Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου σταυρουλινα Smile

ναι απο κοινου αποφασισαμε να βαλουμε στην ακρη το δικο μου για οικονομικους λογους αλλα νωμιζα πως εχω και εγω δικαιωμα να παιρνω το αμαξι ΤΟΥ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΓΑΠΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΜΠΙΣΤΟΥΣΥΝΗΣ! ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΓΑΛΟΥΧΗΘΕΙ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ! Mad Mad Mad Mad Mad ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ"?

σε γενικες γραμμες εχει κατι κολληματα δηλαδη δεν τον λες και προοδευτικο σαν χαρακτηρας ειναι απολυτος σε καποια πραγματα και λιγο καθετος

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικα και εχεις δικαιωμα να το παιρνεις βρε Αγαπη.αφου συναποφασισατε κατι τετοιο, εχει και τα επακολουθα..δηλαδη δεν γινεται να αφηνεις το αμαξι με κοινη αποφαση αλλα να μην μπορεις να μετακινησαι..
Παντως συμφωνω με το Αφρουλακι.Ετσι γαλουχηθηκαν σε καποια θεματα και νομιζω στην κοινωνια καποια στερεοτυπα πολυ δυσκολα αλλαζουν.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡ'ΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ "ΒΟΗΘΟΥΣΕ" ΝΑ ΕΞΟΙΚΕΙΩΘΩ! ΟΤΑΒΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ!

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε φεύγω δε φεύγω δε φεύγω! μου ανεβάζετε την ψυχολογία.... δεν μπορώ....αγάπη όσο Γ το αμάξι συμφωνώ 100% μαζί σου χωρίς να θέλω να σου ανάψω φυτυλια...αλλά εγώ είμαι από την άλλη πλευρά εγώ δεν τον εμπιστεύομαι...όχι πως εγώ δεν κάνω λάθη αλλά είναι δικό μου αμάξι κ είναι το μοναδικό.μας.κ δεν τον εμπιστεύομαι γτ έχει μάθει να οδηγεί Γερμανία κ τρέχει λίγο.....

http://www.sailormoon82@blogspot.com

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡ'ΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΝΕΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ "ΒΟΗΘΟΥΣΕ" ΝΑ ΕΞΟΙΚΕΙΩΘΩ! ΟΤΑΒΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ!

Ετσι ακριβως κι εγω!!! .. αυτο λεω.. να βρει δουλεια ..για να παρω δικο μου!!!! χαχαχα και να κανω οτι θελω μετα!!!αν και οντως εχει φαγωθει να το παρω..αλλα μονη μου.. αυτος κατα αγχωνεται με εμενα οδηγο και θα σκοτωθουμε σιγουρα ετσι που κανει Razz Razz Razz

*και πραγματικα οσο οδηγουσα τα πηγαινα μια χαρα!!!δν εκανα καμια βλακεια..απλα και μονο στην ιδεα οτι ειμαι νεα οδηγος!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την boubou στις Σαβ Νοε 03, 2012 1:37 pm, 1 φορά

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μου την πρωτη εβδομαδα που πηρα το διπλωμα πηρα το αμαξι και εκανα μια βλακεια...απιστευτη!!!να μην τα πολυλογω το χτυπησα στον προφυλακτηρα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy ..με φωναξε βεβαια αλλα πιο πολυ για το οτι δεν ημουν προσεκτικη..Δεν γινεται να μην γρατσουνισεις το αμαξι οταν μαθαινεις...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπη έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΓΑΠΗ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η ΕΛΛΕΙΨΗ ΕΜΠΙΣΤΟΥΣΥΝΗΣ! ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΓΑΛΟΥΧΗΘΕΙ, ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΠΟΙΗΘΕΙ! Mad Mad Mad Mad Mad ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΗΛ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ"?

σε γενικες γραμμες εχει κατι κολληματα δηλαδη δεν τον λες και προοδευτικο σαν χαρακτηρας ειναι απολυτος σε καποια πραγματα και λιγο καθετος

ΑΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΡΧΕΣΑΙ ΜΕ ΜΙΑ "ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ" ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ "ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ ΟΛΑ" ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΣΜΟΘΕΩΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ! ΕΣΥ ΘΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΝΕΥΡΙΑΣΕΙΣ! ΑΠΛΩΣ ΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΔΗΛ ΕΣΥ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ. ΑΥΤΟΣ? ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΘΕΣΕΙΣ! ΕΠΙ ΙΣΟΙΣ ΟΡΟΙΣ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΥΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΚΑΛΟ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΜΕΡΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΙΝΟΥ ΚΑΛΟΥ! ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ ΑΠΟ ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΕΣΗ!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:κοριτσακι αμου τι κανετε...?ποιες ειστε εδω
Γεια σου Αρτεμουλαα!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Αρτεμακιιιι!!!

εδω ειμαστε ..πιασαμε ενα πολυ πονεμενο θεμα για μενα!!!και ποσο αγαπω την οδηγηση ρε κοριτσια!! και ποσο την συχαινεται ο αντρας μου..... εκει ειναι που μου τη δινει!! Αδικη ζωη γμτ!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ, ΟΛΙΝΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχετε δικιο σε αυτα που λετε εγω παλι απο την μερια μου μπορω να πω πως ειμαι προσεκτικη οδηγος δηλαδη θελω να πω με αυτο οτι δεν τρεχω αυτο δεν σημαινει βεβαια οτι αν καποιος αλλος με τρακαρει θα φταιω εγω που το πηρα και μετα να ακουσω το ειδες που στα λεγα? εσυ μπορει να προσεχες αλλα η στραβη εγινε και εσυ δεν με ακουγες ειθελες να παρεις το αμαξι γιατι θελεις να τα μοιραζομαστε αφρουλα εχεις δικιο αλλα δεν βλεπω να βγαζω ακρη πιο πολυ θα θυμωνω οπως λες κ εσυ μακαρι να μπορουσα να ειχα μια δουλεια για να μπορω και εγω να συνυσφερω στο σπιτι και να συντηρω το αυτοκινητο μου και να μην εχω κανεναν αναγκη

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου βγαινω..περασε η ωρα!!!

σας ευχαριστω πολυ για την παρεουλα!!!!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 334590

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ειμαι πολυ κουρασμενη..(απο τι δεν ξερω!!!)..παω για ντουζακι και επειτα νανι..

Ελλη, Αρτεμουλα, Αφρουλακι, Αγαπη, Ολινα Καληνυχτα!!!!!!! Σας φιλω και για αλλη μια φορα σας ευχαριστω για σημερα....μααααατς!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα στα κοριτσια που φευγουν φιλακια και ευχαριστω για την κουβεντουλα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ! ΦΙΛΙΚΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΒΙΩΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΜΗΝ ΜΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ! ΦΙΛΙΚΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472

οχι κοριτσακι μου προς Θεου δεν παρεξηγω τιποτα απλα ειθελα την αποψη σας

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΟΥΚΟΜΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα στα κοριτσια που πανε για υπνο.....και εγω εχω ενα καεφαλι καζανι ..φανταζεστε τι γινοταν με 20 παιδια στο παρτυ....αλλα νυσταζα πριν παρα πολυ αλλα τωρα μου εφυγε........ρε αφρουλιτα να σε ρωτησω κατι ....τα συμπτωματα περιοδου ποσες μερες πριν εμφανιζεμται..?ξερω διαφερει απο γυναικα σε γυναικα αλλα απο αυτα που ξερεις??ρε κοριτσια εχει 2 μερες ποναω σαν την οωρρηξια εχω ασπρα παχυρευστα υγρα κια σημερα το στηθος μου με παιξ=θανε στον πονο-βεβαια ειναι το εγχειρισμενο και δεν το περνω κ πολυ υποψιν-αλλα οι πονοι στην οωθηκη κ τα υγρα τοσο νωρις γτ???????εκετος βεβαια αν μου ερθει παλι στις 26 και με προετοιμαζει

ntina_kostas

ntina_kostas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζουζουνες καλησπερα σας και φιλια πολλα σε ολες σας!χαθηκα τις τελευταιες μερες γιατι συνεβη ενα πολυ τραγικο γεγονος!μπηκα να διαβασω λιγο τα νεα σας κ να δω αν εχουμε κανενα καλο νεο...οταν θα ειμαι παλι στα καλα μου θα μπω να κους-κους-άρουμε!!!φιλια πολλα σε οοοοοοοοοοοοοοοοολες κ να προσεχετε!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ! ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΥΚΛΟ ΣΕ ΚΥΚΛΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΑΣ ΠΟΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΕΤΡΟ Η ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΛΟΓΩ ΕΚΦΥΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΩΧΡΟΥ ΣΩΜΑΤΙΟΥ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΣΟΥ! ΟΠΟΤΕ ΝΙΩΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #75 - Σελίδα 12 417472

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ! ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΥΚΛΟ ΣΕ ΚΥΚΛΟ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΙΑΦΕΡΕΙ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΑΣ ΠΟΝΑ ΠΕΡΙΣΣΟΕΤΡΟ Η ΠΛΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΛΟΓΩ ΕΚΦΥΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΩΧΡΟΥ ΣΩΜΑΤΙΟΥ.
μου το κανεις πιο λιανα....αλλα οντως απο εκεινη την πλευρα ποναω....ντινα ελπιζω να εισαι καλα τωρα...θα χαρουμε πολυ να ξανα ερθεις στην ομορφη παρεα μας και ελπιζζω να σε κανουμε να νιωσεις καλυτερα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΛΙΑΝΑ? ΩΧΡΟ ΣΩΜΑΤΙΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ.ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ "ΠΕΘΑΙΝΕΙ" ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΛΙΑΝΑ? ΩΧΡΟ ΣΩΜΑΤΙΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΤΟ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΜΕΤΑ ΤΗ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ.ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΦΑΣΗΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ "ΠΕΘΑΙΝΕΙ" ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΜΑΣ.
οκ ..ναι ναι ηξερα τι ειναι αλλα οτι ποναω δλδ εκει σημαινει μαλλον οτι θα αδιεθετησω ε?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις