Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
613 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 613 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχχαχααχαχχα μου είπε νηστική από τις 12 το βράδυ μέχρι τις 9 την άλλη με΄ρα το πρωί καλε δεν φταίωωωωωωωωωωωωωω

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χελόου μαρκέλλα μαι νταρλινγκ

markella_p

markella_p
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε ωρε κοριτσια?
Εγω Αθανασια μου, πηγα και χθες στην τραπεζα να δω. Ουτε σεντ σου λεω, αν σκεφτεις οτι μου ειπαν πως λεφτα μπαινουν καθε 1η και 15/ μηνα, η επομενη μου ευκαιρια ειναι 1η Δεκεμβρη. ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΔΗΛΑΔΗ. Και εχω καταθεσει απο Σεπτεμβριο ετσι? Αι σιχτηρ δηλαδη!!!!
Επισης το αφεντικο μου πλεον ουτε καν απανταει στα τηλεφωνα.

Μαιρη, καλη επιτυχια αυριο ματια μου.

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Patsie έγραψε:Γεια σας κορίτσια!!!

Άντε Δήμητρα έφτασε η ώρα, περιμένουμε νέα αύριο απο τη θαυματουργή τοσοδούλα!!!

Λες βρε Αλίκη να μας τα δώσει πίσω τα κερατιάτικα το ΙΚΑ σαν βοήθημα? Μακάρι νάναι έτσι, ωραία θα ήταν αλλά δεν το βλέπω...
Απλά σου λέει εκεί που σου είχα παροχές τζάμπα, τώρα θα πληρώνεις συμμετοχή, γιατί λεφτά δεν υπάρχουν..

Άσχετο, να πω κι εγώ κάποιες απορίες, γιατί μου περνάνε χιλιάδες φλασιές κι αισθάνομαι τελείως άσχετη??
- Καταρχήν έλεγε η μαία στο Prenatal που πήγα προχθές οτι πριν και μετά το θηλασμό να πλένεις τις θηλές σου. Και την πρώτη μέρα της καισαρικής που δεν μπορείς να σηκωθείς, πώς τις πλένεις?
- Επίσης, πώς κάνεις μπάνιο με την καισαρική χωρίς να βρέξεις την τομή?
- Για το θηλασμό: πώς ξέρετε βρε κορίτσια πότε να σταματήσετε, πώς καταλαβαίνετε οτι χόρτασε το μωρό?
- Στο άλλαγμα της πάνας, πώς του πλένετε το ποπάκι, κάτω απ τη βρύση ή τοπικά με μπαμπακάκια και μωρομάντηλα? Γιατί έλεγε αυτή η μαία οτι αν είναι φαγωμένο δεν είναι καλό να το κρατάς μπρούμυταa γιατί θα τα βγάλει
- Τέλος στον ύπνο: πώς το ακουμπάτε να κοιμηθεί? Στο πλάι?

Σας έπρηξα, το ξέρω... Αλλά είναι πολλεεεες οι απορίες!

Λοιπόν, σου απαντάω σε όσα μπορώ αν και να ξέρεις ότι θα σου λύσουν όλες τις απορίες οι μαίες εκεί, καθώς και ο γιατρός σου!
1) Οι θηλές δε χρειάζονται πλύσιμο, αυτό το λέγαν παλιά αλλά τώρα πια δεν ισχύει. Αυτό που θα ήταν καλό να κανείς όμως είναι να βγάζεις λίγο γάλα από το στήθος και να το απλώνεις πάνω στις θηλές σου, καθώς μεταξύ άλλων έχει και αντιβακτηριδιακές ιδιότητες!1
2) Αφήνεις το μωρό να φάει όταν και όσο θέλει εκείνο. Όταν χορτάσει θα σταματήσει μόνο του, τόσο απλά!
3) Άλλαγμα της πάνας κάτω από τη βρύση. Εγώ που έχω κοριτσάκια μου απαγόρεψαν να τα πλένω μπρούμυτα για να μην πάει μικρόβιο από τα κακά τους στον κόλπο. Έτσι λοιπόν μόνο ανάσκελα..
4) Στον ύπνο πλέον τα βάζουμε ανάσκελα και τους γυρίζουμε το κεφαλάκι στο πλάι. Αυτό είναι αρκετό. Τα σφηνάκια πλέον τα έχουν καταργήσει απ' όσο ξέρω..

Αυτά! Για την καισαρική δεν ξέρω να σε βοηθήσω.. Όσο για τον ΕΟΠΥΥ τι να πω, εύχομαι να τα πάρετε πίσω αυτά τΑ λεφτά!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαίρη μου καλή επιτυχία με την καμπύλη, αν και εδώ που έφτασες δεν έχει και πολλή σημασία!

Μαρκέλλα μου γιατί τόση καθυστέρηση;

Αθανασία μου μετά να δεις πως θα πείνας, ειδικά αν θηλάζεις! Φεύγουν και όλα, καούρες, αναγούλες κλπ και μένουν.. τα άπειρα γλυκά στο σπίτι από επισκέψεις για το καλό που λένε! Υποφέρω!!!!!!!

Δημητρούλα και πάλι με το καλό αύριο!!!!! Είναι η μεγάλη μέρα!!!

Σας καληνυχτίζω κοριτσάκια!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα αγαπες!
μαιρη καλα αποτελεσματα
δημητρα τα ειπαμε απο τηλ, με το καλο μαναρι μου! περιμενουμε φωτο ε

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έγραψα 2 φορές αυτο το μήνυμα..και κολλάει!Ξαναγραφω εν συντομία!
καταρχην Δημητρουλα με το καλο αύριο!
περιμένουμε νέα!
Μαίρη καλη επιτυχια!
Αλίκη και Ζωη ξανα να σας ζήσουν!Ευχαριστουμε για τις περιγραφές σας!
Κλεοπατρα θα συμφωνήσω ακριβώς με την Αλίκη .αυτα σου είχα γράψει κι εγω!
Μπάνιο εγω έκανα την επόμενη που μου αφαίρεσαν τη Γάζα.απο την πρώτη μέρα δηλαδή δεν έχω τίποτα πάνω.απλά δεν βάζεις σαπουναδα.
Αλλα θα ρωτήσεις τη μέθοδο του γιατρου σου!
Κλαίει το νινι...
Σας αφήνω καληνύχτα φιλακια πολλα!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εν τω μεταξύ εγώ είμαι στην κοσμάρα μου

γράφουν τα κορίτσια πως πχ κλαίνε τα μπεμπέ τους και εγώ ακόμα δεν έχω συνειδητοποιήσει

αντε καλό μας ύπνο αν και δεν το βλέπω

δήμητρα και πάλι με το καλό κοπέλα μου!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δήμητρα, με το καλό να υποδεχτείς αύριο τη μπέμπα σου.
Πάω για ύπνο, κουτουλάω λέμε... Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 6 215994

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!εννοειται πιστη στο διαλειμμα του υπνου!!!θα σας ενημερωσω συντομα!αθανασια κατα ενα περιεργο τροπο επαψα να φοβαμαι!τι εισαι συ παιδακι μου;ψυχολογος επρεπε να γινεις!!!φιλακια πολλα!!!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια.τι κανετε?
δημητρα με το καλο να ερθει σημερα το μωρακι.περιμενουμε να μας ενημερωσεις.
μαιρη καλη επιτυχια με την καμπυλη.ελπιζω να μην ειναι τιποτα.
εμεις θα παμε παιδιατρο τωρα το πρωι να του κανει το εμβολιο της γριπης για να προφυλαξουμε και το μωρο αργοτερα.πρεπει σιγα σιγα να ετοιμασω και την βαλιτσα μιας και μπηκα στον 9ο αλλα βαριεμαι.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ειρηνη. τι κανετε? ωχ μωρε το μικρουλη πρωι πρωι για τσιμπιμα το πας? ακαρδη μανα.....καλα κλαμματα χιχιχι. φτιαξε βαλιτσα κοριτσι-στο λεω εγω που ακομα μου λειπουν κατι ψιλοπραγματακια ακομα και το πιο βασικο ειναι μια καρτα μνηνμης για την ψηφιακη(τωρα βρεθηκε να γεμισει η αλλη Twisted Evil ).

θα παρω λιγο αργοτερα τηλ τον αντρα της δημητρας να μαθουμε για την τοσοδουλα και θα σας ενημερωσω.

μαιρη αντε να δουμε, θα πειναμε παρεα ή θα συνεχισεις ακαθεκτη να τρως αγαπη?!

εχω ραντ με γιατρο ικα να μου γραψει σιδηρο φολικο οξυ μαγνησιο και μια ανιτβιωση που χρωσταω. ελπιζω να μην χρειστουμε αλλα γιατι με τι θα τα πληρωσουμε στο φαρμακειο οεο? δεν παιρνουν και τριχες που εχω μπολικες χιχιχι



eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:καλημερα ειρηνη. τι κανετε? ωχ μωρε το μικρουλη πρωι πρωι για τσιμπιμα το πας? ακαρδη μανα.....καλα κλαμματα χιχιχι. φτιαξε βαλιτσα κοριτσι-στο λεω εγω που ακομα μου λειπουν κατι ψιλοπραγματακια ακομα και το πιο βασικο ειναι μια καρτα μνηνμης για την ψηφιακη(τωρα βρεθηκε να γεμισει η αλλη Twisted Evil ).

θα παρω λιγο αργοτερα τηλ τον αντρα της δημητρας να μαθουμε για την τοσοδουλα και θα σας ενημερωσω.

μαιρη αντε να δουμε, θα πειναμε παρεα ή θα συνεχισεις ακαθεκτη να τρως αγαπη?!

εχω ραντ με γιατρο ικα να μου γραψει σιδηρο φολικο οξυ μαγνησιο και μια ανιτβιωση που χρωσταω. ελπιζω να μην χρειστουμε αλλα γιατι με τι θα τα πληρωσουμε στο φαρμακειο οεο? δεν παιρνουν και τριχες που εχω μπολικες χιχιχι



αθανασια αφου πρεπει να γινει ειτε πρωι ειτε απογευμα θα το κανουμε.ευτυχως δεν πολυκλαιει.μολις του δωσει μπισκοτο ξεχνιεται.πηγαινε γραψε τα φαρμακα γιατι απο δευτερα τελος οι πιστωσεις απο τα φαρμακεια.παλι θα τα πληρωνουμε.τελικα για τα δημοσια νοσοκομεια τι ισχυει τωρα με τον εοππυ?πρεπει να ξαναπαρω τηλ να μου πουν τιμες?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δενξερω να σου πω για δημοσια.την δευτερα που εχω κτγ θα ρωτησω, αν παρω τηλ σιγα μην βρω ακρη......
με ενα μπισκοτο την βγαζεις καθαρη? αψογος. εγω παιρνω δωρακι μικρης αξιας και το δινει η παιδιατρος....πουλημενη γυναικα αγαπη μου

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η δημητρα δεν εχει μπει ακομα. τελικα θα κανει ολικη.θα ξαναμιλησω αργοτερα

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πέραστική είμαι να σας πω μια καλημέρα!!! Με το καλό η Δημητρούλα μας... Μαρκέλλα έχεις σειρά, το ακούς;;; Very Happy Άντε κοριτσάκι μου κι εσύ με το καλό!!!

Αθανασία μου πάρε την κάρτα τώρααααα! Έχετε να τραβήξετε πολλές φωτοοοοο!!!!!!

Ειρήνη μου άντε να ξεμπερδέψετε κι εσείς με το εμβόλιο! Εύχομαι να μην κλάψει πολύ, όπως μας λες!!!

Σήμερα έστειλα τον άντρα μου στο ΙΚΑ για τα χαρτιά του επιδόματος λοχείας, άντε να δούμε, θα κάνει δουλειά;

Σας φιλώ γιατί ελπίζω πως θα προλάβω να την πέσω και πάλι λιγάκι μέχρι να ξυπνήσει το γατί!!! Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 6 417472

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:Πέραστική είμαι να σας πω μια καλημέρα!!! Με το καλό η Δημητρούλα μας... Μαρκέλλα έχεις σειρά, το ακούς;;; Very Happy Άντε κοριτσάκι μου κι εσύ με το καλό!!!

Αθανασία μου πάρε την κάρτα τώρααααα! Έχετε να τραβήξετε πολλές φωτοοοοο!!!!!!

Ειρήνη μου άντε να ξεμπερδέψετε κι εσείς με το εμβόλιο! Εύχομαι να μην κλάψει πολύ, όπως μας λες!!!

Σήμερα έστειλα τον άντρα μου στο ΙΚΑ για τα χαρτιά του επιδόματος λοχείας, άντε να δούμε, θα κάνει δουλειά;

Σας φιλώ γιατί ελπίζω πως θα προλάβω να την πέσω και πάλι λιγάκι μέχρι να ξυπνήσει το γατί!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αλικη μου το καναμε το εμβολιο.κυριος ο στρατος.ουτε εκλαψε.τωρα μας ειπε και 2η δοση χρειαζεται σε κανα μηνα.εσεις ειχατε κανει 2η δοση?

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:δενξερω να σου πω για δημοσια.την δευτερα που εχω κτγ θα ρωτησω, αν παρω τηλ σιγα μην βρω ακρη......
με ενα μπισκοτο την βγαζεις καθαρη? αψογος. εγω παιρνω δωρακι μικρης αξιας και το δινει η παιδιατρος....πουλημενη γυναικα αγαπη μου
γυναικες παιδι μου τι περιμενεις?μονο με δωροδοκια κανουν κατι.οι αντρες δεν θελουν πολλα.μολις πηγε να κλαψει του εδωσε το μπισκοτο και τελος.

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια .... Μπήκα βιαστικά να δώ τα νέα σας γιατί ετοιμάζεται να ξυπνήσει η μπεμπα κ πρέπει να την θυλασω ... Δήμητρα με το καλό να έρθει το μωρακι σου σήμερα... Εγώ Κλεοπατρα έκανα αμέσως την επόμενη μέρα μπάνιο από την καισαρικη αλλα μου είχε βάλει ο γιατρός αδιαβροχη γαζα κ δεν είχα πρόβλημα κ σαπουναδα που πήγε απλά πήρα απο το φαρμακείο αφρουλουτρο που ειναι για τέτοιες περιπτώσεις, είχε κ η κλινικη αλλα εγώ ήθελα το δικό μου ... Για το ΙΚΑ που είπατε εγώ πήγα την Δευτέρα κ εφτιαξα τα χαρτιά κ την Τρίτη αμέσως με ειδοποίησαν να πάω να πάρω τα λεφτα ευτυχώς ήταν πολλοί γρήγοροι ... Σας αφήνω τώρα γιατί άρχισαν τα νιαουρισματα...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini2 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Πέραστική είμαι να σας πω μια καλημέρα!!! Με το καλό η Δημητρούλα μας... Μαρκέλλα έχεις σειρά, το ακούς;;; Very Happy Άντε κοριτσάκι μου κι εσύ με το καλό!!!

Αθανασία μου πάρε την κάρτα τώρααααα! Έχετε να τραβήξετε πολλές φωτοοοοο!!!!!!

Ειρήνη μου άντε να ξεμπερδέψετε κι εσείς με το εμβόλιο! Εύχομαι να μην κλάψει πολύ, όπως μας λες!!!

Σήμερα έστειλα τον άντρα μου στο ΙΚΑ για τα χαρτιά του επιδόματος λοχείας, άντε να δούμε, θα κάνει δουλειά;

Σας φιλώ γιατί ελπίζω πως θα προλάβω να την πέσω και πάλι λιγάκι μέχρι να ξυπνήσει το γατί!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αλικη μου το καναμε το εμβολιο.κυριος ο στρατος.ουτε εκλαψε.τωρα μας ειπε και 2η δοση χρειαζεται σε κανα μηνα.εσεις ειχατε κανει 2η δοση?

Μπράβο στο αντράκι σου! Αυτό με τη δωροδοκία ομολογώ πως δεν το είχα σκεφτεί γιατί μέχρι στιγμής η Δανάη δε μασάει ευτυχώς! Εμείς το κάναμε τέλη Οκτώβρη και μας είπε τη 2η δόση να την κάνουμε το Γενάρη αν δεν απατώμαι.

Μαρία μου είσαι πολύ τυχερή που σε εξυπηρέτησαν τόσο γρήγορα. Θα περιμένω να δω τι θα μου πει και ο άντρας μου όταν γυρίσει..! Τα φιλιά μου και στο δικό σου γατί! :-D

mamameli


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημεραααα!
Περιμένουμε νέα!

Εμείς το παιδι μας το έχουμε αδηλωτοακομα Mad
έχει κατάληψη στο ληξιαρχειο!Θα μας βάλουν και πρόστιμο για την καθυστέρηση και θα τους πάρει ...

Ενα καλο Ευτυχως Είναι τα 8 κιλά σε 6 μέρες που έχασα!

Φιλακια σε όλες κλαίει πάλι το βατραχι!

eirini2


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
crazymommy έγραψε:
eirini2 έγραψε:
crazymommy έγραψε:Πέραστική είμαι να σας πω μια καλημέρα!!! Με το καλό η Δημητρούλα μας... Μαρκέλλα έχεις σειρά, το ακούς;;; Very Happy Άντε κοριτσάκι μου κι εσύ με το καλό!!!

Αθανασία μου πάρε την κάρτα τώρααααα! Έχετε να τραβήξετε πολλές φωτοοοοο!!!!!!

Ειρήνη μου άντε να ξεμπερδέψετε κι εσείς με το εμβόλιο! Εύχομαι να μην κλάψει πολύ, όπως μας λες!!!

Σήμερα έστειλα τον άντρα μου στο ΙΚΑ για τα χαρτιά του επιδόματος λοχείας, άντε να δούμε, θα κάνει δουλειά;

Σας φιλώ γιατί ελπίζω πως θα προλάβω να την πέσω και πάλι λιγάκι μέχρι να ξυπνήσει το γατί!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
αλικη μου το καναμε το εμβολιο.κυριος ο στρατος.ουτε εκλαψε.τωρα μας ειπε και 2η δοση χρειαζεται σε κανα μηνα.εσεις ειχατε κανει 2η δοση?

Μπράβο στο αντράκι σου! Αυτό με τη δωροδοκία ομολογώ πως δεν το είχα σκεφτεί γιατί μέχρι στιγμής η Δανάη δε μασάει ευτυχώς! Εμείς το κάναμε τέλη Οκτώβρη και μας είπε τη 2η δόση να την κάνουμε το Γενάρη αν δεν απατώμαι.

Μαρία μου είσαι πολύ τυχερή που σε εξυπηρέτησαν τόσο γρήγορα. Θα περιμένω να δω τι θα μου πει και ο άντρας μου όταν γυρίσει..! Τα φιλιά μου και στο δικό σου γατί! :-D
αλικη σου ειχε κανει πυρετο μετα το εμβολιο?

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρήνη μου δεν είχαμε κανένα σύμπτωμα από το εμβόλιο. Πλέον μας είπε η παιδίατρος ότι αφού μεγάλωσε δε θα περιμένουμε κάτι ιδιαίτερο. Αλλά γενικότερα η Δανάη ποτέ δε μας έκανε το παραμικρό σύμπτωμα, οπότε δεν ξέρω να σου πω. Εσάς τι σας είπε;

Μελινομπεμπομαρία μου πώς μπλέξατέ έτσι με το ληξιαρχείο; Εμείς είχαμε ένα θέμα με τα ΚΕΠ μονάχα που απεργούσαν (το θέλαμε για το ΑΜΚΑ) αλλά στο ληξιαρχείο την κάναμε μια χαρά τη δουλειά μας! Επίσης ευτυχώς ο άντρας μου κατέθεσε μια χαρά τα χαρτιά για τη λοχεία στο ΙΚΑ και μας είπαν ότι τα λεφτά θα μπούνε στα μέσα Δεκέμβρη, οπότε αναμένουμε!

Jen75

Jen75
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό πάλι με τα κιλά; Εγώ είμαι μόλις -9 σε 20 μέρες. Βέβαια άλλα 4 να χάσω θα έρθω στα κιλά που είχα τη μέρα που περίμενα περίοδο αλλά δεν ήρθε ποτέ!!!! Πώς να χαθούν όταν όλη μέρα έχω αγκαλιά το ζουζούνι κ μόλις βρω χέρια να τον κρατήσουν τρώω ότι βρω μπροστά μου; Χθες πήγε 12 μέχρι να μπορέσω να κάνω τραχανά να έχει φαϊ ο μεγάλος στον παιδικό σήμερα κ γω έφαγα ένα κρουασάν μέχρι να γίνει ο τραχανάς κ βουρ για ύπνο. Φταίω κ γω λίγο που αφήνω τον άντρα μου να κοιμάται κ τραβάω εγώ το μανίκι.

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρεχοντας να προλαβω να μαγειρεψω.
ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΔΗΜΗΤΡΑ. Η ΤΟΣΟΔΟΥΛΑ ΜΑΣ 2100 Εγκυούλες και μανούλες Νοεμβριου - Δεκεμβρίου 2012 Νο12 - Σελίδα 6 215994
ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ ΤΕΛΙΚΑ. ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ Η ΔΗΜΗΤΡΑ. ΟΟΟΟΟΛΑ ΟΚ.
τα λεμε μετα φιλες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις