Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
listoudi έγραψε:αν μπορουσα θα παντρευομουν σε ενα μικρο εκκλησακι εμεις και οι γονεις χωρις καλεσμενους.. ουτως η αλλως οι υπολοιποι ερχονται για κουτσομπολιο και ως συνηθως κατι εχουν να πουν ειτε οτι δεν τους αρεσε το φαγητο τα μαλλια της νυφης και αλλα ωραια..



αυτο θα κανουμε κ εμεις.εμεις κ ο κουμπαρος ενα πραμα...εβαλα κ τον μικρο για υπνο

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια καλησπερα, πηγαμε μια βολτα με το παλικαρι μου στο κεντρο και τωρα διαβαζω τα νεα σας...διαβαζω και γραφω και μολις γινει το σεντονι θα το δημοσιευσω...

Λουκία μια σταλίτσα είσαι, κι εσυ και η κοιλιτσα σου!!!Να σε ρωτησω κατι, το "μυρτώ" θα ειναι το ονομα της κορης σου?

Μαράκι πολύ δελεαστικη η προταση με τα σουβλακια οποτε πληρωνεται!!!Εγω δυστυχως τα εχω τοσο συχνα που στο τοπικο γυραδικο δεν χρειαζεται να πω ουτε ονομα, ουτε διευθυνση, με καταλαβαινει απο την φωνη...
Ειδα και τα αποτελεσματα σου...κριμα ρε γμτ. Πηρες τον γιατρο σου? τι σε ειπε?

Σοφια εμενα το κρυο γαλα μου φτιαχνει την καουρα. Για λιγο βεβαια αλλα με ηρεμει, απλα πινω συνεχεια...

Λιτσακι κι εγω αυτα για την ακρατεια σκεφτομαι να παρω. Νομιζω θα ειναι πιο σταθερα...
Ισως μια ρομπα χρειζεται αν θες να πεταχτεις μεχρι το κυλικειο ή καπου πιο εξω απο το δωματιο, να την ριξεις απο πανω σου, μην εισαι με την πυτζαμα. Εγω θα παρω αλλα αμα ζεσταινομαι πολυ, με φανελακι με βλεπω κι ας ειναι και γεναρης...

Λιτσακι με αγχωσες τωρα...ειμαι στην 33 βδομαδα και ουτε καν αγορασα τα απαραιτητα για την βαλιτσα του μαιευτηριου, κι εσυ, τρεις βδομαδες πισω αναρωτιεσαι??? Μηπως να βιαστω???

Το θεμα γαμος βλεπω ειναι πονεμενη ιστορια για τα περισσοτερα κοριτσακια στην παρεα...εμενα οι γονεις παντα ελεγαν οτι δεν τα γουσταρουν ολα αυτα. ετσι ακριβως. Χαιρομουν εγω που εχω προοδευτικους γονεις... μολις γνωρισαν το παλικαρι μου πανε ολα....και η προοδος και η ανεση και ολα... καναμε και αρραβωνα με τα ολα του με την μαμα μου να κλαιει οταν την ειπα να μην κανουμε αρραβωνα αφου σε λιγους μηνες θα κανουμε γαμο, καναμε και γαμο με τα ολα του, και το νυφικο χορεψαμε και το κρεβατι στρωσαμε...
το ποσα νευρα ειχα...περισσοτερα απο τωρα με τις ορμονες... παρακαλουσα να γινει κατι να μεινω εγκυος να την γλιτωσουμε με εναν πολιτικο αλλα ο θεουλης δε μου εκανε την χαρη.
Ωραια περασα αλλα νιωθω ακομη πιο ωραια που δεν χρειαζεται να το ξανακανω...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΡΗ ΣΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ ΜΑΡΙΑ, ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ!Ο ΠΑΠΠΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ?ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΕΜΑΣ Ο ΠΑΠΑΣ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ!

ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ "ΕΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΑΚΙ, ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ, ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ Κ ΦΙΛΟΙ ΜΟΝΟ".ΜΑΤΑΙΑ.. ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΟΛΟΙ ΚΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ..ΒΡΕ ΔΕΝ ΠΑ ΝΑ .. ΕΤΣΙ ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΛΛΙ, ΚΑΟΥΚΑ!ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ????

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυστιχως μου ειπε να παω να με δει διαβητολογος-ενδοκρινολογος...τωρα ειδωμεν.λουκια εμενα ο παπας ειναι ο γνωστος απο τα επεισοδια του συνταγματος ο παπας με την κοκκινη γουρουνα.μαμω τους ανθρωπους...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η σαλατα μου ηταν πραγματικα νοστιμη!!!Μπραβο μου!!!!!!
Κοριτσια εγω για μενα ειμαι απολυτα καθετη κατα της γαμοβαφτισης..και η μαμα το ιδιο και ο αντρας μου.....η πεθερα λιγο κατι ειπε στον πολιτικο αλλα σε αυτο δεν σηκωνω κουβεντα!!!!!!!!!!!!!!!!θα κανουμε την βαφτιση της μικρης να ειναι ευλογημενη και οταν με το καλο μαζεψουμε λεφτα και πιασουμε δικο μας σπιτι θα κανουμε ενα γαμο με τα ολα του...

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Sofki"]Η σαλατα μου ηταν πραγματικα νοστιμη!!!Μπραβο μου!!!!!!
Κοριτσια εγω για μενα ειμαι απολυτα καθετη κατα της γαμοβαφτισης..και η μαμα το ιδιο και ο αντρας μου.....η πεθερα λιγο κατι ειπε στον πολιτικο αλλα σε αυτο δεν σηκωνω κουβεντα!!!!!!!!!!!!!!!!θα κανουμε την βαφτιση της μικρης να ειναι ευλογημενη και οταν με το καλο μαζεψουμε λεφτα και πιασουμε δικο μας σπιτι θα κανουμε ενα γαμο με τα ολα του...[/quote
και εγω ετσι ελεγα στην αρχη αλλα λυπηθηκα τον κουμπαρο και νονο δεν ειναι και ο ωνασης και δεν ηθελα να τον ζορισω κριμα ειναι...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia, ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΛΙΑΝ ΣΥΝΤΟΜΩΣ ΦΩΤΟ ΜΕ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ, LOVE HUNDLES ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΜΕΡΗ....ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ!!!

ΜΥΡΤΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΩ ΤΗΝ ΣΤΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΓΑΛΗ..ΜΕ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ: ΑΦΕΝΟΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΑ ΚΥΘΗΡΑ ΟΠΟΥ ΤΙΜΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΗΝ ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΠΠΟΥΛΗ ΠΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΤΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΤΟ ΖΗΤΗΜΑ ΤΗΣ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΑ ΠΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ..ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΤΟΣΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΤΑΞΑ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΑΝΑΓΚΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ..

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμας θα εχει σιγουρα 2 χρονια διαφορα οποτε δεν στεναχωριεμαι για το οικονομικο..Εξαλλου θαρρω πως μαλλον δεν θα εχουμε τον ιδιο και στις 2 τελετες

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sofki έγραψε:Εμας θα εχει σιγουρα 2 χρονια διαφορα οποτε δεν στεναχωριεμαι για το οικονομικο..Εξαλλου θαρρω πως μαλλον δεν θα εχουμε τον ιδιο και στις 2 τελετες
εμεις θελαμε να κανουμε το γαμο και μετα την βαφτιση με κανενα μηνα διαφορα και ο κουμπαρος θα ειναι και ο νονος οποτε ειναι κριμα για αυτον θα ζοριστει πολυ..και ετσι θα τα κανουμε μαζι..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμας ο παπας ηταν σουρωμενος, οπως παντα, και ειχε πει στην μαμα μου οτι αμα θελουμε να τελεσει το μυστηριο πρεπει να τον εχουμε καλεσμενο στο γλεντι με μπουκαλι ουισκι στο τραπεζι.
Επισης, μας ειχε στην εισοδο και περιμεναμε κανενα 5 λεπτο και πηγε η καντηλαναφτρα και τον φωναξε, ξεχνουσε το ονομα μου συνεχως και του το φωναζε ο κοσμος, παρολο που ο γαμος εγινε στο δικο μου χωριο και με ηξερε, και τελος μια σελιδα απο το βιβλιο με τα λογια την διαβασε 2 φορες... φυσικα δε θα βαφτισει αυτος το παιδι μας!!!

Φιλιτσα την δικια μας την πηρα απο το ebay.co.uk απο δημοπρασια. Την πηρα καινουρια απο αλλο ατομο που την ειχε αγορασει αλλα δεν την φορεσε, 6,5 λιρες και 5 λιρες μεταφορικα. Ειναι απο αυτο το σαιτ http://www.johnlewis.com/Baby+and+Child/Baby+and+Toddlerwear/Baby+and+Toddlerwear/SubCategory.aspx

αν δεν επαιρνα απο εκει, θα επαιρνα απο τα next.co.uk παντως ή απο το zulily.co.uk που βγαζει κατα καιρους πολυ ωραιες φορμες σε πολυ ωραιες τιμες.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανιταρια ψητα με λαδακι ριγανη σκορδακι και κρασακι στο φουρνο!πανω σε μαρουλοσαλατα και κομματακια φετας!η σαλατα μου τα σπαει!φοβερη εμπνευση!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ...Ο ΠΑΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑ...ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ, ΑΠΙΣΤΕΥΟ!ΟΝΤΩΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΑΠΑΣ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΕ Ε??ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ο παπας που βαφτισε εμενα ειναι τρελος *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 328109 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 328109

listoudi


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:μανιταρια ψητα με λαδακι ριγανη σκορδακι και κρασακι στο φουρνο!πανω σε μαρουλοσαλατα και κομματακια φετας!η σαλατα μου τα σπαει!φοβερη εμπνευση!!!
αμαν βρε Φιλιτσα με ξελιγωσες βραδιατικα τωρα ονειρευομαι την σαλατα σου...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΠΑΠΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΟΡΜΑΛ!!!ΠΑΩ ΠΑΣΟ!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΦΑΚΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΝΤΥΠΩΣΗ...ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΣΗ ΤΡΕΛΑ!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑχ φιλιτσα.... γεμισες τα ονειρα μου σημερα.... με την σαλατα σου....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσακια τι σας επιασε σημερα?μια ωρα σας διαβαζω!Ε μιλαγα κ λιγο στο τηλ ενδιαμεσα βεβαια... Embarassed

Εμεις μετα το γιατρο πηγαμε κ για φαγητακι τελικα με τα πεθερικα.Δεν ξερω τι εμπνευση ηταν αυτη.Δεν το συνηθιζουν γενικα να τρωνε εξω αλλα αφου μας ειπαν να μας πανε για φαι οχι να λεγαμε???Α!!!Το κυριοτερο!Μεγαλωσαμε!!!! 1989γρ!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 Τελεια ηταν η μπουμπουκα μου!Πολυ χαρηκα.Απο δω κ περα θα ειναι πιο συχνες οι επισκεψεις!

Βαλιτσα μαιευτηριου...Εγω εχω τα παντα ετοιμα (εκτος απο σερβιετες λοχειας,επιθεματα στηθους κ σουτιεν θηλασμου) αλλα δεν τα εβαλα στη βαλιτσα.Ειναι ετοιμα πλυμενα σιδερωμενα κ συγκεντρωμενα σε ενα ραφι της ντουλαπας.Οποτε μολις χρειαστει θα μπουν κ στη βαλιτσα που ειναι διπλα στη ντουλαπα ακριβως(εκει ειναι η θεση της απο το καλοκαιρι που πηγαινοερχομαι στο χωριο).

Α!Καλως ορισες στην παρεα μας Σταυρουλα!Εγω ειμαι η Δωρα!

Κ εμεις γαμοβαφτιση θα κανουμε γιατι συμφερει.Ειναι πολυ κουραστικο αλλα δε γινεται αλλιως.Ειναι διπλα εξοδα αν δεν τα κανουμε μαζι.Ή θα γινουν μαζι ή δε θα γινει ποτε θρησκευτικος.Οποτε καλυτερα ετσι.Εγω δεν ειμαι της εκκλκησιας αλλα ο γαμος σαν τελετη μου αρεσει.Στον πολιτικο δεν καταλαβα τπτ!

Μαρακι παραλιγο να σε ξεχασω...Ο δικος μου γιατρος κ με 1 αυξημενη τιμη το θεωρει διαβητη κ δε ζηταει επαναληψη αλλα παραπεμπει σε διαβητολογο.Κριμα!Ελπιζω να το παλεψεις με διατροφη.Τουλαχιστον προλαβες να ευχαριστηθεις τα σουβλακια σου!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α!Φιλιτσα προοδευεις!!!ολο γκουρμε σαλατες εισαι!

Εσυ βρε Σοφακι τωρα που το θυμηθηκα πως βρισκεις αισμπεργκ κ λολο ροσο στη λαικη κ εγω δε βρισκω ποτε????Μονο σε Βασιλοπουλο κ καρφουρ βρισκω αλλα δε γινεται να τρεχω καθε τρεις κ λιγο εκει κατω!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω Δωρα φτασατε τα 2 κιλα....τελεια!!! Αντε καλη συνεχεια τωρα να πανε ολα καλα μεχρι το τελος!!! δηλαδη κι εμεις την τριτη που θα παμε τοσο θα ειμαστε??? Απιστευτο μου φαινεται, ασχετα αν το νιωθω ολη μερα να στριφογυριζει το μικρο σβουρακι μου!!!

Κι εσυ ετοιμη σχεδον την βαλιτσα ε??? μαλλον πρεπει να βιαστω τελικα....

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ουτε εγω δεν το περιμενα!ξετρελαθηκα εφαγα του σκασμου και ζαχαρο!103!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Κοριτσακια τι σας επιασε σημερα?μια ωρα σας διαβαζω!Ε μιλαγα κ λιγο στο τηλ ενδιαμεσα βεβαια... Embarassed

Εμεις μετα το γιατρο πηγαμε κ για φαγητακι τελικα με τα πεθερικα.Δεν ξερω τι εμπνευση ηταν αυτη.Δεν το συνηθιζουν γενικα να τρωνε εξω αλλα αφου μας ειπαν να μας πανε για φαι οχι να λεγαμε???Α!!!Το κυριοτερο!Μεγαλωσαμε!!!! 1989γρ!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 17 654316 Τελεια ηταν η μπουμπουκα μου!Πολυ χαρηκα.Απο δω κ περα θα ειναι πιο συχνες οι επισκεψεις!

Βαλιτσα μαιευτηριου...Εγω εχω τα παντα ετοιμα (εκτος απο σερβιετες λοχειας,επιθεματα στηθους κ σουτιεν θηλασμου) αλλα δεν τα εβαλα στη βαλιτσα.Ειναι ετοιμα πλυμενα σιδερωμενα κ συγκεντρωμενα σε ενα ραφι της ντουλαπας.Οποτε μολις χρειαστει θα μπουν κ στη βαλιτσα που ειναι διπλα στη ντουλαπα ακριβως(εκει ειναι η θεση της απο το καλοκαιρι που πηγαινοερχομαι στο χωριο).

Α!Καλως ορισες στην παρεα μας Σταυρουλα!Εγω ειμαι η Δωρα!

Κ εμεις γαμοβαφτιση θα κανουμε γιατι συμφερει.Ειναι πολυ κουραστικο αλλα δε γινεται αλλιως.Ειναι διπλα εξοδα αν δεν τα κανουμε μαζι.Ή θα γινουν μαζι ή δε θα γινει ποτε θρησκευτικος.Οποτε καλυτερα ετσι.Εγω δεν ειμαι της εκκλκησιας αλλα ο γαμος σαν τελετη μου αρεσει.Στον πολιτικο δεν καταλαβα τπτ!

Μαρακι παραλιγο να σε ξεχασω...Ο δικος μου γιατρος κ με 1 αυξημενη τιμη το θεωρει διαβητη κ δε ζηταει επαναληψη αλλα παραπεμπει σε διαβητολογο.Κριμα!Ελπιζω να το παλεψεις με διατροφη.Τουλαχιστον προλαβες να ευχαριστηθεις τα σουβλακια σου!



ε δεν πειραζει εγω θα ελειπα απο το κλαμπακι???αχαχχα σχεδον 2 κιλακια.αχ αντε να πω κ εγω να δω την μπεμπα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σμαρω μου εσεις θα εισαστε παραπανω!Θα εισαι κοντα 34 εβδομαδες αρα γυρω στα 2.400 σας κοβω!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Υπομονη Μαρακι.Να τωρα που δινει ρεστα η Φιλιτσα θα παιρνεις κ εσυ ιδεες για σαλατες!! Smile

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loukia_84 έγραψε:Α ΝΑΙΑΙΑΙΑΙ...Ο ΠΑΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΟΥΡΟΥΝΑ...ΕΛΑ ΡΕ ΣΥ, ΑΠΙΣΤΕΥΟ!ΟΝΤΩΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΑΠΑΣ ΣΕ ΒΑΦΤΙΣΕ Ε??ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ!


ναι φοβερος παπας.αυριο θα σας βαλω κ το βιντεακι της βαφτησης...εγω τον γιοκα τον εχω βγαλει σωτηρη παναγιωτη.το σωτηρη λογω του μπαμπακα μου κ το παναγιωτη λογω αιμοραγιας οταν ημουν σχεδον 2 μηνων εγκυος.τον εταξα στην παναγια της τηνου οπως ειμαι κ εγω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις