Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
417 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 417 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ελενη!!!!
Καθε μερα στις 7 φευγει το παλικαρι μου και μετα ξανακοιμαμαι. σημερα ξυπνησα οπως καθε πρωι στις 7 αλλα δεν εφυγε... συνεχισε να κοιμαται και να στριφογυρναει και να αναπνεαι (ναι, κι αυτο με ενοχλει τωρα, εχω γινει πολυ σπαστικια) οποτε σηκωθηκα εγω.
Τωρα ομως ξανανυσταξα... λεω να παω να ζαρωσω παλι διπλα του...

καλη βολτιτσα να εχετε!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αντε καλον υπνο ...SmileSmileSmile

Φιλιτσα και εγω εκανα χθες ψωνακια , πηγα στο ΛΗΤΩ κ πηρα σουτιεν θηλασμου και μια ζωνη εγκυμοσυνης....και τα δυο πολυ μου αρεσαν ...και μου ειπε η κοπελα οτι το σουτιεν θηλασμου κανει απο την εγκυμοσυνη να το φορας ....εχουν και εκπτωση 25% μεχρι σημερα η τη Δευτερα, στα ειδη εγκυμοσυνης..εγω βεβαια μεχρι σημερα φοραω τα δικα μου σουτιεν με τις μπανελες και δεν εχω καμια ενοχληση...κ το στηθος μου μεγαλωσε μεν αλλα δε χριαστηκε να αλλαξω νουμερο ...ετσι και αλλιως 95D φοραω ...SmileSmileSmileSmileSmile

οσο για τα ρουχα που θα χρειαστουμε στην κλινικη, εχω παρει εδω κ ενα μηνα 2 νυχτικες και 2 ζευγαρια πυτζαμες κ μια ρομπα ....επαντοφλες ειχε η ρομπα δωρο κατι πολυ λεπτες, αλλα σκεφτομαι να τις παρω στο νοσοκομειο και μετα να τις πεταξω ...κ ενα ζευγαρι σαγιοναρες για το μπανιο εχω , δε θα παρω αλλες ...αυτα ..SmileSmileSmileSmile

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσουλια μου...τι κανετε.. δε προλαβα να μπω τσουπ παλι για φαγητακια μιλατε και ειναι ολα ενα και ενα.. μιαμ μιαμ... ευτυχως σημερα δεν εχω δουλειες τις εκανα ολες εχθες σημερα θα κανω μονο το φαγητο μας... ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ.. απο προχθες το λιγουρευομαι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω βαλει τη μανα μου στο παταρι να μου βγαλει τη καλαθουνα!!!!!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:εχω βαλει τη μανα μου στο παταρι να μου βγαλει τη καλαθουνα!!!!!!!
θυσιες για τον εγγονο πες της.. χαχα..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
filitsaki έγραψε:εχω βαλει τη μανα μου στο παταρι να μου βγαλει τη καλαθουνα!!!!!!!
θυσιες για τον εγγονο πες της.. χαχα..
χαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!θα φτιαξω κεικ με φρουκτοζη ζηλεψα!!!! Embarassed Embarassed

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλη η σκεψη σου Φιλιτσα.. παω και εγω να ξεκινησω το παστιτσιο μου...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κ απο μενα!
Κ εγω Σμαρω μου ξυπνησα νωρις αλλα δε σηκωθηκα απο το κρεβατι εννοειται!Το παλεψα,το ξαναπαλεψα κατα τις 9 ξανακοιμηθηκα κ ξυπνησα πριν μιση ωρα.Καλα να περασετε!

Εμεις θα παμε Βασιλοπουλο σημερα.Εχουμε να παρουμε πολλες προμηθειες κυριως απορρυπαντικα κ τετοια.Τωρα για βολτες κ καφεδες δεν ξερω.Ισως το απογευμα...Αλλιως καμια ταινια με τους κουμπαρους το βραδυ.

Γιατι διαφωνειτε συνεχεια με τη μαμα Σοφακι?Αληθεια θα ειναι κ η μαμα στο τραπεζι ή μονο εσυ κ ο Παυλος?

Ελενη μου δεν ειναι οτι ειναι σπανια η ομαδα αιματος σου.Ειναι οτι μπορεις σε περιπτωση αναγκης να δεχτεις αιμα μονο απο ατομα με 0-.Κ αρα μειωνονται οι πιθανοτητες να βρεις σε σχεση με εμενα πχ που ειμαι ΑΒ- κ παιρνω απο ΑΒ,Α,Β κ 0!Απο την αλλη εσυ μπορεις να δωσεις αιμα σε ολους ενω εγω μονο στους ΑΒ!

Φιλιτσα βλεπω το πηρες ζεστα το θεμα της προετοιμασιας για το μωρο...Αντε ας τρεξει κ η γιαγια λιγο οχι μονο εσυ! Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
Φιλιτσα βλεπω το πηρες ζεστα το θεμα της προετοιμασιας για το μωρο...Αντε ας τρεξει κ η γιαγια λιγο οχι μονο εσυ! Wink
*Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 417472 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 417472[img][/img]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επεστρεψα... το φαγητο ειναι στο φουρνο φτιαχνω και ενα ρυζογαλακι και ειμαστε κομπλε για σημερα..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη νομιζεις δεν μου το κατεβασε..... κεικ γιοκ!καηκε το μιξερ....

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:μη νομιζεις δεν μου το κατεβασε..... κεικ γιοκ!καηκε το μιξερ....
χαχα.. αμαν βρε φιλιτσα με την ορεξη θα μεινεις...

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κουκλες! Διαβαζω συνεχεια τα νεα σας αλλα δεν προλαβαινω να σας γραψω γιατι ηρθαν ο μπαμπας και η μαμα απο Σαλονικα και θελω λιγο να τους χορτασω.... να κανουμε και καμια δουλιτσα τωρα που εχω βοηθεια και απο Δευτερα παμε για ψωνια Laughing Laughing

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:
filitsaki έγραψε:μη νομιζεις δεν μου το κατεβασε..... κεικ γιοκ!καηκε το μιξερ....
χαχα.. αμαν βρε φιλιτσα με την ορεξη θα μεινεις...
αστα....
γεια σου νατασσα!!!να χαρεις τους γονεις σου εμεις εδω ημαστε!!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Το ξερω!!! και η παρεα σας ειναι super!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σημερα εχω ξεσκιστει στο φαγητο....αφου σκεφτομαι να κοιμηθω μπας και σταματησω να τρωω rabbit

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:Σημερα εχω ξεσκιστει στο φαγητο....αφου σκεφτομαι να κοιμηθω μπας και σταματησω να τρωω rabbit
αχ και εγω θελω!!!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ και γω θα θελα να μαι στο Βολο σ' ενα τσιπουραδικο να φαω μεχρι τελικης πτωσεως... ασε με σημερα δεν ειμαι καλα... μονο το μαμ σκεφτομαι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:αχ και γω θα θελα να μαι στο Βολο σ' ενα τσιπουραδικο να φαω μεχρι τελικης πτωσεως... ασε με σημερα δεν ειμαι καλα... μονο το μαμ σκεφτομαι...
εγω εδω και 7 μηνες το σκευτομαι!!!!ξερεις ο μπαμπας μου εχει τσιπουραδικο!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το ξερω.............. και πολυ στεναχωριεμαι που δεν μπορεις να εισαι εκει καθε μερα... εγω δεν ξερω αν θ αντεχα! τρελαινομαι για τα μεζεδακια του Βολου! αν και δεν θα με χαλουσε και κανα σπετσοφάι στο Πηλιο!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκανα και εγω το φαι,τελειωσα και την κουζινα στο μεγαλυτερο μερος της,θα την περασει τωρα και η μαμα με χλωρινη λιγο γιατι εμενα με ενοχλει και εγω θα παω να απλωσω λιγο ρουχα..Μαλλον θα σιδερωσω κιολας...
Τελικα δεν θα κανω τιποτα για αυριο δεν με αφηνει η πεθερα εχει φτιαξει ηδη φαι για εναν λοχο..Ολοι μαζι θα παμε!!!!
Με την μαμα μου ολο τσακωνομαστε γιατι μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε...Στα παντα εχουμε διαφορετικη αποψη...Της αρεσουν αλλα φαγητα,στην διακοσμηση εχει αλλη αισθητικη,στις δουλειες εχει διαφορετικη σειρα και με μπερδευει και εμενα πολυ...Τα γνωστα δηλαδη...
Κοριτσιααααααααααα,κοριτσια μυοοουυουυο ειμαι δυστυχισμενη *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787
Αυριο το γλυκο του τραπεζιου θα ειναι εκμεκ κανταιφι...ΕΚΜΕΚ ΚΑΝΤΑΙΦΙ *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 θα κλαιω ολη μερα αυριο..(καλα θα φαω λιγο αλλα ειπα να το κανω δραματικο Razz ) ευτυχωωωωως που γλιτωσα το αρνι με την διατροφη!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 328109

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εκανα και εγω το φαι,τελειωσα και την κουζινα στο μεγαλυτερο μερος της,θα την περασει τωρα και η μαμα με χλωρινη λιγο γιατι εμενα με ενοχλει και εγω θα παω να απλωσω λιγο ρουχα..Μαλλον θα σιδερωσω κιολας...
Τελικα δεν θα κανω τιποτα για αυριο δεν με αφηνει η πεθερα εχει φτιαξει ηδη φαι για εναν λοχο..Ολοι μαζι θα παμε!!!!
Με την μαμα μου ολο τσακωνομαστε γιατι μαζι δεν κανουμε και χωρια δεν μπορουμε...Στα παντα εχουμε διαφορετικη αποψη...Της αρεσουν αλλα φαγητα,στην διακοσμηση εχει αλλη αισθητικη,στις δουλειες εχει διαφορετικη σειρα και με μπερδευει και εμενα πολυ...Τα γνωστα δηλαδη...
Κοριτσιααααααααααα,κοριτσια μυοοουυουυο ειμαι δυστυχισμενη *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787
Αυριο το γλυκο του τραπεζιου θα ειναι εκμεκ κανταιφι...ΕΚΜΕΚ ΚΑΝΤΑΙΦΙ *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 534787 θα κλαιω ολη μερα αυριο..(καλα θα φαω λιγο αλλα ειπα να το κανω δραματικο Razz ) ευτυχωωωωως που γλιτωσα το αρνι με την διατροφη!!!!!!!!!! *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 328109 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου Νο4* - Σελίδα 28 328109
αγαπουλα μου φαε λιγο εκμεκ!!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μη κλαις Σοφακι μου σκεψου οτι με αυτες τις στερησεις θα γεννησεις και θα εισαι μια χαρουλα... ενω εμεις θα κλαιμε για τα απειρα κιλα που βαλαμε Sad Α!!! Συγχαρητηρια για τα αποτελεσματα του διαιτολοου και του γιατρου!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλε θα φαω Razz Razz ειπαμε ειναι τραπεζι για τον γαμο μας!!!!

Αφηστε με αυτο το αρνι....Δεν το τρωω καθολου και την πρωτη φορα που πηγα σπιτι του παυλου ειχε κλασσικα κατσικια και αρνια...Βρωμουσε ξυνιζε τι να πω εφαγα...Μια μπουκιτσα κρεας 85 μπουκιες τζατζικι...Απορω πως κοιμηθηκε μετα ο καημενος διπλα μου...Εμ ηθελα και εμπλεξα με βλαχους..κλα να παθω....Εμεις αρνι αγοραζουμε 1 φορα το πασχα παιδακια για τον μπαμπα και τον παππου και αλλη μια δευτερη μερα του πασχα για φρικασε...αντε να φαω κανενα κεμπαπ με αρνι που δεν το νιωθεις πολυ...

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω παλι τρωω τα παντα!! δεν υπαρχει ουτε ενα φαγακι που θα πω οτι δε το τρωω...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις