Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mpompiras έγραψε:καλε κοριτσια , εσεις βλεπετε ονειρα οτι εχετε γεννησει ή οτι ειστε στην κλινικη γιανα γεννησετε ??? εγω συνεχεια τετοια βλεπω και εχω το αγχος οτι δεν εχω ετοιμη τη βαλιτσα με τα πραγματα του μαιευτηρίου ....SmileSmileSmile

αλλα ολα τα εχω παρει , ολα ειναι σιδερωμενα και διπλωμενα ετοιμα να μπουν στη βαλιτσα...γιατι εχω τετοιο αγχος οεοοοο?????? μονο σερβιετες δεν εχω παρει για τα λοχεια ...μαρια και Φιλιτσα μου προτειναν τις ΤΕΝΑ ...ποια σειρα να παρω ??? την ναιτ, την σουπερ ??? εσεις ειχατε πολυ αιμα στην 1η γεννα??? εγω γενικα στην περιοδο εχω πολυ αιμα, παιζει ρολο ???

Κ εγω ετοιμα τα εχω!Μεχρι κ το νεσερ με οδοντοβουρτα οδοντοκρεμα σαμπουαν κ αφρολουτρο εχω ετοιμασει.Τα εχω ολα σε ενα ραφι της ντουλαπας.Κ η βαλιτσα ειναι πισω απο την πορτα του δωματιου.Δε θελω να κατεβει στην αποθηκη.Εδειξα κ στον αντρα μου που τα εχω ωστε σε περιπτωση απροοπτου να τα βαλει στη βαλιτσα κ να μου τα φερει!Μονο εσωρουχα κ καλτσες δεν εχω βαλει στην ακρη.Θα γινει κ αυτο καποια στιγμη.Επισης δεν εχω παρει σερβιετες λοχειας κ επιθεματα στηθους γιατι δεν ξερω ποια να παρω.Σερβιετες παντως παρεχει κ η κλινικη οποτε κ να ξεχασω δε θα εχω θεμα.
Ονειρα βλεπω κ εγω αλλα οχι οτι γενναω.Ειδα προχθες οτι ημουν ξαπλωμενη με την κοιλια τουρλα κ καποιος (που δε θυμαμαι τωρα ποιος) μου πεταξε ενα μωρο στην αγκαλια κ μετα αλλο ενα.Ηταν διδυμακια νομιζω ενα κοριτσι κ ενα αγορι.Μου τα πεταξε στην κυριολεξια ομως!Αφου παραλιγο να μην το πιασω το πρωτο κ να πεσει.Ολα απο αγχος κ ανυπομονησια ειναι νομιζω.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω επιθεματα εχω απο το γιο μου οποτε δν θα παρω.θα παρω ενα σουτιεν θηλασμου ομως κ βαλιτσα θα ετοιμασω οταν μπω με το καλο στον 8ο.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δωρα παρε της κικο.εγω αυτα εχω κ βολεψαν πολυ.επισης σκεφτομαι να παρω τα επιθεματα τζελ.που το χρησημοποιεις ειτε κρυο ειτε ζεστο για να ανακουφιζει τις θηλες

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
doritaki έγραψε:Εγω απο ενα μαγαζι που ψωνιζω τα τελευταια 2 χρονια θα τα παρω.Απλα θα ειναι μεγαλυτερο νουμερο απ'οτι συνηθως.Πηρα κ ενα απο το τμημα εγκυμοσυνης στα Η&Μ κ οταν το βλεπω παθαινω σοκ!Ειναι τεραστιο!Λες κ θα μπουν 2 ατομα μεσα.Οταν το δοκιμασα ομως φαινοταν γλυκουλικο.
Σοφακι λογικο να χωρας στα ρουχα σου αφου αντι να βαζεις κιλα χανεις...!!! *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 3 875502 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 3 875502 *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 3 875502 Ενω εγω ειχα που ειχα θεμα περυσι γιατι ειχα παχυνει φετος με επιπλεον 15 κιλα λογω εγκυμοσυνης ε δε χωραω πουθενα!
Μαρακι ευτυχως κασκολ κ γαντια ειναι τα μονα που μας χωρανε!Α!κ οι καλτσες...

μονο αυτα θα μου χωρανε στο τελος Shocked

Δεν πειραζει!Εμεις να ειμαστε καλα κ τα μωρακια μας κ ας φυγει κ κατι παραπανω σε ρουχα!Συμβιβαστηκα με την ιδεα πλεον.Κ αφου εγω εχω γλιτωσει τα περισσοτερα εξοδα που αφορουν το μωρο δε θα πρεπει να παραπονιεμαι.Τι να πουν κ οι μανουλες που τα παιρνουν ολα απο την αρχη!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Φιλίτσα χρονια σου πολλα!!! Να χαιρεσαι το ονομα σου, τα παιδακια σου τον αντρα σου και να εχετε παντα ολη σας υγεια, ευτυχια και ολα τα καλα σου κοσμου!!!

Με γεια και το καινουριο μας θεμα!!!
Τι ωραιες κοιλιτσες κοριτσια!!!! Εγω δεν εχω καμια φωτο προσφατη, εχω απο την 28 βδομαδα, απο τοτε εχουμε εξελιξη ή μαλλον φουσκωμα μεγαλο.

Χαλια υπνος αποψε, χαλια ξυπνημα και δεν εχουμε και νερο για καποιο λογο σημερα... δεν εχω ορεξη για τιποτα αλλα και να ειχα...

κι εγω βλεπω οτι γενναω καμια φορα, τελευταια το ειδα προχτες. εκανα ενα ασχημο κοκκινωπο κοριτσακι αλλα ηταν δικο μου και το ειχα συνεχεια αγκαλια.
και τωρα το κοριτσακι μου μαλλον με κλωτσαει στο δεξι πλευρο γιατι οποτε νιωθω να κουνιεται, νιωθω και μια σουβλια εκει.
ΑΑΑ οι καουρες αρχισαν παλι...γι'αυτο και ο χαλια υπνος....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:δωρα παρε της κικο.εγω αυτα εχω κ βολεψαν πολυ.επισης σκεφτομαι να παρω τα επιθεματα τζελ.που το χρησημοποιεις ειτε κρυο ειτε ζεστο για να ανακουφιζει τις θηλες

Τα τζελ ομως δεν τα χρησιμοποιεις συνεχεια ε?Μονο οταν νιωθεις ενοχληση.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:δωρα παρε της κικο.εγω αυτα εχω κ βολεψαν πολυ.επισης σκεφτομαι να παρω τα επιθεματα τζελ.που το χρησημοποιεις ειτε κρυο ειτε ζεστο για να ανακουφιζει τις θηλες

Τα τζελ ομως δεν τα χρησιμοποιεις συνεχεια ε?Μονο οταν νιωθεις ενοχληση.

ναι δν ειναι για συνεχεια μονο για ανακουφηση.και ειναι αυτα http://www.mariaevita.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=30764

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου!!!

Φιλίτσα χρονια σου πολλα!!! Να χαιρεσαι το ονομα σου, τα παιδακια σου τον αντρα σου και να εχετε παντα ολη σας υγεια, ευτυχια και ολα τα καλα σου κοσμου!!!

Με γεια και το καινουριο μας θεμα!!!
Τι ωραιες κοιλιτσες κοριτσια!!!! Εγω δεν εχω καμια φωτο προσφατη, εχω απο την 28 βδομαδα, απο τοτε εχουμε εξελιξη ή μαλλον φουσκωμα μεγαλο.

Χαλια υπνος αποψε, χαλια ξυπνημα και δεν εχουμε και νερο για καποιο λογο σημερα... δεν εχω ορεξη για τιποτα αλλα και να ειχα...

κι εγω βλεπω οτι γενναω καμια φορα, τελευταια το ειδα προχτες. εκανα ενα ασχημο κοκκινωπο κοριτσακι αλλα ηταν δικο μου και το ειχα συνεχεια αγκαλια.
και τωρα το κοριτσακι μου μαλλον με κλωτσαει στο δεξι πλευρο γιατι οποτε νιωθω να κουνιεται, νιωθω και μια σουβλια εκει.
ΑΑΑ οι καουρες αρχισαν παλι...γι'αυτο και ο χαλια υπνος....

εμενα οι καουρες μου εχουν αλλαξει τα φωτα.προχτες ματι δν εκλεισα.με ενα μπουκαλι γαλα αγκαλια ημουν

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφηνω κορες παω να ταισω τον ταλιμπανακο μου I love you I love you I love you

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως τη Σμαρουλα!

Εγω μολις εφαγα!Παλι γρηγορα μη χασω κανε ποστ ως συνηθως!Κ εννοειται φουσκωσα.Με καουρες σπανια εχω θεμα.Συνηθως ειναι μικρες κ περνανε με 2-3 γουλιες γαλα.

Νομιζω οτι κρυωνω σημερα.Αλλαξε πολυ ο καιρος!Μαλλον πρεπει να βαλω κ ρομπιτσα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:σας αφηνω κορες παω να ταισω τον ταλιμπανακο μου I love you I love you I love you

Ας ελπισουμε να κοιμηθει κιολας μετα το φαι για να χαλαρωσεις κ εσυ λιγο.Αληθεια οταν εσυ εισαι στο πισι τι κανει ο ταλιμπαν?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ατιμες καουρες!!! Αλλα ξερω γιατι ηρθαν παλι... γιατι με μαλωνε ο καλος μου που επεσε το ασβεστιο μου. Τωρα κι εγω αγκαλια με το γαλα ειμαι. Λες και το ηξερα και πηρα διλιτρο χτες.

Για την βαλιτσα του μαιευτηριου δεν εχω κανει τιποτα ακομη. Πρεπει να αρχισω να μαζευω ομως τα πραγματακια σιγα σιγα...
φτανω στην 33 εβδομαδα.
εχω πολυ αγωνια... θελω το κοριτσι μουυυυυ

και σημερα με την συννεφια μελαγχολησα κιολας.... ας εχει κρυο αλλα με ηλιο.... ψυχοπλακωθηκα...

Τα λεμε μετα μαρακι!! Καλη επιτυχια!!!
Γεια σου Δωρακι!!! Κι εγω πολυ ευκολα φουσκωνω αυτες τις μερες...
επισης κι εγω κρυωνω...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειχα βρει κατι σερβιετες σε μια αποθυκη με χαρτικα αλλα δεν θυμαμαι ονομα!Σμαρω μου σε ευχαριτω!!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε εγω φουσκωνω επειδη τρωω πολυ κ πολυ γρηγορα.Δε φουσκωνω με αερα! Sad

Οσο για τη μαυριλα αυτη πανω απο το κεφαλι μας κ εμενα με μελαγχολει!Κ δε με αφηνει να κανω τπτ.Θελω να ξαπλωσω κ να κουκουλωθω τωρα!Αλλα περιμενω να ερθει ο καλος μου...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βλεπω τη Ζωη στην εκπομπη της Δευτερας τωρα!Σου παει οντως πολυ το κοκκινο γυαλακι Ζωη!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα σερβιετες πελωριες ή κανονικες?
Λετε να παρω αυτες για την ακρατεια που ειναι θηρια?

Μαγειρυω κιολας...η ακαματρα στις 3 και.... λιγο ρυζι βραζω και κροκετες ψαριου στο φουρνο...χαζο φαι σημερα....

κι εγω γι'αυτο φουσκωνω Δωρα, τρωω και γρηγορα και πολυ...

Εγω εβαλα το ρικ τωρα. Οπου να να'ναι θα αρχισει η σημερινη εκπομπη....

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν ξερω αν πιανω ρικ.Θα το ψαξω!Συνηθως μεγκα αντ1 κ αλφα βλεπω.Δεν επεκτεινεται περισσοτερο το ζαπινγκ.

Φουσκωσα κ περιμενω να ξεφουσκωσω λιγο για να φαω κ κατι γλυκο!Τοσο γουρουνα ειμαι!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσεις που ειδατε της Δευτερας, η Ζωη ειναι η κοπελιτσα με τα αγορα σκουρα μαλλακια?? Σημερα καμια δε φοραει γυαλια αλλα οι αλλες δεν παιζει να ειναι, μονο αυτη ειναι με κοιλιτσα...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναο τις τεραστιες!πολυ με βολευαν.που μπορω να βρω το ρικ μεσω ιντερνετ?

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμεις βλεπουμε και σταρ εκτος απο αυτα που προανεφερες Δωρακι, βεβαια πανοτου βλακειες εχει κατα κυριο λογο...ευτυχως ειναι και το ιντερνετ και ανοιγει το ματι...

Δωρακι δεν εισαι γουρουνα!!!! εισαι κανονικος ανθρωπος!!!! Αλλιως ειμαστε ενα ματσο γουρουνες μαζεμενες σε ενα φορουμ...ε δε νομιζω.... το καθημερινο μου προβλημα ειναι αυτο... τρωω τοσο λαιμαργα που μετα δεν εχει χωρο για γλυκο....κι αμα αργησω να φαω γλυκακι, τσατιζομαι κιολας....

τωρα πινω γαλα μπας και ηρεμησω και μπορεσω να φαω μεσημεριανο σε λιγο που θα ερθει το αστερακι μου αλλα νομιζω θα χορτασω απο το γαλα στο τελος....

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φιλιτσα καποια κοπελα εβαλε λινκ για την εκπομπη της δευτερας, μπορει να ειναι και στο νο5 θεμα....δε θυμαμαι...

αυτη ειναι η Ζωη τελικα... ακουσα και το ονομα της!

Ασχετο...πηρα την χειροτερη λαδοκολλα που φτιαχτηκε ποτε.... κολλησε το ψαρακι πανω στη λαδοκολλα...αν ειναι δυνατον!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
thequeen86 έγραψε:σας αφηνω κορες παω να ταισω τον ταλιμπανακο μου I love you I love you I love you

Ας ελπισουμε να κοιμηθει κιολας μετα το φαι για να χαλαρωσεις κ εσυ λιγο.Αληθεια οταν εσυ εισαι στο πισι τι κανει ο ταλιμπαν?

η θα ειναι στο παρκο να παιζει η θα γυριζει περα δωθε σε ολο το σπιτι.πριζες εκτεθημενες δν εχω ουτε κατι να σπασει ουτε κατι επικυνδινο οποτε τον αφηνω κ παει περα δωθε *Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 Νο6* - Σελίδα 3 215994

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω εχω παρει τετοια λαδοκολλα και συχτιριζα μετα...Λοιπον για την βαλιτσα..Εγω την αλλη βδομαδα θα παω να αγορασω πιτζαμες,να τις πλυνω να τις εχω ετοιμες...Σε ενα μηνα που θα κλεισω τον 8ο θα παω να οαρω και τα ουτιεν θηλασμου....Στο ενδιαμεσο θα παιρνω και τα υπολοιπα...σιγα σιγα..εεε και καπου εκει που θα κλεισω τον 8ο θα την ετοιμασω να την βαλω κοντα στην πορτα να ειναι ετοιμη...

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια περπαταει το μικρο σου? Εχεις πει ποσο ειναι αλλα δε θυμαμαι... τα εχεις ολα μαζεμενα και δεν εχει κατι να σπασει? Η μαμα μου λεει οτι και σε μενα και στα αδερφια μου δεν μαζεψε τιποτα, αλλα μας εκανε να μην πειραζουμε...λεει θα μου πει πως το εκανε να μαθω και την μπεμπα ετσι...

Το σαββατο οι γονεις μου θα πανε να μας παρουν το κρεβατακι απο το bambino και μου ειπε η μαμα μου θα δει εκει και για πυτζαμες και για σουτιεν θηλσμου κια θα με παρει απο εκει αν ειναι καλυτερα απο εδω οι τιμες.

Μακαρι να μην τυχει τιποτα και να πανε και να βρουν αυτο που διαλεξαμε... και μετα θα εχουμε κρεβατακι!!!!!!!!!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λαδοκολλα,αλουμινοχαρτο κ μεμβρανη μονο σανιτας κοριτσια!Ειναι λιγο πιο ακριβα απο αλλες μαρκες αλλα ειναι πολυ καλα!

Εφαγα 2 κουμκουατ τελικα Σμαρω.Ειναι αρκετα γλυκα κ δεν πιανουν κ πολυ χωρο... Smile

Αφου μπορει κ παιζει μονος του Μαρακι μια χαρα.Εισαι πολυ τυχερη!

Παω να αραξω λιγο στον καναπε!Τα λεμε αργοτερα!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις