Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
98 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 98 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Koritsares mou irthe o antras mou apo vardia Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 215994
tha ta poume argotera!
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 se oles sas

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΩΝΗ. ΑΠΛΩΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΛΕΕΙ "ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ". ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ...? Shocked ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΩ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΥΣ! ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ!

Πως με καταλαβαίνεις!!!!!

Καλημέρα γειτόνισσα
Κρύο ε;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλημέρα κ από εμένα!!! Κοπελίτσες μου χθες με πήρε ο ύπνος στο laptop και γ αυτό βγήκα απότομα!!

Τι κάνετε πως είστε?? αχ εδώ έπιασε το κρύο μπρρρ κ πάλι μπρρρ


ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ! ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑ! flower flower flower

άσε ρε Αφρούλα μόλις πάει 9-10 η ώρα με πιάνει μια νύστα άλλο πράμα!!! Τις προάλλες πήγαμε στο νονό της μικρής κ γυρνώντας κοιμήθηκα στο αμάξι ποια εγώ που είμαι μια έντονη κ όδηγός κ συνοδηγός!! α πα πα!! Τι κάνεις εσύ? Κρυώνετε??

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
LindakiS έγραψε:Κοριτσάκι μου μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης λέω.... την άλλη φορά με ρώτησε αν έχω καθυστέρηση της είπα όχι κ με κοίταξε χαζά....μου λέει μετά την καθυστέρηση είναι πιοο σίγουρο κ δε.θέλω να ακούσω πάλι αρνητική χοριακη θα μου τη δώσει!! Twisted Evil Mad Mad Mad


ΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ? Shocked ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ! ΕΙΧΕΣ ΞΑΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ? ΠΕΣ ΤΗΣ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ?! ΗΛΙΘΙΑ!

Τωρα το ξαναδιαβασααα χχαχααααααααααχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing πεθαινω Αρφουλα the best!! Αγαπω!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αφρούλα δεν υπάρχεις μόνο εσύ στο room.
Εξακολουθείς να είσαι εριστική ,μια καλημέρα είπα τίποτα άλλο.
Έχεις μία λάθος αντίληψη για το τι και πως θεωρώ κάποιους ανθρώπους.
Δεν θα σου αλλάξω γνώμη αλλά το να είσαι εριστική και απότομη δεν βοηθάει κυρίως τον εαυτό σου.Και καλημέρα να μην μου πεις ,έτσι και αλλιώς μια καλή ημέρα θα είναι έτσι και αλλιώς.
Όσο για το room και το θέμα του,γνωρίζω απολύτως ότι είναι για όσες κυρίες προσπαθούν για μωράκι,όπως εσύ μια κυρία που προσπαθεί για μωράκι αλλά οι κυρίες δεν μιλάνε με αυτό το τρόπο και κυρίως τόσο απότομα σε κάποιον που τους λέει μια ευγενική καλημέρα.





maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΤΩΝΗ. ΑΠΛΩΣ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΛΕΕΙ "ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ". ΟΠΟΤΕ ΕΣΥ...? Shocked ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΣΣΩ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΥΣ! ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ!

Πως με καταλαβαίνεις!!!!!

Καλημέρα γειτόνισσα
Κρύο ε;

Καλημέρα Αννούλα flower Αυτές τις απότομες αλλαγές δε τις μπορώ! Δεν έχω στρώσει χαλιά κ δε πρόκειται κ μπρρρ!! Δε βγήκα ακόμα έξω αλλά φαντάζομαι θα έχει ψύχρα! πως ήταν το έργο? κάτι πήρε το μάτι μου για εξετάσεις με το καλό!! α κ να σου πω είμαι σίγουρη ότι θα φύγεις από το γιατρό μου πολυ χαλαρή!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
LindakiS έγραψε:Κοριτσάκι μου μετά την πρώτη μέρα καθυστέρησης λέω.... την άλλη φορά με ρώτησε αν έχω καθυστέρηση της είπα όχι κ με κοίταξε χαζά....μου λέει μετά την καθυστέρηση είναι πιοο σίγουρο κ δε.θέλω να ακούσω πάλι αρνητική χοριακη θα μου τη δώσει!! Twisted Evil Mad Mad Mad


ΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ? Shocked ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ! ΕΙΧΕΣ ΞΑΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ? ΠΕΣ ΤΗΣ ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΘΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ?! ΗΛΙΘΙΑ!

καλημέρα Ολίνα!! εύχομαι κ να έχεις μια τεράστια χοριακή! Smile

Τωρα το ξαναδιαβασααα χχαχααααααααααχαχαχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing πεθαινω Αρφουλα the best!! Αγαπω!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΟΛΙΝΑ ΜΟΥ, ΚΟΝΤΟΣ ΨΑΛΜΟΣ! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΜΑΙ!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΑΨΙΜΟ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΤΑ Ε? Laughing Laughing Laughing

ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ (ΛΙ)! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 215994

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλημέρα κ από εμένα!!! Κοπελίτσες μου χθες με πήρε ο ύπνος στο laptop και γ αυτό βγήκα απότομα!!

Τι κάνετε πως είστε?? αχ εδώ έπιασε το κρύο μπρρρ κ πάλι μπρρρ


ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ?! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ! ΞΥΠΝΑΑΑΑΑΑ! flower flower flower

άσε ρε Αφρούλα μόλις πάει 9-10 η ώρα με πιάνει μια νύστα άλλο πράμα!!! Τις προάλλες πήγαμε στο νονό της μικρής κ γυρνώντας κοιμήθηκα στο αμάξι ποια εγώ που είμαι μια έντονη κ όδηγός κ συνοδηγός!! α πα πα!! Τι κάνεις εσύ? Κρυώνετε??

Μαιρακι Καλημερα (Μαιρη λενε την μανουλα μουυυυ!) το λατρευω αυτο το ονομα ειναι πολυ μοιραιοο!! FaME FATAL! Μαιρακι σε καταλαβαινω κι εμεις κρυωνουμε ειμαι με μπουφαν και αγκαλια μια σομπα φοαβαμαι ΑΝ ΑΝ ΑΝ εχω σπορακι μεσα μου να μη μου κρυωσει...οτι να ναι...νομιζω μιλαμε για καμια αλλη ετσι!!!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ολίνα όταν έιχα έρθει στα μέρη σου ήταν πολύ καλοκαιρινός καιρός τι καλά!!! Τώρα σομπούλα καταλαβαίνω αλλά είναι ωραίο σκηνικό κ αυτό!! Αχ πόσο μ αρέσει όταν ξυπνάει το μητρικό ένστικτο κ η ασφάλεια!!

Μια μοιραία κ celebrity γυναίκα σαν κ εμένα νομίζω ότι δε της ταιριάζει κανένα άλλο όνομα παρά μόνο το ΜΑΙΡΗ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing (είπα να κάνω αισθητη τη παρουσία μου μιας που θα είναι για 2 μέρες μόνο) Laughing Laughing Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την maryz-iraklio kritis στις Σαβ Νοε 10, 2012 1:00 am, 1 φορά

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΑ ΟΛΙΝΑ ΜΟΥ, ΚΟΝΤΟΣ ΨΑΛΜΟΣ! ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΜΑΙ!!! Cool Cool Cool Cool Cool Cool


ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΒΑΨΙΜΟ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 417472 ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΕΤΑ Ε? Laughing Laughing Laughing

ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΛΟ ΒΟΛΙ (ΛΙ)! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 215994
Χχαχαχαχαχα να βλεπεται ΛΕΕΙ αχαχαχα με κανεις και γελαω σημερα!!
Ψιτ που εισαι στειλε τη διευθυνση σου απο τωραααα αν επιβεβαιωθεις θα σου στειλω το παρασημο της ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ερασιτεχνισσας ΝΤΟΚΤΟΡΕΣΑΣ που εχει υπαρξει (τα θυμασαι εκεινα τα παρασημα ΑΓΑΠΗΣ της Ρεζαρβας;; Ε τετοιο και καλυτερο!!) Και οποια αλλη θελει αν ειμαι εγκυος θα κανω σε ολες σας ευχαριστηριες καρτουλες! Να μου στειλετε μειλ !

Ειρηνακι καλα να περασετε! Wink Wink Wink

http://www.sailormoon82@blogspot.com

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:Αφρούλα δεν υπάρχεις μόνο εσύ στο room.
Εξακολουθείς να είσαι εριστική ,μια καλημέρα είπα τίποτα άλλο.
Έχεις μία λάθος αντίληψη για το τι και πως θεωρώ κάποιους ανθρώπους.
Δεν θα σου αλλάξω γνώμη αλλά το να είσαι εριστική και απότομη δεν βοηθάει κυρίως τον εαυτό σου.Και καλημέρα να μην μου πεις ,έτσι και αλλιώς μια καλή ημέρα θα είναι έτσι και αλλιώς.
Όσο για το room και το θέμα του,γνωρίζω απολύτως ότι είναι για όσες κυρίες προσπαθούν για μωράκι,όπως εσύ μια κυρία που προσπαθεί για μωράκι αλλά οι κυρίες δεν μιλάνε με αυτό το τρόπο και κυρίως τόσο απότομα σε κάποιον που τους λέει μια ευγενική καλημέρα.







ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ! Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΕ ΕΣΕΝΑ: ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΠΕΡΙ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΕΓΟΜΕΝΑ-ΓΡΑΠΤΑ! ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ? ΑΦΕΣΗ ΑΜΑΡΤΙΩΝ?!

Υ.Γ: ΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΥΡΙΑ?!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αnd the oscar goes to...... Razz Razz Razz Razz

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
renaki_73 έγραψε:Αφρούλα δεν υπάρχεις μόνο εσύ στο room.
Εξακολουθείς να είσαι εριστική ,μια καλημέρα είπα τίποτα άλλο.
Έχεις μία λάθος αντίληψη για το τι και πως θεωρώ κάποιους ανθρώπους.
Δεν θα σου αλλάξω γνώμη αλλά το να είσαι εριστική και απότομη δεν βοηθάει κυρίως τον εαυτό σου.Και καλημέρα να μην μου πεις ,έτσι και αλλιώς μια καλή ημέρα θα είναι έτσι και αλλιώς.
Όσο για το room και το θέμα του,γνωρίζω απολύτως ότι είναι για όσες κυρίες προσπαθούν για μωράκι,όπως εσύ μια κυρία που προσπαθεί για μωράκι αλλά οι κυρίες δεν μιλάνε με αυτό το τρόπο και κυρίως τόσο απότομα σε κάποιον που τους λέει μια ευγενική καλημέρα.






Στο έγραψα και εχθές αλλα δεν λες να το καταλάβεις
Στα αλλα θέματα κανε ότι θες, εξάλλου σε διαγραψανε ήδη μια φορα
Σε αυτο το θέμα μιλάμε σοβαρα, έχουμε προβληματισμούς και αγχη! Οι θεωρίες σου και οι τσακωμοί που Θές να ξεκινήσεις εδω μέσα δεν ταιριάζουν; Δεν το καταλαβαίνεις πια;
Δεν κολλας στο θέμα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ ΔΕ ΜΠΟΡΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ! ΤΥΦΛΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΦΛΑΣ! ΔΕ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΒΡΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ INCOGNITO? Laughing Laughing Laughing ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ?!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΧ ΔΕ ΜΠΟΡΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ! ΤΥΦΛΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΦΛΑΣ! ΔΕ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΒΡΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΣ INCOGNITO? Laughing Laughing Laughing ΚΑΘΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΣΟΥ?!

με κούρασαν τα μεγάλα μαύρα channel γυαλιά δε μπορώ άλλοο χιχιχι Cool Cool Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ ΕΜΕΝΑ! ΕΙΜΑΙ ΛΙΟΝΤΑΡΙ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ! ΑΡΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΜΑΙ! Wink Wink Wink

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Αnd the oscar goes to...... Razz Razz Razz Razz

Σωστή

Η ταινία καλη, όχι τρομερό σενάριο, σκηνοθέτης είναι ο ολιβερ στοουν και το γυρησε και λίγο σαν mission impossible
Αλλα ο ντανιελ κρεγκ κορυφαίος και ο χαβιε μπαρδεμ τέλειος
Αυτα

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Αnd the oscar goes to...... Razz Razz Razz Razz

Σωστή

Η ταινία καλη, όχι τρομερό σενάριο, σκηνοθέτης είναι ο ολιβερ στοουν και το γυρησε και λίγο σαν mission impossible
Αλλα ο ντανιελ κρεγκ κορυφαίος και ο χαβιε μπαρδεμ τέλειος
Αυτα

παίζει ο χαβιε????? θα τρελαθωωωωω I love you I love you I love you I love you I love you I love you κ ο αγάς δε θέλει να πάμε φτου....θα περιμένω μου φαίνεται να το κατεβάσω χαβιε I love you I love you I love you I love you

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Αnd the oscar goes to...... Razz Razz Razz Razz

Σωστή

Η ταινία καλη, όχι τρομερό σενάριο, σκηνοθέτης είναι ο ολιβερ στοουν και το γυρησε και λίγο σαν mission impossible
Αλλα ο ντανιελ κρεγκ κορυφαίος και ο χαβιε μπαρδεμ τέλειος
Αυτα

παίζει ο χαβιε????? θα τρελαθωωωωω I love you I love you I love you I love you I love you I love you κ ο αγάς δε θέλει να πάμε φτου....θα περιμένω μου φαίνεται να το κατεβάσω χαβιε I love you I love you I love you I love you


ΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ! ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ, ΣΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ! ΣΕ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΩΡΑ? Laughing Laughing Laughing

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Αnd the oscar goes to...... Razz Razz Razz Razz

Σωστή

Η ταινία καλη, όχι τρομερό σενάριο, σκηνοθέτης είναι ο ολιβερ στοουν και το γυρησε και λίγο σαν mission impossible
Αλλα ο ντανιελ κρεγκ κορυφαίος και ο χαβιε μπαρδεμ τέλειος
Αυτα

παίζει ο χαβιε????? θα τρελαθωωωωω I love you I love you I love you I love you I love you I love you κ ο αγάς δε θέλει να πάμε φτου....θα περιμένω μου φαίνεται να το κατεβάσω χαβιε I love you I love you I love you I love you

Παίζει αλλα όχι έτσι όπως τον έχεις σαν εικόνα
Χαχα
Δεν σου λέω αλλα θα δεις

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επανηλθαααααααααααααααα!!!
επιτελους εμεινα μονη για κανενα 2ωρο...αμην!!!

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xaftounaki έγραψε:
renaki_73 έγραψε:Αφρούλα δεν υπάρχεις μόνο εσύ στο room.
Εξακολουθείς να είσαι εριστική ,μια καλημέρα είπα τίποτα άλλο.
Έχεις μία λάθος αντίληψη για το τι και πως θεωρώ κάποιους ανθρώπους.
Δεν θα σου αλλάξω γνώμη αλλά το να είσαι εριστική και απότομη δεν βοηθάει κυρίως τον εαυτό σου.Και καλημέρα να μην μου πεις ,έτσι και αλλιώς μια καλή ημέρα θα είναι έτσι και αλλιώς.
Όσο για το room και το θέμα του,γνωρίζω απολύτως ότι είναι για όσες κυρίες προσπαθούν για μωράκι,όπως εσύ μια κυρία που προσπαθεί για μωράκι αλλά οι κυρίες δεν μιλάνε με αυτό το τρόπο και κυρίως τόσο απότομα σε κάποιον που τους λέει μια ευγενική καλημέρα.






Στο έγραψα και εχθές αλλα δεν λες να το καταλάβεις
Στα αλλα θέματα κανε ότι θες, εξάλλου σε διαγραψανε ήδη μια φορα
Σε αυτο το θέμα μιλάμε σοβαρα, έχουμε προβληματισμούς και αγχη! Οι θεωρίες σου και οι τσακωμοί που Θές να ξεκινήσεις εδω μέσα δεν ταιριάζουν; Δεν το καταλαβαίνεις πια;
Δεν κολλας στο θέμα


Κυρία xaftounaki μάλλον βλέπεις φαντάσματα στο πρόσωπο μου.
Ούτε τσακωμούς ούτε θεωρίες ούτε τίποτα από όλα αυτά που γράφεις δεν ισχύουν γιατί απλά δεν έχω κανένα τέτοιο σκοπό.Μια καλημέρα μπήκα να πω.
Αν δεν έχετε την ευγένεια έστω και την στοιχειώδη για να πείτε μια καλημέρα δεν μπορώ να κάνω κάτι και αποχωρώ από το room με τη δική μου άποψη την οποία καλύτερα να μην σας εκφράσω γιατί θα εκνευριστείτε περισσότερο και δεν το θέλω μια που προσπαθείτε με τόσο άγχος και σοβαρότητα να "πιάσετε" σποράκι/α στις όμορφες κοιλίτσες σας.

Καλημέρα σας με την ευχή ότι θα το κάνετε πράξη .....

Ολίνα και art86 συγνώμη που μπήκα εδώ σε αυτό το τόσο σοβαρό room για να σας πω μια καλημέρα.





maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Αnd the oscar goes to...... Razz Razz Razz Razz

Σωστή

Η ταινία καλη, όχι τρομερό σενάριο, σκηνοθέτης είναι ο ολιβερ στοουν και το γυρησε και λίγο σαν mission impossible
Αλλα ο ντανιελ κρεγκ κορυφαίος και ο χαβιε μπαρδεμ τέλειος
Αυτα

καθόλου χιχιχιχ!! δε του πάει το κακό σκληρό παιδί χιχιχ!

παίζει ο χαβιε????? θα τρελαθωωωωω I love you I love you I love you I love you I love you I love you κ ο αγάς δε θέλει να πάμε φτου....θα περιμένω μου φαίνεται να το κατεβάσω χαβιε I love you I love you I love you I love you


ΝΑΙ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ! ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ, ΣΚΛΗΡΟ ΠΑΙΔΙ! ΣΕ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΩΡΑ? Laughing Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:επανηλθαααααααααααααααα!!!
επιτελους εμεινα μονη για κανενα 2ωρο...αμην!!!

Γεια σου Τόνια!! Πως είσαι? Να χαίρεσαι τον Αλεξ σου εκ των προτέρων!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 14 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις