Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Παρ Νοε 16, 2012 12:39 pm

Patsie

Patsie
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σ ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!

Κι εσύ σε καλό δρόμο είσαι, τον έφαγες το μισό χρόνο, θα περάσει ο καιρός γρήγορα!

52πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Παρ Νοε 16, 2012 2:18 pm

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Patsie πολύ καλά τα πήγες!!!
6 κιλά δεν είναι τίποτα Smile Αν τελείωνα με τόσα λίγα κιλά την εγκυμοσύνη όλοι θα έκαναν τον σταυρό τους, μια και είμαι πολύ του φαγητού η άτιμη Wink

53πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Σαβ Νοε 17, 2012 12:15 am

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirja έγραψε:Αυριο μπαινω στην 26 εβδομαδα και εχω βαλει 1 κιλο...
. Μα τι τυχερή που είσαι!!! Μακάρι να συναίβενε σε όλες αυτό!!!

54πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Σαβ Νοε 17, 2012 12:17 am

sissympempis

sissympempis
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mirja έγραψε:Αυριο μπαινω στην 26 εβδομαδα και εχω βαλει 1 κιλο...
ws to ekanes ayto pes mas na kseroume gia to epomeno..Smile

55πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Σαβ Νοε 17, 2012 3:36 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mirja μπραβω σου!και ετσι να συνεχισεις!παντως με τον θηλασμο κοριτσια φευγουν πολλα κιλα!εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη βγηκα απο το μαιευτηριο -8 κιλα!

56πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Σαβ Νοε 17, 2012 3:41 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ έχασα 9 κιλά με τηγέννα! Αν βάλεις το μωρό, τα υγρά του, το αίμα και τη σταδιακή συρρίκνωση της μήτρας, βγαίνουν αρκετά κιλάκια!
Με το θηλασμό καις πιο πολλές θερμίδες αλλά δεν πρέπει να περασυθείς και να το παρακάνεις στο φαηγτό όπως την πα΄τησα εγώ! Στη λοχεία πήρα πολλάααααα κιλά

57πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Σαβ Δεκ 15, 2012 7:59 am

elenitsa1987


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα σε όλες σας !!! Εγω στην πρώτη μου εγκυμοσυνη πήρα ......παραμ παραμ.....35 κιλα!!!! Ξεκίνησα 58 κι έφτασα 93!!!! Σε 6 μήνες τα έχασα όλα αλλα το σώμα μου ειναι πλέον άλλο!!!!! Χαλάρωση και ραγαδες στο φάουλ . Τώρα είμαι ακριβώς 20 εβδομάδων κι έχω πάρει ήδη 4 κιλα θέλω να προσεξω όμως πολυ γιατι το πάθημα μου έγινε μάθημα , μακάρι να τα καταφέρω μέχρι 10!

58πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Σαβ Δεκ 15, 2012 1:29 pm

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα εγω 26 εβδομαδα ξεκινησα με 59 κ ειμαι 66...ειναι πολλα?με εχουν αγχωσει οι γυρω οτι εχω πολυ μεγαλι κοιλια η αληθεια ειναι οτι νιωθω πολυυυυυυυυ πρησμενη..αλλα μονο κοιλια κ στηθος....το μικρακι μου δεν ξερω ποσο ειναι....

59πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Σαβ Δεκ 15, 2012 1:59 pm

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antoniaeua έγραψε:καλησπερα εγω 26 εβδομαδα ξεκινησα με 59 κ ειμαι 66...ειναι πολλα?με εχουν αγχωσει οι γυρω οτι εχω πολυ μεγαλι κοιλια η αληθεια ειναι οτι νιωθω πολυυυυυυυυ πρησμενη..αλλα μονο κοιλια κ στηθος....το μικρακι μου δεν ξερω ποσο ειναι....

ενταξει πολλα δεν τα λες.εξαλλου τ 45% του βαρους το παιρνουμε μεχρι τον 7ο μηνα.απλα επειδη 7ο-9ο παιρνουμε αλλο ενα 20% προσπαθησε να μην ξεφυγεις πολυ..μεχρι 12 κιλα-εφοσον το βαρος σου πριν την εγκυμοσυνη βλεπω ηταν φυσιολογικο-μπορεις να φτασεις.τωρα για μενα, οσο λιγοτερα τοσο καλυτερα!σε λογικα παντα πλαισια..νομιζω οτι ειναι πιο ευκολος ο τοκετος με λιγοτερα κιλα.γνωμη μου βεβαια, δεν ξερω αν ισχυει..

οσο για το μωρακι σου, με μια καποια αποκλιση βεβαια, μπορεις να βλεπεις εδω ποσο περιπου ειναι αναλογα με την εβδομαδα σου..:

http://www.babymed.com/pregnancy-calendar-and-calculator-week-by-week?pc_calendar_type=Fetal%20Weight%20Calendar%20(grams)&pc_event=Projected%20Birth%20Due%20Date%20(DD)&pc_event_date=1362009600&pc_lmp_cl=28&pc_ud_week=5&pc_ud_day=0&pc_ivf_day=1

60πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 12:45 am

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και σε ευχαριστω για το λινκ..δεν ξερω γιατι αλλα ειχα την ντυπωση οτι ειναι καλα κ ειναι φυσιολογικο ως το τελος τα 10 κιλα βεβαια καποια στιμη στις αρχες του 5ου ξεφυγα μιας κ ετρωγα ΜΟΝΟ μακαρονια πατατα κ ψωμι...εκανα διαιτα κ πηγα απο 68 64 σε ενα σκ...γενικα τοσωμα μου με ακουει βλεπεις ειμαι γυμναστρια κ γυμναζομαι χρονια οποτε εχω πολυ καλο μεταβολισμο...αλλα οχι να μου λενε οτι εχω πολυυυυυ μεγαλη κοιλια!!γα την περιμετρο της κοιλιας τι ξερουμε???

61πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 1:40 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη σου μερα!για αυτο ειμαστε εδω!για να ανταλλασουμε αποψεις, γνωσεις κ να βοηθαμε η μια την αλλη!

καλο αυτο με τον μεταβολισμο σου..ο,τι κ να παρεις μετα θα το χασεις πολυ ευκολα φανταζομαι.η αληθεια ειναι οτι καποιες τροφες θελουν προσοχη..κι εγω μακαρονια μπορω να φαω με τον κουβα αλλα.. πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 534787

για την κοιλια σου, μην αγχωνεσαι καλε.δεν εχει να λεει τιποτα.μετρανε πολλα, ακομα κ η θεση του πλακουντα σου(προσθιος, οπισθιος), η θεση του μωρου, ποσο ψηλα ή χαμηλα ειναι η κοιλια..πολλα..

εγω παραδειγμα εχω παρει 5 κιλα προς το παρον (+3 που ειχα χασει λογω ζαλαδων) , το μωρακι μου ειναι κοντα στο 1,5 κιλο αλλα οπως μου λενε ολοι εχω μικροκοιλια!κ αυτο οφειλεται στο οτι η κοιλια μου ειναι χαμηλα!αν στεκοταν ψηλα, στο υψος της, θα ηταν κ πιο τουρλωτη!ενω τωρα ειναι απλωτη προς τα πλευρα μου χαμηλα..δεν ξερω κ πως να τα περιγραψω ολα αυτα... Laughing

62πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 3:40 am

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χεεχ δε πειραζει καταλαβαινω πως το λες...
εμενα ενω ο τραχηλος ειναι λιγο χαμηλα λγω συσπασεων που εχω εδω κ καιρο η κοιλια ειναι στα υψη ...αλλα σου λε στο γυμναστηριο ολες μου λενε ποπο εχεις πολυ μεγαλη κοιλια!!! εσυ σε ποιο μηνα εισαι(συγνωμη αν τοχεις πει)? γιατι εγω ηδη νιωθω δυσφορια κ δεν μπορω να αναπνευσω κατι πο μου λενε οτι συμβαινει στον 8ο-9ο

63πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 6:43 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε λιγο μπαινω στον 8ο, με πητ 28/02.διανυω την 30η εβδομαδα για την ακριβεια, υπαρχει μια συγχιση πολλες φορες με εβδομαδες κ μηνες εγκυμοσυνης.. Rolling Eyes

εγω δυσφορια, καουρες κ τα σχετικα δεν εχω.βεβαια λενε οτι αυτες συνηθως οφειλονται στο οτι ειναι ψηλα η κοιλια..εμενα ειναι χαμηλα ,αρα ισως δικαιολογειται.οπως κ εσενα αλλα στο αντιστροφο..!
μη σε ανησυχει, ολα αυτα μεσα στο προγραμμα ειναι.κ μην τρελαινεσαι για την κοιλια σου, ασε τους αλλους να λενε!ειδικα αφου δεν εχεις ξεφυγει στα κιλα μια χαρα εισαι!!!

64πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 8:56 am

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αντε με το καλο σου ευχομαι να πανε ολα καλα!! καλα κοιτα δεν αγχωνομαι για το αν τελικα θα παρω τοσα πολλα κιλα οσο για το να μην εχω προβληματα στον τοκετο κ μην εχει θεματα το μωρακι μου ξερω οτι θα τα χασω ευκολα κ γρηγορα!..κ μονο κμονο οτι ολα αυτα τα κιλα κ η αλλαγη στο σωμα μου ειναι απο το μωρακι παλι δε με πειαζει..οι γυρω με τρελαινουν..αλλα εχεις δικιο να μην τους ακουω.. jocolor

65πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 9:01 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι, σε ευχαριστω πολυ..

ασε τους γυρω, τον γιατρο σου να ακους.εκεινος ειναι ο μονος αρμοδιος να σου πει αν κ ποτε μπορει να εχει θεματα το μωρακι σου

τωρα οι θεωριες περι μεγαλης κοιλιας ειναι τελειως χαζες!αλιμονο αν ακουγαμε τις μπουρδες του καθενος!

66πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 9:11 am

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εννοειται ναι...αν κ η γιατρος μου ειναι εντελως αυστηρη αλλα ξερω οτι το κανει για να εχω ευκολη γεννα...
απο τα αγαπημενα μου ονοματα το κοριτσακι σου...

67πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 9:29 am

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οταν ημουν στον 6ο με ειδε μια κυρια ασχετη στο καθαριστηριο κ οταν εμαθε ποσο μηνων ειμαι γουρλωσε τα ματια της! Shocked Ειναι πολυ μεγαλη η κοιλια σου μου ειπε!Να σταματησεις να τρως!
Εγω φταιω που δεν την διαολοστειλα!Ηταν κ μεσημερι κ μολις ειχα φαει μεξικανικο κ ειχα μια κοιλια τουρλα.Ρωτησα μετα το γιατρο μου κ ειπε να μην ακουω κανεναν!Καθε εγκυμοσυνη οπως κ καθε σωμα ειναι διαφορετικο.Οποτε μη σκατε για το μεγεθος της κοιλιας...

68πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 9:35 am

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ετσι ειναι ακριβως...το κακο εμενα ειναι που οπως ειπα με τη γιατρο μου αν τηςπω κατι τετοιο θα μου πει δικιο εχουν...χαχαχααχ ..εμενα μου λεει μια στο τζιμ..ποποοοο εγω ετσι ημουνα στο 9ο...ναι αλλα η τυπισα ειναι κ ηταν 4ο κιλα...ε αν ειχε φτασει 65?ειχε πολλα..χεεχ

69πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 9:51 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλέ δεν έχε σημασία αν έχεις μεγάλη ή μικρή κοιλιά! Είναι θέμα οργανισμού και κάθε εγκυμοσύνη είναι αλλιως. Καμάρι σου να έχεις μεγάλη κοιλιά, στο κάτω κάτω.

70πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 9:57 am

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ενταξει αν ειναι καμαρι δεν ξερω αχαχ αλλα οντως δεν εχει σημασια...κ 2 ιδιες γυναικες με ιδιες αναλογιες ιδια κοιλια δν θα χουν..οποτε..απλα η κακιες των γυναικων ειναι κακιες... Twisted Evil

71πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 10:10 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όντως, πάντα κάτι πρέπει να πούνε, πού να δεις αφού θα γεννηθεί το μωράκι σου τι θα ακούς!
Πάντως στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα μεγαλύτερη κοιλιά, τώρα έχω μικρότερη. Συμπεράσματα για κάτι δε νομίζω ότι μπορείς να βγάλεις από το μέγεθος της κοιλιάς, οπότε όλα καλά!

72πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 10:38 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antoniaeua έγραψε:εννοειται ναι...αν κ η γιατρος μου ειναι εντελως αυστηρη αλλα ξερω οτι το κανει για να εχω ευκολη γεννα...
απο τα αγαπημενα μου ονοματα το κοριτσακι σου...

αχ ναι..η μυρτουλα μου!!!

εσυ ειπαμε τα κιλα σου να κοιτας.μονο για τα κιλα μπορει να σε μαλωσει η γιατρος σου..το θεμα κοιλιας απο οτι καταλαβες δεν εχει να λεει κ πολλα..στο επιβεβαιωσαν ολες οι εγκυουλες!

κοιτουσα κι εγω στην αρχη της εγκυμοσυνης σε ενα ξενο site που εδειχνε εγκυουλες της ιδιας εβδομαδας ποσο διαφορετικες κοιλιες ειχαν.κ πολλες μαλιστα με τα ιδια κιλα.καθε γυναικα, εγκυμοσυνη, κοιλια, μωρακι ειναι διαφορετικο!!

κ μην ξεχνας, ο κοσμος ειναι πικροχολος..παντα βρισκει κατι να πει..

73πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 10:41 am

bluerose

bluerose
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα πολλά κιλά θα τα έβλεπες και στο υπόλοιπο σώμα σου και όχι μόνο στην κοιλιά. Εγώ είχα χάσει 2 κιλά στην αρχή και έχω πάρει πίσω μόνο το 1 - 1,5 και είμαι 24 εβδομάδων. Η κοιλιά μου όμως νομίζω ότι είναι αρκετά μεγάλη Smile Και τι έγινε; Η κοιλιά θα μεγαλώσει όσο χρειαστεί για να χωρέσει το μωρό μέσα, και το αν φαίνεται μεγάλη ή όχι εξαρτάται και από τη θέση της. εμένα είναι μπροστά και στη μέση οπότε όταν φοράω στενά ρούχα φαίνεται μεγαλύτερη από 6 μηνών!

74πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 11:03 am

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όντως παίζουν και τα ρούχα ρόλο. Πάντως στον 9ο συνήθως πετάγεται πάρα πολύ.

75πολλα   κιλα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: πολλα κιλα!!! Κυρ Δεκ 16, 2012 11:06 am

antoniaeua

antoniaeua
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η αληθεια ειναι οτι εχω παρει μονο στη κοιλια κ το στηθος...τα ρουχα μου μου κανουν εκτος απο τα τζιν.. δεν εχω αγορασει ρουχα εγκυμοσυνης..αλλα στη δουλεια ας πουμε φοραω φουτερ με τσεπη οπως ειναι οι αθλητικες λογιο ειναι να φαινετε η κοιλια μεγαλυτρη..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις