Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
432 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 432 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλημερα Φιλιτσα!!! Αρρωστουλα??? πιες ζεστα και χαλαρωσε...

14 χρονια... απο παιδια δηλαδη! ειναι πολυ γλυκο να βρισκεις τον ενα απο τοσο νεος. να ειστε παντα αγαπημενοι και ενωμενοι!!! Φυσικα και μονο που ειναι ζαχαροπλαστης ειναι σημαντικο πλεονεκτημα για να τον κρατησεις!!!! χαχαχαχ

Εχεις δικιο... Smile Κ εγω λεω στον δικο μου να μου παρει ενα ζαχαροπλαστειο αλλα δε μου παιρνει!Ναι τωρα στα γεραματα θα γινω ζαχαροπλαστης??μου λεει.Μα δεν θελω να τα φτιαχνει αυτος.Μονο να ειναι δικο μου κ να τρωω οτι θελω οποτε θελω!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
discordia έγραψε:Καλημερα Φιλιτσα!!! Αρρωστουλα??? πιες ζεστα και χαλαρωσε...

14 χρονια... απο παιδια δηλαδη! ειναι πολυ γλυκο να βρισκεις τον ενα απο τοσο νεος. να ειστε παντα αγαπημενοι και ενωμενοι!!! Φυσικα και μονο που ειναι ζαχαροπλαστης ειναι σημαντικο πλεονεκτημα για να τον κρατησεις!!!! χαχαχαχ

Εχεις δικιο... Smile Κ εγω λεω στον δικο μου να μου παρει ενα ζαχαροπλαστειο αλλα δε μου παιρνει!Ναι τωρα στα γεραματα θα γινω ζαχαροπλαστης??μου λεει.Μα δεν θελω να τα φτιαχνει αυτος.Μονο να ειναι δικο μου κ να τρωω οτι θελω οποτε θελω!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 9664
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers τ
τι τρωτε σημερα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααααααααααααααααα

Εγω ξυπνησα πρωι πρωι και αρχισα τις μαγειρικες...εφτιαξα ηδη μια πορτοκαλοπιτα (περιμενω να κρυωσει για να την σιροπιασω) εβαλα το φαι μου στον φουρνο και εβρασα και το κοτοπουλο για την κοτοπιτα που παρηγγειλε ο εγκυουλης μου!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 328109
ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!!!!!!

Αχ φιλλιω τι ωραια που ειστε τοσα χρονια μαζι και ακομα αγαπημενοι!!!!!!!!!!!!!Εγω αμα δεν τον πνιξω ως τοτε καλα θα ειναι  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 604962  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 604962  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 604962
Τωρα που ειδα την φατσουλα σκεφτομαι να αρχισω μαθηματα belly dancing οταν γεννησω!!

bettoulina

bettoulina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα εγγυουλες..με το καλο!!!
πουλαω ροζ καροτσακι,δεν ειναι καποιας γνωστης μαρκας,σχεδον καινουργιο!!χρσιμοποιημενο μονο 1 μερα..με τσαντα αλλαγης και ποδοσακο στους ιδιους χρωματισμους


Kαροτσάκι κατάλληλο από 0 + μηνών
Μπροστινές, περιστρεφόμενες ρόδες με δυνατότητα κλειδώματος
Ρυθμιζόμενη λαβή.
Τρεις θέσεις κλίσης της πλάτης συμπεριλαμβανομένης και της οριζόντιας
Τσάντα
Κάλυμμα για τα πόδια
Μεγάλο καλάθι αποθήκευσης
Aναστρέψιμη λαβή με δυνατότητα το μωρό να κοιτά μπροστά ή να κοιτά τη μαμά
Διαστάσεις: Υ 100cm, Μ 87cm, Π 53cm.

Βάρος 10kg



το αγορασα 130 ευρω...το πουλαω 100 γιατι μας φερανε δωρο καροτσι τριο που το χρειαζομουνα λογω του καθισματος αυτοκιντου!!

https://2img.net/r/ihimizer/img22/476/imagecyb.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img18/8388/ima6ge.jpg


filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Καλημερααααααααααααααααα

Εγω ξυπνησα πρωι πρωι και αρχισα τις μαγειρικες...εφτιαξα ηδη μια πορτοκαλοπιτα (περιμενω να κρυωσει για να την σιροπιασω) εβαλα το φαι μου στον φουρνο και εβρασα και το κοτοπουλο για την κοτοπιτα που παρηγγειλε ο εγκυουλης μου!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 328109
ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ!!!!!!!!!!!!

Αχ φιλλιω τι ωραια που ειστε τοσα χρονια μαζι και ακομα αγαπημενοι!!!!!!!!!!!!!Εγω αμα δεν τον πνιξω ως τοτε καλα θα ειναι  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 604962  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 604962  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 604962
Τωρα που ειδα την φατσουλα σκεφτομαι να αρχισω μαθηματα belly dancing οταν γεννησω!!
αλλαξε το τικερ μου!!!!!!!!
Σοφακι και εγω κοτοπιτα θα φτιαξω για αυριο!!!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ μου αν περασετε τα 7 χρονια μην φοβαστε τπτ!!!!!!σοφος ο ελληνικος λαος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σημερα με επιασε μαγειρικος οιστρος που λετε..περιμενω να ξυπνησει και το καμαρι μου να τον στειλω να μου φερει λιγο ρεγκατο

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δωρα αν το ανοιξεις το ζαχαροπλαστειο εχεις ηδη μια πελατισσα! Εμενα!!!

Σημερα ειμαι μονη μου και τρωω κριθαρακι με νουα απο χτες. Το βραδυ θα ερθει ο καλος μου με πολλα μανταρινια ελπιζω...

Πωπω Σοφια, σιφουνας εισαι!!! Κι αυτο με την κοτοπιτα...μιαμ μιαμ μιαμ κι εγω θελω!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελα ελα να φας!!!!!ΚΛαποτε τσακιζα ενα ταψι με τον καλο μου για μεσημεριανο αλλα τωρα κανω διαιτα..χοχοχοχ
Χθες το βραδυ υπεκλεψα βεβαια μακαρονια φουρνου αλλα μην το πειτε πουθενα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω φακες απο χθες κ τη γνωστη σαλατουλα μου.Ο καλος μου η θα φαει απ'εξω ή θα τηυ βγαλει με χωριατικη κ ψωμι.

Σοφακι μας ανοιξες την ορεξη παλι!κ εχω κ καουρες απο το πρωι.Με τοσο που εφαγα η γουρουνα χθες πως να μην εχω!

Παω να δω κουρτινα!Τελικα το κιτρινο ειναι πιο εντονο απ'οτι θα ηθελα αλλα δεν πειραζει...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω να κανω και εγω την κοτοπιτα και τα λεμε αργοτερα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΤΕ ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΕ ΤΟ ΠΑΠΛΩΜΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!!ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΡΓΑ, ΞΥΠΝΑΩ ΑΡΓΑ.. ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ.. ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΖΕΥΩ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ! doritaki, ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΠΡΙΝ ΜΑΘΩ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ, ΛΟΓΩ ΓΑΜΟΥ, ΕΒΑΨΑ Κ ΤΑ 2 ΠΑΙΔΙΚΑ. ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΕΒΑΨΑ ΣΕ 2 ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΛΙΛΑ ΠΟΥ ΟΜΟΛΟΓΟΥΜΕΝΩΣ ΒΓΗΚΑΝ ΛΙΙΙΓΟ ΠΙΟ ΣΚΟΥΡΕΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.. ΔΕ ΤΟ ΛΕΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΡΑΕΞΩ!ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΛΙΣΗ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ!ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ. ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ Κ ΕΣΥ, ΟΤΑΝ ΜΠΟΥΝ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ, ΛΕΥΚΑ ΕΙΔΗ Κ.Ο.Κ , ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ Ο ΧΩΡΟΣ. ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΥΡΙΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ, ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΜΙΑ ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΣΕ ΒΟΥΑΛ ΤΣΑΛΑΚΩΤΟ Κ ΣΑΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΡΟΣΣΙ ΡΟΖ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ!ΑΝΑΜΕΝΩ ΑΝΟΙΧΤΟΧΡΩΜΟ ΧΑΛΑΚΙ(ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΥΠΟΛΕΥΚΟ-ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Twisted Evil Twisted Evil ) ΚΑΙ ΑΝ ΟΧΙ ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΔΡΥΣ ΘΑ ΚΙΝΗΘΩ, ΤΟ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ!
ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΡΙΖΟΤΟ ΜΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΛΕΩ. ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΤΥΡΑΚΙ ΑΛΜΥΡΟ, ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΞΗΓΙΕΤΑΙ ΨΑΡΕΜΑ Κ ΜΕ ΑΠΑΛΛΑΞΕ. ΔΕΝ ΠΗ..Σ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗ..Σ ΠΟΥ ΛΕΝΕ , ΔΕΝ ΠΑΣ ΓΙΑ ΨΑΡΕΜΑ?!! ΑΝΟΙΓΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΤΩΡΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΝΗΛΙΚΑ Shocked

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φιλιω ευχαριστω πολυ!καλως σας βρηκα!με το καλο ολες μας να κρατησουμε τα ζουζουνια μας αγκαλια! Τωρα γυρισαμε. Δεν ξερω αν ειναι νωρις αλλα κλεισαμε τα μωρουδιακα επιπλακια σημερα! Θα ερθουν βεβαια κατα τον Ιανουαριο! Αχ χανεσαι στα καταστηματα αυτα!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 875502
Discordia μου επισης ευχαριστω! Τελος οι εξωσχολικες tongue δουλειτσες για σημερα! Εχω βεβαια τις εντος σπιτιου.
Σοφακι μην φοβασαι δεν θα μιλησουμε!! Wink Οσο για την κουρτινα συμφωνω κ εγω να εχει καποιο χρωματακι μπλε η τυρκουαζ μην το αφησεις σκετο κιτρινο εφοσον θα ναι απο εκεινη την πλευρα. Α! Κ εγω εχω ορεξη για κοτοπουλακι σημερα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρεχω σαν τη παλαβη!λετε εσεις μπενω και σας βλεπω!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΝΙΤΣΑ, ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΡΩΔΙΤΣΕΣ ΤΟΥ. ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡ, ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΣΤΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΠΙΠΛΑ. ΚΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΜΕΣΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ. ΚΟΙΤΑ, ΑΦΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΡΧΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ, ΟΤΑΝ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΠΙΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΣΟΥ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ "ΒΑΡΑΙΝΟΥΜΕ" ΚΙΟΛΑΣ ΑΡΑ ΙΣΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ!ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ, ΕΓΩ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ!!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FILITSAKI, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ! ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 7 ΠΑΡΑ(ΧΡΟΝΙΑ) ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ???????

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα κοριτσάκια μου ....


ελενίτσα συνονόματη καλώς όρισες και εσύ στην τρελοπαρέα μας .....

Δώρα να τελειώσει πρώτα το δωμάτιο και μετά βλέπεις για κουρτίνες ...αυτή είναι η γνώμη μου ....με το καλό πάντως , εμείς καλοκαίρι θα βάψουμε ...SmileSmileSmile

Σμαρώ περαστικά σου...πάρε το ντεπονα΄κι και ξαπλωσε να ηρεμησεις να σου περασει ο πονος ....

Φιλίτσα μου περαστικά ...κουράστηκες μάλλον με τις ετοιμασίες και έχεις και αυριο το μπαρμπεκιου ...προσοχη ναι ???

Σοφάκι νοικοκυρά , στειλε και απο εδω κανενα κομματι πορτοκαλοπιτα ...την ακνει κ η πεθερα μου και ειναι πολυ νοστιμη ...SmileSmileSmile

και εμεις σηκωθηκαμε νωρις με τον αντρα μου και καναμε δουλιτσες...εκανα και σπανακοτυροπιτα, με βοηθησε και αυτος βεβαια , και τωρα εκλεισα το φουρνο και παω να τον βρω που πινει καφεδακι με τους φιλους μας ...ο καθιερωμενος καφες του Σαββατου ...

σας αφηνω με πολλα φιλακια ....  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:FILITSAKI, ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ! ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΣ ΒΕΒΑΙΑ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ 7 ΠΑΡΑ(ΧΡΟΝΙΑ) ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ???????
οχι βρε!αλλωστε εγω δεν το πιστευω αυτο!!!βεβαια προσεχε για να εισαι σιγουρη!!!! Razz Razz Razz Razz πλακα κανω!!!!!!!!!!!!!!!! ελενη μπομπιρα προσεχω βρε!!!!μην ανυσηχητε για μενα!!!!!!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσουπ εδω ειμαι παλι! Μιλαγα με μια φιλη μου στο τηλ κ θα ερθει το απογευματακι για κουβεντουλα κ καφεδακι. Λουκια μου σε ευχαριστω πολυ! Σε καταλαβαινω απολυτα! Εμενα βιαζοταν ακομα πιο πολυο αντρας μου χιχι!
Εμεις παλι ειμαδτε μαζι εφταμισι χρονι Wink α!
Θελω κ εγω πορτοκαλοπιτα!σιροπιαστη! Ελεγα εδω κ μερες να φτιαξω αλλα ακομα τιποτα! Αληθεια πως την κανεις κοριτσακι εσυ? Εχω μπολικα πορτοκαλακια!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε ευχαριστω ελενη μου ( μπομπιρα ). Κ η σπανακοτυροπιτα μου αρεσει πιλυ! Καλα να περασεις!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 587529

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις την κανουμε ως εξης
υλικα!
1 πακετο φυλλα κανακη
4 αυγα
1 γιαουρτι τοταλ
1 ποτηρι ζαχαρη
1 πουηρι λαδι
1 βανιλια
1 μπεικιν
ξυσμα και χυμος απο 3 ποτοκαλια και 2 λεμονια.
λαδωνουμε το ταψι και βαζουμε τα φυλλα ζαρωμενα αφου τα λαδωσουμε.ριχνουμε το μισο ποτηρι λαδι και ψηνουμε 20 λεπτακια.

χτυπαμε σε ολα τα αλλα υλικα και περιχυνουμε τα φυλλα με αυτο το χυλο
ψηνουμε για 30 λεπτα και εχουμε ετοιμασει ηδη το σιροπι και περιχυνουμε ενω ειναι ζεστα.
σιροπι 1 ποτηρι νερο
2 ποτυρια ζαχαρη
λιγο απο τα ξυσματα πορτοκαλιου και λεμονιου και λιγη κανελλα!
καλη επιτυχια!ειναι ονειρο!!!!!!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φιλιω μου σε ευχαριστω! Ηδη μου τρεχουν τα σαλια! Θα την φτιαξω κ εγω!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 875502

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Φιλιω μου σε ευχαριστω! Ηδη μου τρεχουν τα σαλια! Θα την φτιαξω κ εγω!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 23 875502
πραγματικα απο τα λιγα γλυκα ταψιου που τρωω ανετα και το ταψι!!!!
αχ ατιμο ζαχαρο!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα υλικα που κανω εγω ειναι ιδια με της φιλλιως απλως δεν βαζω χυμο και βαζω μονο ξυσμα.επισης το σιροπι εμενα ελεγε 2 ζαχαρη 3 νερο αλλα μου βγηκε παρα πολυ....οποτε την αλλη φορα θα το κανω 1,5 ζαχαρη 2 νερο

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Τα υλικα που κανω εγω ειναι ιδια με της φιλλιως απλως δεν βαζω χυμο και βαζω μονο ξυσμα.επισης το σιροπι εμενα ελεγε 2 ζαχαρη 3 νερο αλλα μου βγηκε παρα πολυ....οποτε την αλλη φορα θα το κανω 1,5 ζαχαρη 2 νερο
ο σταθης σαν ζαχαροπλαστης λεει το σιροπι ενα προς ενα!1 ζαχαρη 1 νερο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεε τοτε 2-2 Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις