Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
199 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 199 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ, ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!ΚΑΛΑ Ε ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ!!!!!!ΘΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ Κ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ 26Η ΠΛΕΟΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΗΣΕ...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια μου πετσι κ κοκαλο με λιγη κοιλιτσα εισαι.Πολυ καλη!Εγω κουζινομηχανη εχω της κενγουντ την σεφ τιτανιουμ.Μεχρι στιγμης μονο για κεικ,ζυμη για μηλοπιτα κ τσιζ κεικ εχω φτιαξει.α!Κ φρουτοκρεμα στο μπλεντερ μπας κ φαει κανενα φρουτο ο καλος μου.

Οσο για την ξαδερφη ασε...Χαλια ειναι.Κ το θεμα ειναι οτι ειχε κανει εξετασεις πριν μεινει εγκυος κ βγηκε το τοξο-Μ θετικο.Κ η βλαμενη,η αχαρακτηρηστη η γυναικολογος δεν της ειπε τπτ!!!Μονο να επαναλαβει την εξεταση μετα απο 15 μερες.Ουτε τι ειναι το τοξοπλασμα,ουτε να προσεξει να μη μεινει εγκυος πριν ξεκαθαρισουν αν το εχει ή οχι.Κ φυσικα εμεινε εγκυος.Ενα χρονο προσπαθουσαν για παιδακι κ ετυχε τωρα.Κ εκ των υστερων η γυναικολογος ειπε "Ε,εννοειται οτι οταν λεμε να γινει επανελεγχος σταματαμε τις προσπαθειες!"Κ να σημειωσω οτι ειχε παει να κανει εξετασεις να δει γιατι δε μενει εγκυος.Που να φανταστει η κοπελα τι σημαινε ο επανελεγχος κ ποια η σημασια της συγκεκριμενης εξετασης.Ασε!Γι'αυτο κοριτσια θα πρεπει να ρωταμε οτι δεν καταλαβαινουμε γιατι καποιοι γιατροι ειναι στον κοσμο τους!!!Κ η αμβλωση που αναγκαστηκα θα κανει τωρα δεν ειναι κατι που ξεπερνιεται ευκολα...

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κουκλιτσες!! Με τις ομορφες κοιλιτσες( απο την βαρεμαρα μου κανω και ριμες, ο,τι να 'ναι... Very Happy )

Βικτωρια μου τι κανεις κουκλα μου? Πολυν καιρο ειχαμε να σε δουμε απο τα μερη μας, και ανησυχησαμε!

Καλα κοριτσια, οι περισσοτερες εχετε βαλει κιλα μονο στην κοιλια, πολυ τυχερες ειστε! Εγω εχω κανει και ενα προσωπο, σαν φουσκα! +14 κιλακια, γιουπιιιι! Το γυμναστηριο μετα την γεννα, δεν το γλιτωνω!
Θα ανεβασω και φωτο καποια στιγμη, αν το θυμηθω!

Κατι για φικι φικι διαβασα που ειπε η Λουκια.. Πονεμενη ιστορια. Θα ξεχασω και πως γινεται στο τελος Embarassed Embarassed Embarassed
Απο τον Ιουνιο το κοψαμε το αθλημα, με μια διακοπη μιας φορας τον Οκτωμβριο.... Οι ορμονες χτυπανε κοκκινο, τι κοκκινο, βισυνι!!!

Δωρακι μου λυπαμαι πολυ για την ξαδερφη σου. Κριμα ρε γαμωτο, πραγματικα. Πρεπει να ειναι πολυ επιπονο.

Τι αλλο?? Εγω καλα ειμαι σε γενικες γραμμες. Βλεπω κατι εφιαλτες, αλλο πραγμα βεβαια.
Κατα τα αλλα, αγχωνομαστε μονο για το τι θα κανουμε με τον γαμο, και την αναγνωρισητου παιδιου, τωρα που δεν υπαρχει περιπτωση να κανουμε πολιτικο πριν την γεννα. Και αυτο με τον δυσκολο τροπο θα το κανουμε τελικα....

Αυτα τα νεακια μου! Very Happy Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ.. ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ, ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΧΑΛΙΑ ΓΙΝΟΜΟΥΝ.ΕΙΝΑΙ ΑΜΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΚΑΙΡΟ..ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΟ ΚΕΝΟ ΜΕΣΑ ΤΗΣ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ. ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΟΡΙΣΜΕΝΩΝ. ΕΜΕΝΑ, ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΛΕΙΜΕΝΗ, ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΔΕ ΜΟΥ ΕΜΠΝΕΟΥΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ. ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ. ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ "ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ, ΜΕΤΡΙΑ PAPP-A" ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ, ΠΑΛΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ.ΜΑ ΚΑΛΑ, ΤΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ????Η ΜΙΑ ΕΛΙΠΠΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ Κ Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΦΟΒΙΕΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΗΣ ΠΕΛΑΤΙΣΣΑΣ ΤΗΣ *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 679259

Η KENWOOD ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ, ΜΕ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ..ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΕ ΜΙΑ-ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΕΜΙΖΩ ΑΣΚΟΠΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΜΟΥ!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ Mirantzela! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 215994
ΘΑ ΤΟΝ ΒΙΑΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 587529
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ?ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΜΕΧΡΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ...-Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΝΤΙ-ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ????????????????????????????ΚΡΙΜΑ ΚΙ ΑΔΙΚΟ... Crying or Very sad

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΟΥ Mirantzela! ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΕΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ.... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 215994
ΘΑ ΤΟΝ ΒΙΑΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 587529
ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΥΤΑ?ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ-ΜΕΧΡΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ...-Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΝΤΙ-ΚΟΥΚΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ????????????????????????????ΚΡΙΜΑ ΚΙ ΑΔΙΚΟ... Crying or Very sad


xaxaxaxaxa αντι-κουκου διαρκειας!!! Τελειο! Αχ μωρε εσεις εχετε το ελευθερο. Κριμα ειναι να μην κανετε! Εχει αναγκες και η εγκυος...
Εμας που μας το εχει κομμενο απο την αρχη σχεδον, γτ ειχα παθει αποκολληση, μετα ελειπε το παιδι μου, δουλευε στην Κερκυρα, μετα λιιιιγο ξεθαρεψαμε, και παλι προβληματα ειχαμε. Και τωρα με τις συσπασεις, εχε γεια *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 215994 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 215994 , θα τα πουμε απο το 2013 παλι....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ... ΑΥΤΟ ΛΕΕΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ!ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΕΣ Η ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ, ΑΚΟΥΣ???? *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 311356
ΠΛΑΚΑ ΠΛΑΚΑ Mirantzela ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ?ΣΤΙΣ ΕΚΤΟΣ ΓΑΜΟΥ ΕΝΝΟΩ.ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΟΥΤΕ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΤΕ.ΞΕΡΩ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΚΟ, ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΔΕΥΕΤΑΙ Ο ΚΟΣΜΑΚΗΣ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΙΚΙ ΦΙΚΙ ΑΦΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΩΤΕΡΑ ΒΙΑ, ΑΝΑΓΚΑΙΟ ΚΑΚΟ Η ΣΤΕΡΗΣΗ!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου πω την αληθεια Λουκια μου δεν ξερω ακριβως τι γινεται, υπαρχει πολυ μπερδεμα στο θεμα. Εχω ακουσει οτι γινεται να κανεις αναγνωριση κυοφορουμενου τεκνου, αλλα δεν ξερω αν και εφοσον αυτο ισχυει. Αυτο που ξερω, και ας με διορθωσει καποια αν κανω λαθος, ειναι οτι αν δεν ειμαστε παντρεμενοι το παιδι αρχικα θα δηλωθει σε μενα και μετα πρεπει να παμε να το αλλαξουμε, να το δηλωσουμε στον Χρηστο. Μπρεδεμα ρε γαμωτο, γραφειοκρατεια...

Δεν μας θελει ομως καθολου το θεα του γαμου. Αναβληθηκε ο γαμος γτ ειχε ο Χρηστος ενα ατυχημα με το αμαξι εκεινη την εβδομαδα, μετα εμενα δεν με αφηνε ο γιατρος να βγω και τωρα θα τρεχουμε παλι... Αστα..

Εσεις ειστε παντρεμενοι?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΚΑΙ Η ΧΑΡΤΟΥΡΑ ΣΕ ΒΓΑΖΕΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΟΥ..ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΡΩΤΟΥΣΕΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΕΠ?ΟΝΤΩΣ, ΑΤΥΧΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ, ΔΕ ΣΑΣ ΘΕΛΕΙ.ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ Ο ΘΕΟΣ, ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΑΣ!

ΕΜΕΙΣ-ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟ!-ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΠΡΙΝ 2,5 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ-27 ΟΚΤΩΒΡΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ!ΚΑΝΑΜΕ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ-ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΩΣΑ ΜΟΝΗ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ, ΓΑΜΟΣ ΕΞΠΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΑΝΑΦΕΡΕΙ!ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΑΜΟΒΑΦΤΙΣΗ, ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΜΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια.εξαπλωσα εξεραθηκα κ ισιωσα.αλλα αμα ολα πανε σχεδον καλα δν θα κατσει κ η μαλακια? ε δεν μπορουσε να μην κατσει.ο αντρας μου τσακωθηκε με τον διευθυντη του κ μονο που δν βριστηκαν η ακομα χειροτερα κ παιζει πολυ μεγαλη πιθανοτητα να παρει τον πουλο

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι ρε Μαρακι..τι εγινε η εξεταση βγηκε?
Λουκια μου εισαι αστερι!
Μιραντζελα ΠΡΟΣΕΧΕ!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
filitsaki έγραψε:οχι ρε Μαρακι..τι εγινε η εξεταση βγηκε?
Λουκια μου εισαι αστερι!
Μιραντζελα ΠΡΟΣΕΧΕ!!!

θα παει μετα ο αντρας μου να την παρει τωρα εχει παει για ψωνια κ μετα θα φερει πιτογυρα! δεν στεναχωριεμαι καθολου αν τον διωξουν φιλιτσα γτ ξερω τον αντρα μου κ ξερω τι μαλακα διευθυντη εχει!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια παω γιατρουλη.Θα διαβασω μετα τα νεα σας.Μιραντζελακι ελπιζω να εισαι καλα!Θα μπω το βραδακι να δω δεν προλαβα τωρα.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΙΑ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΟΟΣΟ ΜΑ...Σ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!ΕΛΑ ΜΩΡΕ, ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ, ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΕΣΕΝΑ, ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ 2 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ???
ΦΙΛΙΤΣΑΚΙ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 50580

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ ΚΑΠΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ Wink

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΜΑΡΙΑ ΔΥΣΚΟΛΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΙΑ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ...ΑΛΛΑ ΑΝ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟΟΟΣΟ ΜΑ...Σ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ!ΕΛΑ ΜΩΡΕ, ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ, ΜΠΟΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!Η ΚΑΜΠΥΛΗ ΝΩΡΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΕΙ ΕΣΕΝΑ, ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΕ 2 ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ???
ΦΙΛΙΤΣΑΚΙ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ... *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 12 50580


ζηλεια ζηλεια.σαν εγκυουλες προηγουμαστε.χιχιχι..μου εφερε πρωτα τα πιτογυρα μετα θα παει για το σουπερ μαρκετ κ στο γυρισμο θα παρει κ τα αποτελεσματα γτ κ εγω εχω μια αγωνια

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΜΕΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΠΙΤΟΓΥΡΑ..ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΠΕΙΡΑΣΜΟ..ΚΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΛΙΓΑΚΙ..ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΣΕΙ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΚΑΤΙ ΣΥΖΗΤΑΕΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ, ΘΑ ΞΗΓΗΘΟΥΜΕ ΕΙΤΕ 1.ΣΠΙΤΙΚΑ ΜΠΕΡΓΚΕΡ 2.ΡΥΖΟΤΟ ΜΕ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ(ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ, ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΩ) 3.ΤΡΑΧΑΝΑ, ΖΕΣΤΟ, ΜΕ ΤΡΙΜΜΕΝΟ ΤΥΡΑΚΙ ΜΕΣΑ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμεις το εχουμε σαν παραδοση οποτε πληρωνεται παιρνουμε σουβλακια εξαλλου ενα ευρω τα εχουν οποτε... Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ Ε?ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!ΔΕΝ ΣΩΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ...ΟΠΟΤΕ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΠΙΤΟΓΥΡΟ!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΝΑΙ Ε?ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!ΔΕΝ ΣΩΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΕΝΑ ΕΥΡΩ...ΟΠΟΤΕ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΠΙΤΟΓΥΡΟ!

κ η ιδια ποιοτητα ε.ναι μεν κατεβασαν την τιμη (γτ το ειχαν 2,20) αλλα το σουβλακι ιδιο.μολις εδωσα ενα κ στον μικρο Very Happy

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ.. 2,2Ο ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ?ΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΑΜΩΤΟ?ΧΡΥΣΑΦΙ ΤΡΩΣ?ΕΛΕΟΣ!ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ, ΤΟ ΠΙΑΣΑΝ ΤΟ ΝΟΗΜΑ!ΤΑ ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΟΜΜΕΝΑ!Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΥ!ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ:
"Υγεία

Εχετε προσέξει πώς άλλες μέλλουσες μαμάδες μοιάζουν να είναι μεγαλύτερες ή μικρότερες από εσάς; Αυτή η σύγκριση είναι φυσική αλλά και παραπλανητική. Η δική σας εγκυμοσύνη εξαρτάται λιγότερο από το μέγεθος του μωρού και περισσότερο από το σχήμα του, την κατασκευή και τη θέση του. Η γενική μυική σας κατάσταση παίζει ρόλο, επίσης. Εάν έχετε σφυχτούς μύες, η κοιλιά σας μπορεί να πεταχτεί λιγότερο ή πιο αργά από ότι αν είχατε χαλαρούς μύες. Αν ο γιατρός σας ενημερώνει ότι είστε σε καλό δρόμο, τότε όλα είναι μια χαρά."

ΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ, ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ, ΟΣΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ!!!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:Ε ΜΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙ.. 2,2Ο ΕΝΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ?ΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΓΑΜΩΤΟ?ΧΡΥΣΑΦΙ ΤΡΩΣ?ΕΛΕΟΣ!ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ, ΤΟ ΠΙΑΣΑΝ ΤΟ ΝΟΗΜΑ!ΤΑ ΚΕΡΑΤΙΑΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΟΜΜΕΝΑ!Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΤΥ!ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΓΙΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙ!!!

μωρε του αλλαξε τα φωτα.αχαχαχαχχαχα δεν εχω παραπονο τα τρωει ολα ο βουης μου.εκτως μονο απο ψαρι κ αυγο με το ζορι

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ:
"Υγεία

Εχετε προσέξει πώς άλλες μέλλουσες μαμάδες μοιάζουν να είναι μεγαλύτερες ή μικρότερες από εσάς; Αυτή η σύγκριση είναι φυσική αλλά και παραπλανητική. Η δική σας εγκυμοσύνη εξαρτάται λιγότερο από το μέγεθος του μωρού και περισσότερο από το σχήμα του, την κατασκευή και τη θέση του. Η γενική μυική σας κατάσταση παίζει ρόλο, επίσης. Εάν έχετε σφυχτούς μύες, η κοιλιά σας μπορεί να πεταχτεί λιγότερο ή πιο αργά από ότι αν είχατε χαλαρούς μύες. Αν ο γιατρός σας ενημερώνει ότι είστε σε καλό δρόμο, τότε όλα είναι μια χαρά."

ΑΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΓΧΟΣ, ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΗ, ΟΣΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΜΕ ΜΕΣΑ ΜΑΣ!!!!!!!


μπααα δν αγχωνομαι κ στον γιο μου ειχα μεγααααλη κοιλια κ βγηκε ενα ποντικακι 2,980!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΝΕ ΚΑΠΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΙΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΩ Wink
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ!!!!!!!!!!!! ΑΡΕ ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙς!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!11

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις