Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
112 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 112 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελπιζω να μπορεσω...ειναι και ολοι πιστοποιημενοι συμβουλοι θηλασμου!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μου πεις αυριο βραδυ να ξερω αν ειναι να ερθω κ εγω.

Ασχετο αλλα εχει το τζαμο παιδικες κρεμαστρες?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωρα για νανι!Καληνυχτα...
*Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 26 850933 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 26 850933 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 26 850933

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια...
Φανταζομαι ολες κοιμοσαστε τετοια ωρα.Εγω εχω ξυπνησει απο τις 7 κ δε μπορεσα να ξανακοιμηθω.Εχω κ πολλα νευρα! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Τι κανουν τωρα για να ηρεμησουν κ να περασει κ η ωρα?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Δωρακι!!!!
Εγινε κατι ή απλα ξυπνησες με νευρα?
Βεβαια το να ξυπνας απο τα αγρια χαραματα και να μξ σε παιρνει παλι ο υπνος ειναι σοβαρη αιτια για μενα...
εγω ξυπνησα στις 9 απο τον ηλιο και στις 11 παρα αποτο τηλεφωνο...
Ηθελαν να ερθουν γι ακαφε αυριο η θεια μου και η γιαγια μου. Δηλαδη μια μερα ηθελα να παω στην ημεριδα θηλασμου και οχι μονο εχω πολλα αλλα να κανω, ακυρωνω κιολας.... αν ειναι δυνατον...
Χτες με επιασε ενα σφιξιμο και ενας πονος στα πλευρα, δεν μπορουσα να παρω αναπνοη, παιζει να ειναι απο δυσπεψια?

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Σμαρω μου.Λογικα σε πιεζει η μπεμπα.Δεν ειναι θεμα δυσπεψιας.Απλα οσο μεγαλωνει η κυρια θα πιεζει πλευρα κ διαφραγμα.
Περα απο το οτι δε με επαιρνε ο υπνος περιμενα υποτιθεται γυναικα να ερθει την Τεταρτη να καθαρισει.Τριτη απογευμα την πηρα να της το θυμισω κ μου ειπε δε μπορει τελικα κ θα ερθει Σαββατο στις 8 το πρωι κ απο χθες το απογευμα εχει κλειστο το κινητο της! Twisted Evil Μετα λενε γιατι τις βριζω!Οποτε θελησα να ερθει γυναικα να καθαρισει το ιδιο προβλημα ειχα.3 φορες εχω παρει μονο αλλα μου εχουν βγαλει το λαδι! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 26 654655 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 26 654655 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 26 654655 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 26 654655

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλα ειναι δυνατον? Ας παρει ενα τηλεφωνο να το πει οτι δεν μπορει. Τι σε αφηνει να περιμενεις και κρυβεται.
Δεν εχω και καμια να σου προτεινω...

Λες δηλαδη ειναι απο τον βαρος της μικρης? Πολυ πιεση χτες η μπεμπα παντως. Αμα δεν κλωτσουσε κιολας να την νιωθω θα ειχα φυγει για καμια κλινικη. Ημουν και μονη μου....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηρα τηλ σε συνεργειο καθαρισμου τελικα.Δεν αναλαμβανουν βεβαια σπιτια που κατοικουνται αλλα μου συστησε 2 κυριες ελληνιδες.Πηρα τη μια απο της δυο κ θα μπορει να ερθει την Τριτη.Παιρνει κ λιγοτερα χρηματα απ'οτι οι αλλοδαπες κ μου φανηκε κ πιο αξιοπιστη γιατι μου ειπε οτι ισχυει απο σημερα το ραντεβου δεν χρειαζεται να την ξαναπαρω κ αν προκυψει κατι σοβαρο θα με παρει εκεινη.

Μεχρι τον 8ο η μητρα συνεχιζει να αναπτυσεται κ να ανεβαινει αρκετα ψηλα οποτε ειναι λογικο να πιεζει κ το διαφραγμα.Πολλες γυναικες δυσκολευονται να κοιμηθουν ξαπλωμενες κ βαζουν πολλα μαξιλαρια (να ειναι σχεδον σαν καθιστες) για να διευκολυνουν την αναπνοη τους.Δοκιμασε το μηπως σε βολεψει κ εσενα.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσουδια.σμαρω μου η μπεμπα ειναι που σε πιεζει κ αυτα οσο μεγαλωνει θα τα εχεις.μπορει κ να αλλαζε θεση.εμενα κατσικωνεται αριστερα το κεφαλη της οταν ξαπλωνω.λοιπον ξεκινησααα.πρωτη μετρηση μια ωρα μετα το πρωινο 140

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε με το καλο, ελπιζω να μην της τυχει κι αυτηνης τιποτα. Περναει ο καιρος!!! Και τουλαχιστον θα τα παρει μια ελληνιδα τα λεφτα.

Οταν με επιασε σε καθιστη σταση ημουν με τα ποδια απλωμενα. δεν ξερω μηπως ζοριστηκα επειδη ημουν αρκετες ωρες ακινητη και σχεδιαζα. σημερα ξυπνησα καλα αλλα θα δουμε.
Αρχισε και την πρωινη κλωτσοπατιναδα η μπεμπα και ηρεμησα.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Μαρακι!!!
Αντε ας ποναω λιγες βδομαδεσ μεινανε. Το μωρακι μου να ειναι καλα και ας μου κανει καψονια!!!

Ειναι καλη αυτη η μετρηση? Δεν εχω ιδεα απο ζαχαρο...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλημερα Μαρακι!!!
Αντε ας ποναω λιγες βδομαδεσ μεινανε. Το μωρακι μου να ειναι καλα και ας μου κανει καψονια!!!

Ειναι καλη αυτη η μετρηση? Δεν εχω ιδεα απο ζαχαρο...

σε μια βδομαδα που θα παω κ θα του δειξω τις μετρησεις θα ξερω.αλλα εμενα δν μου φαινεται κ καλο

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μολις ξυπνησουν τα υπολοιπα κοριτσια θα μας πουν....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:μολις ξυπνησουν τα υπολοιπα κοριτσια θα μας πουν....

οντως.παω μια λαικη κ επανερχομαι

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Μαρακι.Τι εφαγες για πρωινο?Δεν ειναι πολυ ασχημη μετρηση.Σκεψου οτι στην καμπυλη στα 60 λεπτα θες <180.
Ελπιζω Σμαρω να ειναι ενταξει η κυρια.Θα δειξει.
Παω κ εγω λαικη κ σουπερ κ ερχομαι.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΡΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΑΜΕ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!
ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΣΥΝΝΕΦΙΑ, ΕΦΕΡΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΨΙΛΗ ΨΙΧΑΛΑ...ΗΛΙΟΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ!!!!ΚΛΑΨ, ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΟΥΠΕΡ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΠΙΟ ΑΡΓΑ, ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΤΩΡΑ!

ΔΩΡΑΚΙ ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΧΤΕΣ, ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΧΩΘΗΚΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΜΟΥ!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΜΠΕΡΓΚΕΡΣ ΤΩΡΑ...ΒΑΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΑ ΜΠΙΦΤΕΚΙΑ, ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ ΑΡΧΙΚΑ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΛΙΓΟ ΓΚΡΙΛ-ΕΙΤΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ, ΕΙΤΕ ΕΠΟ ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑ-ΚΟΒΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΨΩΜΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΚΙ ΑΥΤΑ ΛΙΓΟ ΜΕΣΑ(ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΠΟΔΗ ΟΜΩΣ,ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ ΑΥΤΑ, ΤΗΝ ΨΙΧΑ ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΑΦΡΑΤΗ!).ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΕΤΟΙΜΑ ΓΥΡΙΖΩ ΤΑ ΚΑΤΩ ΨΩΜΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΙΧΑ, ΒΑΖΩ ΤΟ ΤΥΡΑΚΙ, ΛΙΩΝΕΙ ΣΤΟ 2ΛΕΠΤΟ, ΠΕΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Κ ΕΤΟΙΜΑ!!ΟΤΑΝ ΤΑ ΒΓΑΖΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΩ ΒΑΖΩ ΝΤΟΥΜΑΤΟΥΛΑ ΣΕ ΦΕΤΑ, ΜΑΡΟΥΛΙ ΑΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΕΦΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΣΩΣ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΛΙΣΤΡΑΕΙ ΤΟ BURGER, ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ!!!!ΕΙΤΕ ΒΑΖΩ ΚΕΤΣΑΠ ΚΑΙ ΜΟΥΣΤΑΡΔΑ, ΕΙΤΕ ΦΤΙΑΧΝΩ ΤΗΝ ΡΟΖ ΣΩΣ ΑΠΟ ΚΕΤΣΑΠ ΚΑΙ ΜΑΓΙΟΝΕΖΑ, ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΑ ΚΕΦΙΑ!!ΚΑΠΑΚΩΝΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΟΡΕΞΗ!Η ΤΗΓΑΝΗΤΗ ΠΑΤΑΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΟΟΟΣΟ ΤΟΥ ΠΑΕΙ, ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΗΓΑΝΙΖΩ ΣΥΧΝΑ ΕΓΩ!ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΥΛΙΚΟ, ΔΕΚΤΟ!ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΛΜΥΡΟ ΤΥΡΑΚΙ ...ΕΓΩ ΣΥΝΗΘΩΣ ΒΑΖΩ ΓΚΟΥΝΤΑ!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΚΟΥΝΤΙΣ, ΑΡΚΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΑ ΞΕΡΟΨΗΣΕΙΣ!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΙΣΤΡΙΑ, ΜΗΝ ΣΥΓΧΙΖΕΣΑΙ!ΥΠΑΡΧΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΥ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΕΣ...

ΜΑΡΑΚΙ, ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!ΙΣΩΣ ΣΟΥ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ, ΑΛΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ!

ΣΜΑΡΩ, ΚΙ ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΥΧΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΟΥ ΛΕΣ..ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ...ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΔΙΑΦΟΡΑ... Wink ΒΡΗΚΑ Κ ΑΥΤΟ:

Η εγκυμοσύνη πλέον έχει εδραιωθεί και είναι εμφανής αφού η κοιλιά “στρογγυλεύει”. Η μήτρα προβάλλει πάνω από τη λεκάνη και η γραμμή της μέσης αρχίζει να χάνεται. Καθώς το μωρό μεγαλώνει προκαλεί πόνους και ενοχλήσεις στο θώρακα και τα πλευρά που μετατοπίζονται, στο στομάχι που πιέζεται φέρνοντας καούρες και στην κοιλιά, αφού τεντώνονται οι μύες της μήτρας. Το μωρό ψηλώνει και δυναμώνει και οι κινήσεις του είναι πλέον γεγονός.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Καλημερα Μαρακι.Τι εφαγες για πρωινο?Δεν ειναι πολυ ασχημη μετρηση.Σκεψου οτι στην καμπυλη στα 60 λεπτα θες <180.
Ελπιζω Σμαρω να ειναι ενταξει η κυρια.Θα δειξει.
Παω κ εγω λαικη κ σουπερ κ ερχομαι.


εφαγα λιγα δημητριακα κ μια τζουρα καφε.

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Λουκια!!! πολυ νοστιμα ακουγονται τα μπεργκερακια!!! *α δοκιμασω κι εγω να κανω καμια φορα.

Αν δε σας αρεσουν τα τηγανιτα αλλα τρελαινεστε για τηγανιτες πατατες μπορειτε να τις κανετε στον φουρνο!!!
Τις κοβετε κανονικα, βαζετε σε ενα ταψακι λαδοκολλα, τις βαζετε απλωτα στο ταψι, ριχνετε ελαχιστο λαδακι απο πανω και βουρ φια ψησιμο. Βαθμους και ωρα δε σας γραφψ γιατι τα κανω με το ματι... συνηθως αντισταση στους 200 βαζω αλλα δεκτες κι αλλες προτασεις... Γινονται σαν τηγανιτες χωρις το λουτρο λαδιου και χωρις να πιτσιλαει παντου λαδια...
Τα εχω ολα αυτα που γραφει το αρθρο Λουκια!!! Αλλα ειπαμε, θα τα αντεξω ολα για το κοριτσι μου!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα φουσκιτσες.. βλεπω ολες πρωινες πρωινες.. εγω μαλλον μεσημεριανη θα ελεγα δε με επιανε ο υπνος εχθες και κοιμηθηκα στις 5.. που να ξυπνησω μετα?? λοιπον τι θα φατε σημερα?? εγω μπροκολακι ρυζακι και εχω βαλει και ενα χωριατικο λουκανικο στο φουρνο.. ειπα να μη το τηγανισω...παλι μονη θα την βγαλω ομως σημερα ο αντρας μου θα δουλευει απο τις 12 μεχρι τις 10 το βραδυ..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΜΑΡΩ ΜΟΥ........ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΟΜΩΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΘΑ ΜΑΣ ΑΝΤΑΜΕΙΨΟΥΝ!!!ΦΤΙΑΧΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ, ΤΗΓΑΝΙΣΕ ΤΗΝ ΤΗΝ ΑΤΙΜΗ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΑ!ΚΙ ΕΤΣΙ ΩΡΑΙΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ, ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΜΑΡΤΩΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ...ΓΜΤ!

ΜΑΡΑΚΙ, ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΙΝΑ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΟ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΝΟΜΙΖΩ..ΑΚΟΥ ΛΙΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ..ΕΓΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΟΡΕΞΗ..Η ΤΖΟΥΡΑ ΚΑΦΕ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ, ΜΑΓΙΚΗ ΛΕΞΗ!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Λιτσακι!!!
Κι εγω μοναχουλα ειμαι απο χτες. Το βραδακι θα ερθει το παλικαρι μου.
Για μαμ λεω να κανω πατατουλες με μανιταρια στον φουρνο. Εχω καιρο να φτιαξω και απο χτες μου κολλησε....

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσακια εσεις καφε δεν πινετε?? εγω εναν γαλλικο η ελληνικο την μερα θα τον πιω..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
discordia έγραψε:Καλησπερα Λιτσακι!!!
Κι εγω μοναχουλα ειμαι απο χτες. Το βραδακι θα ερθει το παλικαρι μου.
Για μαμ λεω να κανω πατατουλες με μανιταρια στον φουρνο. Εχω καιρο να φτιαξω και απο χτες μου κολλησε....
Τα μανιταρακια ειναι ο αγαπημενος μου μεζες.. τρελαινομαι και ο αντρας μου ουτε στην πιτσα δε τα θελει και πολυ με εκνευριζει..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ..
ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΩΔΕΚΑ ΕΠΙΑΣΕ..Κ ΑΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ, ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΔΕΚΑ...
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΦΑΩ, ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΔΕ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΒΡΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΤΙ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ Κ ΑΥΤΗ, ΣΑΒΒΑΤΙΑΤΙΚΑ ΜΟΝΕΣ..ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΜΕ 3 ΜΑΝΙ ΜΑΝΙ!ΚΑΦΕ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΩ ΝΑ ΠΙΝΩ...ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΙΑΠΕΡΝΑ ΤΟΝ ΠΛΑΚΟΥΝΤΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΝΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑ!!ΑΝ Κ ΟΤΑΝ ΠΙΩ ΚΑΦΕ, ΓΑΛΛΙΚΟ ΦΤΙΑΧΝΩ, ΤΟΝ ΚΑΝΩ Κ ΛΙΓΟ ΕΛΑΦΡΥ..ΣΗΜΕΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΕΞΩ, ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑΝ, ΜΟΝΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις