Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
420 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 420 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:

χαααχχααχ.....αχ βρε Δώρα μου, δεν με περίμενες κωλομπατσίνα θες να πεις ...είμαι πολύ καλή για να είμαι μπάτσος , γουρούνι , δολοφόνος ,όπως λέει και το γνωστό σύνθημα .....SmileSmileSmileSmileSmileSmile...ειδικά στην εποχή που ζούμε έχουμε την τιμητική μας με τις πορείες και όλα αυτά....


άσχετο ρε κορίτσια , αλλά τόση ώρα ο μπομπιρας μου με εχει ταραξει ....τον νιωθω χαμηλα , λες και στριφογυριζει συνεχεια το κεφαλι του ....λετε να ζοριζεται που καθομαι ???

Κ ο αδερφος μου αρχιμπατσος θα ειναι!!!Ειναι 4ο ετος στην αξιωματικων αστυνομιας!Δεν το πιστευα βεβαια οτι θα γινονταν μπατσος αλλα τι να κανουμε.Μεχρι κ ο μπαμπας μου οχι απλα το χωνεψε αλλα συμφωνησε κιολας με την επιλογη του.

Οσο για το μπομπιρα μπορει οντως να ζοριζεται.Αλλαξε σταση ή περπατα για λ
ιγο για να ηρεμησει.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγω βλεπω μια χαζη ταινια στο αλφα.κ τρωω κ πιτσσααααααααα...........

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι πραγματικα δεν θα ηθελα κανενας δικος μου ανθρωπος να ειναι μπατσος.ειναι πολυ επικυνδινο.τι τραβανε ρε παιδια?
λοιπον κοριτσια παω για υπνο δεν ειμαι καλα.τα λεμε αυριο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ο δικος μου πεθερουλης πρωην μπατσουλης ηταν....Ο καλος μου λεει οτι κανεις δεν ειναι τελειος και ολοι εχουμε να ντρεπομαστε για κατι Razz Razz Razz Razz
Εφτιαξα μια θερμιδικη βομβα για τον εγκυουλη μου για να μην γκρινιαζει!!!!
Σμαρω μου ξερεις ποσο απιστευτα σε καταλαβαινω για την πρωην ασχημη σχεση....Ακομα και τωρα που βλεπω την συμπαρασταση του αντρα μου και νιωθω ομορφα βλεπω εφιαλτες το βραδυ και ειμαι χαλια ολη την ημερα...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 21 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 21 534787
Να φανταστεις μολις τον γνωρισα και μου εστελνε μηνυματα να βρεθουμε τις πρωτες μερες και καταλαβαινα οτι θελει να το παμε για σχεση του ελεγα οτι δεν θελω να βρεθουμε...ευτυχως που ειμαι famme fatale και θεογκομενα και επαθε την πλακα του μαζι μου και συνεχισε να με πολιορκει!!! Razz Razz Razz Razz

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:οχι πραγματικα δεν θα ηθελα κανενας δικος μου ανθρωπος να ειναι μπατσος.ειναι πολυ επικυνδινο.τι τραβανε ρε παιδια?
λοιπον κοριτσια παω για υπνο δεν ειμαι καλα.τα λεμε αυριο!

Τι εχεις κοριτσακι?Κουραστηκες ή μηπως ειναι τπτ αλλο?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Και ο δικος μου πεθερουλης πρωην μπατσουλης ηταν....Ο καλος μου λεει οτι κανεις δεν ειναι τελειος και ολοι εχουμε να ντρεπομαστε για κατι Razz Razz Razz Razz
Εφτιαξα μια θερμιδικη βομβα για τον εγκυουλη μου για να μην γκρινιαζει!!!!
Σμαρω μου ξερεις ποσο απιστευτα σε καταλαβαινω για την πρωην ασχημη σχεση....Ακομα και τωρα που βλεπω την συμπαρασταση του αντρα μου και νιωθω ομορφα βλεπω εφιαλτες το βραδυ και ειμαι χαλια ολη την ημερα...  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 21 534787  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 21 534787
Να φανταστεις μολις τον γνωρισα και μου εστελνε μηνυματα να βρεθουμε τις πρωτες μερες και καταλαβαινα οτι θελει να το παμε για σχεση του ελεγα οτι δεν θελω να βρεθουμε...ευτυχως που ειμαι famme fatale και θεογκομενα και επαθε την πλακα του μαζι μου και συνεχισε να με πολιορκει!!! Razz Razz Razz Razz

Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Κ εγω ειχα πριν μια ας την πουμε σχεση λιγων μηνων που με τρομαζε!Δεν μπορω την καταπιεση!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα δεν μιλαμε απλα για καταπιεση...αυτο δεν ειναι τιποτα..ευκολακι....εγω ημουν 2μιση χρονια με τον αλλον...σχεδον 3

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα τι επαθες??? Μηπως κουραστηκες με το γευμα? κοιτα να χαλαρωσεις ε?

Κοριτσια σας τρωω στην ακυρη σχεση. 4,5 χρονια ημουν μαζι του. και καμια φορα εχω κι εγω εφιαλτες με αυτον αν και περασαν ποσα χρονια απο τοτε. μιλαμε για την καταπιεση, ζηλεια και αποξενωση απο ολους... ημουν πολυ αφελης.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω 3 μηνες.Δεν πηγαινε αλλο!Δεν μπορω να μη μ'αφηνει να βγω με φιλες γιατι οι κοπελες οταν εχουν σχεση δεν ξενυχτανε μονες!!!Ημουν 22 χρονων κ φοιτητρια!!!Τι περιμενε να γυριζω σπιτι στις 11???Ευτυχως τελειωσε νωρις...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Φιλιτσα τι επαθες??? Μηπως κουραστηκες με το γευμα? κοιτα να χαλαρωσεις ε?

Κοριτσια σας τρωω στην ακυρη σχεση. 4,5 χρονια ημουν μαζι του. και καμια φορα εχω κι εγω εφιαλτες με αυτον αν και περασαν ποσα χρονια απο τοτε. μιλαμε για την καταπιεση, ζηλεια και αποξενωση απο ολους... ημουν πολυ αφελης.

Πως αντεξες τοσο???Εγω δεν μπορω να τα ανεχτω αυτα!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ηταν σχεση που ξεκινησε στα 15 περιπου. Τοτε υπηρχαν ακομη οι απαγορευσεις του μπαμπα και ολα ηταν στα κρυφα και αθωα και δεν καταλαβαινα και πολυ καταπιεση απο την σχεση. Μεγαλωνοντας ειδα οτι πιο πολλους περιορισμους μου εβαζε ο γκομενος παρα ο πατερας και επισης ο γκομενος ειχε και προδιαγεγραμμενο το κοινο μας μελλον χωρις να ερωτηθω εγω. Δεν μου αρεσε κ ηθελα να γλυτωσω απο ολο αυτο, αλλα ειχα και ενα προβλημα στο να πω σε καποιον χωριζουμε, και περνουσε ο καιρος.
Τελικα τα καταφερα, τον χωρισα, εφτιαξα την ζωη μου οπως την ηθελα και εκανα διατριβη πανω στο πως να χωριζω αμεσα και με συνοπτικες διαδικασιες!!! και οταν τα βρηκα με τον εαυτο μου, γιατι αργησα να το κανω αυτο, εμφανιστηκε το αστερακι μου.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

filitsaki, ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ!!!!!ΓΙΑ ΤΟΞΟΠΛΑΣΜΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΟΝ ΠΡΟΓΕΝΝΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΠΙΑ ΣΤΟΝ ΕΚΤΟ

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω περα απο αυτα που λεει η σμαρω ειχα και ψυχολογικο πολεμο,και κερατο και το οτι δεν επρεπε να εχω διαφορετικη αποψη....ας μην πουμε το τι ελεγε στον κοσμο μετα για μενα...παπαρας...αχ θελετε να σας πω κουτσομπολιο τι εκανε αυτος? Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥΣΑΚΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ, ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΒΡΙΣΤΕ-ΟΧΙ ΕΜΕΝΑ, ΚΑΙ ΤΙΣ 2-3 ΣΕΛΙΔΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΩΝ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΩ?ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΕ ΜΙΚΡΗ ΗΛΙΚΙΑ. ΛΟΓΩ ΣΠΟΥΔΩΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΑΔΥΝΑΤΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΙ, ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ, ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ, ΝΑ .., ΝΑ... ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΙΟ ΩΡΙΜΗ ΔΕΝ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΕΠΑΞΙΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ. ΙΣΩΣ ΟΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΣΤΙΚΤΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΟΔΗΓΟΥΝ.. Ή ΙΣΩΣ ΤΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΓΡΑΦΤΟ..ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΛΟ, ΔΙΚΟ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΩΝ ΠΛΑΣΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.. ΜΑΚΑΡΙ..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofaki, ΡΙΞΤΟ.. ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΧΩΝΕΨΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΤΙΜΟ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ... ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΠΙΟ LIGHT ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΦΟΥΡΝΟΥ

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για πες σοφακι και μετα θα σας πω πβς τον χωρισα εγω... εχει πολυ γελιο...

λουκια μουσακα τετοια ωρα??? μια χαρα σε βρισκω κι εσενα...κι εγω ολα τα βαρια νυχτα τα τρωω...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalhspera sas k apo mena! Eimai neo melos alla sas diavazv arketo kairo!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σας!
Γεια σου Ελενίτσα! Καλως ήρθες στην παρέα! Πόσων είσαι;

Κοριτσια περιμένω τα κουτσομπολιά! Smile

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa, ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!Κ ΕΓΩ ΝΕΑ ΕΙΜΑΙ, ΜΟΛΙΣ ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ!!!discordia, ΑΣΕ, ΞΥΝΕΙΣ ΠΛΗΓΕΣ.. ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΤΕ ΒΡΑΔΥ.ΓΑΛΑ, ΓΙΑΟΥΡΤΙ, ΤΟΣΤ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΕΙΧΑ! ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΟΜΩΣ. ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΟΡΕΞΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΠΟΓΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Crying or Very sad

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Ελένη (mpompiras) κι εγώ ακριβώς τα ίδια πονάκια έχω.. και διαπίστωσα αυτό που λες, ότι μάλλον καποιες στάσεις την ενοχλούν και κάνει head bagging!
Εκτός αν πάλι άλλαξε στάση (που δε νομίζω να χει τόσο χώρο) και με χτυπάει με τα πόδια!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Euxaristo!Eimai 27evdomadvn k prvta o theos gennav arxes flevarh! Very Happy

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα καλα που χαθηκε η μικρη ζουζουνα??? ταζει κατι σε εγκυες και εξαφανιζεται????

Γεια σου Ελενιτσα, για πες μας για σενα. Περιμενεις μωρακι? Αγορακι, κοριτσακι ή απλα μας διαβαζεις γιατι θα μπορουσαμε να ειμαστε και σε φορουμ με συνταγες αμα το καλοσκεφτεις!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Γεια σου Ζωη, πως εισαι? ξενυχτας αποψε?

Λουκια εγω σημερα εγαφα ενα σαντουιτς με γαλοπουλα, κασερι μαγιονεζα και.... μπροκολο... ο,τι να'ναι... ποσα κιλα πηρες? μην εχεις τετοια κολληματα μωρε, κιλα ειναι και χανονται, κοιτα να εισαι ευτυχισμενη κι ασε τα υπολοιπα...

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Exv agoraki h opvslev egv antrakla!!! Razz
Ax auth h orexh exei anoixei k se mena! Ton teleutaio mhna idiaitera! Xairomai na diavazv syntages! Peite k alles alla me prosoxh ta glyka!thn tsakhsa thn krepoula shmera!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 21 534787

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:elenhtsa, ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ!Κ ΕΓΩ ΝΕΑ ΕΙΜΑΙ, ΜΟΛΙΣ ΧΤΕΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ!!!discordia, ΑΣΕ, ΞΥΝΕΙΣ ΠΛΗΓΕΣ.. ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΤΕ ΒΡΑΔΥ.ΓΑΛΑ, ΓΙΑΟΥΡΤΙ, ΤΟΣΤ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΠΤΥΧΟ ΕΙΧΑ! ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΩ ΛΥΣΣΑΞΕΙ ΟΜΩΣ. ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΟΡΕΞΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ.ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΠΟΓΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Crying or Very sad
Λουκία με ειχε πιάσει ακριβώς στη φάση που είσαι τώρα! Το έκανα για μερικες βδομάδες και μετά είπα αν συνεχίσω έτσι θα την χάσω την μπάλα.. τώρα πάλι πεινάω σαν τρελή αλλα την παλεύω.. καμιά φορά κοιμάμαι κι εγώ νωρίτερα για να μην τρώω!
Πάρ'το χαλαρά γιατί έχουμε καιρό ακόμη..
αναρωτιέμαι κι εγώ πόσα μπορώ να πάρω σε 2 μήνες που έμειναν, και η απάντηση είναι... πολλά! Αν σε 2 βδομάδες πήρα σχεδόν 1.5.. σε 9 ακόμα βδομάδες μπορώ να πάρω πολλά!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia, ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΤΩΡΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΗΜΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ 46 ΚΙΛΑ. ΛΟΓΩ ΖΑΛΑΔΩΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ "ΔΕΣΕΙ" ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΦΤΑΣΑ ΝΑ ΖΥΓΙΖΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ 43.. 29/10 Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΖΥΓΙΣΕ 45 Κ ΑΠΟΡΗΣΕ.. ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΜΙΣΟ ΚΙΛΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΠΕ ΜΠΟΥΛΟΥΚΑΚΙ!!!ΤΟ ΚΟΥΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ, ΜΕ ΕΔΕΙΞΕ ΑΚΟΜΑ Κ 50 ΚΙΛΑ. ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΝΤΥΜΕΝΗ, ΦΑΓΩΜΕΝΗ Κ Π.Τ (ΠΡΟ ΤΟΥΑΛΕΤΑΣ ΔΗΛΑΔΗ Embarassed ). ΞΕΡΩ ΚΑΚΩΣ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΛΙΟΖΥΓΑΡΙΑ Mad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις