Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
385 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 385 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα κανεις τη σαλατουλα μου ε?  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 14 328109 Ειναι πολυ νοστιμο κ πολυ θρεπτικο το κουκουναρι!
Κ εγω μολις εβαλα να βρασει η σαλατα μου.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Θα κανεις τη σαλατουλα μου ε?  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 14 328109 Ειναι πολυ νοστιμο κ πολυ θρεπτικο το κουκουναρι!
Κ εγω μολις εβαλα να βρασει η σαλατα μου.
ναι με σπανακι και μαρουλακι απο το κτημα!!!κρουτον πως φτιαχνουμε μονοι μας?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:
doritaki έγραψε:Θα κανεις τη σαλατουλα μου ε?  *Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου  2013  Νο5* - Σελίδα 14 328109 Ειναι πολυ νοστιμο κ πολυ θρεπτικο το κουκουναρι!
Κ εγω μολις εβαλα να βρασει η σαλατα μου.
ναι με σπανακι και μαρουλακι απο το κτημα!!!κρουτον πως φτιαχνουμε μονοι μας?

Δεν το εχω ψαξει αλλα λογικα αν κοψεις ψωμακι (του τοστ φανταζομαι πιο ευκολα) σε κυβακια κ τα βαλεις στο γκριλ θα γινουν!Μπορεις ισως να βαλεις κ κανενα μυρωδικο αν θες.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρισα μετα απο κοπους και βασανα επιτελους σπιτι, αλλα με το ικα δεν τελειωσα...πρεπει να παω μετα τις 16 για να πληρωθω λεει την αδεια κυησεως, γιατι μεχρι τις 15 εχω αναρρωτικη.

Δωρα η κανονικη μου πητ ειναι 3/1, για καποιο λογο που μου εξηγησε και δεν καταλαβα μου εχει βαλει 10/1, αρα βγαινουμε μαζι αναρρωτικη.

Σοφια, αυτο ειναι πολυ καλο!!! Και αφου εσυ δεν πηρες γραμμαριο αλλα η μπεμπα ουσιαστικα βαραινει, σημαινει οτι εχεις χασει κιολας ε?

Οταν με ρωτανε παντως σε ποιο μηνα ειμαι, λεω τις αβδομαδες, κι εγω μπερδευομαι με τους μηνες και το πως το μετρανε ολοι.

Πηγα κι απο την δουλεια... τα αφεντικα μου ουτε ενα με το καλο δεν με ειπαν,με κοιτουσαν εντελως ξινισμενα και με το ζορι με μιλησαν. Αχ, η κακουργα που πηγα και γκαστρωθηκα και τους χαλασα την δουλεια!!!! Παρηγγειλα και ξεματιασμα απο την γιαγια γιατι απο κεινη την ωρα εχω μια ζαλαδα...ασε...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΡΟΥΤΟΝ:
κοβεις φετες ψωμι, οχι φρεσκο. Αλειφεις λιγο ελαιολαδο και βαζεις αλατακι, (αν θες και ριγανη ή πιπερι). Κοβεις σε κυβακια. Βαζεις στο ταψι λαδοκολα, πετας απο πανω απλωτα τα κυβακια σου και ψηνεις μεχρι να κοκκινισουν. ανακατευεις και καμια φορα και ετοιμα.
Αμα τα βαλεις και σε δοχειο που δεν παιρνει αερα κρατανε και βδομαδα και παραπανω...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:γύρισα, μου την έκαναν την ένεση επιτέλους ...SmileSmileSmile

Γιατι την εκανες την ενεση?


ο γιατρός μου ήθελε να την επαναλάβουμε ...είναι η αντι -D , την κάνω επειδή έχω ρεζους αρνητικό.και πάλι ξέχασα να ρωτήσω αν θα μου την ξανακάνουν στη γέννα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Γυρισα μετα απο κοπους και βασανα επιτελους σπιτι, αλλα με το ικα δεν τελειωσα...πρεπει να παω μετα τις 16 για να πληρωθω λεει την αδεια κυησεως, γιατι μεχρι τις 15 εχω αναρρωτικη.

Δωρα η κανονικη μου πητ ειναι 3/1, για καποιο λογο που μου εξηγησε και δεν καταλαβα μου εχει βαλει 10/1, αρα βγαινουμε μαζι αναρρωτικη.

Εγω θα εχω τα χαρτια υπογεγραμμενα απο τα αφεντικα τελος της αλλης βδομαδας οποτε θα παω μια καλη στο ΙΚΑ για πληρωμη κ της αναρρωτικης κ της αδειας κυησεως.

Μηπως το εκανε ο γιατρος για να κερδισεις μια βδομαδα παραπανω με τη μπεμπα σου? (κ εγω θελω!!!) Ή μηπως ο κυκλος σου ηταν λιγο μεγαλος κ δικαιολογει "μετακινηση" της ΠΗΤ?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ, να 'σαι καλα Δωρακι, ξεχασα να γραψω οτι κοβεις την κορα!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οχι, Δωρα, ο κυκλος μου ηταν ενταξει, μαλλον για τον πρωτο λογο το εκανε.
Αν και μετα την σημερινη συμπεριφορα των αφεντικων (με τα οποια σημειωτεον δουλευουμε στο ιδιο γραφειο και τους βλεπουμε καθε μερα ολη μερα) θα θελα να κερδισω μερικα χρονια με την μπεμπα μου και να μην τους ξαναδω!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:
doritaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:γύρισα, μου την έκαναν την ένεση επιτέλους ...SmileSmileSmile

Γιατι την εκανες την ενεση?


ο γιατρός μου ήθελε να την επαναλάβουμε ...είναι η αντι -D , την κάνω επειδή έχω ρεζους αρνητικό.και πάλι ξέχασα να ρωτήσω αν θα μου την ξανακάνουν στη γέννα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ναι θυμαμαι οτι το ειχες πει αυτο.Απλα δεν καταλαβαινω γιατι αφου εχεις αρνητικη κουμπς την επαναλαμβανεις...Τεσπα κατι θα ξερει ο γιατρος που εμενα μου διαφευγει...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εγώ τελείωσα με το φαγητό, έακνα και σαλατούλα μαρουλακι με φρεσκο κρεμμυδακι και περιμενω το παληκαρι μου να φαμε .....η μαια που μου εκανε την ενεση ειναι συνεχεια στα εξωτερικα στο νοσοκομειο και ειναι τελεια κοριτσια ...παντα με το χαμογελο στα χειλη, εξυπηρετικοτατη ...μακαρι να εκανε βαρδιες και στην κλινικη, πολυ θα χαιρομουν να την ειχα στη γεννα μου .... ακουσε και τους χτυπους του μπομπιρα μου με ενα μικρο μηχανηματακι ...SmileSmileSmile..και ξερετε και τι αλλο μου ειπε ??? μην κανεις πολους υπερηχους , δεν εχει αποδειχθει βεβαια τιποτα κακο αλλα για ποιο λογο λενε οτι 3 υπερηχους κανουμε μονο στην εγκυμοσυνη, α΄, β΄ και γ΄τριμηνου ??? καλο ειναι να κανεις οσο μπορεις λιγοτερους ....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Οχι, Δωρα, ο κυκλος μου ηταν ενταξει, μαλλον για τον πρωτο λογο το εκανε.
Αν και μετα την σημερινη συμπεριφορα των αφεντικων (με τα οποια σημειωτεον δουλευουμε στο ιδιο γραφειο και τους βλεπουμε καθε μερα ολη μερα) θα θελα να κερδισω μερικα χρονια με την μπεμπα μου και να μην τους ξαναδω!!!

Α!Κ εγω αν τυχει να μπω στο γραφειο να χαιρετισω την υπευθυνη μου χαμογελαει κ ρωταει τι κανω κ πως ειμαι αλλα νομιζω το κανει απο υποχρεωση.
Θελω κ εγω να γεννηθει η μπεμπα 2/1 για να κερδισω μια βδομαδουλα μαζι της.Λες να μου κανει τη χαρη?
Μακαρι να μη χρειαζοταν να γυρησω στη δουλεια.Οχι οτι δε μου λειπει η δουλεια μου αλλα πως θα το αφησω μια σταλιτσα ψυχουλακι 3 μηνων κ θα παω για δουλεια???

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
doritaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:
doritaki έγραψε:
mpompiras έγραψε:γύρισα, μου την έκαναν την ένεση επιτέλους ...SmileSmileSmile

Γιατι την εκανες την ενεση?


ο γιατρός μου ήθελε να την επαναλάβουμε ...είναι η αντι -D , την κάνω επειδή έχω ρεζους αρνητικό.και πάλι ξέχασα να ρωτήσω αν θα μου την ξανακάνουν στη γέννα... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ναι θυμαμαι οτι το ειχες πει αυτο.Απλα δεν καταλαβαινω γιατι αφου εχεις αρνητικη κουμπς την επαναλαμβανεις...Τεσπα κατι θα ξερει ο γιατρος που εμενα μου διαφευγει...

βασικα η κουμπς προχθες βγηκε θετικη ...μια αραιωση μονο , μετα στη 2η αραιωση βγηκε αρνητικη ...αλλα και παλι μου ειπε οτι ηταν απο την προηγουμενη αντι-D που εκανα στην αμνιοπαρακεντηση...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και μενα ο γιατρός στην βεβαίωση για 1-2-2013 εγραψε την ΠΗΤ...SmileSmileSmileSmile

κερδιζω καποιεςμερουλς ακομα ...αν και παλι εγω αθ το παρω το 9μηνο ...το μειωωμενο δε νομιζω να με βολευει στο 1ο παιδι ...

κοριτσια νομιζω οτι και στον ιδιωτικο τομεα μπορεις να παρεις μειωμενο ωραριο αντι του 6μηνου ...το εχετε ρωτησει ???

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη αυτο το γνωριζω κι εγω, τρεις ειναι οι βασικοι υπερηχοι που χρειαζονται. Απλα δεν μου παει καρδια να μην την βλεπω καθε μηνα...αν μπορουσα να παρω το μηχανημα σπιτι και να την βλεπω ολη μερα, θα το ειχα ηδη κανει!!!
Επισης, ξερω οτι το 3d αλλα και το εγχρωμο, που εχουν δυνατη ακτινοβολια, ειναι καλο να αποφευγονται και να γινονται μονο αν υπαρχει αναγκη ή αν πρεπει να δουν καλυτερα κατι. Εμας το εγραφε αυτο και το ενημερωτικο που μας εδωσε ο γιατρος που μας εκανε την β επιπεδου. Και επειδη ηταν ολα καλα και φαινοντουσαν ως επρεπε, δεν μας εκανε ουτε εγχρωμο ουτε 3d. Που και αυτο το ειχα διαβασει ψαχνοντας, κι αν πηγαινε να μυ κανει χωρις λογο ιατρικο, δεν θα το επετρεπα.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε λενε οτι κανουμε μονο 3 αλλα οτι αυτοι οι 3 ειναι οι πιο σημαντικοι!Δεν ειναι καθολου επικινδυνος ο υπερηχος ουτε για τη μαμα ουτε για το εμβρυο.Σκεψου κ ποσες ασχημες καταστασεις μπορουν να προληφθουν επειδη γινεται παρακολουθηση μια φορα το μηνα...Εγω απο ολο αυτο κραταω τη θετικη πλευρα μονο.Προσωπικη αποψη βεβαια.Αν κατσουμε να σκεφτουμε τι μας βλαπτει δε θα μεινει κ τπτ απ'εξω...Κ το αποσμητικο που χρησιμοποιουμε μπορει να προκαλει προβλημα μελλοντικα αλλα το χρησιμοποιουμε καθε μερα...κ ο καλος μου βαζει κ 3-4 φορες τη μερα!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ευχαριστω@!!!τελικα πηρα λουκανικο σουβλακια και κοτοπουλο παιδακια!θα κανω και κοτοπιτα και τη σαλατουλα της δωρας και τζατζικακι!!!αυτα!!!!!!!α θα ζυμωσω και ψωμι!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι δικαιουμαστε κ εμεις μειωμενο ωραριο ανεξαρτητα απο το αν παρουμε το 6μηνο ή οχι.2 ωρες την ημερα για ενα χρονο κ 1 ωρα για τους επομενους 6 μηνες.Αν συμφωνει ο εργοδοτης μπορουμε αντι για μειωμενο ωραριο να το παρουμε σε αδεια.3,5 μηνες βγαινουν.Το παιρνεις μετα την αδεια λοχειας κ αν θες παιρνεις το 6μηνο μετα απο αυτο!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κοριτσακια μου εγω ελιωσα στον υπνο εχθες και σημερα ημουν παλι στο μαγαζι των γονιων μου και γυρισα πτωμα εχθες.. δωρα οσο για εχθες που με ρωτησες το κρεβατακι εμεις θα το συναρμολογισουμε τωρα γιατι πρωτον θα σκασω αν δε το ανοιξω και δευτερον θελω να ειναι συμαζεμενα ολα τα πραγματα της μικρης στο δωματιο της.. αν τα αφησω τελευταια ωρα ποιος θα τα καθαρισει μετα.. σημερα πλενω και τα ρουχακια μιας και εχει ηλιο για να στεγνωνουν.. στρωμα εγω πηρα ενα ορθοπεδικο απο εκει που πηρα και το κρεβατι...

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και θα τα φατε ολα αυτα μονοι σας ??? εμας δεν θα μας καλεσεις Φιλιτσα μου ??? τις φιλεναδιτσες σου ?? τις συνεγκυούλες σου ??? που απ' ολα αυτα που γραφεις τα τρωω ολα μα ολα ...:???

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη στον ιδιωτικο, μετα το εξαμηνο εχεις μειωμενο ωραριο, αλλα μπορεις να το παρεις μαζεμενο μονο αν το δεχτει ο εργοδοτης. Αλλιως απλως σχολας νωριτερα. Οι δικοι μας δεν το επιτρεπουν αυτο, αλλα εγω θα το ζητησω μονο και μονο για να τους σπασω τα νευρα.

Δωρα, συμφωνω μαζι σου, δεν το εθεσα και εντελως σωστα. Εσυ το ειπες καλυτερα αυτο με τους υπερηχους. Και ναι ναι ναι εχεις δικιο και για ολα αυτα που μας πειραζουν αλλα ειναι στην καθημερινοτητα μας.... και πως να τα αποφυγεις ολα δηλαδη? κανεις ο,τι καλυτερο μπορεις και τον σταυρο σου!!!

φιλιτσα μου ανοιγεις την ορεξη.... μιαμ μιαμ μιαμ. εμεις σημερα νουα με κριθαρακι κοκκινιστο! Αλλα επειδη εγινα κομματια, το κανει η μαμα μου, αν και ειχα πει οτι θα το εκανα εγω.

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
επλυνε καμια με αρκαδι??? δε μου αρεσε καθολου η μυρωδια του... Sad

mpompiras


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σμαρώ μου και εγώ ήξερα ότι είναι 3 οι βασικοί αλλά δεν ήξερα ότι οι υπόλοιποι μπορεί να έχουν εστω και καποια μικρη επίπτωση...και εγω ηθελα να εχω εναν υπερηχο στο σπιτι , συνδεδεμενο συνεχεια πανω μου και να βλεπω στην οθονη της τβ καθε κινηση του μωρου μου ...SmileSmileSmileSmile αν και συμφωνω με τη Δωρα οτι αν τα ψειριζουμε ολα , θα πρεπει και να τα κοψουμε ολα ...

γιατι δεν ακνετε χρηση τοτε του μειωμενου η της μαζεμενης αδεια ??? αλλαζει κατι μετα απο αυτο και μετα μπορει ισως να σας απολυσει ?? και το 6μηνο γι' αυτο δεν το παιρνετε?? αν ειναι θεμα οικονομικο το καταλαβαινω ...και εγω χανω λεφτα τωρα με την αναρρωτικη και μεχρι να γυρισω στη δουλεια, οταν δουλευα επαιρνα περισσοτερα με τα Σ/Κ και τα νυχτερινα...αλλα ηθελα την ηρεμια μου και να μην πιεζομαι , οποτε επελεξα να καθομαι ...


γεια σου Λιτσακι, με το καλο το κρεβατακι σσας ...και προσοχη εεε?? μην παρακουραζεσαι , δεν ειναι εποχη για πολλες δουλειες τωρα... χαλλλλλλαρα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια το ξερετε οτι αν παρετε το μειωμενο 3.5 μηνες μαζεμενο και στο χρονο ο εργοδοτης σας απολυσει θα του χρωστατε λεφτα???

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις