA..KAI PHGE KAI STO NOSOKOMEIO KAI THS KANANE ENA TEST KAI VGHKE KAI AUTO ARNHTIKO..KAI EPOIDEI FOVHTHIKE SOU LEEI DEN EINAI EGUMOSINH ARA KATI EXW KAI PHGE STO GIATRO KAI THS EIPE KATA PASA PITHANOTHTA EISAI..THN EVALE NA KANEI XWRIAKH KAI HTAN EGUOS...!!!!ALLA DEN MPORW NA ELPIZW SE AUTO....!!!!!!!!EIMAI POLU STENAXWRIMENH KAI SHMERA ENIWSA ENA SFAXTH ARISTERA XAMILA..TO THEMA EINAI OTI H KOPELA EINA 8 EVDOMADWN KAI EXEI 26 XILIOSTA APOKOLISH KAI FOVAMAI MHPOS ....!!!!AX! DEN XERW... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 679259

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:kalhspera...EKANA KAI TO PROI ENA CLEAR BLUE KAI EINAI ARNITIKO... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 534787 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 667478 ALLA SHMERA PHGA STHN XADERFH MOU POU EINAI 3 MHNWN TWRA ...KAI TI SUZHTHSAME KAI EINAI MAZI ME THN KILHTH THS EGUOULA ME DIAFORA MIAS EVDOMADAS..KAI MOU EIPE OTI H KOLHTH THS EIXE POLU ASTATO KUKLO KAI DEN MPOROUSE NA XEREI EKANE DUO TEST APO FARMAKEIO KAI HTAN ARNHTIKA..KAI PHGE KAI STO NOSOKOMEIO KAI THS KANANE ENA TEST KAI VGHKE KAI AUTO ARNHTIKO..KAI EPOIDEI FOVHTHIKE SOU LEEI DEN EINAI EGUMOSINH ARA KATI EXW KAI PHGE STO GIATRO KAI THS EIPE KATA PASA PITHANOTHTA EISAI..THN EVALE NA KANEI XWRIAKH KAI HTAN EGUOS...!!!!ALLA DEN MPORW NA ELPIZW SE AUTO....!!!!!!!!EIMAI POLU STENAXWRIMENH KAI SHMERA ENIWSA ENA SFAXTH ARISTERA XAMILA..TO THEMA EINAI OTI H KOPELA EINA 8 EVDOMADWN KAI EXEI 26 XILIOSTA APOKOLISH KAI FOVAMAI MHPOS ....!!!!AX! DEN XERW... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 679259

Τι φοβασαι;;;; Δεν καταλαβα!! Ρε συ ευακι μην απογοητευεσαι........να βλεπεις.....που υπαρχει κι αλλη πιθανοτητα να εισαι;; με ποσες μερες καθυστερηση εισαι σημερα αν πουμε οτι εχεις 35 μερες κυκλο;;; γτ τις 28 τις περασαμε κατα πολυ!! αλλο ροζ ειχες;; Αιμα;;; ηρθε καθολου;;; Μην απογοητευεσαι βρε χαζο!! Τι λεμε η ελπιδα πεθαινει με την ΚΟΚΚΙΝΗ ΣΗΜΑΙΑ! Ελααα εδω ειμαστε.... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 893968 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 893968 Μονο μια χοριακη θα μας σωσει με σενα! Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AIMA DEN EXW DEI KATHOLOU...SHMERA EINAI H 3 MERA KATHUSTERISEIS..KAI EINAI KATA POLU LIGOTERO TO ROZ...!!!DEN XERW FONAMAI...! Sad Sad Sad Sad Sad KAI APO THN ALLH EINAI FUSIOLOGIKO NA TRWOW LAXANOLNTOMADES ME SOKOFRETA??

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
H TROTH MERA POU EXW TO ROZ THELW NA PW!KATHISTERISEI DEN XERW POSES...NOMIZW TREIS GT DEN METRAW TO ROZ GIA PERIODO AN DEN MOU PEI O GIATROS!

Lannaki88


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eva evaki έγραψε:H TROTH MERA POU EXW TO ROZ THELW NA PW!KATHISTERISEI DEN XERW POSES...NOMIZW TREIS GT DEN METRAW TO ROZ GIA PERIODO AN DEN MOU PEI O GIATROS!
Kalispera koritsakia kai apo emena pali!!!!Dustixos emena i kuria me episkeftike simera to proi!!!Nai nai gia alli mia fora adithetisa kai polu kanonika omos!!!!Anyway dn peirazei ton allo mina:(((((( Euaki gt dn pairneis ton giatro s tilefono na tou ta peis ola auta na deis ti tha sou pei pou kserei kai ta ola sou thematakia????Ego panta auto kano!!!Episis ego Triti proi eixa kanei to self clear kai m evgale arnitiko kai apo triti apogeuma mexri kai simera proi eixa polu anoixta roz kai tpt allo kai simera kanonikotati periodo!!!!!Alla apo tin alli exo diavasei oti se polles periptoseis eisai egguos kai exeis mono i anoixto roz i kafe!!!Parola auta ego sumvouleuo mono na miliseis me tn giatro s na sou pei!!!!Euxomai na min adiathetiseis katholou kai polla Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! testakia!!!!!!:DDDD Oxi san emena Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
se euxaristw LANNAKI MOU...TON PHRA EXTES KAI MOU EIPE NA PERIMENW MEXRI NA TELEIOSEI TO ROZ KAI NA KANW ENA TEST KYHSEOS...KAI TOU EIPA KAI GIA TO ARNITIKO TEST KAI MOU EIPE NAI OK ALLA KANE KAI ENA META...EMENA MOU KANEI ENTYPOSH POU ARISTERA XAMHLA POU KAIRO TWRA NIOTHW TRAVIGMATAKIA POU SAS LEW..ARISTERA LOIPON EXEI PRISTH H OILIA MOU XAMHLA ENW DEXIA OXI ...! TI NA PW SHKWNW TA XERIA PSULA DEN VGAZW AKRH..! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα πονάκια κάτω αριστερά οφείλονται στο ότι δεν υπάρχουν πονάκια κάτω δεξιά.

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΣΑΝ ΟΙ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ,Η ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ, Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ

Mad Mad Mad Mad Mad

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΣΑΝ ΟΙ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ,Η ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΣ, Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΣΕ ΚΑΤΩ

Mad Mad Mad Mad Mad
ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ..ΑΝΤΩΝΗ ΠΕΡΑΣΕΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΛΔ

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χμ ,η δουλειά μου καλά πήγε αν εξαιρέσεις όλα αυτά και το φιλέτο φίδι που έφαγα προχθές βράδυ !!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:Χμ ,η δουλειά μου καλά πήγε αν εξαιρέσεις όλα αυτά και το φιλέτο φίδι που έφαγα προχθές βράδυ !!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ ΜΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΟΡΕΞΗ......ΤΟ ΞΕΡΕΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΦΙΔΙ....ΑΧ ΒΡΕ ΑΝΤΩΝΗ ΠΩΣ ΤΟ ΕΦΑΓΕΣ....?Ε ΑΦΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ ΑΛΑΛ ΠΑΡΑΒΛΕΨΕ ΤΑ

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βγήκαμε για δείπνο προχθές βράδυ σε ένα super duper εστιατόριο και φάγαμε φίδι φιλέτο που όταν το έτρωγες νόμιζες ότι ήταν κάτι μεταξύ από ψαρονέφρι και κουνέλι ή λαγό κυνήγι.
Με τομάτα σάλτσα,κρεμύδια και κάτι άλλα .Να σου πω την πικρή αλήθεια,δεν θα το έπαιρνα αλλά επειδή οι άλλοι της παρέας που μου έκαναν το τραπέζι το δομίκασαν , είπα να το δοκιμάσω και εγώ για να μην πουν ότι σιχαίνομαι τα φίδια !!!!!!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:AIMA DEN EXW DEI KATHOLOU...SHMERA EINAI H 3 MERA KATHUSTERISEIS..KAI EINAI KATA POLU LIGOTERO TO ROZ...!!!DEN XERW FONAMAI...! Sad Sad Sad Sad Sad KAI APO THN ALLH EINAI FUSIOLOGIKO NA TRWOW LAXANOLNTOMADES ME SOKOFRETA??

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΗΚΑ! ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΑΣΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ! ΑΧ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ... ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΚΑΦΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΧΕΙ ΧΑΛΙΑ ΓΕΥΣΗ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ ΣΑΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕ ΜΕ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΙ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΥΠΟΛΟΓΙΧΩ... ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΠΙΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΑΥΤΟ. ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΟΙ ΕΠΑΦΕΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΥΝΕΛΑΒΑ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΑΦΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΑΥΜΑΤΑ!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:Βγήκαμε για δείπνο προχθές βράδυ σε ένα super duper εστιατόριο και φάγαμε φίδι φιλέτο που όταν το έτρωγες νόμιζες ότι ήταν κάτι μεταξύ από ψαρονέφρι και κουνέλι ή λαγό κυνήγι.
Με τομάτα σάλτσα,κρεμύδια και κάτι άλλα .Να σου πω την πικρή αλήθεια,δεν θα το έπαιρνα αλλά επειδή οι άλλοι της παρέας που μου έκαναν το τραπέζι το δομίκασαν , είπα να το δοκιμάσω και εγώ για να μην πουν ότι σιχαίνομαι τα φίδια !!!!!!
ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΔΕΜΕΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΖΑ ΚΑΙ ΑΣ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΘΕΛΑΝ ..ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧ

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και που να δεις τι άλλο έγινε !
Ξεκίνησε το ταξίδι μου με ένα καφέ στο παντελόνι μου και λίγο στο πουκάμισο μου,μέσα στο αεροπλάνο.
Μετά μια φοιτήτρια που κάθονταν δίπλα μου με ζάλισε, σε όλο το ταξίδι μου μιλούσε και τελικά όταν έφτασα στο Charles de Gaulle ήπια Depon Max.
Άσε που ξέχασα τις παντόφλες και χρησιμοποίησα τις παντόφλες του ξενοδοχείου.
Με 46-47 νούμερο ποδιού έφτασα στο Παρίσι,με 43-44 επέστρεψα στην Αθήνα !!!!!!
Ευτυχώς τις πήρα μαζί και τις έδωσα στη γυναίκα μου να τις φοράει.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:Και που να δεις τι άλλο έγινε !
Ξεκίνησε το ταξίδι μου με ένα καφέ στο παντελόνι μου και λίγο στο πουκάμισο μου,μέσα στο αεροπλάνο.
Μετά μια φοιτήτρια που κάθονταν δίπλα μου με ζάλισε, σε όλο το ταξίδι μου μιλούσε και τελικά όταν έφτασα στο Charles de Gaulle ήπια Depon Max.
Άσε που ξέχασα τις παντόφλες και χρησιμοποίησα τις παντόφλες του ξενοδοχείου.
Με 46-47 νούμερο ποδιού έφτασα στο Παρίσι,με 43-44 επέστρεψα στην Αθήνα !!!!!!
Ευτυχώς τις πήρα μαζί και τις έδωσα στη γυναίκα μου να τις φοράει.
ΚΑΛΟΦΟΡΕΤΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΙΣ.........ΚΑΛΑ Ε ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ...... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 6 215994

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι πάει να πει δεν παίζομαι ;
Εγώ φταίω που τα ξημερώματα έβαλα τα ρούχα στο πλυντήριο για να πλυθούν με νυχτερινό και μαζί με τα ρούχα κατά λάθος έβαλα μέσα στο κάδο του πληντυρίου και τις παντόφλες μου ;
Μετά έφυγα και όταν θυμήθηκα ότι δεν τις πήρα,ήταν αργά.Ήμουν στο αεροδρόμιο.
Ευτυχώς ήπια και ένα καφέ γιατί είχα πάει νωρίτερα και είχαμε και καθυστέρηση στη πτήση 20 λεπτά προχθές το πρωΐ
Μέσα σε όλα,εχθές όταν με το πουλμανάκι με πήγαν από το ξενοδοχείο στο αεροδρόμιο CDG για το αεροπλάνο τς επιστροφής, ήταν μαζί μου και μια μαυρόασπρη αμερικανίδα τόσο όμορφη που παραλίγο να την ερωτευτώ - Γιάννα μην ακούς τι λέω - αλλά ευτυχώς δεν πρόλαβα γιατί όταν κατέβηκαμε στο αεροδρόμιο εκείνη πήρε άλλη πτήση !!!!!!
Αχ,μιλάμε τέτοια μυγάδα γυναίκα πρώτη φορά μου έκανε κλικ !
Πανέμορφη ,γύρω στο 1.65 με ένα γλυκό πρόσωπο ...τι να σου πω !
Άσε το σώμα ,σε αντίθεση με μια μαυρούκα στο εστιατόριο που με αγριοκοίταζε περιμένοντας σε ένα καναπέ για να μας φωνάξει όταν θα υπήρχε τραπέζι ελεύθερο και ήταν σαν χοντροβουβάλα ασχημομούρα.Ήθελε και tip επειδή μας βρήκε τραπέζι αλλά ο ελληνογάλλος πελάτης μας δεν της έδωσε τίποτα και τσαντίστηκε.
Α ! Ξέχασα να σου πω ότι στο εστιατόριο είχαν εκτός από φίδι φιλέτο και βατράχια ψητά με μαιντανό και κάτι άλλα υλικά αλλά δεν πήρα από αυτό γιατί μια φορά στα Ιωάννινα,στο νησί της κυρά Φροσύνης έφαγα βατράχια και μετά αφού φάγαμε τα είδα μέσα στο ενυδρείο ζωντανά και παραλίγο να κάνω εμετό.

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
"πλυντήριο"

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις