Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
207 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 207 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι.ο γιοκας μου την εκανε την ζημεια του.μου εσπασε ενα πιατο παλι.αλλα μολις του ειπα μεινε εκει που εισαι εμεινε αγαλμα.αχαχαχχαχ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ τωρα πηρα τον δικο μου κ του ειπα αν ειναι να τα δωσουμε για καθαρισμο κ δεν θελει.θελει να τα πλυνει εκεινος τι να πω ο δικος μου ειναι μαζοχας

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο μικρος κυριος εεεε??? Πρωτα κανει την ζημια αλλα μετα ακουει την μαμα!!!
Ο μεγαλος ομως θελει στρωσιμο ακομη!!!!
Αφου επιμενει να τα πλυνει αυτος, βαλτου οριο...οτι δε θα στρωσεις μετα το νεο ετος, αλλα μεσα στην εβδομαδα....
αμα ζοριστει μπορει και να σε πει να τα δωσεις εξω...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Ο μικρος κυριος εεεε??? Πρωτα κανει την ζημια αλλα μετα ακουει την μαμα!!!
Ο μεγαλος ομως θελει στρωσιμο ακομη!!!!
Αφου επιμενει να τα πλυνει αυτος, βαλτου οριο...οτι δε θα στρωσεις μετα το νεο ετος, αλλα μεσα στην εβδομαδα....
αμα ζοριστει μπορει και να σε πει να τα δωσεις εξω...

θελει ν τα παρει το πρωι στην ταρατσα να τα πλυνει λεει οτι το πολυ μεχρι την κυριακη θα εχουν στεγνωσει.για να δουμε.ελπιζω καποια στιγμη να παρω καινουρια ομως

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τον καιρο να δεις κι αμα εχεις χωρο, να τα παρεις μεσα το βραδυ. Αν το βραδυ πεσει υγρασια το επομενο πρωι θα ειναι και βρεγμενα και κοκκαλο!!!
Και μηπως να τα κανει απο Σαββατο? το βραδυ μεσα και κυριακη πρωι παλι εξω μπας και τα δει ο ηλιος και στεγνωσουν. οκ εκει εχετε πιο πολυ ζεστη απο δω που ειμαι εγω αλλα ειναι και το ποσο νερο θα κρατησουν και ποσο χοντρα ειναι.

εγω πηρα περσι καινουρια και τωρα λεω οτι μολις αρχισει να αρκουδιζει η μπεμπα θα τα μαζεψω και θα τα ξαναβγαλω στον γαμο της. Ειναι τα καμαρια μου τα χαλια μου και αν υποψιαστω οτι θα τριβει η μικρη μπισκοτα πανω σε κανα 2 χρονια, θα παθω εγκεφαλικο!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:τον καιρο να δεις κι αμα εχεις χωρο, να τα παρεις μεσα το βραδυ. Αν το βραδυ πεσει υγρασια το επομενο πρωι θα ειναι και βρεγμενα και κοκκαλο!!!
Και μηπως να τα κανει απο Σαββατο? το βραδυ μεσα και κυριακη πρωι παλι εξω μπας και τα δει ο ηλιος και στεγνωσουν. οκ εκει εχετε πιο πολυ ζεστη απο δω που ειμαι εγω αλλα ειναι και το ποσο νερο θα κρατησουν και ποσο χοντρα ειναι.

εγω πηρα περσι καινουρια και τωρα λεω οτι μολις αρχισει να αρκουδιζει η μπεμπα θα τα μαζεψω και θα τα ξαναβγαλω στον γαμο της. Ειναι τα καμαρια μου τα χαλια μου και αν υποψιαστω οτι θα τριβει η μικρη μπισκοτα πανω σε κανα 2 χρονια, θα παθω εγκεφαλικο!!!!

αχαχχαχχα μπισκοτα κ οχι μονο! εμενα ειναι μοκετα χαλι.για μεσα δν παιζει ουτε κατεβα ανεβα.καποια στιγμη θα στεγνωσουν

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τουλαχιστον οι μοκετες-χαλια ειναι λεπτες. Αρα ποσο νερο να κρατησει??

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις τελειωσε και το φαγητο μου και τωρα πρεπει να βρω κατι να ασχοληθω για να μην φαω μεχρι να ερθει το παλικαρι μου....πολυ λιγουρα εχω γινει!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Τουλαχιστον οι μοκετες-χαλια ειναι λεπτες. Αρα ποσο νερο να κρατησει??

ξερω γω? αλλα δν ειναι κ τοσο λεπτη.τουλαχιστον να μην βρεξει εγω αυτο θελω.εγω τωρα εβαλα ενα πλυντηριο ακομα κ εκανα λιγο την τουαλετα με χλωρινη.οπου να ναι θα ερθει κ ο δικος μου.εγω να δω πως στο καλο θα φαω με την κωλοκαουρα! Mad

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
elenhtsa έγραψε:

Bonjours Madames et monsieurs!!
Ξυπνήσαμε κι εμείς και μόλις τσακίσαμε ψωμάκι με νουτέλα! Smile
Σήμερα έχουν αργία οι φίλες μου δασκάλες, οπότε πάω να τις συναντήσω για καφεδάκι!
Φιλούδια και καλή σας μέρα!
συγνωμη λιγο κοριτσια!Ζωη με δουλευεις?ΝΟΥΤΕΛΑ?διαβητικη γυναικα?θα τα παρω καμια ωρα!!!!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε????

Χαχαχ!! Ποιος σου είπε καλή μου ότι οι διαβητικοί δεν μπορούν να τρώνε γλυκάκια;;; Smile Να δεις την εκπομπή αύριο.. τελικά κάπου στις 3.30 θα είναι!
Η ινσουλίνη σύμμαχος! Wink

Γύρισα κι εγώ απ' τα σουρτουκέματα και τη γυμναστική! Κι επειδή ήρθα σπίτι 3 παρά κατέληξα να φάω μπροκολάκι βραστό με λαδολέμονο (καθόλου δε με χάλασε) και ψωμάκι με μία μελιτζανοπιπεροσαλάτα που πήραμε από ένα ωραίο μαγαζάκι-στυλ παλαιό παντοπωλείο- που έχει στη Λευκωσία.

Κορίτσια, εγώ με τα χαλιά δεν τα πάω καλά.. μου αρέσουν, δεν μπορώ να πω, αλλά θεωρώ ότι μαζεύουν πολλή σκόνη που δε φεύγει ούτε με την ηλ. σκούπα..
Κι εμείς στο δωμάτιο έχουμε 3 χαλάκια Ικέα τα οποία τινάζουμε, αλλά στο καθιστικό δε θέλω να βάλουμε το μεγάλο (το οποίο δεν αξιωθήκαμε να δώσουμε για καθάρισμα όλο το καλοκαίρι) για τον λόγο που σας είπα..
Προτιμώ να πάρουμε 2-3 διαδρομάκια και για εδώ για να μπορούμε να τα καθαρίζουμε πιο εύκολα και να μην έχει σκόνη στο σπίτι..
Χωρίς χαλί πάλι είναι παγωμένο το σπίτι!

Τα παιξα τώρα..νυστάζω αλλά δε με βλέπω να κοιμάμαι..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα ακριβως αυτο ειναι το θεμα μου.οτι το σπιτι ειναι παγακι χωρις χαλια κ με ενα μικρο να πηγαινει περα δωθε που δν ξερει απο παντοφλες δν παλευεται

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:εμενα ακριβως αυτο ειναι το θεμα μου.οτι το σπιτι ειναι παγακι χωρις χαλια κ με ενα μικρο να πηγαινει περα δωθε που δν ξερει απο παντοφλες δν παλευεται

αν του βάλεις από κεινες τις καλτσούλες που έχουν τα πατουσάκια από κάτω;

Καλά και το χαλί, εννοείται!
Να ένας σημαντικός λόγος για τον οποίο θέλω να βάλουμε ξύλινο πάτωμα στο σπίτι.. ΜΠορεί να δώσεις κατι παραπάνω, αλλά θα γλιτώσεις από χαλιά! Smile
και όταν αρχίσουν μπουσούλημα θα είναι πιο άνετο και ζεστό!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι λες κ τα αφηνει.εδω τις καλτσες κ μονιμα τις βγαζει Shocked μονιμα ομως.δν ειναι μονο το περπατημα αλλα οτι καθεται κιολας στο πατωμα

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια μου!! τι κανετε? Μπηκα να πω ενα γεια, στα γρηγορα, γτ ο γιατρος δεν με αφηνει να καθομαι καθιστη, και ξαπλωτη δεν μπορω να ειμι στυο λαπτοπ... Οποτε εχω προβλημα.

Μου εχουν σπασει τα νευρα με τα χαπια μου..... 18 ειδοποιησεις τν ημερα χτυπαε στο κινητο μου...

ΑΑ μην ακουω χαζα για αλλαγηομαδας και τετοια.Κι εγω μαλλον δεν θα ανηκω εδω κανονικα, αλλα ποιος χεστηκε? Δεν την αλλαζω με καμια!!

Θα μπω αργοτερα απο το κινητο αν με βολεψει!
 *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 37 40746  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 37 40746  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 37 40746

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν αλλαζει η ομαδα οεο.εσυ τζους για το κρεβατι! Razz Razz Razz  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 37 417472

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:ναι λες κ τα αφηνει.εδω τις καλτσες κ μονιμα τις βγαζει Shocked μονιμα ομως.δν ειναι μονο το περπατημα αλλα οτι καθεται κιολας στο πατωμα

Ωχ! φαντάζομαι! Εδώ βοηθάει η ενδοδαπέδια θέρμανση! Smile

Λοιπόν, την κάνω πάλι.. πάω σε μία φίλη που έχει κάτι μήνες που λέω ότι θα πάω.. για να καταλάβετε προχθές έμαθε από άλλους ότι είμαι εγκυος, γιατί περίμενα να βρεθούμε να την εκπλήξω από κοντά! Smile

Τα λέμε μετά!!
φιλούδιααα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ciao bella κ εγω τωρα τελειωνω κατι μπιφτεκια κ θα παω τον μικρο για υπνο

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια τι κανετε?Πηγατε για νανι?Κ εγω το σκεφτομαι.Πτωμα ειμαι παλι.Εψαχνα να βρω που μετακομισε το ΕΛΤΑ για να παραλαβω ενα δεμα περιμενα κ μιση ωρα στην ουρα!Τα νευρα μου.Μετα μπηκα σε ενα μαγαζι για κουρτινες κ πηγα κ σουπερ μαρκετ.Αυτο με τον πονο χαμηλα αρχισε να με πιανει κ εμενα Σμαρω.Μαλλον βαραινουμε οσο παει.Νομιζω οτι η μητρα πιεζει την ουροδοχο κυστη κ γι'αυτο ποναω.Ισως στην αρχη να περπαταω κ λιγο πιο γρηγορα απ'οτι θα επρεπε κ στα 500μ αρχιζω να ποναω κ να κοβω ταχυτητα.

Οσο για τα χαλια αν την παλευετε μπορειτε να τα κανετε με καρπεξ Μαρια.Το διαλυεις σε λεκανη με νερο κ με σφουγγαρι περνεις μονο τη σαπουναδα κ περνας το χαλι.Ετσι δε μουσκευει κ στεγνωνει πολυ γρηγορα.Αν τα κανετε πρωι κ εχει ηλιο, το βραδυ θα μπορειτε να τα στρωσετε.Εγω παντως τα δινω εξω.Σμαρω απ'οτι καταλαβα τα χαλια σου ειναι πολυ ακριβα.Να ξερεις παντως οτι οταν θα μπουσουλαει η μικρη αρκουδιτσα θα πρεπει να εχεις στρωμενα παντου...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα τα κανει ο αντρας μου σαββατο πρωι.αλλα εχω αλλο θεμα τωρα.Το σαββατο θα πηγαιναμε σινεμα με τον αντρα μου κ μια φιλη απο τη δουλεια του κ για να μην φαμε κανα ακυρο προκαταβολικα ρωτησαμε την πεθερα μου αν θα φυγει η οχι.μας ειπε οτι μαλλον θα φυγει αλλα αν ειναι να παρει κ τον μικρο μου μαζι της (πραγμα που το ζηταει καιρο τωρα)ελα μου ντε ομως που εγω δεν εχω αποχωρστει το καμαρι μου πανω απο 3 ωρες π.χ! απο οταν γεννηθηκε ειμαστε αυτοκολητοι!δεν ειναι οτι δν την εμπιστευομαι το αντιθετο δν εχω κανενα προβλημα αλλα για μενα ειναι ψυχολογικο.προκαταβολικα εχω παθει ενα κατι.βεβαια απο την αλλη εχω την μοναδικη ευκαιρια να περασω ενα σ/κ μονη μου με τον αντρα μου χωρις τον μικρο τα δυο μας.απο την αλλη ομως χωρις το παιδι μου θα αισθανομαι καπως.πφφφφφφ βεβαια παιζει κ να μην φυγει αλλα μαλλον θα παει...

α ναι κ εκλεισε ο αντρας μου ραντεβου να μου γραψει την καμπυλη ζαχαρου κ την πεμπτη παω να την κανω να τελειωνω κ με δαυτο

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
thequeen86 έγραψε:θα τα κανει ο αντρας μου σαββατο πρωι.αλλα εχω αλλο θεμα τωρα.Το σαββατο θα πηγαιναμε σινεμα με τον αντρα μου κ μια φιλη απο τη δουλεια του κ για να μην φαμε κανα ακυρο προκαταβολικα ρωτησαμε την πεθερα μου αν θα φυγει η οχι.μας ειπε οτι μαλλον θα φυγει αλλα αν ειναι να παρει κ τον μικρο μου μαζι της (πραγμα που το ζηταει καιρο τωρα)ελα μου ντε ομως που εγω δεν εχω αποχωρστει το καμαρι μου πανω απο 3 ωρες π.χ! απο οταν γεννηθηκε ειμαστε αυτοκολητοι!δεν ειναι οτι δν την εμπιστευομαι το αντιθετο δν εχω κανενα προβλημα αλλα για μενα ειναι ψυχολογικο.προκαταβολικα εχω παθει ενα κατι.βεβαια απο την αλλη εχω την μοναδικη ευκαιρια να περασω ενα σ/κ μονη μου με τον αντρα μου χωρις τον μικρο τα δυο μας.απο την αλλη ομως χωρις το παιδι μου θα αισθανομαι καπως.πφφφφφφ βεβαια παιζει κ να μην φυγει αλλα μαλλον θα παει...

α ναι κ εκλεισε ο αντρας μου ραντεβου να μου γραψει την καμπυλη ζαχαρου κ την πεμπτη παω να την κανω να τελειωνω κ με δαυτο


Εχεις δικιο κ στ δυο Μαρια. Απι την μια ενα σκ μονη σας με ρον αντρα σου αλλα απο την αλλη ειναι το μωρο. Εγω που δεν εχω αλλο παιδακι κ ηδη σκεφτομαι οτι δεν θα μπορω να το αποχωρηστω για πολυ! Αλλος δυο τρεις ωρες! Κ δεν ειναι θεμα μη ςμπιστοσυνης οπως λες κ εσυ. Ας ελπισουμε οτι δεν θα φυγει οποτε κ θα σας το κρατησει κ θα σαι κ εσυ πιο ηρεμη! Να σου στειλουμε ολοι θετικη ενεργεια λοιπον!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 37 893968

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ, ΕΓΩ ΘΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΝΑ ΕΚΦΕΡΩ ΑΠΟΨΗ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΗΔΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΛΕΓΑ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΕΙΤΕ ΤΟ Σ/Κ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ...ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ ΤΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟ Σ/Κ...
ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ.ΧΘΕΣ ΠΗΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΚΑΝΤΗΝ ΝΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΥΕΙΣ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω σκεφτομαι μην μου κατσει κ την κανω κ 2η φορα οπως με τον γιο μου γιαααααααααακ

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι κ εγω συμφωνω με τη Λουκια.Ετσι οπως το σκεφτομαι τωρα θα θελω να αφηνω το παιδι στην πεθερα για να βγω κανενα βραδυ ή να το στελνω το καλοκαιρι στη μαμα μου να το πηγαινει θαλασσα.Οταν ερθει ομως με το καλο τοτε θα ξερω αν μπορω να το αφησω ή οχι.Οποτε δε μπορουμε να σε βοηθησουμε αυτο...Αν το αντεχεις παντως θα ηταν καλο να μεινετε 1 σκ τα δυο σας να ηρεμησετε λιγακι πριν ερθει κ η μπεμπα.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε καλο ειναι δεν λες τπτ.εξαλλου αυτος χεστηκε θα παει την βολτα του θα ασχολουνται μαζι του ολη μερα θα καλοπερασει το μαναρι μου

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ναι τα παιδια παντα καλα περνανε.Οι γονεις ειναι που ανησυχουν!Παντως πιστευω καλο θα κανει κ στο παιδι.Αντε μηπως μετα μεινει ηρεμος για 1-2 μερες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις