Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το χειμωνα δεν χρειαζεται να τα βγαλω εξω για να τα κανω ετσι οπως ειναι στρωμενα τα πλενω και σε 20 λεπτα ειναι ετοιμα.. απλα πρεπει για λιγες ωρες να μην τα πατησεις γιατι ειναι λιγο βρεγμενα αλλα στεγνωνουν πολυ ευκολα γενικα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρα Φιλιτσα.Τι πιο ευκολο απο πιτσα!Κ αν δεν ηθελαν ας μην ετρωγαν.
Οσο για το σακχαρο τι να πω.Δεν ξερω κ εγω αν ειναι υπερβολικο το σακχαρο ή ο γιατρος σου.Μια 2η γνωμη δε μπορεις να παρεις?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εβαλα τα ρουχα στην ντουλαπα και καθομαι και τα κοιταω και με πηραν τα ζουμια!!!!Ειναι πολυ ομορφα  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 328109  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 328109
Οταν βαλω και τα υπολοιπα ρουχα και παρω και τις υπολοιπες κρεμαστρες και παρω και τα καλαθακια για τις καλτσες και τις σαλιαρες θα σας την βγαλω φωτο!!!!ειναι ολα ροοοοοζ  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Μια χαρα Φιλιτσα.Τι πιο ευκολο απο πιτσα!Κ αν δεν ηθελαν ας μην ετρωγαν.
Οσο για το σακχαρο τι να πω.Δεν ξερω κ εγω αν ειναι υπερβολικο το σακχαρο ή ο γιατρος σου.Μια 2η γνωμη δε μπορεις να παρεις?
αλλαξα γιατρο σε αυτη την εγκυμοσυνη και ξεκηνησα αγωγη σχεδον στον 7ο.με το προηγουμενο απο τον 3-4.αρα μαλλον για το καλο μου το λεει.ετσι δεν ειναι?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια ο αντρουλης με φωναζει τα λεμε το πρωι.. φιλακια...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε μαλλον ετσι θα ειναι Φιλιτσα.Απλα ελεγα μηπως ρωτουσες κ καποιον αλλο απλα να μαθεις τη γνωμη του.Χωρις να αλλαξεις το γιατρο σου.Απλα για να δεις αν ο δικος σου ειναι υπερβολικος ή οχι.Το οτι το παλεψες ομως ως τον 7ο ειναι πολυ καλο.Οποτε κατι θα ξερει ο ανθρωπος.
Σοφακι καλαθακια για τις καλτσες ε?Δε το ειχα σκεφτει.Εγω χυμα στο συρταρι τις εχω...
Καληνυχτα Λιτσακι!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Ε μαλλον ετσι θα ειναι Φιλιτσα.Απλα ελεγα μηπως ρωτουσες κ καποιον αλλο απλα να μαθεις τη γνωμη του.Χωρις να αλλαξεις το γιατρο σου.Απλα για να δεις αν ο δικος σου ειναι υπερβολικος ή οχι.Το οτι το παλεψες ομως ως τον 7ο ειναι πολυ καλο.Οποτε κατι θα ξερει ο ανθρωπος.
Σοφακι καλαθακια για τις καλτσες ε?Δε το ειχα σκεφτει.Εγω χυμα στο συρταρι τις εχω...
Καληνυχτα Λιτσακι!
μαλλον!τεσπα!καλαθακια εχω και εγω τις καλτσες των παιδιων!απο το τζαμπο τα ειχα παρει!παω γιατι ειμαι πτωμα!φιλακια!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω [αρει ενα ωραιο σετακι απ τα τζαμπο που το καλαθι ειναι πλεκτο καλαμι μπεζ και απο πανω η επενδυση ειναι πολυχρωμη ριγε ασπρη λαχανι ροζ πορτοκαλι η οποια βγαινει και θα τα πλυνω κιολας,ειναι ενα μεγαλο και δυο μικρα..εχω παρει ηδη για να βαλω καλλυντικα και τετοια....λεω στο ενα να βαλω καλτσες και εκεινα τα γαντακια για τα χερια,στο αλλο τα καπελακια μας και στο αλλο σαλιαρες...ταιριαζουν και τα χρωματα πολυ!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Ε μαλλον ετσι θα ειναι Φιλιτσα.Απλα ελεγα μηπως ρωτουσες κ καποιον αλλο απλα να μαθεις τη γνωμη του.Χωρις να αλλαξεις το γιατρο σου.Απλα για να δεις αν ο δικος σου ειναι υπερβολικος ή οχι.Το οτι το παλεψες ομως ως τον 7ο ειναι πολυ καλο.Οποτε κατι θα ξερει ο ανθρωπος.
Σοφακι καλαθακια για τις καλτσες ε?Δε το ειχα σκεφτει.Εγω χυμα στο συρταρι τις εχω...
Καληνυχτα Λιτσακι!
μαλλον!τεσπα!καλαθακια εχω και εγω τις καλτσες των παιδιων!απο το τζαμπο τα ειχα παρει!παω γιατι ειμαι πτωμα!φιλακια!

Καλη ξεκουραση!Αυριο παλι!Κ εγω μαλλον νωρις θα πεσω σημερα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ τι ωραια που ειναιαιαιαιαιαιια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ειναι και τα φουξ πομολακια μας!!!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 534787

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!Σε εχει πιασει για τα καλα ε???
Ετσι ημουν κ εγω οταν αλλαξαμε τα πομολα σε ντουλαπα κ συρταριερα.Τωρα το εχω ξεχασει.Θα ξανασυγκινηθω οταν δω εκει μεσα το ζουζουνι μου!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μεσα στην ντουλαπα???????????? Shocked Shocked scratch scratch χοχοχοχ

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνύχτες κι απο μένα κορες!
κομμάτια κι εδώ...
αύριο έχω νοσοκομείο στις 12.30.. μάλλον θα τα πούμε πρωί!
μάκια

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο δωματιο καλε!Εγω το δωματιο κοιταγα κ χαζευα...Τα πομολα που εκαναν το δωματιο ξαφνικα πιο χαρουμενο.Ηταν κ το ριλαξ διπλα κ το κλωτσουσα κ πηγαινε περα δωθε...Καμια φορα βεβαια ανοιγω κ τη ντουλαπα κ κοιταω κατι φουστανακια που κρεμονται μεσα.Τα περισσοτερα ρουχα κ φανελακια ομως τα εχω στη συρταριερα κ τυλιγμενα με σεντονια να μη σκονιστουν οποτε βαριεμαι να τα ανοιγω.

Καληνυχτα Ζωιτσα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://www.youtube.com/watch?v=v4_7njgNf2I
Αυτο το ειχατε δει κοριτσια!!!!!Φατσες που ειναι!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω το ειχα δει.Τελεια ειναι!Σημερα πηρα κ κεραλοιφη επιτελους κ ελεγα στον καλο μου οτι μ'αυτη θα κανει μασαζ σε μενα κ τη μπεμπα...Θα φοβαται λεει μην την πονεσει.Μονο στα πατουσακια θα της κανει... Smile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο που την πηρες?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο μια μανουλα εδω απο το φορουμ.Δε μπορουσα να βρω κερι κ ειπα να δοκιμασω της κοπελας.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες τις μανουλες κ μπεμπακια!
Χρονια πολλα φιλιτσα! Ο.τι επιθυμεις! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου με το καλο το μπεμπε!
Εχω δουλειτσες σηνερα πολλες. Θα μπω αργοτερα παλι!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια!
Ξύπνησα κι εγώ νωρίς νωρίς σήμερα.. Ούτε 8 ωρίτσες δε συμπλήρωσα, αλλά άμα δε με θέλει, δε με θέλει!
Καλά το μασαζάκι στα μωρά είναι όλα τα λεφτά!!
Μόνο που ο σκηνοθέτης παρασύρθηκε απ' τα καμώματα της Ελενίτσας και το μισό βίντεο βλέπαμε αυτήν!!
Έχουμε ωραία μέρα σήμερα και είπα να πλύνω κανένα ρούχο δικό μας!
Σε καμιά ωριτσα θα πάω για κολύμπι, μετά νοσοκομείο και μετά εκπομπή, στην οποία αν κατάλαβα καλά θα είμαι εκεί για όλη τη διάρκεια... Rolling Eyes ελπίζω να κάνω λάθος γιατί είναι πολλή ώρα!
Ξύπνησε καμιά εκτός της Ελενίτσας που έφυγε κιόλας; Smile

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ζωίτσα ....έχεις πολλά να κάνεις σήμερα ... SmileSmileSmile

Χρόνια Πολλά Φιλίτσα μου, με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να χαίρεσαι και τα αλλα σου παιδακια και φυσικα το Σταθη ...ή μάλλον να σε χαίρονται αυτοί .... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

καιεγώ σήμερα από τις 6 παρα ξύπνησα , δεν ειχα υπνο...σηκώθηκα για τουαλέτα και μετά δεν μπορεσα να ξανακοιμηθω ...αφου παιδευτηκα αρκετα, σηκωθηκα κατα τις 7 και ...

σημερα και εγω εχω να παω λαικη αλλα δεν εχω μαγειρεμα, θα κανει η πεθερα μου τσιπουρες με σαλατα χορτα ....

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:Καλημέρα Ζωίτσα ....έχεις πολλά να κάνεις σήμερα ... SmileSmileSmile

Χρόνια Πολλά Φιλίτσα μου, με το καλό να έρθει το μωράκι σου και να χαίρεσαι και τα αλλα σου παιδακια και φυσικα το Σταθη ...ή μάλλον να σε χαίρονται αυτοί .... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

καιεγώ σήμερα από τις 6 παρα ξύπνησα , δεν ειχα υπνο...σηκώθηκα για τουαλέτα και μετά δεν μπορεσα να ξανακοιμηθω ...αφου παιδευτηκα αρκετα, σηκωθηκα κατα τις 7 και ...

σημερα και εγω εχω να παω λαικη αλλα δεν εχω μαγειρεμα, θα κανει η πεθερα μου τσιπουρες με σαλατα χορτα ....

Καλημέρα Ελενη!!
Καλέ ξέχασα να ευχηθώ στη Φιλίτσα!! Smile Αν και το έκανα και χθες! Smile
Καλή υγεία συνηθίζω να εύχομαι, και αγάπη πανταχόθεν!! :*  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 39 893968

Αχ τσιπούρες ε!! Φάγαμε την προηγούμενη Κυριακή και ήταν θεϊκές! Στα κάρβουνα με λαδολέμονο και μαϊντανό..

Από χθες η μικρή δεν ξέρω πώς έχει κάτσει και κάτι μου πιέζει χαμηλά και νιώθω μικρές σουβλιές.. λες και μου μπήγει τα δάχτυλά της ένα πράμα!! Είμαι πολύ περίεργη αν συνεχίζει να είναι με το κεφάλι κάτω!

Λοιπόν, πάω να ετοιμαστώ για πισίνα και τα λέμε το απόγευμα!

Φιλουμπάκια στις κοιλουμπίτσες!

Ελένη, καλή ξεκόυραση..το παθαίνω κι εγώ αυτό που έπαθες!
στη θέση σου θα συνέχιζα να μένω στο κρεβάτι χαλαρώνοντας! Wink

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωίτσα μου σε είδα μόλις τώρα .....


κορίτσια αυτό είναι το link

http://www.cybc-media.com/video/index.php/video-on-demand?task=play&id=1943&sl=cats


Απο Μέρα σε Μέρα 12/11 , 105' λεπτό ....SmileSmileSmileSmileSmileSmile και η Ζωή μιλάει στο 107' λεπτό ...


μαρή , σα να εχεις κυπριακή προφορά ....!!!!!!!!!!!!!! από το Κιλκίς είσαι , κολλησες και εσυ τα κυπριακα εε??? SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!'
σας ευχαριστω πολυ!και εσεις με το καλο να κρατησετε τα μωρουλινια σας!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις