Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ο καιρος κρυωσε.φτιαχνουμε ενα δωματιο παραπανω στο σπιτι(βρηκαμε τον καιρο)τι καναμε ολο το καλοκαιρι?δεμ μπορω να στρωσω ν δεν τελιωσουν το φτιαχνει ο σταθης με τον πεθερο και το γαμπρο μου,δεν θα μπορω να στολισω....
χαρας το κουραγιο μου!

elenhtsa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Ξεραθηκα στον υπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ωραια ηταν!!




Αχ κ εγω! Τωρα να δω πως κοιμουνται το βραδυ!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να τους πεις Φιλλιω να κανουν γρηγορα γιατι θελεις να στολισεις για να χαρουν τα παιδια σου!!! Wink Wink

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Να τους πεις Φιλλιω να κανουν γρηγορα γιατι θελεις να στολισεις για να χαρουν τα παιδια σου!!! Wink Wink
μολις τωρα το ειπα!απαντηση δεν πηρα!αντιθετως μου τη λεει που ειμαι στο ιντερνετ!!!!!τι γλυκος!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:οντως την βλεπω την δουλεια!
φιλιτσαααααααα σου φεξεεεεεεεε
με εσας δεν μπορω ν σας ζητησω και λεφτα!παει η κλινικη μου!!!!!!

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:οντως την βλεπω την δουλεια!
φιλιτσαααααααα σου φεξεεεεεεεε
με εσας δεν μπορω ν σας ζητησω και λεφτα!παει η κλινικη μου!!!!!!

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
το σοκ που κολλαει?

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
mpompiras έγραψε:εκανε τη βασικη του στη σχολη της Κομοτηνης ο αντρας σου Λουκια ??? ειδ. φρουρος ειναι εε?? και εγω εκει τελειωσα τη σχολη, ημουνα τυχερη δεν ξεκουβαληθηκα απο τον τοπο μου ...μετα ομως , ειπα να κανω ενα τουρ την Ελλαδα ...εκανα 1 πενταετια στη θεσ/νικη...αλλη μια μετα στην αθηνα ..κ μετα επεστρεψα στην Κομοτηνη , οπου νομιζα οτι θα εγκατασταθω και μονιμα , αγορασα μαλιστα και δικο μου σπιτι...αλλα γνωρισα τον αντρουλη μου, τον ερωτευτηκα σφόδρα και πηρα την μεγαλη αποφαση να τον παντρευτω και να ερθω να μεινω μονιμα στην τριπολη ....SmileSmileSmileSmile...αυτα εν ολιγοις ..

Συνάδελφος κι ο σύζυγος Ελένη;
Μ'αρεσει το τουρ εμένα, αν και τα τελευταία 13+ χρόνια είμαι
εδώ!


χαχααχαχ...ναι Ζωίτσα μου συνάδελφος είναι , αλλά όχι δικός μου, δικός σου ....SmileSmileSmileSmile
δάσκαλος είναι το καμάρι μου, αλλά δεν είναι σε δημοτικό σχολείο...δουλεύει σε "ειδικό" σχολειο , κατα καποιο τροπο...εχει τελειωσει και μεταπτυχιακο στην παιδοψυχιατρικη και κοινωνικη ψυχιατρικη και εργαζεται στο ψυχιατρικο νοσοκομειο της Τριπολης ...

και εμενα δε με χαλασε το τουρ που εκανα ...ισα ισα, αλλαξα παραστασεις , αποκομισα εμπειριες , γνωρισα πολλους ανθρωπους ...SmileSmileSmileSmile
κ η Τριπολη δε με χαλαει, απλα ειναι πολυ μακρια απο την Κομοτηνη και με ζοριζει αυτο , ειδικα τωρα στην κατασταση μου ....αν ημουν λιγο πιο κοντα θαμπορουσα να πεταγομαι για Σ/Κ...
αλλα , τι να πεις και εσυ που εισαι τοοοοσο μακρια ?? υγεια να εχουμε ολοι μας και ας ειμαστε αγαπημενοι , εστω και μακρια ...
ο αντρας σου ειναι απο την Κυπρο ή ειναι και αυτος απο εδω και ξεμείνατε μαζι εκει ???

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλίτσα τώρα διαμορφώνουν-ανακαινιζουν το νεο δωματιο ή το προσθετουν στο σπιτι απο την αρχη ??? γιατι αν ειναι ετσι , θελει πολυ χρονο να τελειωσει αφου το κανουν και μονοι τους ....παει πιο αργα ετσι ..

αλλα , και χωρις στολισμα δεν γινεται βρε κοριτσια ...SmileSmileSmile:...τα Χριστουγεννα τα νιωθεις περισσοτερο οταν κ το σπιτι ειναι στολισμενο ...SmileSmileSmileSmile

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια μου διαβασα επιτελους τα νεα σας.Εγω ημουν ολη μερα στους δρομους.Πηρα κ 2 φουστανακια κ ειπα να μου κρατησουν κ αλλα 2 κ μια καπα να τα παρω οταν θα εχω λεφτα.Ηρθα με την ψυχη στο στομα στο σπιτι για να φαω κ μετα κατευθειαν για μαθημα.Γυρισα 7παρα κ ειμαι πτωμα...Μιλουσα κ ποσες ωρες στο τηλ με ξαδερφη,μαμα κ κουμπαρα κ δε μπορω αλλο... Sad

Σμαρω τελικα το μαθημα δεν ηταν για σενα.Ειχε καποιες φωτο που δε θα ηθελες να δεις.Ειχαμε κ ενα μπαμπα που δεν αντεχε να βλεπει.Η γυναικα του θα γενναει κ αυτος θα ποναει.

Εγω ειμαι διδυμακι με ωροσκοπο διδυμο,ο καλος μου ιχθεις κ η μπεμπα αιγοκερως.Καλο ειναι τωρα αυτο ή θα εχουμε θεματα?Ειμαι ντιπ ασχετη απο ζωδια!

Φιλιτσα τι φταις εσυ που εισαι στο ιντερνετ?Αν σηκωθεις θα φτιαχτει πιο γρηγορα το δωματιο???Εσυ ολες τις δουλειες τις κανεις ας κανουν κ αυτοι το δωματιο να τελειωνουν.Χειμωνιαζει κ δεν ειναι καλο για τα παιδια να ειναι γυμνο κ κρυο το σπιτι πες.

Οσο για τα Χριστουγεννα παντα μου αρεσαν πολυ.Λατρευω τις βολτες στα στολισμενα μαγαζια.Στο σπιτι στολιζω αλλα λιγο.Δεν μ'αρεσουν οι υπερβολες.Ενα μικρο δεντρακι οπτικων ινων πηραμε περυσι κ καποια κερια κ διακοσμητικα.Παλιοτερα δε στολιζα καθολου εδω.Μονο η μαμα στο χωριο η οποια δε στολιζει δεντρο.Ειναι κ αυτη των διακοσμητικων μονο.Κερια,αποξηραμενα λουλουδια με χρυσοσκονη στα βαζα,μπαλες κ λαμπακια μεσα σε γυαλα κτλ.Τωρα με τη μπεμπα ομως θελω να στολισω κ μαλιστα νωρις.Οχι πριν μπει ο Δεκεμβρης ομως...Το θεωρω υπερβολη.

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ΑΚΡΙΒΩΣ mpompira! ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΣΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΖΩΗ...ΑΛΛΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ!!!!!ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ!ΠΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΠΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ?!ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙ!!!!!


Λουκία μου ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις τι σου ξημερώνει το αυριο ....που να το ελεγα πριν 3 χρονια , πριν γνωρισω τον αντρα μου, οτι μετα απο τρια χρονια θα ημουν παντρεμενη, θα ειχα παρει μεταθεση κ θα περιμενα κ τον μπομπιρα μου ...ωραιες ανατροπες αυτες ...SmileSmileSmileSmile

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εφσγσ παρα πολυ το μεσημερι και ακομη να χωνεψω.... υποφερω....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν δεις οτι δεν περναει παρε ενα μααλοξ.Επιτρεπεται.Κ εγω μαλλον εφαγα αρκετα τωρα.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:Φιλίτσα τώρα διαμορφώνουν-ανακαινιζουν το νεο δωματιο ή το προσθετουν στο σπιτι απο την αρχη ??? γιατι αν ειναι ετσι , θελει πολυ χρονο να τελειωσει αφου το κανουν και μονοι τους ....παει πιο αργα ετσι ..

αλλα , και χωρις στολισμα δεν γινεται βρε κοριτσια ...SmileSmileSmile:...τα Χριστουγεννα τα νιωθεις περισσοτερο οταν κ το σπιτι ειναι στολισμενο ...SmileSmileSmileSmile
το προσθετουν στο σπιτι!ψιλοξερουν φτιαξαν το εργαστηριο μονοι τους!18 τετραγωνικα θα κολωσουν?Μαρακι γιατι σοκαριστηκες???

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου πω το σκεφτομαι Δωρα. Αλλα θα το αφησω σαν τελευταια λυση!

Βλεπεις οτι δεν σχολιαζω τα μαθηματα ε????? χεχε
Με γεια τα φορεματακια σου και αντε γρηγορα να παρεις και τα υπολοιπα!!!

Φιλιτσα δυσκολες δουλειες αυτες για κρυο καιρο!!! Ελπιζω να τελειωσει συντομα για να μπορεσεις να συμμαζευτεις και να στρωσεις και να στολισεις και ολα!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Να σου πω το σκεφτομαι Δωρα. Αλλα θα το αφησω σαν τελευταια λυση!

Βλεπεις οτι δεν σχολιαζω τα μαθηματα ε????? χεχε
Με γεια τα φορεματακια σου και αντε γρηγορα να παρεις και τα υπολοιπα!!!

Φιλιτσα δυσκολες δουλειες αυτες για κρυο καιρο!!! Ελπιζω να τελειωσει συντομα για να μπορεσεις να συμμαζευτεις και να στρωσεις και να στολισεις και ολα!!!

Ευχαριστω!

Ειδες ομως κ εγω...Δεν ειπα τπτ για το θεμα...Μπορει να σας πω τπτ ανωδινο αλλη φορα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα κανω υπομονη!τι λετε να μαγειρεψετε αυριο?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!
Πωπω! πολύ σουρτούκεμα σήμερα!
Πήγαμε για καροτσάκια και μετά ήρθαμε λίγο σπίτι και ξαναφύγαμε να δούμε σινεμά! Smile Τζέιμς Μποντ Skyfall..
Πρώτη φορά έβλεπα ταινία του.. Ωραίο ήταν!

απο καροτσάκια μπερδευτήκαμε λίγο αλλά μάλλον τείνουμε σε μία προσφορά ενός καταστήματος.. είχε το peg perego pliko 300 ευρώ γιατί είναι πορτοκαλί και προπέρσινο μοντέλο..
όλα τ' άλλα κινούνται γύρω στα 600 παρά κάτι.. τι ωραία που είναι όμως!
Όχι πως μας χαλάει το πορτοκαλί! μ'αρεσει πολυ σαν χρώμα!
Θα δούμε σύντομα και θα αποφασίσουμε!

Πήγαμε κι από mothercare και πήρα 2 σετ σεντονάκια τα οποία τελικά είναι μικρά.. αλλά κάνουν για το κρεβατάκι του νοσοκομείου μου είπε και είπαμε να το βάζουμε και στο καροτσάκι..
Βρήκα και υπνόσακο! Θα πάω να τον πάρω νομίζω! Εκανα και καρτούλα για 15% έκπτωση..
Αυτά σε γενικές!

Ελένη ο σύζυξ μου είναι συμπατριώτης της Φιλίτσας! είχαμε έρθει την ίδια χρονιά εδώ για σπουδές και μείναμε από τότε! εδώ γνωριστήκαμε.

Ωστε συνάδελφος ο δικός σου ε.. ή τουλάχιστον έτσι ξεκίνησε! Χαρά στο κουράγιο του όμως με τον κλάδο που διάλεξε! Γερά νεύρα!Μπράβο του!

Φιλίτσα, έχω μελιτζανούλες, κολοκύθι και πατατούλες.. λεώ για κανένα τουρλού..
Πεθύμησα και σουπίτσα!

Καλά η μικρή έχει πολύ γέλιο.. ή είναι η ώρα της που κινείται συνέχεια ή της αρέσει το σινεμά! μέσα σε 4 μέρες πήγαμε 3 φορές! (οι 2 ήταν δωρεάν.. Wink )

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ζωιτσα!με γεια σας!ωραιο το τουρλου αλλα δεν!
λοιπον παω τα λεμε αυριο!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμεις μοσχαρακι κοκκινιστο θα φαμε αυριο με κριθαρακιή με χυλοπιτακι.
Καληνυχτα Φιλιτσα!

Κ εμεις λεμε να δουμε τζειμς μποντ Ζωη.Αξιζει να παμε σινεμα ή να την κατεβασουμε να τη δουμε στο σπιτι?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σιδερωσα 3 πλυντηρια πραγματα της μπουμπους αλλα δεν τα εβαλα στην ντουλαπα γιατι μερικα ειναι λιγο πιο μεγαλα και δεν ξερω τα μεγεθη..θα τα κανω με την μαμα αυριο!!!Πηρα και τα δικα μου τα ρουχακια τα παλια και εκανα ενα σημαδακι για να ξερουμε να τα ξεχωρισουμε οταν επιστρεψουμε αυτα που μας εδωσαν!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυριο λεω να φτιαξω μακαροναδα με λευκη σαλτσα τυριων...οκ μακαρονια τρωμε συχνα αλλα λευκη σαλτσα εχω ποοολυ καιρο να κανω. Κι αφου αυριο θα παρω φρεσκο τυρακι και κασερακια, ευκαιρια!!!

Αυτος ο ξανθοψειρας με το ενα υφος, ενα βλεμμα, ενα τροπο ομιλιας ειτε σου την πεφτει, ειτε σε απειλει να σε σκοτωσει ειτε λεει εξυπναδα, που εβαλαν να παιζει τωρα τον τζεημς μποντ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ καθολου. η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ειναι ο χειροτερος ολων (εκτος απο εναν δυο δηλαδη που εκαναν απο μια ταινια μοο και δεν το θυμουνται ουτε οι ιδιοι). Ειμαι φανατικη του Μποντ και δεν μπορω να το δω αυτο το ορθιο πραμα να παιζει τον αγαπημενο μου πανεξυπνο παμπονηρο και γοητευτικοτατο Τζεημς.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω να δεις ποση ωρα εκανα να τα βαλω ανα μεγεθος.Καποια δεν ειχαν κ ετικετες κ με δυσκολευαν.
Πρεπει να τα επιστρεψετε ε?Εγω μετα τα κανω οτι θελω.Τα κραταω για 2ο παιδακι ή τα δινω αλλου.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω εχω στραπατσαδα αυριο και οι υπολοιποι θα φανε αρακα!!!
Ειπα τον καλο μου να με παει και εμενα σιεμα αυριο να δουμε τον αστεριξ!!!Καθε τριτη εχει 2 εισητηρια 6 ευρω εδω!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωραια ειναι τα μεσοβδομαδα εισιτηρια που ειναι πιο φτηνα αλλα εμενα δεν με παει γιατι καθε μερα ξυπναει στις 5.30 και δεν θελει να πηγαινει πουθενα μεσα στην εβδομαδα.
Αλλα ψηνομαι για ενα σινεμαδακι, να φαμε και κανενα ποπκορν....

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμένα μου άρεσε πάλι.. Καλά δεν είναι Σον Κόνερι (επαναλαμβάνω ότι πρώτη φορά είδα Τζέημς Μποντ!) αλλά ήταν πολύ καλός!
Και νομίζω αξίζει να το δεις στο σινεμά.. ήμασταν και στην τελευταία σειρά πίσω και ήταν πολύ καλή η οπτική! πιάστηκα λίγο βέβαια γιατί είναι οι πιο άβολες θέσεις.. ο μπροστινός που γέρνει πίσω την θέση του δε σου αφήνει περιθώριο να βάλεις τα πόδια..
ε και ήταν και σχεδόν 2 ώρες και 15 λεπτά!

Ρε Σοφάκι, τι πλένεις τόσες μέρες κορίτσι μου;;
Εγώ με το ζόρι θα βγάλώ ενα πλυντήριο της μικρής!! Smile

Αχ αυτή η άσπρη σάλτσα...
μμμμ
Όχι πώς την έφτιαξα ποτέ, αλλά ακούγεται τέλεια..
πεθύμησα και μία απλή κόκκινη με βασιλικό..
και πέστο πεθύμησα.. με φρέσκο βασιλικό και σκορδάκι.........
τρέχουν τα σάλια μου!!

περιττό να σας πω ότι το βραδινό μου ηταν ένα κουτί (από τα μεγάλα) ποπ κόρν!!
Είχα πολύ καιρό να φάω! ΈΣκασα!! και λύσσαξα εννοείται!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις