Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
381 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 381 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες!Ξυπνησα πρωι κ το τρεξιμο αρχιζει!Ελπιζω να προλαβω μεσημερακι να γυρισω σπιτι να δω τα νεα σας.3:30 εχω κ μαθημα στο Ιπποκρατειο.Σμαρω το αγαπημενο σου!Για τον τοκετο θα μας πουνε σημερα.θα ειναι κ ο καλος μου... Very Happy
Φιλακια κ να εχετε ενα ομορφο κ ξεκουραστο (για σενα αυτο Σοφακι) πρωινο!

Καλημέρα Δώρα!!
Καλημέρα σε όλες βασικά!
Δώρα, τι ακριβώς κάνεις στην επιτροπή; Σε ρωτάνε; Σε εξετάζουν; Βλέπουν εξετάσεις και αποτελέσματα;

Κάτι μου λέει ότι μπορεί να με καλέσουν κι εμένα γιατί έχω ξεπεράσει την άδεια ασθενείας που δικαιούμαι.. μακάρινα μην βέβαια, αλλά για πες να ξέρω.. Αν και πολυ πιθανό να είναι διαφορετικά τα πράγματα εδώ...
Εχω ακούσει από φίλη ότι μπορεί να γίνουν πολύ απαίσιοι στη συμπεριφορά...

Σήμερα μπορώ να πω ότι φθινοπώριασε.. απο χθες δηλαδή, αλλά σήμερα άλλη αίσθηση..
Μπρρρ.... καιρός για χειμωνιάτικα! Wink

Σήμερα θα πάμε κι εμείς να δούμε για καροτσάκι τι παίζει σε κανα2 μαγαζιά...

Σε λίγο πάω κι εγώ σε μία δουλίτσα και μετά έχω τις τηλεοπτικές εμφανίσεις..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα!!!!!
ειμαι ξεκουραστη και ετοιμη να τα πουμε οποτε και αν μπητε!
Σμαρω στη σαλατα της Δωρας εβαλα αυτα που σου ειπε +κομματακια γκουντα!θεικη!
Δωρα ναι μουσταρδα μπαλσαμικο μελι!ευχαριστω!!!!!!!!!!
λοιπον εχθες σας θυμομουν κατα τις 2 και μιση ταη νυχτα!εφαγα τοσο πολυ που δεν μπορουσα να κοιμηθω!ετσι ξυπνησα το Σταθη και μιλαγαμε μεχρι τις 4.οταν σας ξαναπω πειναω θυμηστε μου το χθεσινοβραδυνο μου βασανιστηριο!!!!!!αυτα!!!!!!εσεις τι νεα?καλο κουραγιο σε οσες παν σε υπηρεσιες σημερα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα εγκυουλες!!!
Καλες δουλειες και καλα ψωνια σε οσες δεν κατσουν αγκαλια με τον καναπε ή τους τοιχους του σπιτιου γενικοτερα!!!

Δωρα μπρρρρρρρρρρρ ελπιζω να μην ειναι τρομακτικο και οντως να βοηθαει... εγω αν ημουν εκει, μπορει και να εφευγα μολις αρχιζαν τα σκληροπυρηνικα!!!

Φιλιτσα, πολυ καλο, θα βαλω κι εγω λιγο κασερακι μεσα μολις την κανω αυτην την σαλατα. Ξενυχτης κι εσυ σημερα κι εχεις κι αλλα 2 παιδακια να κουμανταρεις, δυσκολα. Εγω τωρα κοιμαμαι κατα τις 2 με 3. Θεωρω οτι εφτιαξα το προγραμμα μου, τρομαρα μου!!!

Ζωη, στειλε υπενθυμιση τις ωρες να σε δουμε, να εχεις τηλεθεαση κι απο Ελλαδα, οχι μονο Κυπρο!!!Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:καλημερα εγκυουλες!!!
Καλες δουλειες και καλα ψωνια σε οσες δεν κατσουν αγκαλια με τον καναπε ή τους τοιχους του σπιτιου γενικοτερα!!!

Δωρα μπρρρρρρρρρρρ ελπιζω να μην ειναι τρομακτικο και οντως να βοηθαει... εγω αν ημουν εκει, μπορει και να εφευγα μολις αρχιζαν τα σκληροπυρηνικα!!!

Φιλιτσα, πολυ καλο, θα βαλω κι εγω λιγο κασερακι μεσα μολις την κανω αυτην την σαλατα. Ξενυχτης κι εσυ σημερα κι εχεις κι αλλα 2 παιδακια να κουμανταρεις, δυσκολα. Εγω τωρα κοιμαμαι κατα τις 2 με 3. Θεωρω οτι εφτιαξα το προγραμμα μου, τρομαρα μου!!!

Ζωη, στειλε υπενθυμιση τις ωρες να σε δουμε, να εχεις τηλεθεαση κι απο Ελλαδα, οχι μονο Κυπρο!!!Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!!
στο εντωμεταξυ εκεινη την ωρα το μωρο βαρουσε σαν τρελλο!επομενως αν υσχιει αυτο που λεν οτι αυτες θα ρ=ειναι οι ωρες που ξυπνανε οταν γεννηθουν την πατησαμε!που στα αλλα μου παιδια υσχιε!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ ωχ ωχ, πολυ το φοβαμαι αυτο και εχεις και την εμπειρια απο τα αλλα 2 σου παιδια να το επιβεβαιωσεις!!! Αρα και μετα την γεννα εδω θα ειμαι ολη νυχτα... να σας διαβαζω και να κραταω παρεα στην μπεμπα!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ωχ ωχ ωχ, πολυ το φοβαμαι αυτο και εχεις και την εμπειρια απο τα αλλα 2 σου παιδια να το επιβεβαιωσεις!!! Αρα και μετα την γεννα εδω θα ειμαι ολη νυχτα... να σας διαβαζω και να κραταω παρεα στην μπεμπα!!!
μα φυσικα δεν λεει να αλλαξουμε συνηθειες τοτε!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz τι θα φατε σημερα?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
affraid affraid affraid affraid δηλαδη θα με ξαναπαρει ο υπνος στον καναπε στις δεκα το βραδυ, ενω βλεπω τηλεοραση, οπως παλια, αφου παντρεψω την κορη μου???? affraid affraid affraid

Δεν εχω ορεξη για μαγειρικη σημερα... λεω να κανω μια ωραιοτατη στραπατσαδα και να ψησω και χωριατικα λουκανικα και ετοιμα ολα. Η σαλατα βεβαια θα ειναι μπροκολο με κουνουπιδι...

Εσεις τι θα φατε?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα σας γκαστρούλες μου ....

εχω να μπω απο Σαββατο πρωι και διαβασα πολλα νέα σας ...

το πιο βασικό όμως είναι που επέστρεψε η Μιραντζελα στο σπιτι της ....μπραβο κοριτσακι μου ...παληκαρι ο μπομπιρακος σου, να δεις που θα μπεις κανονικα στο μηνα σου και ολα θα πανε καλα...μετα δε θα θυμασαι τις ταλαιπωριες που περασες, θα εχεις τον αγγελο σου αγκαλιτσα...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 31 788471  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 31 788471  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 31 788471

και μη λες οτι εισαι στριμμενη που παραπονιεσαι , εσυ ταλαιπωρεισαι αυτο το διαστημα οπότε έχεις το ελευθερο να λες οτι θες ....SmileSmileSmileSmileSmileSmile..οσο για εμας , χαιρομαστε να ακουμε τα νεα σου και οτι νιωθεις να μας το λες ελευθερα ..


Δώρα μεγια το παιδικο δωματιο , με το βαψιμο θα εχει αλλαξει οψη ...SmileSmileSmile...καλο κουραγιο σημερα με τις δουλιτσες που εχεις να κανεις ...

Λενακι αφου ο γιατρος ειπε οτι ολα πανε καλα με την καρδουλα του μωρου , μην ανησυχειτε ....αν κατι ετρεχε θα σας το ελεγαν σιγουρα ..ολα καλα θα πανε ...SmileSmileSmile

Φιλιτσα συγχαρητηρια για το τραπεζι...βεβαια δεν ειχα την παραμικρη αμφιβολια οτι θα τα πας τελεια ....WinkWinkWink

Σοφάκι , καλά σου λένε τα κορίτσια ...σαν μια σβούρα γυριζεις παντου και κανεις τα παντα ...ηρεμησε, χαλαρωσε και ξεκουρασου ....πλεον εισαι στο 3ο τριμηνο και θελει προσοχη ...

Λιτσάκι αν θυμάμαι καλά εσεις στησατε το κρεβατακι ??? καλοριζικο και με το καλο και το μωρακι...SmileSmileSmile
εγώ ακόμα δεν εχω αποφασίσει τι θα παρω...εκει που ελεγα να παρω προεφηβικο, τελικα θα καταληξω σε κρεβατακι - κουνια ...αφου ετσι και αλλιως το μπεμπε μου μεχρι 2 περιπου θακοιμαται εκει, μετα θελω να κανω 2ο παιδι και να μπει το αλλο...και μετα θα τους κανω παιδικο δωματι ο με συνθεση , αναλογα και τα φυλα των παιδιων ...

Λουκια μου εσυ ειπες οτι εισαι ζυγος ????εδω ομοιπαθουσα !!!!!!!!!!!!!!!!! και με ωροσκοπο ζυγο παρακαλω ...η απολυτη ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ !!!!!!!!! SmileSmileSmileSmile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω ψαρι,αλλα δεν ξερω τι ψαρι θα παω τωρα να παρω...Καλε δεν με βαζουν με το ζορι να μαγειρευω ολη μερα αυτα μονη μου τα κανω...Εξαλλου πραγματικα η μαγειρικη δεν με κουραζει...Οι υπολοιπες δουλειες με κουραζουν....Που και μονο τα βασικα να κανω ειναι και τοσα ατομα εδω μεσα....και αυτο το σιδερο ειδικα δεν παλευεται με τιποτα...Θα δοκιμασω να σιδερωνω σε καρεκλα για να αουμπαει και η πλατη μου και οχι στο κρεβατι γιατι ετσι με ποναει γρηγορα Razz Razz

Αααα κ καλημερα!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα ΣΟφάκι ....μα το ακταλαβαμε οτι εσυ θες να σβουριζεις συνεχεια ...SmileSmileSmileSmileSmileSmile.....και εγω σε καρεκλα σιδερωνω και ειναι καλυτερα , με εχει βολεψει πολυ ....


γεια σας Σμαρω και Φιλιτσα....Ζωιτσα 1,30 δεν ειπες για σημερα στο ΡΙΚ1???

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ελενη!!!!

κι εγω ζυγος αλλα με ωροσκοπο καρκινο!!!
Η αναποφασιστικοτητα ειναι το μεσαιο μου ονομα. Αφου αν τελικα επιλεξω κατι μετα δεν αλλαζω γνωμη με τιποτα για να μην πεσω παλι στον ιδιο φαυλο κυκλο.
Το χειροτερο μου? Να διαλεγω αναμεσα σε 2 πραγματα (τα παραπανω δε με πειραζουν, τα 2 με τρελαινουν). Οταν συμβαινει αυτο πραγματικα μπλοκαρω, δε μπορω να σκεφτω, τραυλιζω, κοκκινιζω...ασε...

Καλημερα σοφακι.... να σου πω το αγαπημενο μου ψαρακι??? Κουτσομουρες!!!! τρελαινομαι!!! χτες εφαγα!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πεθυμησα εναν σωλομο (η αριστοκρατισα Razz Razz ) ξερω οτι δεν κανει σε μεγαλες ποσοτητες αλλα δεν εχω φαει καθολου σε ολη την εγκυμοσυνη...θα δω τιμη και θα πραξω αναλογα....

Ααααααααα για ζωδια μην παραπονιεστε,...ενα θα σας πω...ειμαι διδυμος με οροσκοπο ζυγο ο παυλος ζυγο με οροσκοπο διδυμο και η μικρη θα βγει υδροχοος......αμα βγαζουμε ακρη θα ειναι μεγαλιωδες σε αυτη την οικογενεια...ειδικα αυτος ο παυλος μπορει να μου σπασει τα νευρα οταν του ζηταω συμβουλη για το τι να διαλεξω...δεν μου εχει πει ουτε μια φορα!!!ουτε καν στο ερωτημα σαντουιτς ή πιτσες!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 31 679259  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 31 679259

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχααχαχ....οπου μπαινει ο ζυγος η αποφασιστικοτητα την κανει με ελαφρα ...SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

και εγω Σμαρω μου μια παο τα ιδια ....μεχρι τωρα δεν εξερεις ποσες φορες εχω αλλαξει αποψη σχετικα με την κουνια .... εκει που ειναι η αποθεωση ειναι με τις προικες ....και το γεγονος οτιθα χρειαστουμε την κουνια γυρω στο Πασχα οποτε δεν μας πιεζει ο χρονος και πολυ, με κανει ακομα πιο αναποφασιστη ...SadSadSadSad

τες πα. καπου θα καταληξουμε και εμειςSmileSmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τσιπουρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!με χορτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπροκολακι θα κανω..δεν τρελαθηκα να κθαριζω και χορτα τωρα Razz Razz
Κοριτσια τελευταια εχω την επιθυμια να βαψω τα μαλλια μου καστανοκοκκκινα οταν τελειωσω με γεννες και θηλασμους..Σε πολυυυυυυυ καιρο δηλαδη αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα Razz Razz

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο σολωμος δεν μου αρεσει καθολου. Γενικα προτιμω τα μικρα ψαρακια. Αντε ας ειναι και καμια τσιπουρα στα καρβουνα. Αλλα απο μικρη "εφαγα" πολυ πιεση για να φαω μεγαλα ψαρια και τωρα δεν μπορω ουτε να τα δω.

Το παλικαρι μου ειναι ταυρος με ωροσκοπο ταυρο. Αμα πει κατι, τελειωσε! Εγω παλι, και που το λεμε, την επομενη το κανω αλλιως γιατι αλλαξα γνωμη!!!

Ελενιτσα, αυτο παλι που το βαζεις? Κι οταν εχουμε καιρο μπροστα μας, παλι δεν αποφασιζουμε, κι οταν φτανει ο καιρος, δεν μας φτανει ο χρονος για να αποφασισουμε... τουλαχιστον εγω ετσι ειμαι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ταυρος και ο Σταθης κριος.... Rolling Eyes

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μολις ανακαλυψα οτι εχω χασει το μασελακι μου..... Twisted Evil Twisted Evil

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Ο σολωμος δεν μου αρεσει καθολου. Γενικα προτιμω τα μικρα ψαρακια. Αντε ας ειναι και καμια τσιπουρα στα καρβουνα. Αλλα απο μικρη "εφαγα" πολυ πιεση για να φαω μεγαλα ψαρια και τωρα δεν μπορω ουτε να τα δω.

Το παλικαρι μου ειναι ταυρος με ωροσκοπο ταυρο. Αμα πει κατι, τελειωσε! Εγω παλι, και που το λεμε, την επομενη το κανω αλλιως γιατι αλλαξα γνωμη!!!

Ελενιτσα, αυτο παλι που το βαζεις? Κι οταν εχουμε καιρο μπροστα μας, παλι δεν αποφασιζουμε, κι οταν φτανει ο καιρος, δεν μας φτανει ο χρονος για να αποφασισουμε... τουλαχιστον εγω ετσι ειμαι...



αχ βρε Σμαρω μου , σα να περιγραφεις εμενα ....χααχαχαχαχαχχα

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα σταθερη, ακλονητη και προσγειωμενη ε??? Μου αρεσουν τα ταυρακια. Μου κρατανε τα μποσικα και δεν χανομαι στον κοσμο μου. Μαλλον γι'αυτο παντρευτηκα το ταυρακι που μου ελαχε!!!

Σοφια κι εγω φορουσα και το εχανα επιτηδες.... ευχομαι να το βρεις ευκολα!!!

Ελενη μας φανταζεσαι εμας τις 2 για ψωνια??? και χωρις να εχουμε αποφασισει απο πριν τι θα παρουμε??? Μας βλεπω στο red alert να μας ψαχνουν μια βδομαδα μετα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι μασελακι για τον υπνο γιατι σφιγγω τα δοντια μου κι εχω πονοκεφαλο μετα...Αλλα μολις συνιδητοποιησα οτι εχω να το δω 3 μηνες!!!χοχοχο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!

ΕΓΩ, ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΧΤΕΣ ΗΠΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΒΡΑΔΥ(ΝΑΙ, ΝΑΙ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ!!!), ΠΡΙΝ ΤΙΣ 3 ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ.. ΕΙΧΑ ΦΟΒΕΡΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ Κ ΟΛΟ ΣΤΡΙΦΟΓΥΡΙΖΑ.. ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΠΡΩΙΝΟΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ... Crying or Very sad
ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΟΣ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΚΙΟΛΑΣ..ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΜΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ. ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΛΟ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΣΤΕΝΧΩΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΑΚΩΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΥΒΑΡΑΚΙ, ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ queen mary!ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ, ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ-ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ-ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ!ΚΑΙ ΛΕΩ...ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΙ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ..ΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ ΑΚΟΜΑ..
ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΑΣΥΝΑΙΣΘΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΠΑΡΕΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΝΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΗΣΥΧΙΑ!!!ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 2ΩΡΟ ΠΑΛΙ, ΕΚΑΝΕ ΠΑΡΤΥ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!ΚΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΙΑ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΕΙΝΗ, ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΤΗΣ!!!!
ΑΝ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΙ ΚΛΩΤΣΙΑΣ, ΠΥΞ ΛΑΞ, ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ....ΤΗΝ ΕΒΑΨΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...ΕΚΕΙ ΔΙΝΕΙ ΡΕΣΙΤΑΛ!!!!ΑΡΑ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και το παλικαρι μου το κανει αυτο. Και τριβονται τα δοντια του.
Ο γιατρος του προτεινε μασελακι σαν εσχατη λυση. Αυτους τους μηνες που δεν κοιμαμαι αλλα διαβαζω διπλα του, μολις τα τριξει τον κουναω για να σταματησει.
Εμας ειναι απο το αγχος. Εσενα σου εδωσε αιτιολογια?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμενα απο το αγχος ειναι...Οταν λιγο πιεζομαι αμεσως αρχιζω....

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αστα Σμαρω μου , αστα ....SmileSmileSmileSmile)Smile


Σοφια νωρις το πηρες χαμπαρι οτι το εχασες ...SmileSmileSmile...μαλλον φταιει η αφηρημαδα της εγκυου ....
Σμαρτω μου και απο αυτην εχουμε μπολικη εμεις οι δυο εε??? ειμαστε και τρυπιοχερες ...χααχαχαχαχαχ....αν ημασταν κοντα και καναμε παρεα θα ημασατν το διδυμο της συμφορας ..SmileSmileSmile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις