Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 10]

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:ma einai aosma...kai den einai kitrina an htane kolpitida den tha htane etsi??? ellibalonaki mou...pou hsouna mou eleipses koumparaaa...mou...toulaxiston xelafrwses ligaki???????? pou phgare? htane na phgaina shmera gia xwriaki alla einai arrwsto to ninaki mou kai den mporesa na fugw....den xerw re koritsia kati mou leei oti den eimai..kai tha stenaxwrithw polu...gt an den eimai...3 mhnes den mou erxotane h periodos pali ta idia??an einai na eimai eguos as mhn erthei alla an den eimai den tha antexa palu..auth thn istoria...pffffffffff Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ΕΒΑΚΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ. ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΛΑΦΡΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΑΣΠΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΑΝΑ ΥΓΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΗΤΑΝ ΑΟΣΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΕΛΑΦΡΙΑ. ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΥΓΡΑΚΙΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΗΣΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 417472

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva evaki έγραψε:ma einai aosma...kai den einai kitrina an htane kolpitida den tha htane etsi??? ellibalonaki mou...pou hsouna mou eleipses koumparaaa...mou...toulaxiston xelafrwses ligaki???????? pou phgare? htane na phgaina shmera gia xwriaki alla einai arrwsto to ninaki mou kai den mporesa na fugw....den xerw re koritsia kati mou leei oti den eimai..kai tha stenaxwrithw polu...gt an den eimai...3 mhnes den mou erxotane h periodos pali ta idia??an einai na eimai eguos as mhn erthei alla an den eimai den tha antexa palu..auth thn istoria...pffffffffff Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΙΨΕΣ... ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ...ΜΑΝΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ...ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 125586 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 125586...ΕΜΕΙΣ ΗΜΑΣΤΑΝ ΑΡΑΧΩΒΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ...ΚΑΙ ΕΚΔΡΟΜΟΥΛΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΠΑΡΕ ΛΙΓΟ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΕΛΦΟΥΣ Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 377361 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 377361 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 377361

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
SE EUXARISTW POPH MOU..POLU!!!!!!!!!! KOUMPAROULA MOU....SE EUXARISTW KOPELA MOU POLU...! RE KORITSIA AN DEN EINAI EGUMOSINH GT NA MHN EXW PERIODO?AFOU TON THUROIDH TON RUTHMIZW...?TI STO KALO?TI NA GINETE ALLA MOU KANEI EN TIPOSH MIA EXW PONOUS MIA OXI..H KOILITSA MOU PRISMENH DULADH DEN MPORW NA KATALAVW!

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΑ ΑΥΡΙΟ ΧΑΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 893968 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 893968 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 893968

Lannaki88


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eva evaki έγραψε:6 MERES AKRIVOS...KAI EMENA TWRA MIA EXW MIA DEN EXW PONAKIA...PROXTHES HTANE POLU ENTONA KAI NOMIZA OTI THA MOU ERTHEI H ALEKA...ALLA DEN HRTHE KAI AUTA TA UGRA MOU EXOUN SPASEI TA NEURA...KAI DUSTOIXOS KATI MOU ETYXE KAI DEN THA MPORESW SHMERA NA KANW XORIAKI....APO TRITH...KAI TO STHTHOS MOU AMA TP PIESW LIGO PONAEI...TI GINETE???????????????TA NEYRA MOU....KAI H KULIA MOU EINAI LIGO PRISMENH..KAI SUGNWMH NaKANW MIA ERWTISH?TWRA TELEUTAIA OTAN KANW... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 215994 ME TON ANTRA MOU PONAW..GT??????? ANTE RE KORITSIA TI THA GINEI?ME MAS? LANNAKI ANTE NA DOUME...GT THA MAS FAEI H AGWNIA... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 534787
ASTA NA PANE RE SU EGO KONTEUO NA TRELLATHO!!!!GIATI EGO DN KSERO KAI POTE THA EXO KATHUSTERISI GIATI I TELEUTAIA MOU PERIODOS ITANE 23/9 PRIN TO XEIROURGIO K TIN PROIGOUMENI TRITI MOU EIPE O GIATROS OTI ANTI GIA PERIODO EKANA KSANA WORIKSIA K NA UPOLOGISOU APO 10 EOS 15 MERES GIA TN POLUPOTHITI KATHUSTERISI!!OPOTE TELOS AUTIS TIS EVDOMADAS ME ARXES TIS ALLIS!!!! OTI NA NAI!!!!!!!!!!!!!!!!!! APO UGRA K EGO EXO KITRINOPA KAI PONAKIA KAI OA PISTEUO OTI ADIATHETO STITHOS TPT POLU EPODUNO OPOS ALLES FORES ALLA KORITSIA POLLA NEURA KAI POLU KLAMA RE PAIDI MOU!!!! KAPOU KAPOU LEO TO THES TOSO POLU POU TA DIMIOURGEIS OLA AUTA!!!!!! AXXXXX PANTOS EVAKI AUTO ME TIS EPAFES POU ONAS TO EXO KAI EGO RE SU POLU ENTONA SAN NA EXO PRISTEI MESA!!!!AXXXX ANTE KANE AURIO TN EKSETASI NA SOU VGEI THETIKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599

Lannaki88


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
eva evaki έγραψε:SE EUXARISTW POPH MOU..POLU!!!!!!!!!! KOUMPAROULA MOU....SE EUXARISTW KOPELA MOU POLU...! RE KORITSIA AN DEN EINAI EGUMOSINH GT NA MHN EXW PERIODO?AFOU TON THUROIDH TON RUTHMIZW...?TI STO KALO?TI NA GINETE ALLA MOU KANEI EN TIPOSH MIA EXW PONOUS MIA OXI..H KOILITSA MOU PRISMENH DULADH DEN MPORW NA KATALAVW!
PANTOS ME TON THUROEIDI SOU AFOU TON RUTHMIZEIS DN PAIZEI THEMA KATHUSTERISIS GIATI KAI EGO EXO THUROEIDI XRONIA PAIRNO TA XAPAKIA MOU KANO TIS EKSETASEIS MOU KAI PERIODOS ROLOI!!!!OPOTE MIN TO SKEFTESAI DEN DIKAIOLOGITAI APO EKEI EKTOS KAI AN EINAI POLU PROSFATO KAI DN EXEI IREMISEI AKOMA ALLA XLOMO!!!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σορυ ευακι αλλά έχω αρχίσει να πιστεύω.ότι είσαι Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 990599 Θετικό!! Θετικό!!
......η ελπίδα πεθαινει με την Αλέκα λεμεεεεεεεε

http://www.sailormoon82@blogspot.com

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΒΑΚΙ? ΕΚΑΝΕΣ ΧΟΡΙΑΚΗ??? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 417472

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalimera koritsia!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 215994 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 215994 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 215994 ti kanete? evaki mou ti egeine koritsi mou ekanes tin horiaki, min mas kratas allo se agonia Very Happy Very Happy Very Happy
euhomai kala apotelesmata koritsi mou kai mia megali thetiki horiaki!!!!!!!!!!!

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KORITSIA MOU KALHSPERA....EXW THEMA ME TO PC MOU GI AUTO ARGW NA MPW...XTHES TO VRADU EIDA STO SKOUPISMA ROZ AIMATAKI...NOMIZA OTI HRTHE H PERIODOS SHMERA DEN EXW OUTE ROZ K DEN PHGA GIA XWRIAKH..MHPOS MOU KATEVEI ...ALLA MEXRI TWRA AFANTH PALU KAI ROZ DEN EIDA OUTE STH SERVIETA OUTE STO XARTAKI?????????? TI GINETE? Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:KORITSIA MOU KALHSPERA....EXW THEMA ME TO PC MOU GI AUTO ARGW NA MPW...XTHES TO VRADU EIDA STO SKOUPISMA ROZ AIMATAKI...NOMIZA OTI HRTHE H PERIODOS SHMERA DEN EXW OUTE ROZ K DEN PHGA GIA XWRIAKH..MHPOS MOU KATEVEI ...ALLA MEXRI TWRA AFANTH PALU KAI ROZ DEN EIDA OUTE STH SERVIETA OUTE STO XARTAKI?????????? TI GINETE? Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
ΤΟ ΡΟΖ ΜΠΟΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ........ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΙΧΕΣ ΤΠΤ ΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΓΤ ΚΑΘΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ...............ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΤΕΣΤ Η ΧΟΡΙΑΚΗ..ΘΑ ΜΑΣ ΣΚΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TO SKEFTHKA ALLA META APO TOSES MERES POU EXEI PERASEI WORIXIA NA KANW TWRA EMFITEUSEI?THA PAW NA PARW 5 H WRA AN DEN DW ALLO ROZ ENA TEST POIO MOU PROTHNETE?XWRIAKI TWRA DEN MPORW..E? Rolling Eyes LETE RE KORITSIA MOU???????MPOREI NA NAI KATI ALLO?

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:TO SKEFTHKA ALLA META APO TOSES MERES POU EXEI PERASEI WORIXIA NA KANW TWRA EMFITEUSEI?THA PAW NA PARW 5 H WRA AN DEN DW ALLO ROZ ENA TEST POIO MOU PROTHNETE?XWRIAKI TWRA DEN MPORW..E? Rolling Eyes LETE RE KORITSIA MOU???????MPOREI NA NAI KATI ALLO?
ΚΛΙΑΡ ΜΠΛΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΚΑΤΟ ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LOIPON EIXA PERIODO 2/10..AN EXW KUKLO 35 HMERWN SHMERA EPREPE NA EIXA PERIODO..AN EIXA 28 POU YPOLOGIZA EPREPE NA EIXA STIS 30/10..XTHES TO VRADU EIDA AUTO TO ROZ..KAI ANARWTIEMAI PRAGMATIKA TI MPOREI NA EINAI...!THA PARW AUTO TO TEST NA DOUME KI AN VGEI ARNITIKO THN PATHSA...ALLA AN TELIKA EXW KUKLO 35 HMERWN APO AUTIO KANONIKA DEN THA EIXA KATHUSTERISEI?SUGNWMH GIA OLES AUTES TIS ERWTHSEIS ALLA EPIDEI EISTE POIO EMPEIRES MHPOS VOHTHITHW...!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανε ενα τεστακι ευακι μ................και μην αγχωνεσαι

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XANA EIDA LIGO ROZ...OPOTE KALUTERA MHN KANW TEST...MHPOS TO EPIREASEI TI LETE? KAI KATI ALLO TENTONOMAI KAI NIOTHW ENA DUNATO TRAVIGMA ARISTERA XAMHLA..

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πραγματικα θα φαω τα νυχια μου!!! Και θα εχω να βαψω μετα!!! I love you I love you I love you I love you Μη σε αγχωνω! Καλα πως αντεχεις τοσες μερες χωρις ουτε ΕΝΑ ΤΕΣΤ!!! ααα pale pale pale pale Δε ξερω μπορει να ειναι και εμφυτευσης μπορει και και περιοδου εχω καταμπερδυτει. Παντως στο ιδιο διαστημα που περιμενεις περιοδο μπορει να συμβει εμφιτευση...το εχω διαβασει παντου! και να σε μπερδεψει αλλα ενα τεστ σ αυτη τη φαση σιγουρα θα δειξει σωστο αποτελεσμα! Καντο κι ας ειναι απογευμα!! Λυπησου μας! ;(

http://www.sailormoon82@blogspot.com

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva evaki έγραψε:XANA EIDA LIGO ROZ...OPOTE KALUTERA MHN KANW TEST...MHPOS TO EPIREASEI TI LETE? KAI KATI ALLO TENTONOMAI KAI NIOTHW ENA DUNATO TRAVIGMA ARISTERA XAMHLA..

Ωπ! Τωρα ειδα το μνμ σου!!! Αχχχχ δε ξερω....αλλα αν δε θελουμε να απογοητευτουμε μαλλον περιοδος πρεπει να ειναι και το τραβηγμα που λες επισης απο περιοδο... Sad Δε ξερω...εχω τρελλη αγωνια...ισως να μη ξανασχολιασω γτ δεν ειμαι πολυ ψυχραιμη...Ελα μωρε....παρτο χαλαρα!!! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 328109 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 328109 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 328109 Αμα ειναι ειναι κι αν δεν ειναι τι εγινε....συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια....... τι λεω...Sad σορυ! Τα χω παιξει! No No No μη μου δινεις σημασια!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KANONIKA APO XTHES TO VRADU EPREPE SHMERA NA\ EIXA ROH KANONIKH..ALLA MEXRI TIS 4 DEN EIXA OUTE ROZ H SERVIETA EINAI POLU KATHARI...KAI TWRA PRIN LIGO EIDA MONO STO XARTAKI DUO STAGONES ROZ OMWS OXI AIMA...AX!THA TRELATHW...POIA KAI FOVAMAI NA KANW TEST MHN EPIREASEI TO ROZAKI TO APOTELESMATAKI THA PERIMENW NA DW PWS THA SUNNEXISEI MALLON...AX!KAI EGW TA EFAGA DEN UPARXOUN NUXIA...LINDAKIS MOU KAI OLES SAS EUXARISTW POU AGWNIATE MAZI MOU...TI OMORFO SUNAISTHIMA EINAI AUTO... Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 379767 Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 379767

geonutr


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα! Εγω στην προηγούμενη εγκυμοσυνη μου είχα 3 μέρες ροζ,όπως ακριβώς το περιγραφεις..η εμφυτευση μπορεί να είναι,πάρε ενα τεστ για να ησυχασεις κ εσυ κ εμεις, ιχιζιχιχ…άσε που αν είσαι, με τόσο άγχος,κακο σου κάνεις!

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΒΑΚΙ ΚΟΙΤΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΣΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΙ ΑΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ. Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΙ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ! Υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης.? - Σελίδα 4 417472

geonutr


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμένα μόλις τέλειωσαν τα ροζ κ εκανα τεστ μου βγήκε αχνός ο σταύρος..κ η χοριακη 46

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geonutr έγραψε:Εμένα μόλις τέλειωσαν τα ροζ κ εκανα τεστ μου βγήκε αχνός ο σταύρος..κ η χοριακη 46

ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΛΑΣ? ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ! ΚΙ ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΠΙΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ? ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΤΙΜΑΜΕ!!!

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εβακι διάβασα την ιστορια σου καρέ καρέ!!ειλικρινά μου θύμισες τα δικά ου συμπτώματα και αλχημείες με τεστ που βγηκαν άκυρα!αχχχα cyclops
Αν δεν είναι ο Νοέμβρης ο τυχερός σου μήνας, τότε να είσαι σίγιυρη ότι ο δεκέμβρης σαν χριστουγεννιάτικο δώρο θα σου φερει το νινι που επιθυμεις!! santa santa

οπως και στις υπόλοιπες εδω μέσα!

εγω σήμερα υποτίθεται ότι την περίμενα, αλλά αμ δε!της κρύβομαι ως τωρα,,,,αν με βρει με βρήκε!! Cool

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
INKA TI ENNOEIS DEN KATALAVA?GEONUTR DHLSDH?MPOREI NA EINAI EMFITEUSEI META APO TOSES MERES..?POPH MOU MA AKOMA KAI 35 MERES KUKLO NA EXW..SHMERA EXW PROTH MERA KATHISTERISEIS...AN EIXA 28 NPOU EGW UPOLOGIZA APO TIS 30 EPREPE NA EIXA...ALLA KAI SHMERA MONO LIGO ROZ STO XARTAKI TIPOTA ALLO..POSO NA PERIMENW GIA NA KANW ENA TEST KORITSIA MOLIS TELEIOSEI TO ROZ?EXWS KATAMPERDEUTEI... Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 10]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις