Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
422 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 422 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:κοριτσια αυριο ειναι του Αγ.Φιλιππου γιορταζω!θα ερθουν τα πεθερικα τι να εκανα κατι πολυ απλο και χωρις κρεας?

Αντε παλι τραπεζι...Δεν ξεκουραζεσαι ποτε?Μια μακαροναδα θαλασσινων?Ή κανενα καλαμαρι ή σουπια στιφαδο που γινεται αμεσως αν εχεις χυτρα...
Εγω γιατι νομιζα οτι δεν εχεις γιορτη?
ολοκληρη ιστορια!απο παππου Φιλιππα ειπαν τον παπα τοτε για φιλιππα!αυτος ειπε οχι ενω υπαρχει αγια φιλιππα ενω αγια φιλιτσα δεν υπαρχει.αστα!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα εχω να πω...κοιμηθηκα 6μιση το πρωι..Θελω να ερθει ο αντρουλης μου να κανουμε αγκαλιτσες να κοιμηθουμε  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 36 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 36 534787

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Ενα εχω να πω...κοιμηθηκα 6μιση το πρωι..Θελω να ερθει ο αντρουλης μου να κανουμε αγκαλιτσες να κοιμηθουμε  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 36 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 36 534787

6:30 το πρωι;σε καταλαβαινω απολυτα!αντε να ρθει ο αντρουλγς σου να χωθεις στην αγκαλιτσα του!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 36 215994 εγω σε τετοιες περιπτωσεις ακομα κ βα μην νυσταζω κοιμαμαι κατευθειαν!
Φιλιτσα κ εγω θα ελεγα μια μακαροναδα θαλασσινων κ μια η δυο σαλατιτσες!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τουλαχιστον τελειωσα σχεδον την τελευταια σαλιαρα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ!θα δω τι ωρα θα ερθουν!μακαρι να τη γλιτωσω με εναν καφε!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Τουλαχιστον τελειωσα σχεδον την τελευταια σαλιαρα...

Α ωραια!οταν την τελειωσεις περιμενουμε φωτο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρονακι με χταποδι φιλλιω!!!μιαμ μιαμ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:
filitsaki έγραψε:κοριτσια αυριο ειναι του Αγ.Φιλιππου γιορταζω!θα ερθουν τα πεθερικα τι να εκανα κατι πολυ απλο και χωρις κρεας?

Αντε παλι τραπεζι...Δεν ξεκουραζεσαι ποτε?Μια μακαροναδα θαλασσινων?Ή κανενα καλαμαρι ή σουπια στιφαδο που γινεται αμεσως αν εχεις χυτρα...
Εγω γιατι νομιζα οτι δεν εχεις γιορτη?
ολοκληρη ιστορια!απο παππου Φιλιππα ειπαν τον παπα τοτε για φιλιππα!αυτος ειπε οχι ενω υπαρχει αγια φιλιππα ενω αγια φιλιτσα δεν υπαρχει.αστα!

Πρεπει να το ειχες ξαναπει αυτο.Αλλα ειχα καταλαβει οτι επειδη δεν σε βαφτησαν Φιλιππα δε γιορταζεις κιολας.Καλυτερα ομως ετσι.Κανενα δωρο φερνει η πεθερα ή τζαμπα το τραπεζι?Εγω στη γιορτη μου επειδη ειναι κ στην αρχη της νηστειας ειχα κανει καλαμαρακια στιφαδο κ γαριδουλες μικρες κατεψυγμενες με κοκκινη σαλτσα.Σπαγγετι κ κοφτο μακαρονακι για συνοδευτικα κ οτι ηθελε ο καθενας ας ετρωγε.Α!Ειχα κανει κ ντολμαδακια με αμπελοφυλλο (πρωτη φορα στη ζωη μου) κ σαλατες.Εσυ λογο νηστειας δε θες κρεας?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τωρα που ειπες χταποδι...Ειχα μια τελεια συνταγη με χταποδι (νομιζω της Βεφας) κ δεν ξερω που την εχω γραψει...Θυμιζε στιφαδο αλλα ηταν γλυκοξινο.Με μπαλσαμικο κ μελι.Απλα τελεια!!!Αν την βρω θα σας τη δωσω.Εχει αρκετο καιρο που τη σκεφτομαι αλλα βαρεθηκα να ψαξω.

Περιμενω μια ξαδερφη με τον αντρα της κ τη θεια μου τωρα για καφε.Θα τα πουμε μετα...Μακια!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΗΝ ΜΕΘΟΔΟ ΤΩΝ ΜΑΞΙΛΑΡΙΩΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ... Crying or Very sad ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΤΙΝΩΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΑΝ ΒΟΔΑΚΙ!!!!
ΧΤΕΣ ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΟΥ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΩ!ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ, ΖΑΧΑΡΟ, ΤΕΛΕΙΑ!ΟΙ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΠΕΣΜΕΝΕΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΙΔΗΡΟ...ΠΟΛΥ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ!!!ΛΙΓΟ ΚΡΕΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!
ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΟΡΜΟΝΗ ΤΟΥ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ ΜΟΥ, ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ 100ΑΡΙ Τ4... Sad
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΟΛΙΣΩ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ. ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΚΟΒΩ, ΘΑ ΣΤΡΩΣΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΡΩΤΑ!!!
ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ, ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ, Η ΟΠΟΙΑ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΤΑΙ!!!ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ, ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ, ΔΙΠΛΕΣ, ΜΠΑΚΛΑΒΑ... ΜΜΜ!ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΠΟΤΕ!(ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΤΡΩΩ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΕΠΙΘΥΜΗΣΕΙ, ΜΕΤΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΑ ΠΟΛΥΚΑΤΑΔΕΧΟΜΑΙ)ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Κ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΦΕΡΕΙ ΠΡΟΜΗΘΕΙΕΣ!ΜΟΝΟ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΛΕΩ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ, ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΝΑ ΜΟΣΧΟΒΟΛΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΝΑ ΔΕΙ ΚΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΠΟΣΟ ΠΡΟΚΟΜΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ!!!!!!!!!!
ΣΟΦΑΚΙ, ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.. ΕΜΕΝΑ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ, ΘΑ ΞΕΔΙΑΛΕΞΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΜΟΝΟ ΤΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΑΠΕΞΩ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ, ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΘΑ ΤΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ.
ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ, ΚΙ ΕΔΩ ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ, ΤΕΤΑΡΤΕΣ ΝΟΜΙΖΩ?ΑΛΛΟ ΤΟ MOOD TOY CINEMA, ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ!ΑΛΛΑ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ ΠΙΟ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΡΙΚΑ!ΧΤΕΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΕΝΑ ΜΕ ΤΟΝ DI CAPRIO, "J.EDGAR " ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΕΛΕΓΑΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ!ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΟΥΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟ!
ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΝΜ, ΗΜΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΧΤΕΣ...ΝΟΙΖΩ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ..ΤΕΣΠΑ, ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΟ POST

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΕΝΙΤΣΑ, ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ, ΣΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΝΙΩΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ!ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑΝ ΜΠΕΙ ΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΣΤΗ ΣΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΕΙ ΒΑΨΙΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΧΑΡΤΟΝΙΑ.. ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΟΥ ΕΧΘΡΟ-ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ-ΤΟ ΠΩΣ ΓΛΙΣΤΡΗΣΑ.. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΚΑΤΩ, ΕΝΑ ΣΤΟ ΚΑΓΚΕΛΟ, ΤΗΝ ΓΛΙΤΩΣΑ, ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΠΟΠΟΥΔΑΚΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑ.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ Χ..ΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ, ΚΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙ, ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΧΑΡΤΟΝΙΑ ΠΟΛΥ ΡΙΝ ΒΑΨΟΥΜΕ ΦΥΣΙΚΑ!
ΦΙΛΙΤΣΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ, ΘΑ ΣΤΑ ΞΑΝΑΠΩ ΑΛΛΑ ΜΥΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ..ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΤΑΓΑ ΕΝΑ ΣΟΥΦΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΥΡΝΟ, ΜΙΑ ΣΑΛΑΤΙΤΣΑ ΩΡΑΙΑ Κ ΚΟΜΠΛΕ!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!!
Πηγα λαικη, σουπερ και φαρμακειο και τωρα ειμαι σπιτι.
Με εβλεπαν με την κοιλια και ολοι μου εδιναν να δοκιμασω τα καλουδια τους...αλλα εγω μολις ειχα πιει το σιδηρο και δεν δοκιμασα τιποτα. Την αλλη βδομαδα ομως θα προνοησω...
Μεχρι τωρα ευτυχως δεν εχω πεσει, που πηγαινα και γρηγορα και χοροπηδηχτα και κατεβαινα και τις σκαλες τρεχοντας οταν δεν με εβλεπε κανεις...αλλα τωρα ποναω χαμηλα σχεδον συνεχεια και παω αργα αναγκαστικα...λετε να πεσω τωρα που παω σαν την παπια?
χτες εκανα προλογο στον καλο μου για το στολισμα το χριστουγεννιατικο... παιζαμε την κολοκυθια... αυτος να λεει απο δεκεμβρη εγω να λεω απο νοεμβρη... τελικα εστρεψε την συζητηση στο φαγητο για να ξεχαστω και να μην τον πρηζω...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia, ΝΟΜΙΖΩ Η ΧΡΥΣΗ ΤΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ.. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΟΕΜΒΡΗ-ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΧΕ-ΝΟΜΙΖΩ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΘΑ ΣΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΧΑΤΗΡΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΙΑ, ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ, ΣΧΕΔΟΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ!!!!!
ΚΙ ΕΓΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ Twisted Evil ΒΡΙΣΚΩ ΟΤΙ ΙΙΙΙΙΙΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΦΩΤΕΙΝΟ, ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΛΑ!
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΧΑΜΗΛΑ, ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΛΛΑ ΑΡΓΑ ΤΟ ΑΠΟΓ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΣΥΣΣΩΡΕΥΕΤΑΙ ΚΙ Η ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ. ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΟΥΣ ΠΟΥ ΓΕΡΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΕΤΑΤΟΠΙΣΗΣ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΒΑΡΟΥΣ ΤΟΥΣ, ΕΓΩ ΓΕΡΝΩ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΣΑΝ ΒΑΒΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ, Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΕΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΚΑΙ ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΩ!!!!ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΙΣΙΩΣΩ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΝΙΩΘΩ ΕΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΑ ΚΑΤΑ ΜΗΚΟΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΟΥ... Rolling Eyes

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λουκια πιστεψε με, αυτος ο ηλιος ειναι που με κραταει και δεν εχω στολισει!!!! Φετος πρωτη φορα με επιασε τετοια τρελα να στολισω... αλλα οκ μεχρι τελη νοεμβρη μπορω να περιμενω...να κανω και καμια βολτα να παρω κι αλλα στολιδια, γιατι περσι τα πηρα ολα καινουρια και δεν πηρα πολλα πολλα.

Αυτο το τραβηγμα μεχρι να ισιωσω το νιωθω κι εγω. Καθε φορα που σηκωνομαι, μεχρι να ισιωσω ειναι μια διαδικασια.
Κατι μου λεει οτι αυτα τα πονακια θα μεινουν μεχρι το τελος... εσυ ποτε γεννας αληθεια?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σπερεεεεεες κοριτσια.οι καουρες για μια ακομα νυχτα μου αλλαξαν τα φωτα κ ακομα συνεχηζουν ακαθεκτες.εμεις δν ξερω ποτε θα στολισουμε οταν ακομα δν εχω στρωσει.δν εχω στρωσει γτ ελεγα οτι οκ θα παρω καινουρια χαλια αλλα που λεφτα? οποτε δεν επλυνα τα δικα μου κ παλι καλα που δεν τα πεταξα κιολας.αντε τωρα να τα πλυνουμε κ ποτε θα στεγνωσουν οεο

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ-ΚΑΘΟΤΙ ΜΟΛΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΑΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΡΙΣ-ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΟΜΟΥΝ..!!!ΒΕΒΑΙΑ ΦΕΤΟΣ, ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ... ΕΙΠΑΜΕ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΟΜΑ!ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΕΞΟΔΑ, ΚΛΕΙΣΑΜΕ!

ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ, ΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ...ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΗΘΩ, ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ!Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΦΟΥΣΚΩΝΩ, ΜΟΝΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ!ΕΧΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 28/02... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΚΡΟΥΠ-ΤΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ!!!ΒΕΒΑΙΑ, ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΩΡΕΙ ΠΙΘΑΝΟ!

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΡΟΜΙΚΑ, ΚΑΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑΣ ΑΦΡΟΣ ΓΙΑ ΣΤΕΓΝΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ..ΤΟΝ ΑΠΛΩΝΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΙ ΑΦΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΚΟΝΗ ΤΟΝ ΡΟΥΦΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ. ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΛΛΑ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΟΥΝ ΑΝ ΔΝ ΕΧΕΙ ΗΛΙΟ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο σκεφτομαι κ εγω αλλα ειναι αρκετα μιας κ εχω αντρα που δεν προσεχει καθολου Twisted Evil κ ειναι κ μοκετα

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια αυτη η αβδομαδα ηταν οτι επρεπε για τα χαλια. Καθε μερα ηλιο εχει. Τα δικα μου ηρθαν και μου τα καθαρισαν επιτοπου απο μια εταιρεια δωρεαν που τους εστειε η εταιρεια που τα πηραμε. το ειχε δωρο. Της κουζινας το επλυνε η μαμα μου την προηγουμενη βδομαδα και ηδη στεγνωσε και αημερα θα το στρωσουμε παλι. Στα υπολοιπα εχω διαδρομους ικεα και τους βαζω στο πλυντηριο. Βασικα μας λειπουν ακομη αρκετα χαλια αλλα σιγα σιγα, τωρα προτεραιοτητα εχει η μπεμπα.

Λουκια εμενα μου εδωσε 3 /1 και λεω οτι αμα ερθει νωριτερα κι εγω σε αλλο γκρουπ ανηκω..χαχαχα ειμαστε η αρχη και το τελος. αλλα θελω να μεινουμε εδω!!!! ΑΥτο το γκρουπ εχει τα καλυτερα κοριτσια!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα τα πλυνει ειπε ο αντρας μου σιγα σιγα αλλα εγω λεω να παρω εταιρια να ερθουν να τα παρουν να τα πλυνουν κ να μου τα φερουν

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η DISCORDIA!ΗΤΑΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ACCUWEATHER ΨΙΛΟΧΑΛΑΕΙ..ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ...ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΣΟ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΜΕ!!!
ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ, ΓΙΑ ΜΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΑΥΛΙΑ Ο ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ(ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΛΑΨΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..)!
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ DISCORDIA...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΗΤ ΜΑΣ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ!!!"Η ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΣΥ..." ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΜΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 36 328109

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το θεμα ειναι οτι το καμαρι μου σχολαει 4 η ωρα που αρχηζει η δυση σιγα σιγα κ εγω μονη μου πως να τα κουβαλησω στην ταρατσα?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ, ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτο ειναι ενα μεγαλο θεμα Μαρια. Κι εμενα τετοια ωρα σχολαει και ερχεται σπιτι κομματια. Τον λυπαμαι κιολας να τον βαλω να κανει τετοιες δουλειες, οσο κι αν λεει οτι μπορει και θα τα κανει.
Φετος απο τελη ιουλιου ακουω ουφ τα χαλια, ουφ το παιδικο, ουφ το τζακι, ουφ ο λεβητας... ολο αγχωμενος και τρελαμενος. Και ηθελε να τα κανει και ολα μονος του.Γι'αυτο κι εγω εψαξα σε προσφορες και μαγαζια και ο,τι μπορεσα να βρω σε καλη τιμη, εκλεισα να μας το κανουν αλλοι. Ειπαμε οικονομια αλλα αμα ειανι να τρελαθει αυτος να τα βρασω και τα λεφτα και ολα.

και εννοειται οτι δεν υπαρχει περιπτωση να τα κουβαλησεις μονη σου. Οχι να παθεις και τιποτα για 5 χαλια!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Αυτο ειναι ενα μεγαλο θεμα Μαρια. Κι εμενα τετοια ωρα σχολαει και ερχεται σπιτι κομματια. Τον λυπαμαι κιολας να τον βαλω να κανει τετοιες δουλειες, οσο κι αν λεει οτι μπορει και θα τα κανει.
Φετος απο τελη ιουλιου ακουω ουφ τα χαλια, ουφ το παιδικο, ουφ το τζακι, ουφ ο λεβητας... ολο αγχωμενος και τρελαμενος. Και ηθελε να τα κανει και ολα μονος του.Γι'αυτο κι εγω εψαξα σε προσφορες και μαγαζια και ο,τι μπορεσα να βρω σε καλη τιμη, εκλεισα να μας το κανουν αλλοι. Ειπαμε οικονομια αλλα αμα ειανι να τρελαθει αυτος να τα βρασω και τα λεφτα και ολα.

και εννοειται οτι δεν υπαρχει περιπτωση να τα κουβαλησεις μονη σου. Οχι να παθεις και τιποτα για 5 χαλια!!!

ακριβως οποτε τα βλεπω σε μαγαζι να τα πλενουν κ να ησυχαζω εξαλλου πιο φτηνα θα μου ερθουν.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε, ναι, αμα σε συμφερει και οικονομικα!
Κι εσυ θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο οτι θα πλυθουν χωρις παρακαλετα, τυψεις και αγχος για το αν στεγνωσουν και ο αντρουλης σου θα εχει περισσοτερο χρονο για τις γυναικες του και τον γιο του!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις