Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
514 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 514 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ ωραια Δωρα!!!!Καλε ποσες προικες πηρατε????????Εμεις μια θα παρουμε ολη κι ολη...τα αλλα σεντονακια ας μην ειναι και σετ..θα μας συγχωρησει η μπεμπα... Razz Razz
Εσυ που τα ειδες και τα δυο ποια σ αρεσε πιο πολυ?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ ρε κορίτσια.. Μάρθα βούρτση έχω γίνει..
με το παραμικρό κλαίω...
Βλέπω τώρα Η αγάπη άργησε μία μέρα και με πήραν τα ζουμιά...

Αυτές οι προικούλες τι περιλαμβάνουν ακριβώς; Και είναι αρκετή μία;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ουτε εμενα μου αρεσε Μιραντζελα του Τσελιου.Απλα επαθα πλακα με την τιμη κ ηθελα να δω αν βλεπετε εσεις κατι που εγω δεν βλεπω!

Βρηκα κ αυτα!Τα αγορασα πριν λιγο καιρο στη μπεμπα.Τοτε που ξετιναξα την πιστωτικη...Μονο που τα πηρα απο μαγαζι κ τα πληρωσα 29 το καθενα.

http://www.errikahome.gr/proika-morou-times-vrefika-leyka-eidi/kapa-bournouzaki-bebe-nef-nef-little-shoes.html

http://www.errikahome.gr/proika-morou-times-vrefika-leyka-eidi/kapa-bournouzaki-bebe-nef-nef-sweet-duck.html

http://www.errikahome.gr/proika-morou-times-vrefika-leyka-eidi/koyverta-agkalias-pike-das-home-baby-line-embroidery-6114.html

Ειναι τα πρωτα ροζ πραγματακια που της πηρα κ πολυ τα χαρηκα!Ειναι ομως μαλλον τα τελευταια...Δεν θελω αλλα ροζ.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιες ιο προικες κοριτσια!εμενα εχει τον γουινι πανω ασπρη μπλε και πρασινο!η κουνια ειναι ασπρη με πρασινο ειναι τελεια! σοφακι τα παιδια ειναι πανω απο 2 για τις εγκυες το λεω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα ζωη,παντα και κουνουπιερα δεν νομιζω να χρειαζεται παραπανω απο μια...σεντονακια θα παρω και αλλα εννοειται αλλα ασχετα σετ με την παντα...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα, κι εμεις μια θα περναμε, και κατα τα αλλα χωρια σεντονακια.
Η μια ειναι δωρο απο τον συνροφο της μαμας μου και την αλλη μας εφαγε η πεθερα μου να την παρουμε, γτ ηθελε να μας κανει δωρο σωνει και ντε..
Καλα, δεν μας χαλασε, αλλα σε αλλη περιπτωση μια θα περναμε.

Εγω νομιζω προτιμω την Πιερ Καρνεν. Μου φαινεται πιο ομορφη.
Και η αλλη ομως μ'αρεσει πολυ, απλα η πρωτη μου κανει πιο ζεστη,πιο μπεμπε.


Κοριτσια, σεντονακια ποσα πανω κατω υπολογιζετε???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν εχω παρει ακομη προικα αλλα μια θα παρω.Εχω παρει ηδη 2 σετ σεντονια σε ουδετερα χρωματα κ μαλιστα απο Καβαλα μονο 17€ το σετ.Κ εχω κ 4-5 λευκα με ροζ-γαλαζια λαγουδακια κ παιδακια απο τοτε που ημουν εγω μωρο!

Ζωη μου η προικα περιλαμβανει την παντα,κατωσεντονο-μαξιλαροθηκη(ή ολοκληρο σετ σεντονια),παπλωματακι (μη φανταστεις κανενα χοντρο) κ καποιες εχουν κ κουνουπιερα.
Οσο για το κλαμα εγω με τη συγκεκριμενη σειρα εκλαιγα κ οταν δεν ημουν εγκυος!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε να μη χρειαζονται 4-5 σετ σεντονακια?Σκεψου οτι μπορει να ξεφυγουν τσισακια απο την πανα του κ να θελουν αλλαγμα κ 2 φορες μεσα στη μερα.

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δωρα μου πως τα ζηλεψα τα μπουρνουζακια!!!
Εγω δεν εχω παρει ακομη.
Αχ ευτυχως που τα λεμε για να θυμαμαι και τιποτα που εχω ξεχασει!!

Να ρωτησω και κατι αλλο?? Απο χωρους για να κοιμαται τ μπεμπε,μεχρι να παει στην κουνια του τι εχετε?? Γιατι κι αυτο ειναι μεγαααααλο θεμα δικο μου!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσια.. λοιπον εγω προικα δεν πηρα μπορει να παρω αργοτερα αλλα πηρα ενα ωραιο παντα απο τα jumbo ροζ και κουνουπιερα παπλωματακι και 2 σετ σεντονακια...μπορει να μην ειναι σετ αλλα δενουν ωραια μεταξυ τους και τα πηρα 50 ευρω.. το κορυφαιο σημερα ζυγιστηκα 14 κιλα πανω *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 κομμενη η βραδυνη μασα μονο σαλατες και φρουτακια...θα με κραξει η γιατρος μου παλι...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirantzela! έγραψε:Δωρα μου πως τα ζηλεψα τα μπουρνουζακια!!!
Εγω δεν εχω παρει ακομη.
Αχ ευτυχως που τα λεμε για να θυμαμαι και τιποτα που εχω ξεχασει!!

Να ρωτησω και κατι αλλο?? Απο χωρους για να κοιμαται τ μπεμπε,μεχρι να παει στην κουνια του τι εχετε?? Γιατι κι αυτο ειναι μεγαααααλο θεμα δικο μου!!
εγω λεω την νυχτα να το κοιμιζω στο πορτ μπεμπε διπλα μου και τη μερα στο κρεβατακι της..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε ωραια ειναι τα μπουρνουζακια αλλα ακριβα σε σχεση με αλλα.Της πηρα κ ακομη ενα απο μαγαζι με παιδικα μονο με 16€ κ ειναι εξισου ωραιο αν κ δεν ειναι ροζ.

Η δικη μας θα κοιμαται σε λικνο στην αρχη.Θα την εχω διπλα μου στο δωματιο μου.Βεβαια μας το εδωσε η κουνιαδα.Κρεβατακι θα αφορασω κατα το Πασχα που δε θα χωραει η πριγκιπισσα στο λικνο.Τα λικνα ειναι ομορφα αλλα πανακριβα!Προτιμησε καλυτερα μια ευρυχωρη καλαθουνα κ αν δε θες να πληρωσεις για τη βαση την ακουμπας πανω σε ενα κομμοδινο.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:Δωρα μου πως τα ζηλεψα τα μπουρνουζακια!!!
Εγω δεν εχω παρει ακομη.
Αχ ευτυχως που τα λεμε για να θυμαμαι και τιποτα που εχω ξεχασει!!

Να ρωτησω και κατι αλλο?? Απο χωρους για να κοιμαται τ μπεμπε,μεχρι να παει στην κουνια του τι εχετε?? Γιατι κι αυτο ειναι μεγαααααλο θεμα δικο μου!!
εγω λεω την νυχτα να το κοιμιζω στο πορτ μπεμπε διπλα μου και τη μερα στο κρεβατακι της..

Πορτ-μπεμπε εννοεις το μεγαλο που μοιαζει με καλαθουνα ε?Οχι το μικρο που μπαινει στο αυτοκινητο.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:Δωρα μου πως τα ζηλεψα τα μπουρνουζακια!!!
Εγω δεν εχω παρει ακομη.
Αχ ευτυχως που τα λεμε για να θυμαμαι και τιποτα που εχω ξεχασει!!

Να ρωτησω και κατι αλλο?? Απο χωρους για να κοιμαται τ μπεμπε,μεχρι να παει στην κουνια του τι εχετε?? Γιατι κι αυτο ειναι μεγαααααλο θεμα δικο μου!!
εγω λεω την νυχτα να το κοιμιζω στο πορτ μπεμπε διπλα μου και τη μερα στο κρεβατακι της..

Πορτ-μπεμπε εννοεις το μεγαλο που μοιαζει με καλαθουνα ε?Οχι το μικρο που μπαινει στο αυτοκινητο.
ναι αυτο που ειναι σαν καλαθουνα... αντι να αγορασω καλαθουνα θα το βαζω εκει το ιδιο ειναι...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια.. λοιπον εγω προικα δεν πηρα μπορει να παρω αργοτερα αλλα πηρα ενα ωραιο παντα απο τα jumbo ροζ και κουνουπιερα παπλωματακι και 2 σετ σεντονακια...μπορει να μην ειναι σετ αλλα δενουν ωραια μεταξυ τους και τα πηρα 50 ευρω.. το κορυφαιο σημερα ζυγιστηκα 14 κιλα πανω *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 κομμενη η βραδυνη μασα μονο σαλατες και φρουτακια...θα με κραξει η γιατρος μου παλι...

Κ εγω καπου εκει ειμαι.Στα 13,3!Βεβαια ο γιατρος μου ειναι ο καλυτερος γιατρουλης του κοσμου!!!Δε με ζυγιζει ποτε κ δε θα γκρινιαξει οσα κιλα κ αν παρω!Λεω ομως να ξεκινησω περπατημα κ να κανω κ τις ασκησουλες που μου εδειξαν σημερα στο Ιπποκρατειο.το φαι δεν το κοβω με τπτ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ποτε πηγαμε στο 4?? Shocked κοριτσια τωρα γυρισα σπιτι κ ειμαι καπως ετσι *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 ηρθε ο αντρας μου στην πλατεια που ειμαστε με τον μικρο γυρισαμε τον αφησα στην πεθερα κ φυγαμε σουμπιτοι για ψωνια *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 850933

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλαθουνα εχουμε κι εμεις, ηταν στο σετ του δωματιου. Εχουμε παρει κα την βαση.
Αρα αφου εχουμε αυτο το λικνο ειναι περιττο λετε ε?
Μην γεμισουμε και 1000 πραγματα και στο τελος μεινουν αχρησιμοποιητα!!


Ααα εγω εκανα το κορυφαιο, απο ουι μου εχει πει η μαμα μου: Μονο στο καροτσι κοιμομουν, εκει βολευομουν.Αναποδο παιδι...

Καλως το Μαρακι!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:καλησπερα κοριτσια.. λοιπον εγω προικα δεν πηρα μπορει να παρω αργοτερα αλλα πηρα ενα ωραιο παντα απο τα jumbo ροζ και κουνουπιερα παπλωματακι και 2 σετ σεντονακια...μπορει να μην ειναι σετ αλλα δενουν ωραια μεταξυ τους και τα πηρα 50 ευρω.. το κορυφαιο σημερα ζυγιστηκα 14 κιλα πανω *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 3 585182 κομμενη η βραδυνη μασα μονο σαλατες και φρουτακια...θα με κραξει η γιατρος μου παλι...

Κ εγω καπου εκει ειμαι.Στα 13,3!Βεβαια ο γιατρος μου ειναι ο καλυτερος γιατρουλης του κοσμου!!!Δε με ζυγιζει ποτε κ δε θα γκρινιαξει οσα κιλα κ αν παρω!Λεω ομως να ξεκινησω περπατημα κ να κανω κ τις ασκησουλες που μου εδειξαν σημερα στο Ιπποκρατειο.το φαι δεν το κοβω με τπτ!
Η δικια μου με αγχωνει λιγο με αυτο το θεμα το πρωτο πραγμα που κανω μολις μπω στο ιατρειο ειναι να με ζυγισει.. και μου λεει οτι δεν την νοιαζει αν εγω θα γινω χοντρη απλα φοβαται μην ανεβασω ζαχαρο και μετα πιεση στη γεννα και ζοριστω εγω.. τι να πω...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
ναι αυτο που ειναι σαν καλαθουνα... αντι να αγορασω καλαθουνα θα το βαζω εκει το ιδιο ειναι...

Ναι ειναι το ιδιο νομιζω.Απλα τσεκαρε αν ειναι αρκετα μαλακο γιατι σε αυτα τα πορτ-μπεμπε ειπε μια μαια οτι μεχρι 2 ωρες μπορει να ξαπλωσει το παιδι.Μετα πρεπει να το σηκωσεις να του κανεις γυμναστικουλα κ μετα να ξαναξαπλωσει.Δεν ξερω αν ισχυει βεβαια!Αν ισχυει ομως ισως να χρειαζεσαι ενα εξτρα στρωματακι ή μια διπλωμενη κουβερτουλα κατω απο το σεντονακι για να γινει πιο βολικο για το μωρο.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω θα παρω ενα πορτ μπεμπε αργοτερα για να παρω το παιδι απο το νοσοκομειο κ καλαθουνα εχω ηδη

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λιτσα μου κι εμενα αυτο μου λεει. Να μην ζοριστω πολυ με τα κιλα.
Κι επισης, και για το ψυχολογικο κομματι. Παιζει κι αυτο, μηντο ξεχναμε!!

Παντως κι εγω 14 εχω βαλει, στανταρ. Σε καθε ραντεβου ειμαι σταθερα ενα κιλο πανω. Και εχω ραντεβου σχεδον καθε εβδομαδα πλεον...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:
ναι αυτο που ειναι σαν καλαθουνα... αντι να αγορασω καλαθουνα θα το βαζω εκει το ιδιο ειναι...

Ναι ειναι το ιδιο νομιζω.Απλα τσεκαρε αν ειναι αρκετα μαλακο γιατι σε αυτα τα πορτ-μπεμπε ειπε μια μαια οτι μεχρι 2 ωρες μπορει να ξαπλωσει το παιδι.Μετα πρεπει να το σηκωσεις να του κανεις γυμναστικουλα κ μετα να ξαναξαπλωσει.Δεν ξερω αν ισχυει βεβαια!Αν ισχυει ομως ισως να χρειαζεσαι ενα εξτρα στρωματακι ή μια διπλωμενη κουβερτουλα κατω απο το σεντονακι για να γινει πιο βολικο για το μωρο.
Λεω να αγορασω εξτρα στρωματακι καλαθουνας ορθοπαιδικο.. γιατι σιγουρα θα ειναι πολλες ωρες στο πορτ μπεμπε..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως το Μαρακι.Τι ψωνισατε???

Εννοειται δε χρειαζεσαι κ λικνο Μιραντζελακι.Μας βαζουν στο τρυπακι να τα θεωρουμε ολα απαραιτητα κ στο τελος δε χρησιμοποιουμε ουτε τα μισα!

Λιτσα μου αν ελεγχεις την πιεση σου κ ειναι οκ κ επισεις το παιδι μεγαλωνει φυσιολογικα κ οχι περισσοτερο απο οτι πρεπει τοτε δεν εχεις να φοβασαι κατι.Μπορει μια γυναικα να παρει μονο 10 κιλα κ να εχει κ πιεση κ διαβητη κ μια αλλη να παρει 40 κ να μην εχει τπτ!Γι'αυτο ηρεμησε...Τωρα βεβαια αν θες για σενα να περιορισεις τις χαζομαρουλες για να μην εχεις μετα πολλα κιλα για χασιμο αυτο ειναι αλλο θεμα...Δε θελει αγχος ομως!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Λιτσα μου κι εμενα αυτο μου λεει. Να μην ζοριστω πολυ με τα κιλα.
Κι επισης, και για το ψυχολογικο κομματι. Παιζει κι αυτο, μηντο ξεχναμε!!

Παντως κι εγω 14 εχω βαλει, στανταρ. Σε καθε ραντεβου ειμαι σταθερα ενα κιλο πανω. Και εχω ραντεβου σχεδον καθε εβδομαδα πλεον...

εγω ειμαι +4 κιλα κ αυτο απο οταν ημουν στα μεσα του 5ου πιο πολυ τωρα στον 6ο ευτυχως

γεια σου δωρα...τι να ψωνησαμε? σουπερ μαρκετ 100 ευρω κ εχουμε κ αλλα αυριο.κρεατα βασικα κ εχω κουρεμα κ να παρω κ την ζωνη μου



Έχει επεξεργασθεί από τον/την thequeen86 στις Τετ Οκτ 31, 2012 9:23 am, 1 φορά

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirantzela! έγραψε:Λιτσα μου κι εμενα αυτο μου λεει. Να μην ζοριστω πολυ με τα κιλα.
Κι επισης, και για το ψυχολογικο κομματι. Παιζει κι αυτο, μηντο ξεχναμε!!

Παντως κι εγω 14 εχω βαλει, στανταρ. Σε καθε ραντεβου ειμαι σταθερα ενα κιλο πανω. Και εχω ραντεβου σχεδον καθε εβδομαδα πλεον...
Ναι ρε γαμωτο ασε αλλα αν καθεσαι και ολη μερα τα κιλα μπαινουν σα νερακι.. Γιαυτο θα κοψω τα γλυκα και τις κρεπες και τις πιτσες γιατι το παρακανα και εγω αυτο το μηνα.. τουλαχιστον να μη περασω τα 18 αυτος ειναι ο στοχος μου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις