Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
422 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 422 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν μου λετε,ειναι χαρακτηριστικο του ζυγου και η υπερβολικα αισιοδοξια?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!

ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΟΣ ΒΟΛΕΥΟΜΟΥΝ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΚΙΟΛΑΣ..ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΜΑΤΩΣΗ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ. ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΟΛΟ ΝΙΩΘΩ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΚΑΠΩΣ ΣΤΕΝΧΩΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΑΚΩΝΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΥΒΑΡΑΚΙ, ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΗΣ queen mary!ΧΕΡΙΑ ΠΟΔΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΠΟΤΕ, ΤΩΡΑ ΝΙΩΘΩ-ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ-ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΕΝΤΩΝΕΙ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ!ΚΑΙ ΛΕΩ...ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΔΕΞΙΑ..ΚΙ ΕΚΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ..ΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΑΚΡΙΒΩΣΩ ΑΚΟΜΑ..


καλημερα Λουκια ...εγω προσπαθω να κοιμαμαι απο αριστερα αλλα πιανομαι και κοιμαμαι και ανασκελα αλλα και δεξια ....και μαλιστα ανασκελα , με 2-3 μαξιλαρια, με βολευει πολυ ...SmileSmileSmile...

σας αφηνω , παω για δουλιτσες και τα λεμε αργοτερα ...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 32 531909  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 32 531909

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:Δεν μου λετε,ειναι χαρακτηριστικο του ζυγου και η υπερβολικα αισιοδοξια?



Σοφακι μου , ωρες ωρες ειμαι το πιο αισιοδοξο ατομο του κομου...αλλα ειμαι και κυκλοθυμικη και μπορει αργοτερα να πεσω ετσι ξαφνικα , και να μη μιλαω σε ανθρωπο ...νομιζω ειμαι των ακρων ...SmileSmileSmileSmileSmileSmile

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοιτα μια αισιοδοξια, πολλες φορες αδικαιολογητη, και μια χαζοχαρα την εχω μονιμη! Μπορει να ειναι και του ζωδιου, θα σε γελασω...

Ελενη ναι, κι απο αφηρημαδα και ζημιες αλλο τιποτα, να αναφερω οτι παλι ξεχασα να βαλω βανιλια στο κεηκ που εφτιαξα χτες... μπα δεν χρειαζεται νομιζω... αντε καλες δουλιτσες..

καλημερα Λουκια. Εγω κοιμαμαι αριστερα και δεξια. Ανασκελα δεν μπορω. Και παντα με μαξιλαρι αγκαλια. Η μπεμπα χοροπηδαει και απο την μια πλευρα και απο την αλλη οταν ειμαι, αλλα δεν με κραταει αυτη ξυπνια. Τωρα αμα μεγαλωσει κι αλλο θα δουμε...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙΑ...ΚΙΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΩ!!!!!!!!ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!

ΒΛΕΠΩ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΟΛΛΟΙ ΖΥΓΟΥΛΗΔΕΣ...ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ? Rolling Eyes ΕΓΩ ΕΧΩ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΤΑΥΡΟ-ΠΟΛΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΟΤΗΤΑ, ΣΩΖΟΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ? Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΔΡΟΧΟΟΣ..ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΨΑΡΑΚΙ...? ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΖΩΔΙΑ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!

ΜΙΡΑΝΤΖΕΛΑ, ΞΕΧΑΣΑ ΧΤΕΣ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΓΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ-ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ-ΔΕΝ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΠΟΤΕ. ΨΑΞΕ ΣΤΟ google..."ΧΑΙΡΟΜΟΥΝ ΠΟΥ..ΠΟΝΟΥΣΑ!" (ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ link ΑΚΟΜΑ...), ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!!!!!!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΒΑΦΗ, ΕΓΩ ΛΟΓΩ ΓΑΜΟΥ ΤΑ ΕΒΑΨΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΑΝ ΓΥΦΤΑΚΙ...ΞΑΝΘΙΑ, ΜΕ ΡΙΖΑ ΜΑΥΡΗ ΚΙ ΑΡΑΧΝΗ .... alien ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ! ΘΑ ΤΙΣ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Κ Η ΚΟΡΗ-ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΑΡ-ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΤΗΣ...ΜΙΑ ΜΕΡΑ!ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΒΑΦΕΤΕ?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω βολευομαι κυριως στην ημιπρηνη....
Ρωταω για την αισιοδοξια γιατι ο καλος μου ειναι ωρες ωρες εκνευριστικα αισιοδοξος και μου σπαει τα νευρα...Μα εχουμε μεινει με 20 ευρω και να του λεω δεν θα μας φτασουν και να μου λεει ολα θα τα καταφερουμε μην φοβασαι...Εεε τι του λες εκεινη την ωρα?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παω να παρω το ψαρι μου...και μολις συνειδητοποιησα οτι ξεχασα να φαω πρωινο αρα παω να παρω και ενα κουλουρι Razz Razz τα λεμε σε λιγο..
Εγω δεν τα εχω βαψει ποτε,μου αρεσει πολυ το χρωμα μου αλλα θελω να τα κοκκινισω λιγο.....ερωτας ειναι αυτο το κοκκινο!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α, ναι το εχουμε αυτο Σοφακι!!! Μπορει μεσα του να ειναι πιο χαλια απο σενα αλλα δε θα στο δειξει. Θα ειναι περηφανος για το εικοσαευρω λες και αγοραζεις και σπιτι με αυτο!

Λουκια εμενα στο κεφαλι μου υπαρχουν 3-4 χρωματα αυτην την στιγμη. Εμεινα εγκυος ακριβως πριν παω να τα βαψω, οποτε ηταν κι απο πριν λιγο χαλια, αρα φανταστειτε τωρα. Ολο λεω θα τα βαψω κι ολο το μετανιωνω...Μαλλον για τις γιορτες ομως θα τα κανω. Θα δω μεχρι τοτε.. κι εχω κ ασπρα ρε κοριτσια... απο πολυ μικρη βγαζω.

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κ απο μενα! Ξυπνησα πρωι πρωι που εφευγε ο αντρουλης μοτ κ μετα με πλακωσε το παπλωμα!
Εγω παλι ειμαι στο ζωδιο υδροχοος κ ο αντρας μου ταυρος με τοξοτη κ το μωρο με το καλο υδροχοος! Πως το βλεπετε;
Σοφια ναι νην κανεις πολλα σημερα ξεξουρασου!
Λουκια κ εγω προτιμω την αριστερη πλευρα αλλα μολις νιωσω κλοτσιες απο εκει αλλαζω. Γενικα ομως κοιμαμαι κ δεξια κ ανασκελα! Ισο για τις αυπνιες αχ! Τα βραδια τα περισσοτερα κανει παρτυ με καλεσμενους εμενα κ ον μπαμπα του! Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΧΑΛΑΡΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΦΕΣ.. ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΑ ΒΑΦΟΥΝ. ΕΞΑΛΛΟΥ, ΤΟΣΑ ΧΑΖΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ, ΜΟΛΥΝΣΗ, ΑΓΧΟΣ..ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΕΘΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΒΑΦΗ.. Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ-ΚΑΘΟΤΙ ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ-ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΒΑΦΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ..ΛΕΤΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΒΓΗΚΑΝ ΕΤΣΙ ΔΙΑΟΛΙΑ????????? affraid

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Ελενιτσα!!! τετοια παρτυ που λες εχουμε κι εμεις τα βραδια, αλλα τον μπαμπα μας τον αφηνουμε να κοιμηθει γιατι ξυπναει καθε πρωι στις 5.30. Μετα δεν ξερω ποσο θα κοιμαται αλλα θα την βρουμε την ακρη!!!

Λουκια και μενα δε μου το απαγορεψε τελειως. Ειπε οτι καλο θα ηταν να μην το κανω, αλλα αν ειναι σημαντικο κατα την αποψη μου να εχω φρεσκοβαμμενα μαλλια, ας τα βαψω με φυτικη βαφη. Εγω δεν το παιρνω αποφαση ομως.

Τωρα για το αν τα παιδια διαολια οφειλονται στην βαφη.... δεν νομιζω.... γεννιουνται με χαρακτηρα ετοιμο τα μικρουλια και αποφασισμενα να μας τεντωσουν οσο μπορουν!!!! χεχε

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia, ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΜΟΥ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ..ΧΩΡΙΣ ΤΙΣ ΛΕΥΚΕΣ ΤΡΙΧΕΣ...ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ!!!ΣΑΝ ΣΗΜΑΙΑ..ΤΡΙΚΟΛΟΡ ΚΑΙ ΒΑΛΕ!ΠΟΥ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΕΤΣΙ ΝΥΦΟΥΛΑ...ΘΑ ΦΕΥΓΕ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ Ο ΓΑΜΠΡΟΣ!!! Rolling Eyes

ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΘΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΣΤΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙΑ..ΤΑ ΧΩ ΠΟΥ ΤΑ ΧΩ ΑΠΛΕΤΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΣΤΡΑ!!!!

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ..ΕΚΕΙΝΗ ΕΒΑΛΕ ΔΕ Κ ΚΟΛΑΡΟ, ΚΑΠΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΤΗΣ!ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΠΙΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΣΥΝΑΙΘΗΤΑ ΝΑ ΣΦΙΓΓΩ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΜΟΥ..ΝΑ ΤΑ ΤΡΙΖΩ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ.ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΥΣΟΥΡΙ!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορες...μια χαρα κοιμαμαι με 2 μαξιλαρια οταν δν εχω δυσπεψιες ετσι? κατα τα αλλα σημερα παλι ειδα εφιαλτη που ταιριαζει μονο σε ταινια ελεος.ξυπνησα μεν ξεκουραστη αλλα με ενα αισθημα βαρους κ με λιγμους σαν να εκλεγα.λολ δν παλευονται οι ορμονες !

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ...ΑΥΤΗ Η ΑΦΗΡΗΜΑΔΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ...
ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΩΤΟ discordia, Κ ΟΧΙ ΤΗΣ queen mary ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ..ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ, ΧΕΙΜΩΝΑ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΝ ΗΔΗ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ..?ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ..ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ...ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ...ΣΑΝ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΠΡΟΒΑΤΑΚΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΡΩΣΕΙ.ΚΡΑΤΟΥΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ ΠΙΑ..ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ!!!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ..ΦΕΤΟΣ ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΕΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ...ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΑ...ΑΥΤΗ Η ΑΦΗΡΗΜΑΔΑ ΠΟΥ ΛΕΓΑΤΕ...
ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΦΩΤΟ discordia, Κ ΟΧΙ ΤΗΣ queen mary ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ..ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ, ΧΕΙΜΩΝΑ-ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΝ ΗΔΗ ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ ΜΑΣ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΟΥΜΕ ΠΕΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ..?ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ..ΑΝΑΒΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ...ΣΒΗΝΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ...ΣΑΝ ΝΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΠΡΟΒΑΤΑΚΙΑ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΡΩΣΕΙ.ΚΡΑΤΟΥΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ ΠΙΑ..ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ, ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ!!!!!!

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ..ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ..ΦΕΤΟΣ ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΕΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ...ΛΙΩΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

εγω ανυπομονω να γεννησω να ξανακοιμηθω μπρουμιτα..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Φιλιτσα σταθερη, ακλονητη και προσγειωμενη ε??? Μου αρεσουν τα ταυρακια. Μου κρατανε τα μποσικα και δεν χανομαι στον κοσμο μου. Μαλλον γι'αυτο παντρευτηκα το ταυρακι που μου ελαχε!!!

ουτε σταθερη ουτε ακλονητη ουτε καταδιανοια πρωσγειωμενη!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια καλημερα!!! Υπνος μπρουμυτα!!!! Ποσο μου εχει λειψει... κι εγω θελωωωω

Λουκια ετσι ακριβως κι εμεις, περσι ηταν τα πρωτα μας χριστουγεννα στο σπιτι μας και φετος περιμενουμε το μωρο μας!!! Και να φανταστειτε τα χριστουγεννα με ξενερωνουν απιστευτα. Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει ολοι να ειναι χαρουμενοι και γιατι πρεπει να ακουμε συνεχεια χριστουγεννιατικα τραγουδια. Απο εκει που ημουν το γκρινιαρικο στρουμφακι καθε χρονο, φετος ειμαι το ξωτικο του Αη Βασιλη!!!!
Αφηστε που δεν κρατιεμαι...θελω να στολισω το σπιτι!!!!

Φιλιτσα σοβαρα μιλας??? καμια σχεση με το παλικαρι μου!!! Μαλλον ειστε απο διαφορετικο κοπαδι!!!χαχαχαχαχαχα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Μαρια καλημερα!!! Υπνος μπρουμυτα!!!! Ποσο μου εχει λειψει... κι εγω θελωωωω

Λουκια ετσι ακριβως κι εμεις, περσι ηταν τα πρωτα μας χριστουγεννα στο σπιτι μας και φετος περιμενουμε το μωρο μας!!! Και να φανταστειτε τα χριστουγεννα με ξενερωνουν απιστευτα. Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει ολοι να ειναι χαρουμενοι και γιατι πρεπει να ακουμε συνεχεια χριστουγεννιατικα τραγουδια. Απο εκει που ημουν το γκρινιαρικο στρουμφακι καθε χρονο, φετος ειμαι το ξωτικο του Αη Βασιλη!!!!
Αφηστε που δεν κρατιεμαι...θελω να στολισω το σπιτι!!!!

Φιλιτσα σοβαρα μιλας??? καμια σχεση με το παλικαρι μου!!! Μαλλον ειστε απο διαφορετικο κοπαδι!!!χαχαχαχαχαχα

αχαχαχαχ μην νομιζεις στο γιο μου εκανα κανα 6μηνο να κοιμηθω μπρουμιτα.στολισε τωρα γτ μετα θα πρεπει να περιβαλεις το δεντρο με πλεγμα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:
Φιλιτσα σοβαρα μιλας??? καμια σχεση με το παλικαρι μου!!! Μαλλον ειστε απο διαφορετικο κοπαδι!!!χαχαχαχαχαχα
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΑΚΟΜΑ!ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΟΥΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ..
ΑΛΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ..ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΛΑ ΒΕΒΑΙΑ!ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ..ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΑΤΑ!ΠΑΡΑΕΧΕΙ ΗΣΥΧΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΟΝΟ!ΕΧΩ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ..ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ!!!

ΚΟΙΤΑ, ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΓΙΟΡΤΗ!ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΕΣ ΤΥΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΚΑΛΑΝΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΨΗΝΩ ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΠΙ ΔΥΟ ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΟΜΩΣ, ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ-ΝΑ ΜΥΡΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ-ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οσο αφορα τα ζωδια ο αντρας μου ειναι κριαρακι κ εγω αιγοκερος.μπλεξαμε τα κερατα μας Laughing εγω παντα λατρευα τα χριστουγεννα ανυπομονουσα να ερθουν αλλα δν ξερω γτ φετος ουτε να στολισω δεν θελω

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια αιγοκερινα θα ειναι η μπεμπα μας,αν ακολουθησει το προγραμμα και δεν βιαστει πολυ!!!Πολυ μου αρεσουν τα αιγοκερακια!!!

Μελομακαρονα περσι προσπαθησα 5 φορες να φτιαξω. Και τις 5 μια αηδια εφτιαξα...δεν ξερω γιατι δε μου καθονται!!! Θα κανω νεες προσπαθειες φετος!!!

Αυτο με το δεντρο και το συρματοπλεγμα το περασα με τον σκυλακο μου. του αρεσει να πειραζει τις μπαλες, να τυλιγεται στα λαμπακια.... απο του χρονου θα εχει και παρεα να τυλιγονται μαζι και να παθαινω εγω τα εγκεφαλικα!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σμαρω 3!το σκυλι σου το παιδι σου και η Βανδη!!!!!λατρευω τα χριστουγεννα!και παρολο που ελεγα δεν θα στολισω μωρε θα στολισω με τα 1000!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα κ εμενα αιγοκερος θα ηταν ο γιος μου κ η χαρα μου εμεινε.ειχα πητ 26/12 κ ηρθε στις 18.κ εγω θα στολισω κοριτσια για τον μικρο πιο πολυ.σκεφτομαι να δοκιμασω να φτιαξω κ μελομακαρονα αλλα βλεποντας κ κανοντας γτ η ζαχαροπλαστικη δν ειναι το φορτε μου

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καλα κ εμενα αιγοκερος θα ηταν ο γιος μου κ η χαρα μου εμεινε.ειχα πητ 26/12 κ ηρθε στις 18.κ εγω θα στολισω κοριτσια για τον μικρο πιο πολυ.σκεφτομαι να δοκιμασω να φτιαξω κ μελομακαρονα αλλα βλεποντας κ κανοντας γτ η ζαχαροπλαστικη δν ειναι το φορτε μου
ουτε εμενα γιαυτο παντρευτηκα ζαχαροπλαστη!! Razz Razz ανυπομονω να στολισω!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις