Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
397 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 397 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαιρομαι που εχουμε πολλα επαναστατικα πνευματα εδω μεσα!!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109

Μωρε σημερα θελω να παω σε κατι μαθηματα κοσμηματος..Βεβαια δεν νομιζω να κερδισω τιποτα γιατι φτιαχνω κοσμηματα εδω και εδυο χρονια...Αλλα απο το να καθομαι..Θελω να δω και αν εχει κανενα βιτρο ή τιποτα αλλο να παρακολουθω..Αλλα δεν θελω να παω μονη μου,ντρεπομαι Embarassed Embarassed

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου Sofki. Όλα καλά; Πως τα πας με την διατροφή σου; Εμείς σήμερα έχουμε φακές.
Εγώ αισίως είμαι +8 κιλά. Δηλαδή 99. Θα τα εκατοστήσω σίγουράάά!
Τελικά κοριτσάκι είναι 100% το μωρό. Το λέω για να μου βγάλεις το μάλλον. χαχαχα! Laughing Laughing Laughing

discordia ναι πέρασα πολύ καλά. Είχαμε και το ανιψάκι μας εκεί που είναι 14 μηνών και παίζαμε όλη μέρα.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα η διατροφη εγω την παρασκευη ημουν στα +3,5  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 654316  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 654316  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 654316  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 654316  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 654316  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 893968  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 893968  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 893968  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 893968  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 893968  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 604962  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 604962  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 604962  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 604962

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δώρα, αυτο που παντα υπαρχουν ρουχα για πλυσιμο ή για σιδερο, πολυ μου την δινει! Δηλαδη ποτε δεν θα τελειωσουν??? Και τωρα που μεγαλωνουν και οι οικογενειες, αστα...

Κι εγω πηρα μπροκολο και κουνουπιδι, αλλα να φαμε πρωτα τα μαρουλια μην μου χαλασουν και μετα. Αληθεια βρασμενο το μπροκολο και το κουνουπιδι, στο ψυγειο ποσες μερες κραταει?

Σοφια κι εγω ντρεπομαι να πηγαινω μονη μου, αλλα οσες φορες ξεπερασα το κολλημα μου, περασα καλα και γνωρισα και καινουριο κοσμο. Μην μασας, ορμα!!!

Βικτωρια, +8 ομως στις εβδομαδες που ειμαστε ειναι μια χαρα. Ετσι δεν ειναι?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια μου τι κανετε?? εγω χαθηκα 2 μερες πηγα να βοηθησω λιγο τους γονεις μου στο ζαχαροπλαστειο και ελειπα ολη μερα.. ψωνισα εχθες και τα ρουχα της μπουμπουκας παρηγγειλα και το χαλακι που σας εδειξα και σε 5 μερες θα ειναι εδω μαζι με το κρεβατακι.. το μονο ασχημο ειναι οτι με επιασαν κολικοι στο εντερο και 2 νυχτες δεν κοιμηθηκα καθολου... μιλαμε για πολυ πονο.. αφου νομιζα οτι θα γεννησω... αυτα απο εμενα εσεις ολα καλα???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:
Η αληθεια ειναι αυτη, οτι χανεις μεροκαμματα με την απεργια αλλα αυτοι θελουν να μας κοψουν και το ψωμι που τρωμε. Κι αντε εμεις θα την παλεψουμε, οταν φτασουν τα παιδια μας να βγουν να εργαστουν, τι συνθηκες θα επικρατουν? Αυτα που περναμε τωρα ειναι γιατι οι μπαμπαδες και οι παππουδες μας βολευοντουσαν και ψηφιζαν ο,τι συνεφερε τον κ%#^&ο τους και δεν μπορουσαν να δουν λιγο μακρυτερα...δεν θελω να κανω το ιδιο.... θελω οταν το παιδι μου θα δουλευει να μην ειναι σε συνθηκες μπαγκλαντες...ααα και να μιλαει ελληνικα!!! που μας εχουν πηδηξει την παιδεια, εκτος ολων των αλλων.

Α καλα!Πολυ φιλοδοξη σε βρισκω!Εδω δεν εχουμε εμεις ελπιδα θα εχουν τα παιδια μας?Εμενα ο μπαμπας μου δεν εχασε ουτε μια απεργια στη ζωη του!Ακομη κ στο τελος που η μαμα ειχε βγει στη συνταξη αλλα δεν την πληρωναν κ ειχε κ ενα παιδι να σπουδαζει!Κ τι καταφερε?ΤΙΠΟΤΑ!!!Η συνταξη του κουτσουρεμενη,εφαπαξ δε θα παρει,το συστημα υγειας σκατα κ τρεμει η ψυχη του αν εγω θα εχω αυριο δουλεια!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ!Ή ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ!Δεν ξερω αν το "ποτε δεν ειναι αργα" ταιριαζει στην κατασταση μας!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://www.youtube.com/watch?v=Yt-GLi6MVJs

Αφου τελικα δεν καψαμε σουτιεν να βγουμε στους δρομους για κατι σημαντικο!!!! Laughing

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
discordia έγραψε:Βικτωρια, +8 ομως στις εβδομαδες που ειμαστε ειναι μια χαρα. Ετσι δεν ειναι?

Έτσι πιστεύω κι εγώ. Καλά είναι. Θα κάνουμε δίαιτα μετά. Μαζί με τις δουλειές και το μωρό και το σπίτι θα φύγουν όλα. Υποθέτω. χαχαχα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φιλιτσα τα παιδια σου ακουνε τετοια ή ειναι σαν την ανιψια μου δεν δινει σημασια?

Σμαρω 3 μερες κρατανε σιγουρα.Για παραπανω δεν ξερω.Γενικα ομως περισσοτερο κρατανε αβραστα.Ειναι καλο οταν τα βρασεις να τα φας σε 1-2 μερες γι'αυτο εγω παιρνω παντα μικρες ποσοτητες.

Βικτωρια εγω +14.Εχω λες ελπιδα να σταματησω στα 20?Θα το προσπαθησω λιγο.Θα περπαταω καθε βραδυ μπας κ χασω καμια θερμιδα!

Λιτσακι με το καλο να ερθουν τα πραγματακια σας.Το χαλι παντως πολυ μου αρεσε.Κριμα που δεν εχω κ εγω χωρο για χαλι...

Σοφακι γιατι ντρεπεσαι?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σμαρω το λινκ που μου εβαλες ειναι σωστο?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιτα, αμα ειναι φιλοδοξια το μελλον του παιδιου και οχι απαιτηση, τοτε ας μην το εκανα.

Και συμφωνω το οι τιποτα δεν βγηκε μεχρι τωρα. Κι εμενα ο μπαμπας μου δεν εχει χασει απεργια αλλα βλεπει τους κοπους τοσων χρονων με ελπιδα μια συνταξη να πηγαινουν χαμενοι αλλα συνεχιζει. Και φυσικο ειναι να μην αλλαζει τιποτα, οταν ολοι ειναι στους δρομους και φωναζουν και απεργουν και διαμαρτυρονται και οταν ερχεται η ωρα να ριξεις την ψηφο, ξαφνικα βγαινει αυτς που ολοι ελεγαν αποκλειεται να τον ψηφισουν γιατι εχει δεσμευτει εγγραφως να ακολουθησει της επιταγες της τροικας. Και γιατι? Γιατι φοβουνται μην χρεωκοπησουμε. οταν ενα πολυ μεγαλο ποσοσστο ανθρωπων τρεφεται απο τα σκουπιδια, τα συσσιτια ή δηλωνει ψυχασθενεια για να εχει ενα πιατο φαι στο τρελοκομειο. τωρα να χρεωκοπησουμε??? αυτο εχει γινει ηδη.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το δικο μου τραγουδακι ηταν πιο ωραιο!δε μου λετε?αν κανω κεικ χωρις μιξερ πως θα γινει?τα ακουνε και αγαθευουν!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Σμαρω το λινκ που μου εβαλες ειναι σωστο?

Ωχ συγνωμη!!! Ολο μπερδευω την καταληξη!!
www.coursera.org ειναι

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:το δικο μου τραγουδακι ηταν πιο ωραιο!δε μου λετε?αν κανω κεικ χωρις μιξερ πως θα γινει?τα ακουνε και αγαθευουν!

Αν αντεχουν τα χερια σου μπορει κ να γινει καλο.Εγω μια μπεσαμελ κανω κ κουραζομαι που να χτυπαω κ μιγμα για κεικ!

vicioami

vicioami
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα ο γιατρός μου είπε να πάρω όσα θέλω. Το ιδανικό για εκείνον θα είναι γύρω στα 13-15. Τώρα λέει αν πάρω παραπάνω εγώ θα δυσκολευτώ να τα χάσω γιατί ήδη είχα επιπλέον κιλά.
Γενικώς είναι πολύ κουλ γιατρός. Με ηρεμεί πολύ.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:το δικο μου τραγουδακι ηταν πιο ωραιο!δε μου λετε?αν κανω κεικ χωρις μιξερ πως θα γινει?τα ακουνε και αγαθευουν!

Αν αντεχουν τα χερια σου μπορει κ να γινει καλο.Εγω μια μπεσαμελ κανω κ κουραζομαι που να χτυπαω κ μιγμα για κεικ!
καταλαβα..και τι γλυκο να κανω με τη φρουκτοζη μου?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χθες ειδα μια κοπελα 5μηνων που ειχε πιο μεγαλη κοιλαι απο εμνα  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 6 328109

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιδεα δεν εχω Φιλιτσα.Δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε φρουκτοζη.Αν μπει η Ζωη ισως μπορει να σε βοηθησει.

Κ ο δικος μου γιατρουλης δε λεει τπτ για τα κιλα αλλα εγω νιωθιω σαν μπαλα πλεον.

Σμαρω καποια θεματα ειναι ενδιαφεροντα.Βεβαια τα αγγλικα μου ειναι θαμενα καπου κ δεν ξερω αν θα μπορω να καταλαβω τι παρακολουθω.Ειναι κ η ορολογια που θα με δυσκολεψει φανταζομαι αλλα θα ηθελα να δοκιμασω.Ειναι συγκεκριμενες οι ωρες των διαλεξεων ή αναρτουν μια διαλεξη τη βδομαδα κ την παρακολουθεις οταν εχεις χρονο?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα,

σου ανεβαζω συνταγη απο μαφινς σοκολατας. Μπορει να ψηθει και σαν κεηκ φανταζομαι, δεν το δοκιμασα αλλα και τα μαφινς κεηκ δεν ειναι?

Δεν ξερω αν μπορεις να το προσαρμοσεις στο σακχαρο σου αλλα μπορει και να σε βολεψει, στο ανεβαζω γιατι δεν θελει μιξερ...

μισο... ερχεται...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γύρισα...!!!!!!!!!1

καλώς την Βικτώρια , σε χάσαμε λίγο καιρό και αναρωτιόμασταν που να είσαι ...αφού ξεκουραζόσουν στην πεθερά , μια χαρά σε βρίσκω ...

Λιτσάκι περαστικά σου ...να ξεκουράζεσαι κοπέλα μου .....

λοιπόν κορίτσια σήμερα βαρέθηκα να περιμένω.... η ενεση που θα εκανα ρουφολακ νομιζω την λενε, δεν υπηρχε στο φαρμακειο του νοσοκομείου και θα την παραγγείλουν...οποτε καλη Παρασκευη, να δουμε ....

πηρα και την αναρρωτικη μου, ειναι η τελευταια μου ...και πηρα κ βεβαιωση για ΠΗΤ για να αρχισει η αδεια κυησης ....

Λοιπον, ο μπομπιρας μου εχει κααταρριψει ολα τα ρεκορ....τον ζυγισαμε κ ειναι 1600 γραμμαρια ... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...σας το ειπα εγω οτι θα βγει μεγαλο μωρο ...οχι τιποτα αλλο, αλλα εχω παρει και 2-3 φορμακια κ εσωρουχακια new born που αποκλειεται να του κανουν ...χοχοχοχοχοχ....ο υπερηχος με εβγαζε 30 εβδομάδων . λιγο παραπανω απ' οτι ειμαι ...
γενικως ολα καλα, κιλα εχω χασει απο την προηγουμενη φορα ...ειμαι -1,5, ενω τομωρο πηρε 700 γραμμαρια ....αυτα τα νεα ....SmileSmileSmileSmile

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

φαινεται ή να το κανω πιο μεγαλο????

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο σας ελενιτσα μου!!!!!!!
λιτσακι περαστικα σου καλη μου!Σμαρω θα το κανω οταν παρω σοκολατες!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εσκασα απο το πολυ φαι!!!!!
Ουφφφ δεν ξερω αν θα παω..Με τα κομπλεξ μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια μου ερχονται οι φιλεναδουλες μου να πιουμε καφεδακι και ειναι και οι δυο εγκυουλες για τη μια το μαθαμε εχθες και ειμαι πολυ χαρουμενη.. θα μπω παλι μετα τον καφε...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελένη τελεια νεα!!! και μην σου φαινονται πολλα τα κιλα, ο υπερηχος πεφτει εξω και συνηθως προς τα πανω. Έτσι δεν ειναι συνηθως μανουλες? Ετσι εχω ακουσει, αλλα πειτε κι εσεις που εχετε ηδη κανει μπεμπακια!

Λιτσα περαστικα σου, γρηγορα να περασουν ολα ευχομαι!!!

Δωρα, τα αγγλικα μπορουν να γινουν θεμα αλλα συνηθως δινουν και βιβκιογραφια που μπορεις να κατεβασεις και να διαβαζεις σιγα σιγα, ψαχνοντας τις λεξεις που δεν καταλαβαινεις... ειναι και καλο για τα αγγλικα μας αυτο βασικα.
Λοιπον, ο τροπος ειναι ο εξης: καθε βδομαδα αποτελει μια θεματικη ενοτητα. Καθε δευτερα ανεβαινουν οι διαλεξεις και οι εργασιες που εχεις να κανεις στην διαρκεια ολης της εβδομαδας, στην περιγραφη του μαθηματος λεει ποσο περιπου χρειαζεται αν ασχοληθεις μεσα στην βδομαδα. Μολις τελειωσει αυτη η βδομαδα, αρχιζει η επομενη θεματκη ενοτητα και επισης καλεισαι να αξιολογησεις συμφοιτητες σου και αυτοι αξιολογουν εσενα.Ανωνυμα ολο αυτο. Για να παρεις πιστοποιηση πρεπει να παραδιδεις εργασιες και να αξιολογεις. Αν δε θες ομως νομιζω μπορεις να κατεβαζεις απλα τις διαλεξεις και την βιβλιογραφια και μετα να ξεγραφτεις. Χοντρα χοντρα αυτη ειναι η διαδικασια....

Φιλιτσα βγαινει νοστιμο και δεν ειναι και χρονοβορο, το μονο που με χαλαει ειναι οτι λερωνονται πολυ περισσοτερα σκευη, απο οτι με το απλο κεηκ που τα πετας σε ενα μπωλ και μετα σε μια φορμα και καθαρισες. Αντε αμα το κανεις, πες μου πως σου φανηκε!!!

Σοφια μην κολλας βρε. Ολα στο μυαλο μας ειναι!!!! Σου στελνει θετικη ενεργεια μια επισης κομπλεξαρισμενη φουσκωτη!!! ΕΓΩΩΩΩΩΩ!!!!! αντε πανε!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις