Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
324 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 324 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Εγω εχω στραπατσαδα αυριο και οι υπολοιποι θα φανε αρακα!!!
Ειπα τον καλο μου να με παει και εμενα σιεμα αυριο να δουμε τον αστεριξ!!!Καθε τριτη εχει 2 εισητηρια 6 ευρω εδω!

Εδω δεν εχει τετοια οποτε δεν πολυπαμε σινεμα.Προτιμω να παμε για ποτο ή να παραγγειλουμε πιτσες κ να δουμε ταινια σπιτι παρα να δωσουμε 16€ για σινεμα + οτι θα θελουμε να πιουμε ή να μασουλησουμε.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμενα 4μιση ξυπναει αυτη τη βδομαδα αλλα εσεις πρεπει να κανετε και ολοκληρο ταξιδι για να πατε....Παω να κανω λιγες αγκαλιτσες αλλα μαλλον θα ξαναρθω γιατι δεν με βλεπω να κοιμαμαι με τοσες ωρες υπνο το μεσημερι

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
! πλυτηριο σεντονια-πανες,1 το παπλωμα,1 η κουβερτα,1 τα πρωτα ρουχα και τα υπολοιπα ρουχα ειναι σιιιιιγουρα αλλα 3 πλυντηρια....2 σακουλαρες!!!!!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω παλι τωρα γυρισα απο την συνελευση της πολυξατοικιας. Αχ τι επαθα! Γλιστρησα στα τελευταια τρια σκαλια πηγα βα πεσω τρομαξα τοσο ποκυ! Αλκα πιο πολυ ο αντρουλης μου! Ευτυχως με ξρατησαν δυο απο τα χερια νε αποτελεσμα αντινα σκασω σαν καρπουζι να κατσω ευτυχως!
Ηρθα σπιτι κ εφαγα μερεντουλα να τον ξυπνησω! Τον ειδα να κουνιεται οποτε εσεις τι λετε; ολα ενταξει ε;

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenhtsa έγραψε:Εγω παλι τωρα γυρισα απο την συνελευση της πολυξατοικιας. Αχ τι επαθα! Γλιστρησα στα τελευταια τρια σκαλια πηγα βα πεσω τρομαξα τοσο ποκυ! Αλκα πιο πολυ ο αντρουλης μου! Ευτυχως με ξρατησαν δυο απο τα χερια νε αποτελεσμα αντινα σκασω σαν καρπουζι να κατσω ευτυχως!
Ηρθα σπιτι κ εφαγα μερεντουλα να τον ξυπνησω! Τον ειδα να κουνιεται οποτε εσεις τι λετε; ολα ενταξει ε;

Μην ανησυχεις.Αφου δεν επεσες αποτομα κ το ζουζουνι κανει τουμπες μια χαρα θα ειναι.Απλα ξεκουρασου αυριο για να εισαι σιγουρη.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenhtsa έγραψε:Εγω παλι τωρα γυρισα απο την συνελευση της πολυξατοικιας. Αχ τι επαθα! Γλιστρησα στα τελευταια τρια σκαλια πηγα βα πεσω τρομαξα τοσο ποκυ! Αλκα πιο πολυ ο αντρουλης μου! Ευτυχως με ξρατησαν δυο απο τα χερια νε αποτελεσμα αντινα σκασω σαν καρπουζι να κατσω ευτυχως!
Ηρθα σπιτι κ εφαγα μερεντουλα να τον ξυπνησω! Τον ειδα να κουνιεται οποτε εσεις τι λετε; ολα ενταξει ε;

Αχ βρε Ελένη!! Πάλι καλά που προσγειώθηκε καθιστή!!
Μην ανησυχείς! Ειδικά αφού τον ένιωσες! Δε ακούγεται επικίνδυνο πέσιμο!
Μία φίλη που ο μικρός της είναι σχεδόν 2, όταν ήταν στο μήνα της νομίζω ή λίγο πιο πριν, γλίστρησε στο μπάνιο και για να προστατεύσει την κοιλιά έπεσε στο χέρι και το έσπασε! Η καημένη γέννησε με σπασμένο χέρι και μετά για καιρό το είχε δεμένο!

Οπότε μην το σκέφτεσαι καν!!
Περαστικούλια!
Δες τη μέση σου μόνο και μην την κουράζεις!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofki έγραψε:! πλυτηριο σεντονια-πανες,1 το παπλωμα,1 η κουβερτα,1 τα πρωτα ρουχα και τα υπολοιπα ρουχα ειναι σιιιιιγουρα αλλα 3 πλυντηρια....2 σακουλαρες!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι ακομα να αγοράσω πάνες και σεντονάκια..
κουβέρτα και πάπλωμα δεν ξέρω αν θα αγοράσω... αν αξιωθώ να τελειώσω την κουβερτούλα θα έχουμε μία αυτήν, και θα την έχω σε υπνόσακο το βράδυ..
Τα πιο μεγάλα ρούχα που μου εστειλε η φίλη μου τα έχω σε ένα πλαστικό κουτί με καπάκι και θα τα πλύνω πιο μετά.. θα δω.. δεν ξέρω δηλαδή.. έχει χώρο στη συρταριέρα.. μπορεί και να τα πλύνω να τα βολέψω να τελειώνουν..
Τέλος πάντων.. έχουμε λίγο καιρό ακόμα! Smile

Κορίτσια μου σας φιλώ..
νύσταξαααα!!
μάκια και καληνύστα Smile

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="doritaki"]
elenhtsa έγραψε:Εγω παλι τωρα γυρισα απο την συνελευση της πολυξατοικιας. Αχ τι επαθα! Γλιστρησα στα τελευταια τρια σκαλια πηγα βα πεσω τρομαξα τοσο ποκυ! Αλκα πιο πολυ ο αντρουλης μου! Ευτυχως με ξρατησαν δυο απο τα χερια νε αποτελεσμα αντινα σκασω σαν καρπουζι να κατσω ευτυχως!
Ηρθα σπιτι κ εφαγα μερεντουλα να τον ξυπνησω! Τον ειδα να κουνιεται οποτε εσεις τι λετε; ολα ενταξει ε;

Μην ανησυχεις.Αφου δεν επεσες αποτομα κ το ζουζουνι κανει τουμπες μια χαρα θα ειναι.Απλα ξεκουρασου αυριο για να εισαι σιγουρη.[/
quote]
Αχ μακαρι!Αυριο δενκανω τιποτα! Embarassed

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια εγω παω για νανι.Δεν εχω αλλες αντοχες μετα τη σημερινη μερα...Καληνυχτα!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:
elenhtsa έγραψε:Εγω παλι τωρα γυρισα απο την συνελευση της πολυξατοικιας. Αχ τι επαθα! Γλιστρησα στα τελευταια τρια σκαλια πηγα βα πεσω τρομαξα τοσο ποκυ! Αλκα πιο πολυ ο αντρουλης μου! Ευτυχως με ξρατησαν δυο απο τα χερια νε αποτελεσμα αντινα σκασω σαν καρπουζι να κατσω ευτυχως!
Ηρθα σπιτι κ εφαγα μερεντουλα να τον ξυπνησω! Τον ειδα να κουνιεται οποτε εσεις τι λετε; ολα ενταξει ε;

Αχ βρε Ελένη!! Πάλι καλά που προσγειώθηκε καθιστή!!
Μην ανησυχείς! Ειδικά αφού τον ένιωσες! Δε ακούγεται επικίνδυνο πέσιμο!
Μία φίλη που ο μικρός της είναι σχεδόν 2, όταν ήταν στο μήνα της νομίζω ή λίγο πιο πριν, γλίστρησε στο μπάνιο και για να προστατεύσει την κοιλιά έπεσε στο χέρι και το έσπασε! Η καημένη γέννησε με σπασμένο χέρι και μετά για καιρό το είχε δεμένο!

Οπότε μην το σκέφτεσαι καν!!
Περαστικούλια!
Δες τη μέση σου μόνο και μην την κουράζεις!



Ευχαριστω! Αχ ναι της φιλης σου ειναι πολυ σοβαρο! Ατυχια λιγο πριν γεννγσει ε?αλλα κ εγω στην θεση της θα προτιμουσα να χτυπησω εγω παρα το μπεμπε μου.
Καληνυχτα! Αυριο ξεκουραση!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεινε καμια εδω?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια!Τι κανετε?Εγω παλι πρωινη σημερα.Δυσκολο να ξυπνας πρωι...Τι θα κανω οταν γινω μανουλα?

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες τις μαμαδες! Πρωινο ξυπνημα!Εχω ξυπνησει με αισθημα χριστουγεννων σημερα! Εγω που βαριομουν στο πατρικο μου να στολισω τωρα περιμενω πως κ πως! Razz Το πρωτο μας δεντρο στο δικο μας σπιτι! Αχ αντε να παω να ψωνισω αυτες τις μερες !  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 35 654316  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 35 875502  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 35 893968

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Ελενιτσα.
Εμενα παντα μου αρεσαν τα χριστουγεννα αλλα εδω κ αρκετα χρονια η μαμα σταματησε να στολιζει δεντρο κ ξεσυνηθισα κ εγω.Περυσι που ψαχναμε με τον καλο μου τι θα παρουμε για το σπιτακι μας φρικαρα με τις τιμες.Δε γινεται να τα παρεις ολα σε ενα χρονο.Σιγα σιγα.Ετσι επιλεξαμε ενα δεντρο οπτικων ινων το οποιο δε χρειαζεται μπαλιτσες κ γλιτωσαμε πολλα λεφτα.Φετος θελω κ εγω να στολισω.Ο κυριος λογος ειναι οτι εχω συνδεσει τα Χριστουγεννα με τον ερχομο της μπεμπας μου οποτε οσο πιο γρηγορα μπω σε γιορτινο κλιμα τοσο πιο γρηγορα θα περασουν οι μερες κ θα ερθει η ζουζου.

Ποια ελεγε χθες για Χριστουγεννιατικα γλυκα κ μελομακαρονα?Εχω φτιαξει κ εγω 2-3 φορες αλλα δεν εχω τη συνταγη.Την εχει η μαμα, η οποια φτιαχνει κ κουραμπιεδες κ καταπληκτικο μπακλαβα.Δεν τα συμπαθω κ πολυ αυτα τα γλυκα ομως οποτε μου αρκουν αυτα που μου δινει μαμα κ πεθερα.Κ παλι στο τελος πεταω αρκετα.

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κ εγω Δωρα αυτο πιστευω οτι θελω να στολισω γιατι ετσι στολισμενα οπως θα ναι θα θυμθζει οτι ειμαι πιο κοντα στην ελευση του μπεμπη! Εγω βεβαια γενναω 10/2 Πητ αλλα ποτε δεν ξερεις! Μια φιλη μου γεννησε στον 8 μηνα κ μια εβδομαδα χωρις να εχει καποιο προμηνυμα. Δεν λεω οτι θα συμβει αλλα το χω παντα στο πισω μερος του μυαλου μου...
Οσο για τα γλυκα των χριστοτγεννων κ μενα δεν ειναι τα καλυτερα μου! Παντα εφτιαχναν οι δικοι μου αλλα φετος ετσι για το καλο κ να μυρισει λιγο το σπιτι λεω να το δοκιμασω κ εγω. Θα πετυχει αραγε? Embarassed οπως κ ναγινουν αφου δεν τα πολυτρωμε λιγη η ζημια!!! Χιχι Razz Razz  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 35 604962

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elenhtsa έγραψε:Κ εγω Δωρα αυτο πιστευω οτι θελω να στολισω γιατι ετσι στολισμενα οπως θα ναι θα θυμθζει οτι ειμαι πιο κοντα στην ελευση του μπεμπη! Εγω βεβαια γενναω 10/2 Πητ αλλα ποτε δεν ξερεις! Μια φιλη μου γεννησε στον 8 μηνα κ μια εβδομαδα χωρις να εχει καποιο προμηνυμα. Δεν λεω οτι θα συμβει αλλα το χω παντα στο πισω μερος του μυαλου μου...
Οσο για τα γλυκα των χριστοτγεννων κ μενα δεν ειναι τα καλυτερα μου! Παντα εφτιαχναν οι δικοι μου αλλα φετος ετσι για το καλο κ να μυρισει λιγο το σπιτι λεω να το δοκιμασω κ εγω. Θα πετυχει αραγε? Embarassed οπως κ ναγινουν αφου δεν τα πολυτρωμε λιγη η ζημια!!! Χιχι Razz Razz  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 35 604962

Bonjours Madames et monsieurs!!
Ξυπνήσαμε κι εμείς και μόλις τσακίσαμε ψωμάκι με νουτέλα! Smile
Σήμερα έχουν αργία οι φίλες μου δασκάλες, οπότε πάω να τις συναντήσω για καφεδάκι!
Φιλούδια και καλή σας μέρα!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α ξέχασα!
Ούτε κι εμενα μ'αρεσει να στολίζω στο σπίτι... το βρίσκω κάπως να στολίζεις και μετά από λίγες μέρες να ξεστολίζεις.. νιώθω σα να πρεπει να χαρώ και μετά .. να ξεχαρώ;;
είμαι πάντα χαρούμενη! Smile Smile
Έχουμε στολισμένα κάτι λαμπάκια δέντρου εδώ και 6-7 χρόνια πάνω στο κουτί του ρολού της μπαλκονόπορτας!
Χρησιμεύουν και ως ατμόσφαιρα πολλές φορές! Smile
Wink

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι να μην πετυχουν τα γλυκα σου?Ειδικα τα μελομακαρονα ειναι πολυ ευκολα.Κ ο μπακλαβας το ιδιο.Οι κουραμπιεδες θελουν τεχνη για να λιωνουν στο στομα.Δοκιμασε να κανεις λιγα στην αρχη κ αν σας αρεσουν ξαναφτιαχνεις.

Καλημερα Ζωη!Κ εγω παλια ειχα λαμπακια στο δωματιο για ατμοσφαιρα.Μια χαρα ειναι.Αν παρεις κ κανενα κερακι με χρυσοσκονη ή σε σχημα Αι-Βασιλη μια χαρα θα εισαι.Μπορεις επισης να στολισεις μια πιατελα ή γυαλα με ροδια κ γκι ή πρασινα φυλλα κ κλαδακια αν εχεις διαθεση για βολτα στην εξοχη!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημέρα εγκυούλες και μπεμπάκια...τι κανετε ???

και εγώ θέλω να στολίσω βρε κορίτσια ...υπομονή μέχρι τέλος του μήνα ...μάλλον 1-2 Δεκεμβρη θα στολισω που ειναι και Σ/Κ...

και εγώ ξύπνησα πρωι πρωι και έβαλα πλυντήριο , δικά μας ρούχα, και έκανα και φακή για το μεσημέρι...τώρα τελείωσε το πλυντήριο και πρεπει να παω να απλωσω κ ψιλοβαριεμαι ...SmileSmileSmileSmile

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
elenhtsa έγραψε:

Bonjours Madames et monsieurs!!
Ξυπνήσαμε κι εμείς και μόλις τσακίσαμε ψωμάκι με νουτέλα! Smile
Σήμερα έχουν αργία οι φίλες μου δασκάλες, οπότε πάω να τις συναντήσω για καφεδάκι!
Φιλούδια και καλή σας μέρα!
συγνωμη λιγο κοριτσια!Ζωη με δουλευεις?ΝΟΥΤΕΛΑ?διαβητικη γυναικα?θα τα παρω καμια ωρα!!!!
Καλημερα κοριτσια τι κανετε????

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ζωάκι έγραψε:Α ξέχασα!
Ούτε κι εμενα μ'αρεσει να στολίζω στο σπίτι... το βρίσκω κάπως να στολίζεις και μετά από λίγες μέρες να ξεστολίζεις.. νιώθω σα να πρεπει να χαρώ και μετά .. να ξεχαρώ;;
είμαι πάντα χαρούμενη! Smile Smile
Έχουμε στολισμένα κάτι λαμπάκια δέντρου εδώ και 6-7 χρόνια πάνω στο κουτί του ρολού της μπαλκονόπορτας!
Χρησιμεύουν και ως ατμόσφαιρα πολλές φορές! Smile
Wink

Καλημερα! Βρισκω πολυ χρησιμη  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 35 587529 την ιδεα σου αν κ εμεις δεν εχουμε εδω κουτι ρολου οπως ειχα στο πατρικο μου! Καλα να περασεις!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Φιλιτσα κ Ελενη!
Κ εγω ετοιμαζω ενα πλυντηριο τωρα κ μετα θα βγω για εξωτερικες δουλειες.Νυσταζω ομως...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια αυριο ειναι του Αγ.Φιλιππου γιορταζω!θα ερθουν τα πεθερικα τι να εκανα κατι πολυ απλο και χωρις κρεας?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:κοριτσια αυριο ειναι του Αγ.Φιλιππου γιορταζω!θα ερθουν τα πεθερικα τι να εκανα κατι πολυ απλο και χωρις κρεας?

Αντε παλι τραπεζι...Δεν ξεκουραζεσαι ποτε?Μια μακαροναδα θαλασσινων?Ή κανενα καλαμαρι ή σουπια στιφαδο που γινεται αμεσως αν εχεις χυτρα...
Εγω γιατι νομιζα οτι δεν εχεις γιορτη?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για να τους τραπεζωσεις εννοεις ???
μακαρονοσαλατα μου ρχεται στο νου αυτη τη στιγμη ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις