Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εσύ Αφρουλα σε τι φάση είσαι? Πότε θα πας για χοριακή?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΧΘΕΣ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ!!!!! ΝΥΣΤΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΟΛΑ ΙΔΙΑ! Η ΜΟΥΣΙΚΗ, Ο ΧΩΡΟΣ , ΤΑ ΑΤΟΜΑ! ΕΛΕΟΣ! ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ: ΓΙΑΤΙ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΤΣΑΜΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ? ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΡ! Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:εσύ Αφρουλα σε τι φάση είσαι? Πότε θα πας για χοριακή?


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 2Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ! ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ (ΣΤΑ ΔΥΟ ΑΚΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ)! ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΣΙΤΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑ! ΑΥΤΑ! Laughing ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:εσύ Αφρουλα σε τι φάση είσαι? Πότε θα πας για χοριακή?


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 2Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ! ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ (ΣΤΑ ΔΥΟ ΑΚΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ)! ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΣΙΤΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑ! ΑΥΤΑ! Laughing ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ?



να μαι κ εγω...
ΤΕΣΤ Η ΧΟΡΙΑΚΗ...............

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΠΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΧΘΕΣ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ!!!!! ΝΥΣΤΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΟΛΑ ΙΔΙΑ! Η ΜΟΥΣΙΚΗ, Ο ΧΩΡΟΣ , ΤΑ ΑΤΟΜΑ! ΕΛΕΟΣ! ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ: ΓΙΑΤΙ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΤΣΑΜΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ? ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΡ! Laughing Laughing Laughing

Η ηλικία Αφρούλα μου χιχιχ Laughing Laughing Laughing Laughing χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω κάτι μου θυμίζει αυτή η αντίδραση!! αλλά δε σε ξεσηκώνω εδώ είμαστε κ θα μάθουμε..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:εσύ Αφρουλα σε τι φάση είσαι? Πότε θα πας για χοριακή?


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΕΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ! ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 2Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ! ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΟΤΕ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΟΧΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ (ΣΤΑ ΔΥΟ ΑΚΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ)! ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΣΙΤΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑ! ΑΥΤΑ! Laughing ΕΣΥ ΤΙ ΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Γιατί να μη ρωτήσω βρε... Smile Smile χμ...εγώ λέω να περιμένεις κ αύριο! αν δεις ότι ούτε κ αύριο κ επειδή ξέρω ότι θα σου μπουν ψιλλοι να πας για χοριακή αλλιώς θα σου έλεγα να περιμένεις μέχρι Παρασκευή!! Smile εγώ εύχομαι τα καλύτερα! είπαμε τα χριστούγεννα να ξεχάσεις τα πενσιλ φορέματα! Wink Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΕΤΕ ΔΗΛ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η Κ. ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ? Shocked ΜΠΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλιτακι μου εγω λεω ειτε να περιμενεις μεχρι αυριο γ χοριακη η αν εχεις τεστακι ν το κανεις.....αγαπη μου δεν εχεισ να χασεις τπτ....ενω αμα εισαι 2 μερες επιπλεον ευτυχιααααααααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα και θα πασ για χοριακη!!!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΗΡΘΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ.ΜΑΙΡΗ ΤΟΝΙΑ ΑΦΡΟΥΛΑ Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΛΕΤΕ ΔΗΛ ΑΝ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Η Κ. ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ? Shocked ΜΠΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ...
ποσο ηταν ο μεγαλυτερος σ κυκλος.?ειχεσ ξανα καθυστερηση????ειχεσ επαφεσ στις γονιμες..ΝΑΙ.φανταζομαι ..αρα γτ μας λες θα ρθει...μπορει ν ρθει οκ..αλλα μπορει κ να μην ρθει............ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 215994 μακαρι κοριτσακι μου μακαρι............

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ρε κοριτσια ρωτησα αλλα καμια δεν μου απαντησε...3 μερες που εχω αυτα τα καφε να μην τα θεωρησω περιοδο..δλδ να θεωρησω 3 μερες καθυστερηση η λεω μακακιες..ας μου και μενα καποια την γνωμη της Sad Crying or Very sad

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΠΟΣΟ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΧΘΕΣ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ!!!!! ΝΥΣΤΑΖΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΟΛΑ ΙΔΙΑ! Η ΜΟΥΣΙΚΗ, Ο ΧΩΡΟΣ , ΤΑ ΑΤΟΜΑ! ΕΛΕΟΣ! ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ: ΓΙΑΤΙ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΤΣΑΜΠΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ? ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΤΙ ΥΠΝΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΡ! Laughing Laughing Laughing

Η ηλικία Αφρούλα μου χιχιχ Laughing Laughing Laughing Laughing χωρίς να θέλω να σε ξεσηκώσω κάτι μου θυμίζει αυτή η αντίδραση!! αλλά δε σε ξεσηκώνω εδώ είμαστε κ θα μάθουμε..


ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ!!! ΑΝΤΕ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΤΣΑ ΗΤΑΝ ΧΑΜΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΤΟ! ΤΡΟΜΑΞΑ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΑ ΤΣΟΥΤΣΕΚΙΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΑΝ ΚΑΛΕΣΑΝ ΤΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ! ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΜΕ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ! ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΗΝΥΣΗ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΕΝΩ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΑ!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:εγω ρε κοριτσια ρωτησα αλλα καμια δεν μου απαντησε...3 μερες που εχω αυτα τα καφε να μην τα θεωρησω περιοδο..δλδ να θεωρησω 3 μερες καθυστερηση η λεω μακακιες..ας μου και μενα καποια την γνωμη της Sad Crying or Very sad

αρτ σου απάντησα εγώ κατευθείαν μόλις το έγραψες αλλά μαλλον δε το δες!! δες παραπάνω...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?


ΒΡΕ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ? ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΑΙΡΗ!!! Shocked Shocked Shocked

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπόν κλείνω κορίτσια πρέπει να ετοιμαστούμε για αναχώρηση κ ο αγάς με κοιτάζει περίεργα αλλά δε θα του περάσει!! θα τα πούμε..αν καταφέρω θα μπω από το γραφείο αλλιώς next σ/κ!! Καλά να περνάτε να προσέχετε!!! Θέλω να ακούσω πάλι πολλά ευχάριστα!! kisses

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΑΙΜΑ(ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ)
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΤΟΝ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:λοιπόν κλείνω κορίτσια πρέπει να ετοιμαστούμε για αναχώρηση κ ο αγάς με κοιτάζει περίεργα αλλά δε θα του περάσει!! θα τα πούμε..αν καταφέρω θα μπω από το γραφείο αλλιώς next σ/κ!! Καλά να περνάτε να προσέχετε!!! Θέλω να ακούσω πάλι πολλά ευχάριστα!! kisses
μαρακι μ γλυκο ναι τωρα το ειδα...ευχαριστω για την απαντηση...θα περιμενω κ οτι θελει ας γινει ...φιλακια

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΗ.ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΡΤΕΜΗΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΕΙΣ ΑΙΜΑ(ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ)
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΗΛ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΡΤΟΝ!
γιαννα μου τι κανεις...?το κοριτσακι σου...εγω να πω μια βλακεια τωρα?αν μια στο εκατομμριο ειναι μπεμπε τρεμω στην ιδεα..γτ να εχω καφε....ετσι ξεκινησαν και την πρωτη φορα ...φοβαμια πολυ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad .ΛΕΜΕ ΑΝ Ε????????ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ! ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?


ΒΡΕ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ? ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΑΙΡΗ!!! Shocked Shocked Shocked
ΑΦΡΟΥΛΙΤΑ...............δεν το ειδα...σοτρυ μην βαρας...δεν ειμαι κ καλα λυπησου με

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ.
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΟΝ ΝΤΟΚ ΤΗΛ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣ....
1.ΓΙΑΤΡΕ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!
2.ΓΙΑΤΡΕ ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΘΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ?

ΕΓΩ ΠΟΝΤΑΡΩ ΣΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ 1 Very Happy Very Happy Very Happy

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΕΛΑΓΩΜΕΝΗ! ΓΙΑΤΙ? ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΙΩΘΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ! ΕΓΩ ΠΩΣ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΚΑΤΙ? ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΒΡΕ ΑΔΕΡΦΕ?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙΚΑΝΕΙΣ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ! Very Happy ΧΘΕΣ ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ Η ΚΑΜΙΝΑΔΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣΑΜΕ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ! ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!


ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ: ΗΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΟ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #77 - Σελίδα 30 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις