Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
517 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 517 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
listoudi έγραψε:κοριτσια ειμαι μονη στο σπιτι και εχω λιωσει στα γελια.. στελνω μηνυμα στον αντρα μου και του γραφω..<< Μωρο μου με ξεχασες σημερα>> και τι μου απανταει?? <<εγω μωρο μου δεν προκειται να σε ξεχεσω ποτε>> χαχαχα.. μπερδευτικε ο καημενος και το σκοτωσε το μηνυμα.. cyclops


 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 20 966307 Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θα πω στην γιατρο μου να μου την γραψει και μενα να την κανω.. δε ξερω γιατι δεν μου την εγραψε εφοσον αντισωματα για το τοξοπλασμα δεν εχω.. αγχωθηκα τωρα..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
Αν στον προγεννητικο ειχες θετικα IgG αντισωματα δε χρειαζεται να ξανακανεις ελεγχο.Εγω που ειχα αρνητικα ομως εκανα κ στο 2ο τριμηνο κ μπορει να ξανακανω κ στο 3ο.[/b]


και εγω αρνητικα ειχα απ' οτι βλεπω..
IgM
1η: 0.08 IV
2η: 0,04 IV

και IgG 3,00 IU/mL

τι σημαίνει αυτό, οτι ειναι αρνητικα δλδ??

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:ηρθα!καλωσοριζω τη λουκια και η ρενα ποια ειναι?αυτη που φανταζομαι?με το καλο το μωρακι σου λουκια μου!
καλως την φιλιτσα.. ναι η ρενα ειναι αυτη που φανταζεσαι.. ο αντωνης δηλαδη..

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
Α κορίτσια, την Τετάρτη είναι παγκόσμια ημέρα για τον διαβήτη και επειδή ασχολούμαι με τα του Συνδέσμου εδώ στην πόλη, θα παω σε 2 τηλεοπτικές εκπομπές να "τα πω"!! Smile Αν πιάνετε ρικ βάλτε δευτέρα γύρω στη 1.30 (αυτή δεν ξέρω αν είναι λάιβ) και Τετάρτη γύρω στις 4 και κάτι Smile να δείτε και την φάτσα μου!
Με βρήκαν εγκυούλα διαβητική και με εκμεταλλεύονται! Wink
Χαίρομαι όμως να καταρρίπτω μύθους! Επειδή για πολύ κόσμο ο διαβήτης είναι ταμπού.. πόσο μάλλον να είσαι και έγκυος..


Ζωίτσα μου εγώ θα κοιτάξω μήπως και σε δω ....SmileSmileSmileSmileSmile

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με πηρε ο αντρουλης μου και με ρωτησε αν μπορω να του κανω μακαρονια φουρνου...αυτο θα πει συμπαρασταση στις λειγουρες

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λιτσακι πεθανα να γελαω!!!

Ελενη οτι ειναι αρνητικα σημαινει οτι δεν κολλησες ποτε τοξοπλασμα κ αρα θα πρεπει να προσεχεις πολυ να μην κολλησεις οσο εισαι εγκυος.Το κρεας παντα καλοψημενο, τα λαχανικα πολυ καλα πλυμενα κ μακρια απο χωματα κ αδεσποτες γατες.

Σοφακι εχεις δικιο.Το αν θα χωρισεις δεν εχει να κανει με το αν εκανες νωρις οικογενεια.Απλα εγω στα 20-22 πετουσα στα συννεφα δεν ηθελα υποχρεωσεις κ δε μπορουσα να διανοηθω οτι θα παω να μεινω παλι με τους γονεις μου.Απο αυτη την αποψη δεν ηθελα να μου συμβει κατι τοσο νωρις.Ηθελα το μωρο να ερθει οταν θα ειμαι σε μια ΣΧΕΣΗ κ οχι "σχεση" κ να εχω αν γινεται τη δυνατοτητα να το συντηρισω.Αν κ οπως πανε τα πραγματα δεν ξερω για ποσο καιρο θα την εχω... Mad

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχχαα....η αλήθεια είναι Δώρα μου ότι το καλοκαίρι που πηγα στην Κομοτηνή και καποιες φορές σε ταβέρνα με πλησίαζαν γάτες να δεις πως έκανα ...χααχαχχααχ....μέχρι και τα ανηψια μου , 10, 7 και 4 ετων , τις κυνηγουσαν να μην με πλησιασουνε ....SmileSmileSmile:Smile)Smile:Smile...αλλο που δε θελανε φυσικα, ειχανε βρει παιχνιδι ...αλλα τις απεφευγα οπως ο διαβολος το λιβανι ...


Σοφια πες του αντρα σου οτι δεν εισαι μονο εσυ που εισαι εγκυος ....ειμαστε και καμια 15αρια ακομα τρελοεγκυουλες που το καθετι μας ανοιγει την ορεξη ...δεν μπορει το παληκαρι να ζηταει οτι θελει οποτε θελει ...SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
Ελενη οτι ειναι αρνητικα σημαινει οτι δεν κολλησες ποτε τοξοπλασμα κ αρα θα πρεπει να προσεχεις πολυ να μην κολλησεις οσο εισαι εγκυος.Το κρεας παντα καλοψημενο, τα λαχανικα πολυ καλα πλυμενα κ μακρια απο χωματα κ αδεσποτες γατες.


και όπως έχεις καταλάβει δεν είμαι νοσοκόμα (απανταω σε προηγουμενη ερωτηση) ...SmileSmileSmileSmile...είμαι αστυνομικός, γι' αυτο και οι βαρδιες στη δουλεια ....

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χθες ειδα και στον υπνο μου οτι ξαπλωανμε και οι δυο με τις κοιλιες μας εξω και βλεπαμε ποιανουν μωρο κλοτσαει πιο πολυ...αχαχαχαχα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μη σας πω δλδ οτι κ εγω εχω λιγουρες τωρα...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
η αληθεια ειναι οτι τοξοπλασμα δεν κολλας τοσο ευκολα εγω εχω μεγαλωσει σε χωραφι ειχα γατες κουνελια πουλια και ακομα και τωρα εχω στο διαμερισμα ενα σκυλο και ενα καναρινι.. αυτο που πρεπει να προσεχεις ειναι τα κακα της γατας γιατι εκει ζει το μικροβιο και επειδη μενει πανω στα χορτα μπορει να βρεθει καποια στιγμη στο πιατο σου γιαυτο οτι τρωμε πολυ καλοπλυμενο..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
doritaki έγραψε:
Ελενη οτι ειναι αρνητικα σημαινει οτι δεν κολλησες ποτε τοξοπλασμα κ αρα θα πρεπει να προσεχεις πολυ να μην κολλησεις οσο εισαι εγκυος.Το κρεας παντα καλοψημενο, τα λαχανικα πολυ καλα πλυμενα κ μακρια απο χωματα κ αδεσποτες γατες.


και όπως έχεις καταλάβει δεν είμαι νοσοκόμα (απανταω σε προηγουμενη ερωτηση) ...SmileSmileSmileSmile...είμαι αστυνομικός, γι' αυτο και οι βαρδιες στη δουλεια ....

Ναι...ηταν η δευτερη σκεψη μου αυτη αλλα για καποιο λογο δε σε περιμενα για αστυνομικο.Μη ρωτησεις γιατι.Δεν ξερω...Ετσι...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλιστα λιτσακι καλως ηρθε.....
κοριτσια και εγω δεν πλησιαζω ζωακια καθολου!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις εχουμε πολλες γατες στη γειτονια κ μια τρελη που τις μαζευει κ τις ταιζει για να περναει η ωρα της οποτε ειναι παντου.Στην πορτα μας,πανω στο αυτοκινητο στο δρομο.Ολα απο πισω με περνουν!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω τα εχω παρει τωρα με την γιατρο μου θα επρεπε να μου την εχει γραψει να την κανω την εξεταση θα τη παρω τη δευτερα τηλεφωνο να τις το πω.. ειδικα αφου τις ειπα οτι εχω και σκυλο μες το σπιτι.. τι να πω..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συγχυστικα τωρα.. παω να κανω ενα ντουζ να ηρεμησω και να ξαπλωσω.. σας φιλω κοπελιες τα λεμε αυριο...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:εγω τα εχω παρει τωρα με την γιατρο μου θα επρεπε να μου την εχει γραψει να την κανω την εξεταση θα τη παρω τη δευτερα τηλεφωνο να τις το πω.. ειδικα αφου τις ειπα οτι εχω και σκυλο μες το σπιτι.. τι να πω..

Δεν κινδυνευεις απο το σκυλο.Μονο απο τα περιτωματα της γατας.Κ αυτη αν ειναι στο σπιτι εμβολιασμενη κ δεν τρωει ωμο κρεας ειναι ακινδυνη.Καλο θα ειναι ομως να κανεις εναν ελεγχο ειδικα αν ετρωγες πρασινες σαλατες απ'εξω.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
doritaki έγραψε:
Ελενη οτι ειναι αρνητικα σημαινει οτι δεν κολλησες ποτε τοξοπλασμα κ αρα θα πρεπει να προσεχεις πολυ να μην κολλησεις οσο εισαι εγκυος.Το κρεας παντα καλοψημενο, τα λαχανικα πολυ καλα πλυμενα κ μακρια απο χωματα κ αδεσποτες γατες.


και όπως έχεις καταλάβει δεν είμαι νοσοκόμα (απανταω σε προηγουμενη ερωτηση) ...SmileSmileSmileSmile...είμαι αστυνομικός, γι' αυτο και οι βαρδιες στη δουλεια ....

Ναι...ηταν η δευτερη σκεψη μου αυτη αλλα για καποιο λογο δε σε περιμενα για αστυνομικο.Μη ρωτησεις γιατι.Δεν ξερω...Ετσι...


χαααχχααχ.....αχ βρε Δώρα μου, δεν με περίμενες κωλομπατσίνα θες να πεις ...είμαι πολύ καλή για να είμαι μπάτσος , γουρούνι , δολοφόνος ,όπως λέει και το γνωστό σύνθημα .....SmileSmileSmileSmileSmileSmile...ειδικά στην εποχή που ζούμε έχουμε την τιμητική μας με τις πορείες και όλα αυτά....


άσχετο ρε κορίτσια , αλλά τόση ώρα ο μπομπιρας μου με εχει ταραξει ....τον νιωθω χαμηλα , λες και στριφογυριζει συνεχεια το κεφαλι του ....λετε να ζοριζεται που καθομαι ???


listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:
listoudi έγραψε:εγω τα εχω παρει τωρα με την γιατρο μου θα επρεπε να μου την εχει γραψει να την κανω την εξεταση θα τη παρω τη δευτερα τηλεφωνο να τις το πω.. ειδικα αφου τις ειπα οτι εχω και σκυλο μες το σπιτι.. τι να πω..

Δεν κινδυνευεις απο το σκυλο.Μονο απο τα περιτωματα της γατας.Κ αυτη αν ειναι στο σπιτι εμβολιασμενη κ δεν τρωει ωμο κρεας ειναι ακινδυνη.Καλο θα ειναι ομως να κανεις εναν ελεγχο ειδικα αν ετρωγες πρασινες σαλατες απ'εξω.
θα τις το πω απλα για τσεκ απ.. γενικοτερα προσεχα αλλα ποτε δεν ξερεις.. με την εγκυμοσυνη τωρα εχω γινει πολυ φοβιτσιαρα..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοιλιτσες!!! Κοιμηθηκα, με ξυπνησαν, τσατιστηκα, εβαλα ενα μπαμπαδιστικο πλυντηριο κι εστρωσα....τοση ωρα διαβαζα τα νεα σας...
Λουκια καλως ηρθες και σου ευχομαι ολα να πανε τελεια με την εγκυμοσυνη σου.

Καροτσι κι εμεις 3 σε 1 θα παρουμε και για αρχη θα κοιμαται στην καλαθουνα του καροτσιου. Λετε να βρω εξτρα στρωματακι για την καλαθουνα για να μπορει να κοιμαται και το βραδυ εκει?

Εμεις με το παλικαρι μου την ανοιξη κλεινουμε 8 χρονια σχεσης (και εναμιση γαμου)και το μωρο μας ηρθε μετα απο κοινη αποφαση και εξετασεις προγεννητικου γιατι ειμαι και φοβιτσιαρα και ηθελα να ξερω οτι ειμαι καλα πριν προσπαθησω να μεινω εγκυος. Τωρα το οτι παντρευτηκα και θελησα και παιδι εξαρταται αποκλειστικα στο παλικαρι μου. Περασα μια καταπιεστικη μακρονη σχεση σε νεαρη ηλικια κι απο τοτε ημουν ελευθερο πουλι που σιχαινοταν τις δεσμευσεις κ ο,τι αυτες σημαιναν, ομως αυτο το αγορι με ηρεμησε και με εκανε να θελω να προχωρησω σε ολα αυτα. Και μαλιστα το ενιωσα νωρις, ομως ενιωθα και οτι μονο με αυτος θελω να ειμαι στην υπολοιπη ζωη μου, οποτε τι κι αν προχωρησω τωρα, τι και αν προχωρησω σε 2,3,4 χρονια. παλι μαζι θα ημασταν. ειμαι λιγο μελο εεε?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τους αστυνομικους δεν τους πηγενα μια τους ειχα για αχρηστους καλοπερασακιδες.αλλαξα γνωμη οταν ειδα τι τραβαν οι καημενοι καθημερινα.ειλικρινα χαρας το κουραγιο σας!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δωρα ελπιζω να πανε ολα καλα με την φιλη σου και να μην εχει τιποτα τελικα. Ειναι απιστευτα τραγικο αυτο.

Ελενη!!!! Αστυνομικος στην ομαδα μας!!!!! Κοριτσια εχουμε τον νομο με το μερος μας!!! Εχω εναν φιλο που ειναι αστυνομικος και παντα ετσι του λεω. Ο,τι πει ο νομος!!!
Βασικα στεναχωριεμαι παρα πολυ για τον κλαδο σας γιατι με ελαχιστα χρηματα, ζητουν ανταλλαγμα να βαλετε μπροστα την δικη σας ζωη για να προστατεψετε μια ξενη. Το θεωρω πολυ αδικο αυτο. Η καθαριστρια της βουλης να παιρνει 3000 ευρω τον μηνα κι εσυ που προστατευεις την καθαριστρια της βουλης να παιρνεις το ενα τριτο. ε, οχι ρε π(*^%&^^η μου.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:τους αστυνομικους δεν τους πηγενα μια τους ειχα για αχρηστους καλοπερασακιδες.αλλαξα γνωμη οταν ειδα τι τραβαν οι καημενοι καθημερινα.ειλικρινα χαρας το κουραγιο σας!

αχ, φιλιτσα υπαρχουν κι αυτοι που λες, υπαρχουν και τα καθικια, υπαρχουν και οι καλοι. σε ολα τα επαγγελματα. μακαρι να ηταν ολοι καλοι και επαγγελματιες, ισως και να μην εμασταν σε αυτο το σημειο τωρα...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Καλησπερα κοιλιτσες!!! Κοιμηθηκα, με ξυπνησαν, τσατιστηκα, εβαλα ενα μπαμπαδιστικο πλυντηριο κι εστρωσα....τοση ωρα διαβαζα τα νεα σας...
Λουκια καλως ηρθες και σου ευχομαι ολα να πανε τελεια με την εγκυμοσυνη σου.

Καροτσι κι εμεις 3 σε 1 θα παρουμε και για αρχη θα κοιμαται στην καλαθουνα του καροτσιου. Λετε να βρω εξτρα στρωματακι για την καλαθουνα για να μπορει να κοιμαται και το βραδυ εκει?

Εμεις με το παλικαρι μου την ανοιξη κλεινουμε 8 χρονια σχεσης (και εναμιση γαμου)και το μωρο μας ηρθε μετα απο κοινη αποφαση και εξετασεις προγεννητικου γιατι ειμαι και φοβιτσιαρα και ηθελα να ξερω οτι ειμαι καλα πριν προσπαθησω να μεινω εγκυος. Τωρα το οτι παντρευτηκα και θελησα και παιδι εξαρταται αποκλειστικα στο παλικαρι μου. Περασα μια καταπιεστικη μακρονη σχεση σε νεαρη ηλικια κι απο τοτε ημουν ελευθερο πουλι που σιχαινοταν τις δεσμευσεις κ ο,τι αυτες σημαιναν, ομως αυτο το αγορι με ηρεμησε και με εκανε να θελω να προχωρησω σε ολα αυτα. Και μαλιστα το ενιωσα νωρις, ομως ενιωθα και οτι μονο με αυτος θελω να ειμαι στην υπολοιπη ζωη μου, οποτε τι κι αν προχωρησω τωρα, τι και αν προχωρησω σε 2,3,4 χρονια. παλι μαζι θα ημασταν. ειμαι λιγο μελο εεε?


και το μελο χρειαζεται Σμαρω μου ....
παω να δω τη σειρουλα μου στην νετ ...σας αφηνω κοριτσακια μου ...φιλακια ...SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις