Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
415 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 415 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλα κ εμενα αιγοκερος θα ηταν ο γιος μου κ η χαρα μου εμεινε.ειχα πητ 26/12 κ ηρθε στις 18.κ εγω θα στολισω κοριτσια για τον μικρο πιο πολυ.σκεφτομαι να δοκιμασω να φτιαξω κ μελομακαρονα αλλα βλεποντας κ κανοντας γτ η ζαχαροπλαστικη δν ειναι το φορτε μου
ουτε εμενα γιαυτο παντρευτηκα ζαχαροπλαστη!! Razz Razz ανυπομονω να στολισω!!!!


αχαχαχαχχα σε ζηλευω τσαμπα γλυκα οτι ωρα θες.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΙΓΟΚΕΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!26/12 ΠΑΡΑΚΑΛΩ.. ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΞΟΤΑΚΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΤΡΕΛΟΥΤΣΙΚΑ!!!ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΘΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΥΝΤΑΓΕΣ.ΜΗΝ ΞΕ-ΛΙΓΩΝΟΜΑΣΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!
Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΑΓΗΣ..ΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xαχαχχα Φιλιτσα η Βανδη θα λειπει απο εδω, κανονικα!!!
θελετε να δειτε το μαλλιαρο μου παιδι? Ειναι λιγο ασχημομουρικο αλλα απο κοντα ειναι τοσο χαδιαρης που το ξεπερνας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΑΙΓΟΚΕΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ!26/12 ΠΑΡΑΚΑΛΩ.. ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΞΟΤΑΚΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ...ΤΡΕΛΟΥΤΣΙΚΑ!!!ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΘΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΣΥΝΤΑΓΕΣ.ΜΗΝ ΞΕ-ΛΙΓΩΝΟΜΑΣΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!
Ή ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ Η ΦΙΛΙΤΣΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΑΓΗΣ..ΤΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!!!!

καλα μην το δενεις κ εσυ οτι στανταρ θα φτιαξω αλλα θα ζητησω συνταγη απο την μαμα μου εχει φτιαξει καποιες φορες κ ηταν τελεια..απο τρελα ο γιος μου αλλο τπτ μονο που τρελενει κ εμας μαζι!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Xαχαχχα Φιλιτσα η Βανδη θα λειπει απο εδω, κανονικα!!!
θελετε να δειτε το μαλλιαρο μου παιδι? Ειναι λιγο ασχημομουρικο αλλα απο κοντα ειναι τοσο χαδιαρης που το ξεπερνας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ειναι πολυ φατσα I love you

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η συνταγη που εχω για τα μελομακαρονα ειναι της γιαγιας μου. ειναι τα πιο νοστιμα που εχω φαει ποτε....αλλα μονο οταν τα φιταχνει η γιαγια...
βλεπω να παραγγελνουμε ολοι με κουριερ απο την φιλιτσα!!! μιαμ μιαμ μιαμ!!! Τυχερουλα!!!

αμα κανεις κλικ πανω στις φωτο σε παει αλλου, που εχω πιο πολλες....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως την βλεπω την δουλεια!
φιλιτσαααααααα σου φεξεεεεεεεε

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παιρνω τωρα τηλεφωνο το παλικαρι μου να τον ρωτησω αν θελει τα λουκανικα τηγανητα ή ψητα. ΑΠαντηση: "οπως θες, μονο να μην ειναι μαυρα!"

Ουφ!!! Ενταξει καιω λιγο τα φαγητα επειδη ξεχνιεμαι στο ιντερνετ....ειναι κακο αυτο???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Παιρνω τωρα τηλεφωνο το παλικαρι μου να τον ρωτησω αν θελει τα λουκανικα τηγανητα ή ψητα. ΑΠαντηση: "οπως θες, μονο να μην ειναι μαυρα!"

Ουφ!!! Ενταξει καιω λιγο τα φαγητα επειδη ξεχνιεμαι στο ιντερνετ....ειναι κακο αυτο???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

αχαχαχαχαχαχαχαχ εμενα καιγονται γτ ξεχναω να χαμηλωσω θερμοκρασια γμτ.εξαλλου τα λουκανικα δεν θελουν πολυ ψησιμο

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα με πηρε κ μου ειπε πως συνενοηθηκε με την συναδελφο του και θα του δωσει λεφτα να παει να παρει τα εισητηρια για το twilight κ μετα θα παει να του δωσει τα πρωτα ρουχα για την μπεμπα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΙΝΙΓΜΑΤΙΚΗ ΦΥΣΙΟΓΝΩΜΙΑ Ο BATMAN... ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΣΕ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΟΡΑΖΟΥΝ!!!!!
ΕΛΠΙΖΩ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΕΣ...!!!!
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ...ΠΡΟΤΙΜΩ ΨΗΤΑ!ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΑΠΟΦΥΓΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΣΜΑΤΟΣ...ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΗΓΑΝΙ!ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ, ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Μαρια καλημερα!!! Υπνος μπρουμυτα!!!! Ποσο μου εχει λειψει... κι εγω θελωωωω

Λουκια ετσι ακριβως κι εμεις, περσι ηταν τα πρωτα μας χριστουγεννα στο σπιτι μας και φετος περιμενουμε το μωρο μας!!! Και να φανταστειτε τα χριστουγεννα με ξενερωνουν απιστευτα. Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει ολοι να ειναι χαρουμενοι και γιατι πρεπει να ακουμε συνεχεια χριστουγεννιατικα τραγουδια. Απο εκει που ημουν το γκρινιαρικο στρουμφακι καθε χρονο, φετος ειμαι το ξωτικο του Αη Βασιλη!!!!
Αφηστε που δεν κρατιεμαι...θελω να στολισω το σπιτι!!!!

Φιλιτσα σοβαρα μιλας??? καμια σχεση με το παλικαρι μου!!! Μαλλον ειστε απο διαφορετικο κοπαδι!!!χαχαχαχαχαχα


ααα, εδώ μου τα χαλάς....εμένα πάντα μου άρεσαν τα Χριστουγεννα...και εμείς πέρυσι καναμε τα πρώτα μας Χριστούγεννα στο σπιτάκι μας και φέτος περιμένουμες τον μπόμπιρά μας...οχι τα Χριστούγεννα, αλλά ποτέ δεν ξέρεις ...SmileSmileSmile ...και εγώ θέλω να στολίσω από νωρίς , μάλλον το τελευταίο Σ/Κ του Νοεμβρη θα το κανω ....

εμείς με τον αντρούλη μου κλείνουμε σχέση 3 χρόνια το Δεκέμβριο και 27 Νοεμβρίου κλείνουμε 2 χρονια παντρεμένοι με πολιτικό ..SmileSmileSmileSmile...και από αυτά , 1,5 χρόνο μένουμε μαζί, τον υπόλοιπο χρόνο έμενα εγώ Κομοτηνη και αυτός Τρίπολη και βρισκόμασταν Σ/Κ και με μικρες αδειουλες ....ευτυχως πανε αυτα , περασαν , αν και ηταν ωραια να αδημονεις να δεις τον αλλο, ειναι αλλιως να ζεις μαζι του ...SmileSmileSmileSmile

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
discordia έγραψε:Xαχαχχα Φιλιτσα η Βανδη θα λειπει απο εδω, κανονικα!!!
θελετε να δειτε το μαλλιαρο μου παιδι? Ειναι λιγο ασχημομουρικο αλλα απο κοντα ειναι τοσο χαδιαρης που το ξεπερνας!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

καλά , είναι όλα τα λεφτά ...ειδικά στις φωτο με το χριστουγγενιατικο καπελακι ειναι γλυκας ....SmileSmileSmile

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια εγώ πριν λίγο γύρισα τελικά ....είδε καμιά σας τη Ζωή στο ΡΙΚ?? εγώ τώρα που ανοιξα τηλ. εχει ειδησεις στο ΡΙΚ SAT...μόνο αυτό πιανω ....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:


ααα, εδώ μου τα χαλάς....εμένα πάντα μου άρεσαν τα Χριστουγεννα...και εμείς πέρυσι καναμε τα πρώτα μας Χριστούγεννα στο σπιτάκι μας και φέτος περιμένουμες τον μπόμπιρά μας...οχι τα Χριστούγεννα, αλλά ποτέ δεν ξέρεις ...SmileSmileSmile ...και εγώ θέλω να στολίσω από νωρίς , μάλλον το τελευταίο Σ/Κ του Νοεμβρη θα το κανω ....

εμείς με τον αντρούλη μου κλείνουμε σχέση 3 χρόνια το Δεκέμβριο και 27 Νοεμβρίου κλείνουμε 2 χρονια παντρεμένοι με πολιτικό ..SmileSmileSmileSmile...και από αυτά , 1,5 χρόνο μένουμε μαζί, τον υπόλοιπο χρόνο έμενα εγώ Κομοτηνη και αυτός Τρίπολη και βρισκόμασταν Σ/Κ και με μικρες αδειουλες ....ευτυχως πανε αυτα , περασαν , αν και ηταν ωραια να αδημονεις να δεις τον αλλο, ειναι αλλιως να ζεις μαζι του ...SmileSmileSmileSmile

ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΑΣ!!!ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ 3 ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΤΗΝ ΧΑΖΗ ΣΤΟΝ ΣΙΔΗΡΟΔΡΟΜΙΚΟ ΤΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ!ΣΧΕΔΟΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ(ΑΥΤΑ ΤΗΣ ΦΑΓΟΥΡΑΣ!), ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΗΣΗ(ΚΑΘΟΤΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΕΓΩ Wink ), ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΑΣ, ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΜΕ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ(ΕΧΟΥΜΕ Κ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ!!!)!
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΣ ΣΕ 3-4 ΓΡΑΜΜΕΣ..

ΣΤΟΛΙΣΜΑ ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΗ, ΘΑ ΜΕ ΒΡΙΣΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τα εβαλα στον φουρνο τελικα... και καθομαι και τα κοιταω....μπαχαχαχαχ
εβαλα να βραζει και το μπροκολοκουνουπιδο και επισης και πατατουλες, να κανω και μια πατατοσαλατα για το παλικαρι μου γιατι τον εχω πηξει με το μπροκολο...

κι εμεις θελουμε να παμε ενα σινεμα, μας ελειψε, μαλλον το αλλο δεκαπενθημερο ομως...

ο μπατμανακος εχει πονηρα ματακια και απιστευτα αυτια, στη φωτο με το λουκανικο, μολις το εχει κλεψει απο το τραπεζι και με αυτη την απαθεια με κοιταει!!! Ειναι και κλεφτης αλλα ειναι και απο τις βερσαλλιες γιατι κοιμαται με μαξιλαρι, οπως εμεις, ή πανω σε μαξιλαρι.

Αχ ελενιτσα τι ωραια που θα ειναι φετος!!! Κι εχετε και τις επετειους σας!!! Κι εγω τελη νοεμβρη λεω να στολισω...αν κρατηθω μεχρι τοτε!!!

Να παρει την ξεχασα την Ζωη. Θα ειναι ομως κι αλλη μερα, Θυμαται καμια ποτε?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις ειμαστε 4 χρονια μαζι εναμιση χρονο συγκατικησης κ ετσι εμεινα εγκυος στον γιο μας.μετα βουρ πολιτικος κ να ξενοικιαστει το σπιτι του βαψιμο μετακομηση επανω.εμεις εχουμε επετειο 13/4 αλλα τωρα τελευταια το ξεχναμε κ οι 2

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα με πηρε τηλ να με ρωτησει αν θελω πατατες Razz Razz Razz
Και εμεις σε 9 μερες εχουμε επετειο!!!!!!!!!!!!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 33 654316  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 33 654316

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια έχει λίγη ώρα που γύρισα! Smile
Μέχρι να σας διαβάσω και να κάνω σαλάτα πέρασε το 40λεπτο!
Τελικά εκεί γύρω στις 2 παρά βγήκαμε στον αέρα..
Ήταν λίγο πιεστικός ο κύριος δημοσιογράφος όμως και δεν είπαμε όλα όσα θέλαμε... Ήταν κι ένας διαβητολόγος και μία διαιτολόγος μαζί..
Δεν πειράζει, Ελένη μου!
Την Τετάρτη πάλι! Εκείνη η εκπομπή έχει άλλο ύφος απ' ό,τι πληροφορούμαι, οπότε θα πούμε περισσότερα.. δεν ξέρω κιόλας αν θα είμαι με κάποιον ακόμα ή μόνη μου!

Ζώδια: κι εγώ υδροχοάκι είμαι, 30/1.. και μάλίστα στην αρχή μου έλεγαν ότι μία ΠΗΤ μου ήταν 30/1!!
Τελικά καταλήξαμε στις 28/1 αλλά ούτε κι αυτή θα μας κάτσει λόγω πρόκλησης! Smile Αρα αλλάζουμε ζώδιο! Διόλου δε με απασχολεί βέβαια, αλλά δε θα ήταν το πιο τέλειο δώρα να γεννήσεις την ημέρα των γενεθλίων σου;;

Και απο επετείους, 16/12 σχέσης και πολιτικού γάμου.. αυτή μετράει για μας!! Κλείνουμε 11 χρόνια φέτος!Πωωωπωω... ήμουν νια και γέρασα! Wink

όσο για τον ύπνο, περιμένω πώς και πώς το φιδογυριστό μου μαξιλάρι εκ Γερμανίας!! Προς το παρόν βολεύομαι σε στάσεις, πλαγιομπρούμυτα, πλάγια αριστερά μέχρι πλάγια δεξιά και ανάσκελα!
Laughing

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκανε τη βασικη του στη σχολη της Κομοτηνης ο αντρας σου Λουκια ??? ειδ. φρουρος ειναι εε?? και εγω εκει τελειωσα τη σχολη, ημουνα τυχερη δεν ξεκουβαληθηκα απο τον τοπο μου ...μετα ομως , ειπα να κανω ενα τουρ την Ελλαδα ...εκανα 1 πενταετια στη θεσ/νικη...αλλη μια μετα στην αθηνα ..κ μετα επεστρεψα στην Κομοτηνη , οπου νομιζα οτι θα εγκατασταθω και μονιμα , αγορασα μαλιστα και δικο μου σπιτι...αλλα γνωρισα τον αντρουλη μου, τον ερωτευτηκα σφόδρα και πηρα την μεγαλη αποφαση να τον παντρευτω και να ερθω να μεινω μονιμα στην τριπολη ....SmileSmileSmileSmile...αυτα εν ολιγοις ..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mpompiras έγραψε:εκανε τη βασικη του στη σχολη της Κομοτηνης ο αντρας σου Λουκια ??? ειδ. φρουρος ειναι εε?? και εγω εκει τελειωσα τη σχολη, ημουνα τυχερη δεν ξεκουβαληθηκα απο τον τοπο μου ...μετα ομως , ειπα να κανω ενα τουρ την Ελλαδα ...εκανα 1 πενταετια στη θεσ/νικη...αλλη μια μετα στην αθηνα ..κ μετα επεστρεψα στην Κομοτηνη , οπου νομιζα οτι θα εγκατασταθω και μονιμα , αγορασα μαλιστα και δικο μου σπιτι...αλλα γνωρισα τον αντρουλη μου, τον ερωτευτηκα σφόδρα και πηρα την μεγαλη αποφαση να τον παντρευτω και να ερθω να μεινω μονιμα στην τριπολη ....SmileSmileSmileSmile...αυτα εν ολιγοις ..

Συνάδελφος κι ο σύζυγος Ελένη;
Μ'αρεσει το τουρ εμένα, αν και τα τελευταία 13+ χρόνια είμαι
εδώ!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΚΡΙΒΩΣ mpompira! ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ!ΕΙΔΕΣ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΣΤΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΖΩΗ...ΑΛΛΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ!!!!!ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ!ΠΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ, ΠΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ?!ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΙ!!!!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ξεραθηκα στον υπνο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ωραια ηταν!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω νιετ υπνος αλλα πηραμε τα εισητηρια!!!  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 33 215994

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:οντως την βλεπω την δουλεια!
φιλιτσαααααααα σου φεξεεεεεεεε
με εσας δεν μπορω ν σας ζητησω και λεφτα!παει η κλινικη μου!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις