Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
201 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 201 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
20 μερες περιπου αιμα με διακκυμανσεις ειχα κ μετα ηρθε κ η περιοδος.

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ..ΙΣΩΣ Η ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΑΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΒΑΡΥΤΗΤΑ..ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΕΣ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ Very Happy ΜΑΡΑΚΙ, ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ?ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΗΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ?

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια την βαλιτσα του μαιευτηριου ποτε θα την ετοιμασετε?? εγω που μπηκα στον 8ο να ετοιμαζομαι σιγα σιγα η ειναι νωρις ακομη??

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑΘΗ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΧΕΙΑ!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ..ΙΣΩΣ Η ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΑΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΒΑΡΥΤΗΤΑ..ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΕΣ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ Very Happy ΜΑΡΑΚΙ, ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ?ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΗΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ?
σε ολα τα επιπεδα ο θρησκευτικος υπερεχει!σορυ αλλα ετσι ειναι!ΑΧ ΒΡΕ λΟΥΚΙΑ ΣΕ ΚΑΛΟ ΣΟΥ!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:ΤΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΜΑΘΗ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΘΩ ΑΠΟ ΤΑ ΛΟΧΕΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΧΕΙΑ!
μη το σκεφτεσαι θα ασχολουμαστε με τα μπεμπε και θα περασουν οι μερες..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:κοριτσια την βαλιτσα του μαιευτηριου ποτε θα την ετοιμασετε?? εγω που μπηκα στον 8ο να ετοιμαζομαι σιγα σιγα η ειναι νωρις ακομη??
λιγο πριν τον 9ο!ειναι νωρις ακομα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΡΩ..ΙΣΩΣ Η ΓΝΩΜΗ ΚΑΠΟΙΑΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΗ ΒΑΡΥΤΗΤΑ..ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΕΕΣ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ Very Happy ΜΑΡΑΚΙ, ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΝ ΘΕΣ ΤΟΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ?ΣΑΝ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΗΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ?


ε οχι κ τοσο πολυ.δν με νοιαζει κ τοσο ο αντρας μου θελει πιο πολυ.εγω δεν τα παω καθολου καλα με την εκκλησια

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια η αναγουλα αναγουλα αλλα και η πεινα πεινα.. τη γουρουνα ειμαι..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi, ΕΓΩ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΟΛΑ ΚΑΠΩΣ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ!ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΟΓΔΟΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:listoudi, ΕΓΩ ΠΟΥ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΟΛΑ ΚΑΠΩΣ ΝΩΡΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ, ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ!ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑ Ο ΟΓΔΟΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ...
Λουκια εγω ολα στον εβδομο τα εκανα το δωματιακι δηλαδη και τα πραγματα της μικρης..μονο για μενα δεν εχω παρει κατι.. μπυτζαμες και τετοια για την κλινικη δηλαδη.. μαλλον απο εβδομαδα πρεπει να βγω για ψωνια..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:Ρε κοριτσια η αναγουλα αναγουλα αλλα και η πεινα πεινα.. τη γουρουνα ειμαι..
α ναι και εμενα ποτε δεν με σταματησε η αναγουλα!!!!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
listoudi έγραψε:Ρε κοριτσια η αναγουλα αναγουλα αλλα και η πεινα πεινα.. τη γουρουνα ειμαι..
α ναι και εμενα ποτε δεν με σταματησε η αναγουλα!!!!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 982137
Φιλιτσα απο την μια λεω δεν αντεχω θα τα βγαλω και απο την αλλη εχω την χορτοπιτα στην κουζινα να με παρακαλει να την φαω.. *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 534787

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω δεν εχω κανει τπτ.ακομα δν εχω μπει στον 7ο καλα καλα.αλλα σημερα πηρα υγρο για τα ρουχα που θα πλυνω της μικρης...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΤΟΙΜΗ, ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ..
ΑΡΑ ΛΙΤΣΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΣΤΟΝ 7ο ΘΑ ΤΟ ΤΡΕΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ.. ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕ, ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ..
ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΕΚΑΝΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΟΝΕΙΡΟ ΒΕΒΑΙΑ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟ ΗΘΕΛΕ(ΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!)ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ(ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ)ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ, Κ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΖΗΣΑ, ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ..ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ I love you

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loukia_84 έγραψε:ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΤΟΙΜΗ, ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!ΔΕΝ ΞΕΡΩ..
ΑΡΑ ΛΙΤΣΑΚΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΣΤΟΝ 7ο ΘΑ ΤΟ ΤΡΕΞΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ.. ΒΑΛΙΤΣΑΚΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕ, ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΑ..
ΦΙΛΙΤΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΩ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟ ΕΚΑΝΑ..ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΟΝΕΙΡΟ ΒΕΒΑΙΑ, ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟ ΗΘΕΛΕ(ΤΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΘΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!)ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ(ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ)ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ, Κ ΤΟ ΛΕΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΕΖΗΣΑ, ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ..ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ I love you
και εμεις με πολιτικο ειμαστε και θα κανουμε γαμοβαφτιση.. οχι τοσο για εμας αλλα για τους γονεις.. εχω τη μαμα μου που κλαιγετε και θελει να με καμαρωσει νυφουλα.. να της χαλασω το χατηρι... τωρα με την βαφτιση ευκαιρια ειναι και για το θρησκευτικο..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νυφη δεν με φανταστηκα ποτε ομως.δεν το ειχα αν ονειρο που λενε.ευτηχως περασε γρηγορα εκεινη η μερα...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΛΙΓΟ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ "ΓΑΜΟΣ".
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΦΙΛΕΣ ΣΤΗΝ ΥΔΡΑ Κ ΕΠΑΙΖΕ ΓΑΜΟΣ ΝΗΣΙΩΤΙΚΟΣ, Η ΝΥΦΗ ΧΑΛΑΡΗ, ΜΕ ΤΟ ΣΑΝΔΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΣΤΟ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΤΟ..ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΙΔΑΝΙΚΟ...!
Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΓΥΡΙΣΕ Κ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ "ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ, ΑΥΤΗ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ!!!!".
ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ Κ ΑΦΟΥ ΕΓΡΑΦΕ ΤΟ ΚΟΝΤΕΡ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ, ΕΙΠΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ, ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΤΕ..ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΑΘΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΗΡΘΑΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ..ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΑΜΟΒΑΠΤΙΣΗ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΚΡΙΝΩ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ!ΗΘΕΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ, ΚΙ Η ΜΙΚΡΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ!!!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:νυφη δεν με φανταστηκα ποτε ομως.δεν το ειχα αν ονειρο που λενε.ευτηχως περασε γρηγορα εκεινη η μερα...
Φιλιτσα εγω ετσι ημουν στον αρραβωνα με ειχαν πρηξει τα τετοια.. γιατι δεν χορευεις??? γιατι δεν τρωως??? γιατι δεν περασες απο το τραπεζι της θειας να την χαιρετησεις??παρε να κερασεις λικερακι γιατι ετσι ειναι το εθιμο.. κοντεψα να σκοτωσω και μανα και πεθερα με πρηξαν και ολοι περασαν καλα εκτος απο εμενα που αρχησα να συνερχομαι μετα απο 2 μπουκαλια σαμπανια..

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτα τα εθιμοτυπικα πολυ μου την δινουν.. η μανα μου θελει στο γαμο να κανουμε και κρεβατι.. γιατι τις λεω ρε μανα για να εχουμε καλους απογονους?? ξεχνας οτι ειμαι ηδη παντρεμενη και θα εχω και παιδι αλλα αυτη εκει το χαβα της..

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΗ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ..ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΩ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ-ΠΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΜΕ ΕΙΧΕ ΞΕΓΡΑΨΕΙ-ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ.ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΕ "ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ" ΤΟ ΕΛΕΓΕ Κ ΓΕΜΙΖΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ!ΝΟΜΙΖΩ ΑΞΙΖΕΙ, ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΣΕ ΜΕΓΑΛΩΣΑΝ Κ ΜΟΝΟ!
ΕΓΩ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΟΝΕΙΡΕΥΤΕΙ..ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ, ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΛΑ..ΕΝΑΣ ΓΑΜΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..ΟΠΩΣ Κ ΤΩΡΑ, ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ..ΜΟΝΟ ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΧΑΖΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΥ ΣΧΗΜΑΤΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΑ ΚΙΟΛΑΣ Embarassed

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λουκια μου ετσι θα εκανα και εγω!
Λιτσα πως σε καταλαβενω!!!!!!απιστευτα ομως!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα με τον δικο μας τον παπα μονο πνευματικοτητα δεν θα εχω αλλα λεμε τωρα!!!! αχαχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχ η κυριολεκτικη εννοια τρελος παπας!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΓΟΣ, ΑΡΡΑΒΩΝΑΣ, ΚΡΕΒΑΤΙ...ΑΥΤΑ ΟΣΟ Κ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΜΕ Τ Ι Π Ο Τ Α *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 16 654655
ΚΙ Ο ΓΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ, ΝΟΜΙΖΩ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΖΑΜΕ ΠΟΤΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ..
ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ, ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΣΗΜΟΠΟΙΗΣΗ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ..
ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΣΟΓΙΑ, ΣΠΥΡΙΑ ΒΓΑΖΩ, ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ, ΤΟ ΣΤΟΛΙΣΑ ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΥΒΕΡΛΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ Κ ΚΑΝΕΝΑΣ!

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αν μπορουσα θα παντρευομουν σε ενα μικρο εκκλησακι εμεις και οι γονεις χωρις καλεσμενους.. ουτως η αλλως οι υπολοιποι ερχονται για κουτσομπολιο και ως συνηθως κατι εχουν να πουν ειτε οτι δεν τους αρεσε το φαγητο τα μαλλια της νυφης και αλλα ωραια..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις