Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
468 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 468 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το στρωματακι για το πορτ μπεμπε εχει κατω απο 20 ευρω...Εμας η κουνια στο δωματιο θα ειναι οποτε δεν με αγχωνει πολυ...
Σκεφτομαι τωρα,το σετ εχει ενα πανοσεντονο,ενα ατωσεντονο,αλλα θα γεννησουμε χειμωνα επομενως δεν θα το σκεπαζουμε με σεντονι αλλα με παπλωμα...επομενως με ενα σετ εχουμε δυο σεντονια.πειραζει να βαζουμε το πανωστενονο για κατωσεντονο?????????? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Καλως το Μαρακι.Τι ψωνισατε???

Εννοειται δε χρειαζεσαι κ λικνο Μιραντζελακι.Μας βαζουν στο τρυπακι να τα θεωρουμε ολα απαραιτητα κ στο τελος δε χρησιμοποιουμε ουτε τα μισα!

Λιτσα μου αν ελεγχεις την πιεση σου κ ειναι οκ κ επισεις το παιδι μεγαλωνει φυσιολογικα κ οχι περισσοτερο απο οτι πρεπει τοτε δεν εχεις να φοβασαι κατι.Μπορει μια γυναικα να παρει μονο 10 κιλα κ να εχει κ πιεση κ διαβητη κ μια αλλη να παρει 40 κ να μην εχει τπτ!Γι'αυτο ηρεμησε...Τωρα βεβαια αν θες για σενα να περιορισεις τις χαζομαρουλες για να μην εχεις μετα πολλα κιλα για χασιμο αυτο ειναι αλλο θεμα...Δε θελει αγχος ομως!
Και εγω ετσι λεω μεχρι τωρα ουτε πιεση εμφανισα και το ζαχαρο μου ηταν τελειο και ας τσακιζα συνεχεια γλυκα..απλα θα κοψω τις πολλες χαζομαρες να μη παραπαρω κιλα και μετα κλαιγομαι...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Το στρωματακι για το πορτ μπεμπε εχει κατω απο 20 ευρω...Εμας η κουνια στο δωματιο θα ειναι οποτε δεν με αγχωνει πολυ...
Σκεφτομαι τωρα,το σετ εχει ενα πανοσεντονο,ενα ατωσεντονο,αλλα θα γεννησουμε χειμωνα επομενως δεν θα το σκεπαζουμε με σεντονι αλλα με παπλωμα...επομενως με ενα σετ εχουμε δυο σεντονια.πειραζει να βαζουμε το πανωστενονο για κατωσεντονο?????????? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307

Οχι καλε, κι εμεις θα το κανουμε τωρα που θα ειναι χειμωνας!

Κοριτσια, ουτε το ρηλαξ χρειαζεται ετσι?Γιατι ουτε απ'αυτο πηραμε!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
+ ποσα βρε Μαρια?Το εφαγες το νουμερο!

Ασε μη μου μιλας για σουπερ μαρκετ!Κ εμεις θα παμε το Σαββατο κ υπολογιζω ενα 200αρι!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Το στρωματακι για το πορτ μπεμπε εχει κατω απο 20 ευρω...Εμας η κουνια στο δωματιο θα ειναι οποτε δεν με αγχωνει πολυ...
Σκεφτομαι τωρα,το σετ εχει ενα πανοσεντονο,ενα ατωσεντονο,αλλα θα γεννησουμε χειμωνα επομενως δεν θα το σκεπαζουμε με σεντονι αλλα με παπλωμα...επομενως με ενα σετ εχουμε δυο σεντονια.πειραζει να βαζουμε το πανωστενονο για κατωσεντονο?????????? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307
χαχαχα... εισαι φοβερη... ε.. δε νομιζω να παρεξηγηθει το μπεμπακι αν βαλεις το κατωσεντονο για πανωσεντονο...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:
Sofki έγραψε:Το στρωματακι για το πορτ μπεμπε εχει κατω απο 20 ευρω...Εμας η κουνια στο δωματιο θα ειναι οποτε δεν με αγχωνει πολυ...
Σκεφτομαι τωρα,το σετ εχει ενα πανοσεντονο,ενα ατωσεντονο,αλλα θα γεννησουμε χειμωνα επομενως δεν θα το σκεπαζουμε με σεντονι αλλα με παπλωμα...επομενως με ενα σετ εχουμε δυο σεντονια.πειραζει να βαζουμε το πανωστενονο για κατωσεντονο?????????? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307

Οχι καλε, κι εμεις θα το κανουμε τωρα που θα ειναι χειμωνας!

Κοριτσια, ουτε το ρηλαξ χρειαζεται ετσι?Γιατι ουτε απ'αυτο πηραμε!

εγω ριλαξ εχω δυο κ τον σωτηρη εκει τον ειχα συνεχεια κ τον πηγαινα περα δωθε στο σπιτι

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirantzela! έγραψε:
Sofki έγραψε:Το στρωματακι για το πορτ μπεμπε εχει κατω απο 20 ευρω...Εμας η κουνια στο δωματιο θα ειναι οποτε δεν με αγχωνει πολυ...
Σκεφτομαι τωρα,το σετ εχει ενα πανοσεντονο,ενα ατωσεντονο,αλλα θα γεννησουμε χειμωνα επομενως δεν θα το σκεπαζουμε με σεντονι αλλα με παπλωμα...επομενως με ενα σετ εχουμε δυο σεντονια.πειραζει να βαζουμε το πανωστενονο για κατωσεντονο?????????? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307

Οχι καλε, κι εμεις θα το κανουμε τωρα που θα ειναι χειμωνας!

Κοριτσια, ουτε το ρηλαξ χρειαζεται ετσι?Γιατι ουτε απ'αυτο πηραμε!
εμενα μου πηρε ενα ρηλαξακι τελειο η κολλητη μου.. ειναι σχεδιο κοτοπουλο και ειναι γαματο..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμας το καθισμα αυτοκινητου ειναι και ριλαξ..και θα το εχουμε στο σπιτι και οχι μονιμα στο αμαξι γιατι θα το χρησιμοποιω στο καροτσι...
Μωρε κοριτσια να σας πω...ασχετο με τα κιλα που με αγχωνουν καθε φορα που τρωω μια χαζομαρα σκεφτομαι το μωρο...Οτι τρωμε μα οτιδηποτε τρωμε περναει στο εμβρυο..κριμα δεν ειναι να φορτωνουμε εναν τοσο παρθενο οργανισμο με τοσες βλαεκεις?πολυ με στεναχωρει αυτο...θα παω να καψω το εργοστασιο της νουτελας

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το πορτ μπεμπε δεν κανει γι'αυτο???

Ααααα μην μου πειτε οτι πρεπει να παρω και ρηλαξ.... Δεν το ειχα στα απαραιτητα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
Sofki έγραψε:Το στρωματακι για το πορτ μπεμπε εχει κατω απο 20 ευρω...Εμας η κουνια στο δωματιο θα ειναι οποτε δεν με αγχωνει πολυ...
Σκεφτομαι τωρα,το σετ εχει ενα πανοσεντονο,ενα ατωσεντονο,αλλα θα γεννησουμε χειμωνα επομενως δεν θα το σκεπαζουμε με σεντονι αλλα με παπλωμα...επομενως με ενα σετ εχουμε δυο σεντονια.πειραζει να βαζουμε το πανωστενονο για κατωσεντονο?????????? *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 4 911307
χαχαχα... εισαι φοβερη... ε.. δε νομιζω να παρεξηγηθει το μπεμπακι αν βαλεις το κατωσεντονο για πανωσεντονο...

Δυστυχως δε μπορεις να το κανεις αυτο Σοφακι γιατι πρεπει κατω απο το παπλωμα ή την κουβερτα να βαζεις παντα σεντονακι για να πλενετε συχνα κ να μην προκαλουνται αλλεργιες στο μωρο.Ειδικα αν χρησιμοποιεις κουβερτα.Αν ομως επιλεξεις να βαζεις το παιδι σε υπνοσακκο τοτε μπορεις να στρωνεις το πανωσεντονο κατω!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ριλαξ ειναι απο αυτα που περνουν και δωρο..αν σε ρωτησει κανεις ζητα ριλαξ...και εμεις μονο ετσι θα παρουμε..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το φοβαμαι λιγακι το παπλωμα γιατι μπορει να καλυψει το προσωπο του...προτιμω τον υπνοσακο.....

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
Δυστυχως δε μπορεις να το κανεις αυτο Σοφακι γιατι πρεπει κατω απο το παπλωμα ή την κουβερτα να βαζεις παντα σεντονακι για να πλενετε συχνα κ να μην προκαλουνται αλλεργιες στο μωρο.Ειδικα αν χρησιμοποιεις κουβερτα.Αν ομως επιλεξεις να βαζεις το παιδι σε υπνοσακκο τοτε μπορεις να στρωνεις το πανωσεντονο κατω![/b]

Σοβαρα Δωρα?? Δεν το ηξερα αυτο!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Το ριλαξ ειναι απο αυτα που περνουν και δωρο..αν σε ρωτησει κανεις ζητα ριλαξ...και εμεις μονο ετσι θα παρουμε..


αααακριβως εγω ειχα ενα που μου ειχε δωσει ο κουνιαδος μου κ μου εφεραν δωρο αλλο ενα η ξαδερφη μου με τον αντρα της

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Το ριλαξ ειναι απο αυτα που περνουν και δωρο..αν σε ρωτησει κανεις ζητα ριλαξ...και εμεις μονο ετσι θα παρουμε..

Σωστη σε βρισκω!!! Μαλλον αυτο θα κανω κι γω, γιατι παρααπλωθηκαμε με τα εξοδα, και δεν μας βλεπω καλα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα εμεις εχουμε κανονισει ολα τα μεγαλα εξοδα και μας εχουν μεινει πραγματα οπως...ριλαξ,γυμναστηριο,σετακι με χτενουλες νυχοκοπτες και τετοια τα οποια ειναι ολα πραγματα απο 10 μεχρι 30 ευρω που ειναι πραγματα που περνουν για δωρο...Οποτε η θα τα περιμενουμε ή θ τα ζητησουμε....Οι περισσοτεροι μας εχουν ηηδ ρωτησει ή ξερουμε οτι θα μας ρωτησουν τι θελουμε για το μωρο!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ετσι ειναι!Ειδικα οι κουβερτες αυτες οι πολυ μαλακες οι ισπανικες δεν ειναι καλο να ερχονται σε επαφη με το δερματακι του μωρου.

Σοφακι οταν ειναι πολυ βρεφακια δεν κουνιουνται πολυ οποτε δεν κινδυνευουν να σκεπαστουν κ να σκασουν.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στις κουβερτες ναι,και εγω σε μενα βαζω σεντονι αλλα το παλωμα δεν ξερω αν χρειαζεται.εξαλλου θα την εχω εναλλαξ παπλωμα-υπνοσακο και θα τα πλενω συχνα!!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμεις τα εξοδα κλινικη-γιατρος, που ειναι και πολλα, τα εχουμε ηδη στην τραπεζα.

Βασικα εγω αγχωνομαι με τα δωρα γτ αντε, εγω μπορει να το αφησω να μου το παρει καποιος, και τελικα να μην μπορεσει και τελευταια στιγμη να τρεχω... Ειμαι λιγο τελειομανης απο την φυση μου. Αν δεν ειναι ολα στην εντελεια, οπως τα θελω δλδ, δεν θα ηρεμησω..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω σκεφτομαι οτι μαγαζια υπαρχουν με το κιλο,αν δω οτι δεν μου φερνει καποιος θα τρεξει ο αντρας μου να παει να παρει...γι αυτο δεν παιρνω και μπουκαλια απο τωρα.στα φαρμακεια εχει οποτε αν δεν τα καταφερω με τον θηλασμο ειναι 5 λεπτα υποθεση να παει να παρει καποιος....

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirantzela! έγραψε:Κι εμεις τα εξοδα κλινικη-γιατρος, που ειναι και πολλα, τα εχουμε ηδη στην τραπεζα.

Βασικα εγω αγχωνομαι με τα δωρα γτ αντε, εγω μπορει να το αφησω να μου το παρει καποιος, και τελικα να μην μπορεσει και τελευταια στιγμη να τρεχω... Ειμαι λιγο τελειομανης απο την φυση μου. Αν δεν ειναι ολα στην εντελεια, οπως τα θελω δλδ, δεν θα ηρεμησω..
χαχα.. και εγω ετσι ειμαι... αλλα σκεψου οτι αν τα παρεις ολα καποια απο αυτα θα σου τα ξαναπαρουν σε δωρο και θα τα εχεις διπλα μετα..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα πιο συνηθισμενα δωρα ειναι συνηθως κουβερτουλες σεντονακια και ρουχακια γιαυτο και δε θα παρω πολλα γιατι δεν ξερω και τι θα μου φερουν προτιμω να τα παρω μετα...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Το φοβαμαι κι αυτο, να τα εχω διπλα, η αληθεια ειναι. Αλλα τα βασικα

Κι εγω μπιμπερο δεν πηρα, ξεκαθαρα για ψυχολογικους λογους. Αν παρω, μπορει και να επαναπαυτω και με την παραμικρη δυσκολια να δωσω ξενο γαλα. Εννοειται πως αν υπαρχει προβλημα, εκει θα καταληξω, αλλα θελω να εξαντλησω καθε πιθανοτητα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:Κι εμεις τα εξοδα κλινικη-γιατρος, που ειναι και πολλα, τα εχουμε ηδη στην τραπεζα.

Βασικα εγω αγχωνομαι με τα δωρα γτ αντε, εγω μπορει να το αφησω να μου το παρει καποιος, και τελικα να μην μπορεσει και τελευταια στιγμη να τρεχω... Ειμαι λιγο τελειομανης απο την φυση μου. Αν δεν ειναι ολα στην εντελεια, οπως τα θελω δλδ, δεν θα ηρεμησω..
χαχα.. και εγω ετσι ειμαι... αλλα σκεψου οτι αν τα παρεις ολα καποια απο αυτα θα σου τα ξαναπαρουν σε δωρο και θα τα εχεις διπλα μετα..

Ετσι ειναι ρε κοριτσια.Εγω ας πουμε δεν εχω υπνοσακκο.Ουτε γυμναστηριο ουτε μπιμπερο ουτε παιχνιαδακια.Ουτε καν 1 κουδουνιστρα!ουτε μουσικα περιστρεφομενα κτλ.Λεφτα να υπαρχουν κ οτι δεν ερθει σαν δωρο θα το παρετε στο π κ φ!Αν ξερεις τι θες πας στο μαγαζι το παιρνεις κ φευγεις!Σημειωστε καπου τι σας λειπει κ απο που θελετε να το παρετε κ ποσο κανει για να νιωθετε ησυχες.Ετσι ακομα κ εσεις να μη μπορειτε στελνετε καποιον κ το παιρνει!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:τα πιο συνηθισμενα δωρα ειναι συνηθως κουβερτουλες σεντονακια και ρουχακια γιαυτο και δε θα παρω πολλα γιατι δεν ξερω και τι θα μου φερουν προτιμω να τα παρω μετα...

Σκεψου ομως οτι τα δωρα εχουν κ καρτα αλλαγης αρα αν σε βολευει το καταστημα μπορεις καλλιστα να αλλαξεις ρουχα κ φανελακια με οτι εσυ χρειαζεσαι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις